Yurtdışında Yaşayan Türkler hangi Partileri Desteklemelidir? (İzleti)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Eylül 2020, 14:01:52


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yurtdışında Yaşayan Türkler hangi Partileri Desteklemelidir? (İzleti)  (Okunma Sayısı 496 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« : 14 Eylül 2017, 19:45:48 »

İnsanlar ne kadar özlerinden koparsa o kadar iyidir. Savaşmayı bilmeyen, kafası sadece zevk-ü sefaya çalışan, cinsel tercihleri bozuk, aile bağları kopuk toplulukları elde tutmak daha kolaydır. Batılılar ancak bu şekilde elde tutulur. Ne kadar savaştan, silahtan, orduculuktan uzaklaşırlarsa o  kadar yeğdir. Nükleer silahları imha edilmelidir! Ortadoğu gibi İslami coğrafyalarda ise ancak mezhep savaşları çıkartarak onları elimizde tutabiliriz. Zira Araplar birleştiğinde ilk işleri Hatay'ı istemek olacaktır. Türkiye'nin doğu kısmını da isteyecekler...

Bizler sizin bildiğiniz ırkçılardan değiliz. Biz Tigir:Er Düşünce Sistemi'ne iman ediyoruz. Fikirlerimiz basit insanların anlayacağı şeyler değildir. Şimdi bazıları diyebilir, efendim böyle milliyetçilik mi olur, dünyayı ne hale getireceksiniz... Biz milliyetçi değiliz ve dünyanın bu hale gelmesini tabii ki isteriz. İnsanlar şuursuzlaşsın ve ahlaki değerlerden uzaklaşsın. Bizim toplumumuz ise en ahlaklı, en ileri ve en savaşçı olacaktır. Bizler kaosla besleniriz ve düzen kaostan gelir! Düzenin gelmesi için evvela kaos olması gereklidir. Biz Yeni Düzen (Nizam-ı Cedid) politikasını sadece ordu içinde değil artık genele yayıyoruz. Acun bize biat edecek!

Artık devir değişti. Zamanında Acemler ve Çinliler içimizde hep fitne çıkardı. Türk İmparatorluğunun son yıllarında da Avrupa milletleri her türlü şuursuzluğu içimizde yeşertti. Çöl aşıkları da İslam diye diye Türkleri cahil bıraktı. Bir Arap'ın dini yüzünden özümüzü kaybettik. Daha da bitmedi. Arap inancının 1000 yılda verdiği zararı Kemalizm 90 yılda verdi!  Kemalizmin gelmesiyle Türkler iyice özünü, benliğini kaybetti. İstilacı ve savaşçı bir ırka Yurtta Sulh-Cihanda Sulh anlayışını benimsettiler. Kadınlara okuma yazma öğretecekleri yerde fahişe yaptılar... Elin Almanı ülkesini 4-5 yılda dünyanın süper gücü yapar ve II. Dünya savaşını başlatır ama bizim Kemalistler güya 7 düveli yener ama 27 yılda ülkeyi geliştiremez. 1950'den sonra da NATO'ya girmek için köpek gibi sırada bekleriz.

Bizler pek çok olaydan ders çıkardık. Hainleri gördük. Yanlışları gördük. Eksikleri gördük! Tarih bir aynadır, o aynaya iyi bakarsanız geçmişi ve geleceği görürsünüz. Bizim hayallerimiz de gerçeğin birer yansımasıdır. Ya ezen olacağız ya ezilen bundan gayrisi yoktur!

Bize şunla bunla gelmeyin. Kemalizm, İslamcılık gibi putperestlik alametleri ile gelmeyin. Falanca kişinin yüzbinlerce heykeli, büstü var. 1500 yıl önceki ölmüş Arapların çöldeki kavgalarını bile milli ülkü haline getirdiniz. Her önünüze geleni put yaptınız. En çok toprak kaybeden padişahları bile en büyük kağan ilan ettiniz. Ülkeyi harbe sokan ama harpte yenildikten sonra ülkeden kaçan adamları bile büyük Türk diye ululadınız. O kadar toprak kaybettik, özümüzü kaybettik, ruhumuzu kaybettik ama siz putperestlik derdindesiniz! Artık şahısları putlaştırmaktan vazgeçin. Bize nasıl diğer ulusları pençemizin altına alacağımızı ve Türk emperyalizmini acuna nasıl hakim kılacağımızla gelin. Yunan'ı yendiniz diye övünç duyarak, 1500 yıl önceki Arapların birbiri ile olan kavgasını bahane edip ikilik çıkartarak bir yere varamazsınız. Yazık ki Türk milletinin zihniyeti adeta çingenelerin zihniyetine döndü. Falanca yerde bayrak asıldı diye övünç duyanlar var. Kendini Fatih'in torunu olarak görüp cahillikte dünya birinciliğini oynayanlar var. Ulan sizin haddinize midir efsane atalarımızın adını ağzınıza almak? Onlara yakışıyor musunuz? Görüyorsunuz, neydik ne olduk...  Şüphesiz ki yeni Türk ırkı bu tür zehirlerden arınmış olarak yaratılacaktır! Bizimle hareket eden herkes atalarına olan sadakatini de yerine getirecektir.

Dediklerimize katılmama, bizden nefret etme, bizi sevmeme hakkına sahipsiniz, fakat fikirlerimiz bulaşıcıdır!

Davam, Onurum, Sadakatim!
-Tigir:Er

İzletinin youtube bağlantısı: 

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.