iSTiLA!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Şubat 2018, 23:11:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]
  Yazdır  
Gönderen Konu: iSTiLA!!  (Okunma Sayısı 30548 defa)
0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
firuzbey
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 38« Yanıtla #50 : 29 Mayıs 2011, 00:54:46 »

Gerçekten muhteşem bir çalışma olmuş. Tüylerim diken diken oldu. Özellikle İstanbul ağzı konuşmamız ve Türk yemekleri yememiz konusundaki telkinler çok etkileyiciydi. Bu insanların siyasal konumlanışları ve gelenekleri beni pek ilgilendirmiyor, Ergenekon'dan çıkmak için aramızdaki bu ayrımları kenara koymalıyız.

Herşey Türk için, Ergenekon'dan çıkmak için...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kürt bokundan tezek olmaz.
Atasagunalp
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 61« Yanıtla #51 : 31 Ağustos 2012, 00:00:47 »

İnsanları maddi oyunlarla sıkıntıya düşürürseniz, geçim derdi ana dertleri olursa, yapılacak maaş zamları ile ilgili haberler şehit haberlerinden daha yürek yakıcı olursa sömürü düzeninin tezgahı kurulmuş demektir. İnsanlar yarını maddi açıdan nasıl kurtaracağız telaşına düşürülürken, mankurtlaştırılır. Hesap kitap edemez hale gelen bir millet, günü kurtarma telaşına düşerek, ülkesinin işgal (ele geçirme), hatta ilhak (ele geçiren devlete bağlanma), hattanın hattası iltihak (yani abd'nin Porto Riko, Samoa ve Hawaii'ye yaptığı gibi kendine katması) sürecine gittiğini göremez. Zaman içinde ülkede millî değerleri aşılayan bir eğitim sistemi de olmazsa, ülke fikren zaten iltihak sürecine girmiş demektir. Ana davaları vatan, millet değil de, mide olan insanlar; asıl bayındırlığın ülkelerini korumak ve kollamak olduğunun farkına, ümit ederim ki başlarına tasma takıldığında varmazlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk menem
Sucitay
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109« Yanıtla #52 : 01 Ekim 2012, 20:06:45 »

Bizim kavgamız siyasal bir kavga değil bizimki soyu Türk olanların kavgasıdır.Düşmanımız soyuna ihanet edenler ve Türk'e saldıran her türlü unsurdur.Bizler ne sağ nede soluz nede faşist bizler bize yanlış yapana isyan ediyoruz, tutup Kenya'nın bir ormanında yaşayan ilkel bir kabileye sırf zenci diye saldırmıyoruz,bizler  binlerce yıllık düşmanlarımıza saldırıyoruz.Kanımızın saflığını korumak bizi bir çeşit tutucu yapar ama Türk olmayan birinin bir Türk'le evlenmesine karşı çıkmak bizi faşist yapmaz.Düşmanımızın ne yaptığını hepimiz biliyoruz.Hiç birimiz bize yanlış yapmayan halkları cezalandırmak istemiyoruz ve olayımızda siyasi değil millidir ve böylede olması gerekiyor ama eğer bizi iyi temsil eden bir siyasal oluşum olursa şüphesiz destekleriz radikal Türkçülerin gayriTürk unsurlara yaptığı bir zararın tüm Türk ırkına mağal olmaması için görev liberal ve sol görüşlü Türkçülere düşer ama gerekirse tek yumruk oluruz.Irkımız için hayırlı olacak olan komunist bir oluşumsa onu faşist veya kapital bir oluşumsa onu destekleriz.Türk ırkı ne islamın nede başka bir şeyin koruyucusu değildir,bizler sadece ırkların zihinsel ve fiziksel olarak en güçlüsüyüz vede kuzey orjinli savaşçı ve yayılmacı bir topluluğuz 10000 yıl önce güney Sibirya'da mamut avlarken de aynıydık.Önceden gir yok et yurt et düşüncesi vardi şimdi islamlaşan değerlerle bu yerini gir fethet etnik pisliklere dokunma babasını öldürdürüp, annesini cariye yaptığın çocuğu devşir gibi bir hastalıklı zihniyet aldı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne mutlu TÜRK doğana!
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.