Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => İzleti (Görsellik) => Konuyu başlatan: Erlik Adana üzerinde 08 Şubat 2011, 14:32:48Konu Başlığı: Ermeni seven Muhsin!
Gönderen: Erlik Adana üzerinde 08 Şubat 2011, 14:32:48
http://www.youtube.com/watch?v=ThCMmIr5M0I


Konu Başlığı: Ynt: Ermeni seven Muhsin!
Gönderen: turatbek_aytmatov üzerinde 08 Şubat 2011, 14:59:24
Çerkez müshil kankardeşi bir altı harfliye şiir yazmış doğaldır.


Konu Başlığı: Ynt: Ermeni seven Muhsin!
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 08 Şubat 2011, 20:17:54


               Her zaman tek doğru vardır. Yoksa evrende karmaşa oluşur. Ya Türk'ü seveceksin ya da 6 harfliyi ortasııııı yokkkkk !!! Her zaman bu doğrultuda hareket edeceğiz. Yani ya o ya o !.. Bunun başka yolu yok. Ben onuda bunuda severim diyenler arkadan hançeri yemeye hak kazanırlar ve yağıya lafta edemezler. Bir zamanlar salakça milleti sadıka denilenler ne hikmetse birden klikya, mavri mira k.rt teali falan filan çıkıyorlar. Ders olmadıysa söyleyecek birşey yok. Zaten Türk olmayandan bunu beklemiyorumda, bizde de fazlasıyla var !!!


Konu Başlığı: Ynt: Ermeni seven Muhsin!
Gönderen: OGUZ-ALTAN üzerinde 08 Şubat 2011, 22:26:20
Ah Muhsin ah !!! Demek kurtler, lazlar, cerkezler, ermeniler, sehit cenazelerinde; Hepimiz Turk'uz diye bagiracakmislar...tam terside ermeniler oldugunde; Hepimiz ermeniyiz diye bagiracagiz ! Hayvansever Muhsinim benim...

Muhsinof kendi agizinlan demisin iste, buyur etmissin butun hayvanlari sehit cenazesine; hayirdir o hayvanlar zaten gelmiyormuydu sehit cenazelerine ? Oyle diyorlardi ya bu vatan icin kan doken Turkler, kurtler, rumlar, ermeniler vs. diye.

Peki BBP liler ve sozde Alperenler ermeniler sizi seviyormu ? Bir oylama yapin bakalim sonuc ne olacak...