Atatürk Bir Bozkurt'tu
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 16 Aralık 2018, 05:44:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 2 3 [4]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atatürk Bir Bozkurt'tu  (Okunma Sayısı 23109 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kopuz
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 38« Yanıtla #30 : 10 Ocak 2012, 03:49:42 »


peki bu vatan haini bilgilerini nereden aldınız kandaşlar ? vatan haini ittihat ve terakkicilerden mi yoksa Almanlardan mı ? Vahdettin Atatürk ile ne konuştu yıldız sarayında ? "Anadoluya git gerekirse bana ve osmanlıya asi ol, milleti şahlandır milli mücadeleyi başlat.." sözü kime ait ? vahdettin açıktan birşey yapamazdı, "İşgal altındaki İstanbul’dan vatanın kurtarılmayacağını anlayan Vahideddin Han, güvendiği kumandanları Anadolu’ya göndermek istedi. Ancak bunlar; “Dış dünyaya karşı harp edilmez. Bu iş olmaz.” diyerek gitmeyi reddettiler. Sultan’ın kurtuluşun Anadolu’dan gerçekleşeceğine ümidi tamdı. Bir ara kendisi gitmeyi düşündü ise de, İngilizler “Eğer Anadolu’ya geçersen İstanbul’u Rumlara işgal ettirir, taş üstünde taş bırakmayız.” diyerek engellediler. Bunun üzerine bir gün saraya çağırdığı Mustafa Kemal’i; “Paşa paşa şimdiye kadar devlete çok hizmet ettin. Bunları unutun. Asıl şimdi yapacağın hizmet hepsinden mühim olabilir. Devleti kurtarabilirsin!” sözlerinden sonra, büyük yetkilerle Anadolu’ya gönderdi. Böylece İstiklal mücadelesi başlamış oldu."
Tarihimizde birçok karanlık nokta var! Vatanperver diye öğretilen inönü'nün ne oldugunuda yeni öğrendim. Kazım Karabekir Paşa'ya ülke işgalde iken kazım gel paralarımızı birleştirelim, askerlikten istifa edelim, toprak ağası olalım.. dediğini ve kazım karabekirin bunu kabul etmediğinide öğrendim.

 
Tanrıkurt,
Senin genç ve olumsuz çevre şartları nedeniyle, farkında olmadan, yanlış bilgilerle donatılmış olabileceğini düşünmeden, sabırla işin doğrusunu anlatmak yerine, sana, gereğinden çok yüklenerek haksızlık ettiğimi düşündüm.
Bu konu sebebiyle, geçici olarak yasaklanmış olmana da üzüldüm.
Yalnız bu tür bilgi donanımları, genç arkadaşlarımızın fikri yapılanmalarının sağlıklı oluşması bakımından çok önemlidir ve oldukça dikkat gerektirir.
Yani her önüne gelenin yazdığına ve söylediğine inanmamak lazımdır. Hele ki şu içinden geçtiğimiz süreçte sistematik olarak yürütülen dezenformasyon politikalarının oluşturduğu kirlilikte kılı kırk yararak bilgi edinmek lazımdır.
Osmanlı hanedanının ihanetlerini örtbas etme ve bu yolla Atatürk’e savaş açma gayretleri dünün bugünün değil ta ki cumhuriyetin ilk yıllarından beri yapıla gelen düzenli alçaklıkların en meşhurudur.
Aslında Vahdettin’i masumlaştırmaya çalışan alçaklar da; çok iyi biliyorlar ki Vahdettin denilen kişi; korkak, iradesiz, teslimiyetçi ve koltuğu uğrunda bütün milli ve manevi mukaddesatını haçlılara peşkeş çekmekten zerre kadar tereddüt etmeyen şahsiyetsizin birisidir.
Bu kişiler Vahdettin’i hak ettiği ya da mazlum olduğu için yüceltip savunmuyorlar. Bu alçakların eylem ve söylemlerinin yegâne amacı Türklüğün onuru olan Atatürk’ü karalamaktır. Yoksa Vahdettin kimsenin pek de umurunda değildir.
Özellikle Necip Fazıl adlı arap ajanı devşirme Atatürk’e karşı yürütülen karalama kampanyasına yazdığı kitaplarla katkı yaparak Atatürk’e karşı karalama kampanyası yürüten iftiracıların ifade ve ağız birliği yapmalarını temin etmiştir. Yani Necip Fazıl adlı arap ajanı devşirme kalemin gücüyle yalan ve iftiraları essah gibi ortaya sürerek siyasal İslamcılara derli toplu malzemeler vermiştir.
Necip Fazıl adlı arap ajanı devşirmenin yazdığı “Son Devrin Din Mazlumları”, “Ulu Hakan Abdülhamit Han” ve toplatılan “Vatan Haini Değil-Büyük Vatan Dostu Vahidüddin” adlı kitapları; Atatürk, laiklik ve cumhuriyet karşıtı iftiracı mürtecilerin yegâne referansı ve çirkef torbası konumundadır.
Türk soylu gençlerimizin bu dezenformasyondan etkilenmemeleri ve tarihimizi doğru ve güvenilir kaynaklardan öğrenmeleri Türklüğün yarınları için yaşamsal zorunluluktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BUMİNKAĞAN
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #31 : 11 Şubat 2012, 09:56:45 »

Bozkurt Eren kandaş müsade edersen videoyu hiç değiştirmeden youtubede yayımlamak istiyorum amaç çok daha fazla kişilerin izlemesi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş.
EnginB
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 55« Yanıtla #32 : 06 Mart 2012, 21:40:15 »

   Ellerine ve emeğine sağlık. Bu güzel video için çok teşekkürler...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 2 3 [4]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.049 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.