Ah Ülkem ahh !..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Ekim 2020, 18:23:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ah Ülkem ahh !..  (Okunma Sayısı 3446 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« : 12 Aralık 2010, 20:41:40 »


            Televizyon kanalları bir büyük kansız ve teröristin 10. yıl geberişini anıyor !!! Ne demek gerek sevgili Ülkemin içinde yaşayan milyonlarca asalağa ?.. Evet ahmet kaya denen vatan hainini büyük bir adam gibi anan aşağılık sistem yerin dibine batsın ! Ulu Başbuğumuz Atamızı bile adam gibi anmayan alçaklar bu virüsü anıyor !
            Ne diyeyim bilemiyorum ? Acım çok memleket elden çıkmış sanki. Olacak iş değil, değil!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
HUN~
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2010, 22:11:14 »

Her kanalda itin eniğini anıyolar,ama hiç bir kanalda Atsız Atamızı anan olmamıştı.Türk milletini uyutuyolar..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
"Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık."
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2010, 10:32:20 »

Özellikle bu döküntünün anma töreninin 11 aralıkta olması dahada sinir bozucu. Sanki başka gün kalmamış gibi, bizlere nazire yaparcasına o döküntüyü andılar ve tüm tv kanalları bunu bir haltmış gibi yayınladı. Hepsinin canı kızıl tamuya.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Laik-Milliyetçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 20


« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2010, 19:25:42 »

Erbil'de Batılı tarzı yaşam,

(sözde) Türk mütahitler kuzey ırak'ta bilmem kaç tane konut yapacak,

kuzey ırak'taki k.rt düğünlerinden görüntüler,

tatlıses Erbil'de kumarhane açtı,

tatlısesin Erbil'deki kumarhanesinin müdürü hergün israil'e 10 milyon TL (eski parayla 10 trilyon) gönderiyor,

k.rt çakal önderlerinden barzani: k.rtlerin kendi kaderlerini tayin hakkı vardır dedi,

tayyibe k.rtçe soru soruldu, tarım bakanı k.rtçe-Türkçe tercümanlık yaptı,

a. h. adlı terörist şarkıcının anmasına milletvekilleri, sözde sanatçılar dahil 2000 kişi katıldı vs vs vs

Bunlar sadece son birkaç ayı düşündüğümde aklıma gelenler. Tam takip etsek herhalde bir sayfa dolusu daha böyle olay yazardık. Düşünüyorum da keşke yolları, iyi kötü gökdelenleri, yok bilmem kaç milyar dolarlık ihracatı, ithalatı, yabancı malı lüks arabaları, tüketim mallarımız olup da (gerçi bunlar da faizinin faizini bile ödeyemediğimiz borçlarla yapıldı) yukarıdaki soyu kırıklıkları kuzu gibi izleyen yığınlar olacağına çamurdan yollarda, barakalarda yaşasaydık da başımız dik, göğsümüz Türklük gururu ile dolu olan bir ulus olsaydık. Teknik, zenginlik, maddi imkanlar her zaman elde edilebilir, bugün olmayan teknoloji, ekonomi, sanayi her zaman kurulabilir ama vatan hainlikleri irin irin akarken buna karşı durulmazsa bir daha karşı durulamayacak noktaya gelinebilir, o zaman savunulacak vatan da namus da hürriyet de kalmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2010, 19:34:12 »            Evet Değerli Kandaşım, keşke yoksul ancak gururlu olsaydık. Kimseye boyun bükmeseydik te ekmeğimizi kendimiz yapıp yeseydik soğanımızla. Atatürk'ümüz işte bu yüzden büyüktü o yoksullukla başı dik bir Türk toplumu yaratmıştı. Ancak bunları 70 yıldır mumla arıyoruz. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Laik-Milliyetçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 20


« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2010, 19:49:22 »

Hakan Bey saygıdeğer büyüğüm, hepimizin içinde yüreğimizin bir köşesinde her gün hissettiğimiz onulmaz bir acı var, kurtlar gibi özgür ve gururlu yaşama arzumuza dış ülkelerdeki sarı kafalı piçler, içimizdeki her renkten hainlerle ket vurulması her gün ciğerimizi yakıyor, dağlıyor. İnanın yağan karı izlemek ruhumda dinginlik, huzur uyandıramıyor, her gün soyu kırıkların ülkemi bir habis bir kanser gibi içten öldürmesi, bu yavaş işkence beni öfkeden deliye döndürüyor.

Neyse 1920' lerde de herşey bitmiş, bu iş tamam, Türkleri hallettik,artık köklerini kazıyacağız demişlerdi de, kimlerin namussuz gözleri Türk'ten toprak koparmak ve Türk'ü katletmek hevesiyle dönmemişti ki? Emperyalistlerden aldıkları destekle akılları sıra tarihin deli kurtu olan Türklere zincir vuracaktı soysuz çakallar ! Ama Türk o gün son sözünü daha söylememişti, söylediğinde çıktıkları deliklere kaçacak zamanları bile olmayanlar bilsinler ki Türk'ün yine son sözü söyleyeceği günler ufukta geliyor. Haydi çakallar durmayın, hazırlanın bakalım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2010, 09:40:43 »

Ne menem, ne önemli imiş bu k.rt denen döküntü kavim. K. Irak topraklarını komşu kapısı yapan siyasetçiler( a.gül, davutoğlu,) sözde sanatçılar(!) iş adamları el birliği ile k.rt lerin kalkınması ve başımıza bela olması için var gücü ile çalışıyor. Barzani itinin huzuruna çıkmayı şeref bilip, poz poz resimler çektiriyorlar. Tüm bunlar yaşanırken az ötelerinde yaşam mücadelesi veren Kerkük-Musul Türkmenlerinin halini soran eden yok. Kendi kaderlerine terkedilmiş Irak Türkmenleri, anavatandan  ümitlerini kesmiş, k.rt döküntülerine gösterilen ilginin karşısında acılarıyla başbaşa bırakılmış. Bugünler de geçecek elbet. Bu yakın mı? Irak mı? bilinmez ama Irak bize uzak oldu.Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökalp_55
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 44« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2010, 14:24:53 »

Ahmet Kaya ve ATSIZ ATA

Biliyorum bu iki ismi yan yana duyduğunuz da ne oluyor diyeceksiniz. Ama yazımı sonuna kadar okuduğunuz da diyeceklerinizi aç çok tahmin edebiliyorum.

Evet Ahmet Kaya'nın anıldığında ATSIZ ATA'mızın da ölüm yıldönümüydü.

Ahmet Kaya gibi bir vatansızı anan ülkemizin godomanları, Hüseyin Nihal Atsız'ı anmak için tek bir cümle bile kurmayı düşünemediler ya da düşündüler işlerine gelmediği için o tek cümleyi kuramadılar. Bu godomanların her nekadar  Atsız Ata'mızı ansa ne olur anmasa ne olur desekte, ülkenin ileri gelenlerinin Atamızı anmasını beklerdik. Kendi adıma söylemek gerekirse ben beklerdim. Yani ne biliyim, bir Başbakanın çıkıp Milletin bekası için çile çekmiş Hüseyin Nihal Atsız'ı Saygı ile anıyoruz demesini isterdim.

Ama gel gelelim Türkiye için hiç bir şeyini vermemiş ama Türkiye üzerinden büyük sükse yaparak ismini duyurmuş bir şerefsiz Ahmet Kaya ''benim üzüntüm vatansız oluşumdur'' dediğinde bu ülke onun için ne anlama geldiğini kendisine sormak isterdik.  Ahmet Kaya gerçek bir milliyetçiydi diyenler iki yaşında çocukla konuştuklarını düşünüyorlar herhalde.

Bizim amacımız Ahmet Kaya'nın vatan haini olduğunu gösterip çıkar sağlamak değil. Bizim amacımız milleti ve devleti için gerçekten çile çekmiş insanları bu şerefsiz kadar değerinin olmadığını anlatmaktır. ATSIZ ATA'mız, bu şerefsiz için mi çile dolu bir ömür çekti. Ya da bu şerefsizi anmak için sıraya geçenlerin Türk olduğunu unutturmamak için çektiği çileler niye?  Daha ne kadar Türk Irkını rencide edeceksiniz? Bizleri daha ne kadar yerin dibine sokacaksınız?

Habur'u, Şivan Perver'i, Ahmet Kaya'yı ve daha nicelerini bu millete yedirdiniz. Peki hiç düşündünüz mü Anadoludan o müthiş ayaklanmanın başlayacağını? Hiç düşündünüz mü?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

En yüksek eserler kılıçla ve düşman kanıyla yazılmış olanlardır. Hüseyin Nihal ATSIZ

Reisin ellerinde bir mübarek tabanca,
Mübareği azrail durdurabildi anca,
Ölmedi o yaşıyor mermi yakıyor bence,
Yerlerden göğe kadar namı diğer başkandı...

ÇATLI REİS'E İTHAFEN
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.234 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.