yürekli-kam Deyişler..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Kasım 2019, 11:02:11


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: yürekli-kam Deyişler..  (Okunma Sayısı 34794 defa)
0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 07 Ocak 2012, 20:04:15 »

* Türk milletinin binlerce yıldır var olmasının nedeni taşıdıkları ruhtur. Bu ruh kaybolmadıkça bu varlık binlerce yıl daha var olmaya devam edecektir. Türkçü için Türk milletinin her kişisi kutsaldır.

*Irkçılar kandaşları arasında din farkı gözetmemelidir, aksi taktirde millet arasındaki ayrışmalar kaçınılmaz olur, buda hazırda bekleyen Türklük düşmanlarına fırsat doğurur. Topluma illaki ırkçı olacaksınız demek yerine Türkçü argümanlar beyinlerine yavaş yavaş yerleştirilerek Onların zaten içlerinde dolanan kanda mevcut olan gücü ve duyguyu harekete geçirmek en güzelidir.

*Türkçülük Atsızdan öncede pat çat var isede bu Bayrağın öncüsü Atsızdır. Bugünkü Türkçülerin var olmasının nedenidir Atsız.

*ATSIZ bizim her şeyimiz,yol gösterenimiz,ışığımız,bizi ısıtan güneşimiz ve Liderimizdir.

*Türklük, düşmanları sayesinde, kanında ki kudretin dışa vurumu ile yücelmektedir

*Dünya tarihinin yazılması itibarı ile yabancılar tarafından karşılarına alınan Türk milleti, iç ve dış düşmanlarının kendileri gibi olmaya çalışmaları isteklerinin kan itibarı ile gerçekleşmemesi sonucunda bir hırsla düşmanlık beslemelerine yol açmaktadır.

*Türk, bütün dünyanın aslında kendisine gıpta ile baktığı ama bunu kendisine yediremeyerek Bu ezikliğin altından nasıl kalkabilirim diye harıl, harıl Türklüğün aleyhinde planlar yapmasına neden olan bir Kutlu ırkın temsilcisidir

*Devlete güven bittiyse o millet artık güveneceği bir devletin temelini atmaya hazırlanıyor demektir, normal toplumlarda bu böyle olur, yargı, anayasa, Adalet, Hukuk, YÖK, TSK ve Kamu yönetimi, bunlara güvenin bitmesi her zaman Devrim gerektirir.

*Biz Atsızcılarız, kimseden çekinmiyor korkmuyoruz, yolumuza çıkacak olan her engeli bir sinek gibi ezerek kutlu davamıza adım adımda olsa gideceğiz, bütün inancımız budur.

*KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN TÜRKÇÜ DÜŞMANI DALLAMALARIN ÜLKÜLERİNİN NE OLDUĞU KONUSUNDA BİR FİKİR SAHİBİ OLDUKLARINIDA HİÇ SANMIYORUM.

*Ulu Atamız olan Atsıza gönülden bağlılığımızın Acun var oldukça süreceğini, onun fikirlerinin amansız takipçisi olacağımızı, Atsızın yolundan milim sapmadan canımızla ve vucudumuzdaki tüm hücrelerle birlikte Atsızcı Türkçülük yapacağımızı, genç Bozkurtlarımıza, şimdiye kadar onu duymamış olan kocamış Bozkurtlarımıza ve bundan sonra yeni doğan Bozkurtlarımıza bu davayı ulaştıracağımıza and içeriz.

*H. N. Atsızı anlamak Atsızcı olmaktan geçer, Atsızın yolundan giden bu insanlar fikir bazında olduğu gibi eylem olarak ta, kendilerine misyon olarak ta, kendilerinin bir tabusu olarak gördükleri Atsızın çizdiği yolu şeçmişlerdir.

*Kendisinden önce ki Türkçü fikirlerin sahiplerinin tamamının fikir bazında dahi hafif kalan düşünce yapısı ile Atsızın eylem türündeki yapısının karşılaştırılması her halükarda mümkün olamaz. Türkçülük fikrinin eylem yapısı Atsızcı düşüncenindir, Atsızcılıkta buradan gelmekte, Atsızcı demek Türkçü eylemci demekle bir olup, bu düşüncenin yılmaz savunuculuğunu yapandır, ATSIZCI.

*Türk milletinin ruhunun derinliklerine inip oralardan esintileri gün yüzüne çıkarabilen tek insandır Atsız.

*Atsız bütün hayatını Türk milletinin varlığına harcamış, Türklük için yapılması gereken ne varsa, ne getirip, ne götüreceğinin hesabını yapmadan hayata geçirmiş bir Bozkurt soyludur.

*Osmanlının zamanında kazanılan her zafer Akıncıların ürünüdür. Akıncılar vurur bitirir arkasından devşirme yeniçeriler ile başlarında bulunan osmanlı padişahı davul zurna eşliğinde aheste aheste zafer naraları atarak fetih yaparlardı. Osmanlı deyince biz bir aileyi ele almamalı o devri anlamalıyız.

*Türkçü evvela törelerine uygun yaşamak mecburiyetinde dir, çevresi tarafından taktir edilmeli ve herkese örnek yaşam tarzı olmalıdır. Bozkurtça yaşamanın anlamını bilmeli etrafında ki Türk kanı taşıyan börülere bu yaşam tarzını empoze ederek onlara kanlarının etkisini hissetmelerini sağlamalıdır. Türkçü çok çalışmalı eline almış olduğu projeleri kanına uygun olarak başarının doruğuna taşımalıdır, ...

*Çocuklarımızın Türkçü olması kaçınılmazdır, hiçbir yerden bilgi almasalar bile kesinlikle Türkçülük ruhlarının bir yerlerinde gizlidir ama Atsızcı olabilmeleri siz anne babaların ellerinde, onlara bu ruhu tattırmazsanız Atsızcı olabilmeleri mümkün değil, Atsızcılık Atsızı yaşayarak kazanılabilecek bir yetidir, kendi kendine olmaz, Türk çocuklarının kesinlikle bir yerlerde Atsızla karşılaşmaları umuduyla .

*Türkçülük Börünün ruhunda var, kesinlikle 15 yaşına gelen bala, bir yerlerde Türkçülük fikri ile karşılaşmış onun alevinde yanıyor olmalıdır, bu yaştan sonra anne ve babanın fikir tealisi çocuğu etkilemez, onlar istediği kadar Allah kitap, efendilik desin.. bizim ki yırtıçılığını göstermeye başlamıştır bile. Börü Ülkücü Çapulcuların eline yüzde 80 düşer, onları kendisi gibi zanneder, aralarında bir zaman durur, bakar ki adamlar fıs arayış içerisine girer, Atsıza hasbel kader ulaşmıştır ama tam olarak bilmemektedir, kesinlikle bizim yanımıza bir uğrayacaktır.

*Bizim börüler okula başlayana dek (erkek çocukları için diyorum) annesinin gözetimi altındadır, vatan millet sevgisi, Bayrak Atatürk aşkı verilerek bu yaşa getirilmiştir, Türk bir ailenin çocuğu solcuda olsa, sağcıda olsa kesinlikle ruhen milliyetçi olarak yetiştirilir ama dinci guruplar için bunu söylemek mümkün değildir. Bu kesim çocukları bir aşağılık kişi olarak yetiştirir, korkak ve tırsaktır bunların çocukları.

*Bir Bozkurtu ehlileştirmek ne ise Türk çocuğuna dizgin vurmakta o dur.

*Ülkü kutlu bir hayal, kutlu bir yoldur, her Türk çocuğunun kanı itibarı ile bu yolculuğa çıkması kaçınılmazdır, normal zamanlarda bunlara hayal diyebilir beklide karşıtı bile olabilirler lakin iş başa düştüğünde bu güzele vurulmayacak Türk kanlı olamaz.

*Atsız Atam, Seni saygıyla ve özlemle anıyoruz. Her gün seni yaşıyor, yaşatıyor ve hissediyoruz. Sen hiç ölmedin. Zaten BOZKURTLAR ölmezler çünkü onlar BENGÜDÜR! Kutlu tinin şad, mekânın Türk uçmağı olsun!

*Türkçülük, Türklük ve Türk yurdu için, göz kıpmadan ölüme atlayan/atlayacak olan kahramanların ve kahraman adaylarının ülkülemidir,

*Türkçü, Acun zevklerinden ve kendi yaşamından feragat edebilen özel kişidir.

*Nihâl Atsız Atamız, yaşamın zevklerinden ve güzelliklerinden vazgeçerek, aşkı ve zevki Türk ırkında arayıp bulmuş olan ulu bir kişilik, soylu bir Bozkurt'tu.

*TÜRKÇÜLER!! Vatan dendiğinde gözleri buğulanmayan arkadaşlarınızı ekarte edin, Millet dediğinizde o gözlerden yaş süzülmüyorsa ondan vaz geçin

*Türk Bozkurt gibi yaşar onun gibi ölür. Türk Bozkurt gibi ağlar, onun gibi güler sevinir, onun gibi savaşır, genleri aynı tavırları birdir. Türk Bozkurttan olmadır, Bozkurt Türkün atasıdır.

*Türk milletine olan bağlılığımızın sözde olmayıp, gerektiği gibi yerinde ve tam etki ile TÜRK düşmanlarının karşısındayız.

*Türkçülük. tam olması gereken haliyle mukaddes bir dava, yolunda ölmesi gerekilen yüce bir ülküdür.

*Gerçek Türkçüler, bu yola baş koymuş, çalışmaları ile kendilerini ön plana çıkarmış, korkusuz, yürekli ve gözünü asla budaktan sakınmayan kişilerdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2012, 20:23:41 »

*Türklük var olan en yüce mertebedir, başka hiçbir düşünce görüş, inanış bu ulu gücün önüne geçemez.

*TÜRK GENCİ..
Siz bir ATSIZ, bir KÜRŞAD , bir ATATÜRKSÜNÜZ.
Onların ruhları sizde olduğu sürece yapamayacağınız hiç bir şey yoktur, bütün güçlükleri aşarsınız. Erişemeyeceğiniz zirve'de yoktur.

*TÜRK GENCİ..
Irkımın başına gelebilecek en ufak bir gölge Türk gençliğinin başına büyük veballer yükler.
Hüküm kestiğinden Hüküm almak kadar acısı yoktur.
Atalarımız bize Hükmetmeyi verdi.
Bunu torunlarımıza geleceğe bırakmakta bizim görevimiz.

*TÜRK GENCİ!!!
Bu vatan,bu yüce ırk geçmişten size geldi, Geleceğide sizin elinizde. Şu an gelecek tehlikede silkelenip özünüze dönün. Sizden istenen Türklüğünüze sahip çıkmanızdır. Türklük sizin damarlarınızda dolanan asil kanda mevcuttur. sizin göreviniz o kanın emrettiğini yapmaktır.

*Türk dünyasını derinden sarsan yozlaşma hareketlerinin maksimum derecede sorumlusu Çapulcu ümmet çakallarıdır.
Ey Türk genci Titre ve kendine dön, ümmetin piçlerinin pis nefesinden uzaklaş.

*Devlete güven bittiyse o millet artık güveneceği bir devletin temelini atmaya hazırlanıyor demektir.

*En gelir getiren meslek İplikçilik (TEFECİLİK) olan bir ülkede ne yasa kalmış demektir, ne de Adalet.

*Türkçülük, Türkçülerin bile öksüz bıraktığı bir kutlu ülkülemdir, Türkçü olabilmek için sadece kan olarak Türk olmak bile yetmiyor, yürek gerek yürek ki Mangal gibi!!

*Türküm, Türkçüyüm ben Atsızın Kılıcıyım, Türk'e güvercin, onun düşmanına alıcıyım.

*Yüreğin Türk, Türk diye atmıyorsa, doktora gitme....  SİYANÜR iç!!!

*Ben Türkçüyüm diyen kişinin önce gözlerine bakacaksın, oralarda bir yerlerde kurt bakışı olmalı onu görmelisin.

*KIRKI BİRDEN YİĞİTTİ, KIRKI BİRDEN UÇMAĞA GİTTİ...

*‎''TÜRKÜN GÜCÜNÜ SINAMAK İSTEYENLER, BUNUN BEDELİNİN CANLARI OLDUĞUNU BİLMESİ GEREK''

*Türkçülük Türklüğe kesin ''BİAD'' ister.

*Kesin olan tek şey, Türk değilsen piç'sin

*Türküz, ölene kadar değil Acun yok olana kadar!

*NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

*Bir Türk, ben Türkçüyüm diyebilme aşamasına gelmişse; zaten, Türklüğünü dini inançlarının önünde tutuyor demektir. Bu yüzden; hangi inanca sahip olusa olsun, her Türk'ün Türkçü olabilme hakkı vardır.

*Yaşadığımız bu zamanda Türk için ivme kazanacak tek değerin TÜRKÇÜLÜK olması gerekir.Türk birliği Türkçülerin çoğalması sonucunda,kendiliğinden oluşacak birşeydir.

*Türk gibi yaşamasını bilmeyen, İt gibi ölür!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2012, 20:48:55 »

*Türk tanrısı bizi istesekte istemesekte koruyacaktır, çünkü Türk Tanrının kılıcıdır.

*Türk`e Türk ten gayri ne yar olur, ne yoldaş!

*Galibiyetin, Zaferin sahipleneni, babası çok olur. Malubiyetse öksüzdür.

*Ülkücüyüm, Ülküm Başbuğumuz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün gösterdiği yoldan hiç sapmadan, ATSIZ ATAMIN yoluma tuttuğu ışıkla, KIZILELMA'ya ve TURAN'a en kısa yoldan ulaşmaktır.

*Kürt denilen piç, sayılır yoz'dan. Hangi Türk'e yakışır bir piçi yapmak Oğuz'dan!

*Atsızın ruhunu taşımayan Türkçü, daha gelişimini tamamlayamamış demektir!

*Tüm Türkçülerin hayallerini süsleyen TANRI DAĞI'nın güzellikleri ötesinde, orada ruhları dolaşan Atalarımızın arasında olmak Aşkların en güzelidir.

*Ne Leyla ile Mecnunun aşkı nede Kerem ile Aslının sevdası Türkçünün Türklüğe olan bağlılığının yanında hiç kalır. Türkçü ırkına aşkların en temizi en pakı ile bağlıdır. Ona leke düşürmez canı pahasınada olsa. Kanı ve canı pahasınada olsa geleceğini düşünmeden bu yola baş koymuş Türkçü Türk milletinin çerisidir. Ne mutlu bu sevdanın esiri olmuş Türk soylulara, Ne mutlu Türk doğana!

*Bir kişiyi ne kadar sevsen de ona sana olan sevgisi kadar değer ver, Fazlasını verirsen her rezilliğe hazır ol!

*Bozkırda ki yasalar, Bozkurtun kanunudur, Bu yasalara uymayanın elbette sonu Tamudur.

*TÜRKÇÜ ; kendi ırkından başka hiç bir kimseye kan vermemeli , kan almamalıdır.

*TÜRKÇÜ ; sadece yine bir TÜRKÇÜ'ye organ bağışı yapabilir... başka ırklara organ bağışı yapmak , ırkımıza ihanettir.

*ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ, YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.

*Bin yıllardır benliğine sahip çıkması nedeniyle varlığını sürdüren Türk milleti son yıllarda içten ve dıştan gelen legal veya illeğal olsun dış düşüncelerin etkisinde kalarak bu özelliğini yitirmektedir.

*Türk soyunun BOZKURTLARI!! Bu vatan,bu yüce ırk geçmişten size geldi,Geleceğide sizin elinizde.Şu an gelecek tehlikede silkelenip özünüze dönün.Sizden istenen Türklüğünüze sahip çıkmanızdır.Türklük sizin damarlarınızda dolanan asil kanda mevcuttur.sizin göreviniz o kanın emrettiğini yapmaktır.

*Milli duygularımızı sömürerek hayatının idamesini sağlayan, buna dayanarak içerisinde etnik kırıntılardan fazla bir şey olmayan, ve bu kırıntıları da Türklüğe yamamaya çalışan, Zalim desen olamaz, Mazlum desen hiç değil, Türkçülerin başının belası Milliyetçi Hareket partisi.

*Türklük kimsenin elinde oyuncak değildir bu biline, Türklüğe yan bakanın gözleri oyulur, dibi delinir.

*Bir gönülde iki ruh, birisi yar, diğeri bozkurt, Gözlerinde tükense de yüreğinde bitmesin umut.

*Türklük benim ruhumdur, ebedidir her anı  bilir o, gürzü hain'e indirecek zamanı.

*Yolun yanlışından dönmek, yolun yanlış olduğunu bilerek yola çıkmamaktan kötüdür.

*Türk dediğin Türk gibi ATATÜRK gibi olacak, biz ne yapalım kürt gibi Türk'ü!!

*Türk, Türk diye atan bu yüreği susturacak gücün önünde ben boyun bükerim lakin yaklaşık 7000 senedir böyle bir kuvvet daha açığa çıkmamış.

*Türk'e boyun bükmemek için çırpınanların boyunlarını en ince yerinden koparmak FARZDIR!!

*Yarası olanı gocundurmak, ona atacağın tokatın etkisini yaratır..

*Adam olmak Türklükten geçer ki biz onlara Kandaş deriz.

*İçimizde ki Çeçeni, lazı, çerkezi ve bilimum etnikleri kardeşinden gören mankurtları ayıktırmak gerek ki asli kardeşlerine sarılabilsinler, yoksa bu devran Türklüğün tersine dönmeye devam eder!

*Türk, Türk için, Türkçü Türk Kılmak için, Biz Hepimiz Türklük için varız!

*Temiz Millet Türk Milleti'dir. Binlerce yıllık hamamlarımız, dünyaca bilinmektedir. Temizlik Türk Milleti'nin hasleti olduğu için Türkçü de temiz olacaktır. Tüm dünyanın örnek aldığı bir milletin evlatlarıyız. Bu unutulmamalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2012, 21:12:38 »

*TÜRK; YOK OLMAYAN EDEN'DİR, TİTREMEYEN, TİTRETENDİR!

*O yok, Bu yok, Şu yok Ben varım, sadece TÜRK var!

*HER KİM Kİ BEN ATSIZCIYIM DIYORSA, DAYAYIN ONA SIRTINIZI O SİZİ TAŞIR, TÜRKÇÜLER!

*Biz Türkler, analarımız önümüz de, Bacılarımız arkamızda olduğu sürece bu tarihi çok değiştiririz!!

*BİZ VATANI NAMUSU BELLEYENLERLE BERABER BU VATANI NAMUSUM DİYE BEKLEYENLERİN YANINDAYIZ!

*Türk'e güvercin, onun düşmanına alıcıyım!

*İt ürür, Kervan yürür: TÜRK SÜRÜNDÜRÜR!  TÜRKÇÜLÜĞÜN KALESİDİR turkcuturanci.com  ÇAKAL GİREMEZ!!

*Şüphesiz ki Kürtlerin ve diğer etniklerin yaratılışında Türklere hizmet edecekleri var sayım olarak değil Göktanrının bir yaptırımı olarak ruhlarına işlenmiştir, yeri göğü yaratan Tanrının yaratılan bütün canlıların Türk’e hizmette kusur etmemeleri hususunda kesin hüküm vardır ve Türk’e amade olan her düşünen için bunda deliller bulunmaktadır.

*‎''Kininizden ödün vermeden iç ve dış mihraklara hakettikleri ni vererek Atalarımız, Kürşad, Atatürk ve Atsıza layık bir Türk olarak, Türklük bayrağını taşımak sizin gibi Türk kanlılara yakışır ancak.''

*‎''Türkçülük ruhun bedenle dansıdır!!''

*Ruhunda Kancıklık olanlar, Hayatları boyunca mertliğin tadını Alamazlar!

*TÜRK YAŞAMAK, TÜRKÇÜ ONU YAŞATMAK İÇİN VARDIR.

*Sen Türk değilsen, Türküm diyorsan sana anan ne ki, baban ne ki diye sormazlar mı sanıyorsun, Türklük mefkuredir, kandır, ırk uğruna verilecek candır, Türk tabi ki anadan Türk doğandır!

*turkcuturanci.com kişinin sadece ve sadece taşıdığı kan ile ilgilenen, Atsız'ı yolbaşçı bilmiş, Başbuğ Atatürk'ün izinden giden, tartışılmasının bile abesle iştigal olacağı binlerce yıllık Türk tarihinden gelen doğrulara biat etmiş Türk ırkçılarının otağ'ıdır.

*Şerefsizce yaşayarak ölmekten daha acı durum, Şerefsizlerin hükmü altında, şerefsizler ile birlikte yaşamaktır.

*Atsızın Tin'i yalnızca bir Bozkurttakine denktir, O! Türklük için yaratılmış bir Mihenktir, Türklüğe ışıklı yol, ısıtan güneş ve Şahenktir.

*Nice kaleler kaybeden Türk'ün son kalesi Türkçülük, Türkçülüğün en güçlü kalesi ise otağımız turkcuturanci.com'dur.

*TÜRKÇÜ BİRLİĞİ, KAN GÜCÜ, ÖZVERİ, SAVAŞ ve KUTLU ÖLÜM!!! İşte bizim parolamız, Şanlı TÜRKÇÜ TURANCILARIZ!!

*Kanı TÜRK, Ruhu BOZKURT, Bedeni Türklük uğruna CESET olmayanın cibiliyetine S...M

*Bozkurtun ulaşamayacağı yerden üren çakala uluyarak ses yetiştirmektense, zamanı geldiğinde o çakalın boğazını sıkıp sesini kesmek evladır.

*TÜRKÜN TÖRESİNE GÖRE YAŞAMAYAN, TÜRK DİK DURUŞUNU GÖSTEREMEYEN, ÇIKARI UĞRUNA YAVŞAYAN KİŞİ TÜRKÜM DESE NE OLUR DEMESE NE OLUR ama TÜRKÇÜYÜM DERSE İŞ DEĞİŞİR!!!

*BİLENE BİLMEYENE!!  BİR BOZKURT NASIL OLURSA OLSUN SONSUZ ÇAKALA DEĞİŞMEM LAKİN BOZKURT ÇAKALLIK YAPARSA ONU BİR ÇAKALA BOĞDURURUM..

*TÜRK HİÇ BİR ŞEYİ LANETLEMEZ, LANETLENMİŞ ŞEKLE GETİRİR!!

*BOZKURTÇA YÜREK TÜRK, TÜRK DİYE ATARKEN  SEN GİDERDE BİR PİÇİ KENDİNE KARDEŞ EDERSEN NE BOŞA YAŞARSIN Kİ TÜRKÜM DİYE.

*ORTADA BİR ÜLKÜ VARSA O BENİMDİR, TÜRK ÜLKÜSÜNÜ ''CÜ'' EKLEYEN ÇAPULCUYA YAR ETMEM, YA ADAM OLACAKLAR YA ÇAPULCU.....

*BAŞBUĞUMUZ, GERÇEK BAŞ KUMANDANIMIZ, IŞIĞIMIZ, GÜNEŞİMİZ KISACA HER ŞEYİMİZ OLAN YÜCE ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN RUHU ŞAD OLSUN!

*Türk'e Kulluk yakışmaz,Türk kul eder kendine. Arabıymış, kürdüymüş,etniklerce biline..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2012, 21:37:14 »

*İlk günden beri boyun eğmedim eğmem, Özü bozuk Çakalların önünde. Şerefsizlerin karşısında Haddimi asla bilmem, Koşarım Bir Bozkurt gibi uluyarak Sürümde..

*BİZ BOZKURTUZ KANIMIZ AKAR, KAN AKTIĞINDA VUCUT AYAĞA KALKAR DÜŞMANINA ŞÖYLE BİR BAKAR, ALEVDE Kİ KÖZ GİBİ CİĞERİNDEN YAKAR.

*TÜRKÜM! TÜRKÇÜYÜM! SAVAŞÇIYIM, KANIM EMREDER BUNU. DOSTUMA KELEBEK DÜŞMANIMA ARIYIM.

*Bir yığın çakala Adından söz ettirmeyen Bozkurt olmaz olsun, O çakallar karşısına çıktığında, onları boğmayan kurt, köpek olsun.

*Ben Türkçüyüm, benim işim kan ile, soy ile, Koca bir yürekle yola çıkmışım, Karşıma soysuzların çıkacağını bile bile..

*Biz Türkçü turancılar Acuna başkaldıran Bozkurtlarız.

*Ben öyle anlar olur ki çocukla çocuk olmasını bilirim, kurtla kurt, çakalların karşısında ise amansız Bozkurt.

*BU YOLA BAŞ KOYMAMIN KARŞILIĞI BAŞ ALMAKTIR, TÜRKÇÜLÜK ELBETTEKİ TÜRK KILMAKTIR, TÜRKÇÜ DEMEK TÜRKÜN FEDAİSİ OLMAKTIR!!

*TÜRK! YALAN SÖYLEMEZ,İFTİRA ATMAZ, SER VERİR KAN AKITIR KANDAŞINI SATMAZ. TÜRK! BOYUN BÜKENE EL KALDIRIP KAHPELİK YAPMAZ.

*Türk'üm! Başbuğumun izinden gider Devrim yaparım, Türkçüyüm! Türklük için savaşır şan üstüne şan katarım, Ülkücüyüm! Davam için can verir can alırım, Yürekli-kam'ım! bunların tümünün olabilmesi için zemin hazırlarım.

*Türkü söyler, Kımız içerim, Türk'e Düsman olanı Gözünden, Duruşundan sezerim. Ben Türküm Türk'ün oğluyum, Tanrı Dağları Benim! Oralarda Kanatlanır Gezerim. Yükseklerdedir gözüm, Alçaklarla olamam Türk'e Hain olanı ant olsun ki Çizerim!

*Kah üzülür, Kah dağılır, Kah vurulurum, Tarih benim ben yazarım. Türklüğün kılıcı, Fedakarı benim, oynanacak Oyunları Bozarım. Savaşçıyım acımam düşmanıma, bu konu da aşırı İşgüzarım. Naçizane Bir Kam'ım, Etnik demem, kürt demem, kafalarını KOPARIRIM!

*Türküm, Türk oğluyum, ben şanlı Oğuz boyuyum, Ata'dan dede'den gelen gelen bir Bozkurtun Soyuyum. Atillanın, Motun'un, Alparslanın, Başbuğun ve Atsızın oğluyum. Yaş geldi elliye ama karşımda enciği görünce, 18'lik BÖRÜYÜM.

*TÜRKÇÜLÜK BİR BIÇAĞIN İKİ KESKİN TARAFI GİBİ , YA BIÇAĞI TUTMAYI BİLECEKSİN YADA KANINI SON DAMLASINA KADAR TOPRAĞA VERECEKSİN..

*Türklüğe ihanet edenlerin üzerine acun kül olup yağacak, gözlerine kızgın lavlar dolacak. İşte biz o zaman Kürşadın huzurunda iken Albızın yanında getirdiklerine soracağız; yaşar iken Türklük için ne yaptın??

*HERKESİN KALBİ KÜT KÜT DİYE ATAR.. BİZİMKİLER TÜRK TÜRK DİYE ATIYOR!

*Önümüzde diz çökün Etnikler, Karşınızda Türk var ki Bozkurtun soyundan gelme, sizin gibi bok yolundan değil.

*MÜSLÜMANLIK DİLDE DEĞİL YÜREKTE OLUR, TANRI SADECE DÜRÜSTLERLE BİR OLUR.

*Tanrının çapulcuyu Fışkı'dan, kürdü ise dışkı'dan yarattığını biliyormuydunuz..

*Türk'ün ülküsü Turan-Türkistan iken, ülkücünün ülküsü Suudi Arabistandır.

*Sokak köpeğine acırım, ekmeğimi suyumu veririm ama kürt denen ite asla!

*Kancık bir it bile kürt'ten daha karakterlidir!

*Şehitlerini unutana bizde Kanı bozuk derler, siz kanı bozuklardan olmayın!

*Sen kürdistan dersen Vana, baktırırlar işte böyle betondan tavana!

*Tanrı dağlarının esintisini duyabileceğiniz Kutlanmış Kurt ini dir turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2012, 22:20:49 »

*isteyen kandaşımız istediği partide istediği gibi katılımlar yapar fakat o partinin militanı olamaz. Biz Türkçülerin yalnız Türk milletinin militanlığını yapmakla serbestliğimiz vardır.

*Çok Türkçü de yer edinen Türkçünün partisi olamaz zihniyetine karşılık bazı Kandaşlarımızın Futbol takımı tutar gibi bir parti tutması ve bu görüşünü de bulunduğu ortamlarda kullanması bizi ayrıştıran etkenlerden biridir.

*Türkçüler arasındaki görüş ayrılıklarının çok az olmasına rağmen bir araya gelememenin en büyük etkenlerinden biriside sen ben kavgalarıdır, Bu sanal aleme girip de Türkçü görüşün savaşını vermeye başladığım son iki yılda, bizim birleşemememizin nedenlerinin başında gelenlerinden birisi de budur.

*Biriki kıçı kırığın Türkçülüğü sulandırmaya kalkması Atsızcıları yolundan caydıramayacağı gibi birilktelik içinde kendi aralarında top yekün bir sarılma azmini meydana çıkarmıştır

*Türkçü olabilmenin ilk etkeni Töre terbiyeli olmak diğeri ise Atsızcı olabilmektir.

*YÜCE TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİ BİZİM İÇİN BİR KAÇ MANKURTUN ELLERİNE VE YA OLMAYAN BEYİN YAPISINA BIRAKILMAYACAK KADAR KUTSAL BİR ÖNEMDEDİR, BİZ KANIMIZI, CANIMIZI VE GELECEĞİMİZİ BU IRKIN YOLUNA FEDA EDİYORUZ..

*Türk milletinin her ferdi kendinden olana yakınlık duyacak, ırkçı düşünceye yakınlığı olmasa dahi Türk ırkçılarına karşı samimi olacak çünkü Türkçülerin karşısına dikilen her Türk’ün sonu Türk düşmanlarından daha vahim olacakdır.

*Tanrı ermenilere ölüm olarak biz Türkleri yarattı, geçmişin acılarını silmenin tek yolu ermeni soykırımıdır.

*‎''Haydi kandaşlar Türkçü birliğe doğru adımlarınızı çabuklaştırın, sıklaştırın, Türk düşmanlarına karşı oluşacak saflar sizsiniz''

*OTURAMAZSIN RAHATÇA KIÇININ ÜZERİNDE, ADIN GEÇTİKÇE BU VATANIN KUTSALLIĞI ÜZERİNDE!!

*3 MAYIS 1944'DE Yarının Turan yolculuğuna çıkan Büyük Türkiyesi, Türkçülük inancının büyük azmi ile YÜKSELECEKTİR!

*Türk ırkçısı kendisi için yaşamaz, Ataları için ve Yüce milleti için yaşar.

*Türkün değerlerine önem vermeyenler, bir gün Türkün öfkesinde boğulacaklardır!

*Akıllı olanlar aklını başına alır, akılsızlarsa başlarını ellerine.

*''Kininizden ödün vermeden iç ve dış mihraklara hakettikleri ni vererek Atalarımız, Kürşad, Atatürk ve Atsıza layık bir Türk olarak, Türklük bayrağını taşımak sizin gibi Türk kanlılara yakışır ancak.''

*TÜRKÇÜYÜM ÇÜNKÜ; EZELDEN BERİ HÜR YAŞADIM  KIYAMETE KADAR HÜR YAŞAYACAK BİR IRKTAN GELİYORUM.

*Birlik ve beraberlik bir çerçeve içerisinde olduğu sürece, Türkün töresine uyulduğu sürece yıkılmaz kale olur, aksi halde kumdan kaleden farkı kalmaz.

*''Ülkemizde yaşanılması kaçınılmaz olacak olan bu etnik çatışmaların dökülen kanların, şehit olmuş ve olacak Türk evlatlarının, Gözü yaşlı annelerin, yetim kalmış yavruların vebali Soyu TÜRK olmasına rağmen Kanının gereğini yapmayıp bu felakete evet diyenlerin üzerine olcaktır.''

*TÜRKÇÜYE YAN BAKANIN, KAFASI YAN TARAFINDAN KESİLİR!

*TÜRKÇÜ BİRLİĞİ, KAN GÜCÜ, ÖZVERİ, SAVAŞ ve KUTLU ÖLÜM!!! İşte bizim parolamız.

*Türklüğün fedakarlığı Türkçülüktür, Türkçülüğün fedakarlığı ise ATSIZCILIK!

*Ülkücüyüm ama Ümmetçi değilim, Ülkücüyüm ama Türkeşçi değilim, Ülkücüyüm ama kürdofil değilim, Ülkücüyüm ama fettoşcu değilim, Ülkücüyüm ama ben TÜRKÜM!

*Her ne olursa olsun Gök bilge Atsız'ın çerileri olan biz şanlı Türkçüler, bu düşmanlara aman vermeyeceğimizi her zaman deklare ediyoruz! Krallarından dahi korkumuz yok, Atsızca yaşamak, Türkçü gibi ölmek idealimizdir. Acunda son Türkçü kalana kadar Türklüğün var olacağını bilmeyenler , bilenlerden, duymayanlar duyanlardan öğrensinler ki, Biz Türkçülerin ölüm gölgesi tepelerine çöktüğünde aman dilemesinler.


 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2012, 07:13:05 »

*Türklüğüme leke sürülmek isteniyor, Türk kendine dön. Bağımsızlık değil beni yıkan kansızlık dır, gel kanına sahip çık ki bağımsızlık onda saklıdır!

*Bak ben Türküm, bana iyilikle gelirsen boyun bükmesem de seslenmem lakin o yılan dilini çıkardığında keserim!

*Türküz, Türkçüyüz diye sanmayın ki acımasızız, biz mazluma peynirsek zalime Hançeriz!!

*Canlılarda kan çok önemlidir, can var it doğurur, can var Kurt doğurur, Biz Türkler Kurt doğanız her daim iti boğarız!!

*Hey Türk oğlu, Türk kızı varlığının bu milletin teminatı olduğunu asla unutma, unutmaki içindeki etnik piçler sevinmesinler, sen Tanrı kutun soyundan Bozkurtun kanındansın!!

*Başbuğum Atatürktür, ondan daha yüce insan tanımam, tanıttırmam. O Türklüğün Kürşadıdır!!

*Türküm Türk milliyetçisiyim diye kendisine paye çıkartanlar önünüzde olan yol ikidir, ya Türk'e göre olacaksınız veya Türk'e göre olacaksınız, üçüncü güzerhah sana iyi gelmez!!


*Türklük kan isterse Türkçülük yürek, Etnik piçlerdeki kalleşliğe karşı da bizdeki bilek Türklüğün her derdine deva olacaktır.

*HEY GİDİ BAŞBUĞUM!
KURDUĞUN ÜLKEDE, KURTARDIĞIN TOPRAKLARDA SANA SEN DEĞİLMİŞSİN GİBİ DAVRANANLAR İKTİDARDA,
AMA BİZ DE O TOPRKLARDAYIZ ATAM!!!! ATSIZCILARIZ.

*BEN TÜRKÜM, KARŞIMDA ADAM GİBİ NE BOK OLDUĞUNU SÖYLEYECEK ŞAHSİYETLER BEKLERİM LAKİN KARŞIMIZA ÇIKANLAR NEDENSE KORKAK VE TIRSAK ETNİK PİÇLER, BRE SEN TÜRKMÜSÜN PİÇ Mİ ONU SÖYLE BANA!!

*OROSPU ÇOCUKLARINA BU ÜLKEDE GEÇİT YOK, YA TÜRK OLACAK VEYA ONA HİZMETKAR DİĞERLERİ EX!!

*GAY APO GÜL VE YAVŞAK TAYYİP İTİ BU MİLLETİ SAHİPSİZ Mİ SANIYORSUNUZ Kİ BOZKURTLARIN OLDUĞU YERDE KUDUZ İT GİBİ DOLANIYORSUNUZ!!

*Kendilerini dev aynasında gören Kızılımsı yeşillerin varlıkları uzun sürmeyecektir, Türk milletinin temeli ile oynamaları bunların ne kadar güçlü olduklarını göstermez, Çılgınlığın bukadarı normaldir, normal olmayan bizdeki milliyetçi hareketin yozlaşmışlığıdır.

*İnsanlığın yapısı itibarı ile her Türkün Türkçü olabilmesi imkansızdır, Türkçülük ayrıcalıktır, Türkçülük Türk milletinin bekasını sağlama almak amacı ile güç ister.

*Türklük kan olarak gen olarak değil de sanki bu topraklarda yaşayanlara verilmiş bir ünvanmış gibi algılanır olmuş, ben de asıl kan Türk çocuğu olarak bu duruşlar karşısında dik durarak haykırıyorum
NE MUTLU TÜRK DOĞANA!!

*Türk ili Büyük tehlike altında iken, Türk düşmanları pervasızca Türklüğün üzerine çullanmışlarken, kanında Türklüğün emarelerini taşıyan hiç bir Bozkurt sıcak evinde kös gelip yatamaz, yatmamalıdır.

*Türk milleti bir ölüm uykusunda olmasına bu derin uykuda da, Tanrıdan dileğim olacak olanlar uykudan uyanmakta ısrar edenlere olur, çile bizim, gam bizim, töre bizim, yurt bizim lakin  yok olma önce onlara olsun.

*Biz Atsızcılar Fatihi Türk yönüyle ele alarak severiz aynı Atsız gibi, ümmetin yalvaçlarının Fatihi dine sürüklemesi karşısında biz atamızdan olacak değiliz ki dincilerin ağızlarını Gök Bilgenin şu sözleri ile kapatırız; ''Din arabın, Hukuk sizin, Harp Türküğündür''

*Dinsel Mezhep işi bizi bozar, Türkmüsün değilmisin önemli olan bu.

*Türk milleti olarak boyun büktüğümüz sürece o enseye darbe yiyeceğimizi unutmamak gerek ki güçlüysen boyun büken değil büktüren olursun.

*Türkçü öksüzdür, Türkçü kimsesizdir, Türkçü fedaisi olduğu Türk tarafından bile bazen kendisine aykırı gelen söylemleri yüzünden ötelenmektedir.

*Türkçüyü kimse boyunduruğu altına alamaz, Türkçüye kimse milletinin menfaatleri dışında harici bir iş yaptıramaz, Türkçü net’dir işte bunun içindir ki Flu oluşumlar Türkçülerden uzak dururlar.

*Türkçüler içlerindeki çekişmelere son vermeli ve hedefe bir güç olarak yüklenmeli, ben, sen, o yok biz varız, Türklük var olmalı.

*ŞEHİDİMİN KANI YERDE KALDIKÇA,YOK ARTIK BU YOLDAN DÖNÜŞ. VATANI,MİLLETİ ve DOSTUNU SATANLARLA BAŞLAYACAK, SICAK BİR DÖĞÜŞ.

*BOZKURT TÖRESİNDE SENİN İÇİN DÜŞMANININ  DÜŞMANI DOSTUN OLMAMALI  ÇÜNKÜ DÜŞMANIN DOSTU DÜŞMAN OLURDA ONDAN.

*KANLI ETİ SEVER AVA BASKIN YAPARIZ, DÜŞMANA UMMADIĞINDA ÇAKARIZ. KANCIKLIK YOK KANIMIZDA,  ÇAKALLA KAFA KAFAYA SAVAŞIRIZ. YİĞİTLİK VAR  YÜREK VAR,  BOZKURTTUR BİZİM ADIMIZ, BOZKURT..

*TÜRKÜM! TÜRKÇÜYÜM! SAVAŞÇIYIM, KANIM EMREDER BUNU. DOSTUMA KELEBEK DÜŞMANIMA ARIYIM, KARŞIMDA ÇAKALIN YOKTUR SONU, BEN ATSIZCIYIM!!!!

*BİZ BOZKURTUZ KANIMIZ AKAR, KAN AKTIĞINDA VUCUT AYAĞA KALKAR DÜŞMANINA ŞÖYLE BİR BAKAR, ALEVDEKİ KÖZ GİBİ CİĞERİNDEN YAKAR.

*Türkçüler içerisindeki kavgalara daima karşıyım, kandaş kandaşına asla küfretmez etmemelidir.

*TÜRK! YALAN SÖYLEMEZ, İFTİRA ATMAZ, SER VERİR KAN AKITIR KANDAŞINI SATMAZ. TÜRK! BOYUN BÜKENE EL KALDIRIP KAHPELİK YAPMAZ, CANINI ALSANDA ÇAKALA DÖNÜP BAKMAZ. KAPISINA GELENEDE İT GİBİ YALVARMAZ.

*GÖKTEKİ GÜNEŞ SÖNMEDİKÇE, İÇİMİZDEKİ TÜRKÇÜLÜK ATEŞİ ASLA KÜLLENMEYECEK AKSİNE DAHADA HARLANACAKTIR!!

*İlk günden beri boyun eğmedim eğmem, Özü bozuk Çakalların önünde. Şerefsizlerin karşısında Haddimi asla bilmem, Koşarım Bir Bozkurt gibi uluyarak Sürümde.

*BU YOLA BAŞ KOYMAMIN KARŞILIĞI BAŞ ALMAKTIR, TÜRKÇÜLÜK ELBETTE Kİ TÜRK KILMAKTIR, TÜRKÇÜ DEMEK TÜRKÜN FEDAİSİ OLMAKTIR, BENİM KADERİM BU YOLDA SARARIP SOLMAKTIR!

*Ben öyle anlar olurki çocukla çocuk olmasını bilirim, kurtla kurt, çakalların karşısında amansız Bozkurt.

*Kardeşim dediği yoldaşlarını satan itten hayır gelir mi? Bir Türk'e bilerek yalan yere hakaret eden ibne değil mi? Biliriz ki Türk, Türkçü çelik gibidir bükülmez kırılır, Tırstığının önünde diz çöken piçe, Türk denir mi?

*Ben Türkçülüğün çerisiyim, Adım Yüreklidir, soyadım Kam, İstediğim an  istediğim piçten alırım İntikam,
Çünkü benim güddüğüm dava devamlı kan ister kan.

*Türkçü daima dik durmalı ki kendisine gelecek olan badireleri öyle yada böyle savuşturmalı,Türkçü kendi ailesininde kendisine yaptığı baskıları göğüsleyebilmeli, bir kaç kıçı kırık eniğin ailesine ettiği hakaretlere boyun bükerek bu davayı sahipsiz bırakmamalı.

*Ben Türkçüyüm, benim işim kan ile, soy ile, Koca bir yürekle yola çıkmışım Karşıma soysuzların çıkacağını bile bile.

*Bir yığın çakala Adından söz ettirmeyen Bozkurt olmaz olsun, O çakallar karşısına çıktığında onları boğmayan kurt, köpek olsun. Bir kaç itin havlamasıyla kutlu yolundan dönecek olan Kam'ın, Beyni döllensin, Yüreğine Kan dolsun, GÖK GİRSİN, KIZIL ÇIKSIN.

*Nasılsın demişsin ya Çakal, 17 yaşındaki Börüyüm, Av'dan elim boş döndüm, inanki çok kötüyüm!
Arkamdan 40 it havlar, ben tek başıma sürüyüm. Bozkurtça yaşarım, kah diri, kah ölüyüm.

*Çakal dediğin neki, 40'ı bir olmazsa üremez, Bir Bozkurtun ardından 140'ı da gelemez. Sevgide var olduğu gibi Ölmek için bu yolda ,Desek haydi bre Börüler, Hiç biri de yok demez!

*Kin, Savaş olur, barış olamaz benim ser'de. Tarihin derinliklerinde ki Türkün düşmanları hani nerede. İt dişini gösteremez benim olduğum yerde. Türk derler bana adım yürekli-kam, her yerdeyim her yerde.

*Benim ruh'um BOZKURT, kan'ım TÜRK, yolum ATSIZ'dır. Hız'ım BORAN, Yön'üm TURAN, önderim MUSTAFA KEMAL'dır. Adım KAM, var bende öksüz bir CAN, O'da bu millete HELAL'dır. Fırtına olduk esiyoruz, Gürz olduk vuruyoruz, kimse sanmasın ki bunlar, SANAL'dır.

*Türküm, Türk oğluyum, ben şanlı Oğuz boyuyum, Ata'dan dede'den gelen gelen bir Bozkurtun Soyuyum. Atillanın, Motun'un, Alparslanın, Başbuğun ve Atsızın oğluyum. Yaş geldi elliye ama karşımda enciği görünce, 18'lik BÖRÜYÜM.

*Kah üzülür, Kah dağılır, Kah vurulurum.  Tarih benim ben yazarım. Türklüğün kılıcı, Fedakarı benim, oynanacak Oyunları Bozarım. Savaşçıyım acımam düşmanıma, bu konu da aşırı İşgüzarım. Naçizane Bir Kam'ım, Etnik demem, kürt demem, kafalarını KOPARIRIM!

*Türkü söyler, Kımız içerim, Türk'e Düsman olanı Gözünden Duruşundan sezerim. Ben Türküm Türk'ün oğluyum. Tanrı Dağları Benim! Oralarda Kanatlanır Gezerim. Yükseklerdedir gözüm, Alçaklarla olamam,Türk'e Hain olanı ant olsun ki Çizerim!

*Türk'üm!  Başbuğumun izinden gider Devrim yaparım, Türkçüyüm! Türklük için savaşır şan üstüne şan katarım.  Ülkücüyüm! Davam için can verir can alırım. Yürekli-kam'ım! bunların tümünün olabilmesi için zemin hazırlarım.

*TÜRKÇÜLÜK, TÜRK IRKININ KÖLESİ OLABİLMENİN YAŞAMDA Kİ GÖLGESİDİR. EVET BİZ TÜRKLERİN KÖLESİ, ONLARIN FEDAİLERİYİZ, TÜRK YAŞAMAK İÇİN, BİZDE ONLARI YAŞATMAK İÇİN VARIZ!!!!!Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2012, 13:01:43 »

* Ümmeti ret etmek islamı ret etmekse evet o zaman ben islamı ret ediyorum, arabı yada kürdü veya başka bir milletten olanı ben hangi nedenle olursa olsun kardeşim ilan etmem edemem, ben Türküm, kanı Türk olanlar benim kardeşimdir, hangi dinden olursa olsun farketmez.

*ümmet kardeşliğini nasıl kabul ederiz. başkalarını bilemem ama benim kanıma aykırıdır bu düş. O zaman müslüman olmayan Türkleride kardeşlikten çıkartıyorlar, kurnazlığa bak, yemezler, Türktür bizim kardeşimiz, her nerede olurlarsa olsunlar.

*Analar ne yiğit Doğururmuş, biz bunu Atsızı hissedince gördük!!

*İslamın Türklere zararı yokmu ? dolaylı olarak dinciler vasıtasıyla tabiki var, biz bunu bütün yazılarımızda anlatıyoruz ama son zamanlarda Türk milletinin dinine imanına küfretmek Türkçülükmüş gibi davrananlar var bu hareket yanlıştır. Başörtülü kandaşlarımıza saygımız sonsuz ama Türban denen illeti ideolojisi gereği takanlara da lanetimiz sonsuzdur, bize bunu ayırt etmek düşer. Atasından ne gördüyse onu devam ettiren Türk'e dini imanı yüzünden hakaret eden bizden değildir, Türkçüler kimsenin dini işlerine karışmaz, kişi ister se allahına inancını tam anlamıyla yapar isterse ıspanağa tapar, tek şart TÜRKLÜĞE BİR ZARARI OLMAYACAK.

*Benim kanım dinimdir, Adım kitabım, Ruhum allahım!!! Ben Türküm!!

*Türkçülük zaten tek başına Türk ülkücülüğü demektir, Ülkücülüğü eylem bazınna taşıyanlar Atsızcılardır.

*Atsız Atanın Türk ülküsü Adlı kitabından ne okuduysak onu biliyoruz, Ülkücü kelimesinin Türediği kaynakta orasıdır. Ülkücü asla ülküsünden taviz vermez, Türk ülkücüsü Türkten olur, Siz eğer şu çapulculara ülkücü diyorsanız okuduğunuz kitaptaki ile onları bir kıyaslayın bakalım aralarındaki fark nedir, Biz size Türkçü ile kıyaslayın demiyoruz, Ülkücü ne demektir onunla bir kıyaslayın, Atsız atamızın Türk ülküsü Kitabında anlatılan Ülkücü Zamanımızdaki Türkçülerin kendileri ile eşdeştir. Ülkücü çapulcu dediğimiz kimseler Bakınız aralarında kürtte var arapta, lazda, gürcüde, çerkezde. Türk ülküsünü bunlar güdebilirler mi? Güdemezler, Yeri ve zamanı gelir onlarda kendi ülküleri için uğraş vermeye başlarlar, bu insanın yapısında vardır, onun için diyoruz ki Ülkücü adını kullanırken biraz dikkat etmeliyiz, Aksi taktirde At izi, İt izine karışır ki şu ortamda olduğu gibi içinden çıkılmaz bir hal alır, Esenlikle, TTK.

*Türk!!! Sağcı olma! Solcu olma! Sünni olma! Alevi olma! Özellerini bir tarafa bırak ve bu özellerini de yaşamak için muhtac olduğun kanına bedenine sahip çık!

*Türkiyedeki Devlet, dağda ki kürdü de, şehirlerde ki kürdü de Türk Milletinin alın teri ve kanıyla besliyor.

*kürtsüz bir Türkiye, Türk Milletinin huzur, güven ve zenginliği demekdir.

*Türklük, Türk Vatanında da yaşayan her mahluka verilen ad ve kimlik olmamalıdır!..

*Türk Milleti “kürtsüz” bir Türkiye kurmaya muktedirdir.Ancak bunu başardığı gün huzura kavuşabilir... Milli bekamız için “kürde güle-güle” demeliyiz!

*‎*Türkçülük, Türklük ve Türk yurdu için, göz kıpmadan ölüme atlayan/atlayacak olan kahramanların ve kahraman adaylarının ülkülemidir.

*‎*Benim ruh'um BOZKURT, kan'ım TÜRK, yolum ATSIZ'dır. Hız'ım BORAN, Yön'üm TURAN, önderim MUSTAFA KEMAL'dır.

*isteyen kandaşımız istediği partide istediği gibi katılımlar yapar fakat o partinin militanı olamaz. Biz Türkçülerin yalnız Türk milletinin militanlığını yapmakla serbestliğimiz vardır.


*Atsızcılık, Atsızdan aldığın ruhu senden sonraki nesle bırakabilmektir.

*Türklüğe leke sürmeye çalışan lekeli pezevenkler, Türkler o kadar her şeye muktedir ki sizin düşmanlığınız ancak onların kılıçlarını keskinleştirir.

*Türklük dilde olsa Orospuların tamamı evliya olurdu, çünkü onlar akşama kadar Tanrıyla içli dışlılar.

*Türk tek bedendir, Türklerin inançları o bedenden çıkan kollardır. Beden çürürse kollar hepten çürür. Bedene sahip çıkarak önce onu yaşatmalıyız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2012, 21:12:14 »

*Bizim Ülkülemimiz Türkçülüktür, ülkücülüğümüz de Atsızın saçtığı ışıkla aydınlanır.

*Türklüğe hakaretin suç sayılmadığı yerde, Diğer ırkların ecdadından başlarım ben!

*kürt denen Enciklerin askerimi, polisimi şehit ederek Türk'ün topraklarında gözü olduğunu Türkün meclisinde şerefsizce haykırdıkları günlerde, bizim bırakılan yerde otlayacağımızı sananlar yanıldıklarını Türkün öfkesi üzerlerine indiğinde anlayacaklardır.

*Başbuğumuz ulu önder Atatürkü aşağılayan piçlerin, Atamın büyük önem vediği kurumların başına atandığı zamanda, elbette ki Türk gereğini yapacaktır.

‎*Türk milletini kendi kanı ile aldığı topraklarda esarete mahkum ettiğinizde, bunun sonucuna katlanacaksınız!

*Türk milli bayramlarının değersiz kılınarak bu kutlu günlerimizin Futursuzca iptalinin yaşandığı mechullerde, iktidarın sinsi fikrinin aleni olması beklenemez.

*Türk'e kimse kendi ülkesinde köle muamelesi yapamaz, Türk strateji bilmez onun düsturu ya hep, ya hiçtir. Sıkıyorsa buyrun!

*Dağda bir kürdün geberdiğinde bulundukları şehri savaş alanına çeviren kürtlerin karşısında 30 şehit verdiğimiz gün televizyondan bunu izleyen Türk, olsa ne olur olmasa ne olur.

*Face'de Türkçülük, Tanrı dağları diye Hira'ya çıkmaya benzer!

*Anlaşılan o ki; Türklüğün en bedbaht en pasivize, en yavşak nesli bizim nesil.
Bu ne vurdum duymazlık bu ne aymazlıktır.
Tanrı!! bizi Türklüğün yok edilmesi için özel mi yarattın.

*TANRIM!!
SEN MANKURTLAŞMIŞ TÜRK'Ü BİZDEN UZAK KENDİNE YAKIN ET..

*Çinli fahişeler ile kürt orospu arasındaki fark, çinlinin adı İçing Katun, kürdün adı Hülya Avşar dır, dikkat edilecek husus kürt orospusu Türk adı taşımaktadır.

*Orospu çocuğu kürt!! soyun ne ki senden çıkan ne olsun..

*Tanrıya yalvarmam, sana yalvardığım gibi Türk!!! Vur artık Tilkiye vur...

*Türkçü, Türk milletinin hizmetçisidir. Kendine Türkçü olanlar kanı kırık bir şerefsizdir!

*Kuranı arapça göndermeye mecburdum diyeni tanımam ki mecbur olandan muktedir olmaz bunu atalarımdan bilirim ben TÜRKÜM.

Yaradılanı yaradılışından ötürüde sevemem Türklüğe değil kin besleyeni, su katanı bile hazmedemem ben TÜRKÜM.

VE mevzu Türklük ise yolu başka yöne çevireni hazmedemem. hazmedilemeyen de tümden sıçılır, ben boka değer vermem çünkü TÜRKÜM.

*Türk olabilmenin yükü ağırdır, bu yükün altına girebilene TÜRKÇÜ denir!

*Türkçülük yürek istediği kadar kendisine iman da ister, İmansız paslı yürek sinede yüktür.

*Türküm demek onur ve gururdur Türk olana. Kanı Türk olmayanların imrenerek düşmanlık etmeye çalıştığı bu büyük ırk asla yere düşmemiş, düşmeyecektirde. Onların ellerinde yetkiler olabilir, onlar Hakim de olabilirler lakin TÜRK olamazlar.

*Türk olmak bir özellik, bir ayrıcalıktır. Her önüne gelenin Türk olduğunu söylemesi Türklüğe hakarettir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2012, 00:49:14 »

‎*Eyyy onun bunun dölü kürt ve onun has kardeşi kanı kırılmışlar, bir kurt uluması duyduğunuzda ensenizde hissedeceğiniz esinti eceliniz olan Türkün nefesidir, unutmayın!!

*Türkçü Türk milletinin fedaisidir, onun varlığını idamesini Türkçü sağlar. Türkçü, Türkçülüğü yatarak veya okuyarak yapamaz, Türkçü eylemcidir bulduğu her fırsatı ırkının şu anı, geleceği için değerlendirir.

*Sevmek yüksek bir tecellidir, Ben bu Bayrağı seviyorum deyip de uğruna ölmek gerektiğinde kaçanları düşünün, sevdiğini sananlardan korkunuz.

*Türk olmak alemi cihanda, cıhanı aleme düzen vermek demektir.

*Türkçü, Dik duruşlu, Bozkurt bakışlı, yalansız, Riyasız, mert ve Alp olmalı, Alçak gönüllü olmamalıdır.


*Türkçülük nedir, Türkçü kimdir diye Bir milyon kişiye sorulduğunda bunların içerisinden bunu bilen bir kişi zor çıkıyorsa on Türkçünün buluşması on milyon sıradan kişinin toplandığı miting ile aynı anlamı taşır.

*Türkün özündeki şerefle yaşamak varken, Irkımızın şerefsizlerin elinde oyucak olması bizim için yıkımdır. Türk kuvvetli olursa biz çaşıtlarla değil, çaşıtlar bizimle uğraşır.

*Can dediğin nedir ki, bu kandaşınız Türk ırkına yaşarken ruhunu teslim etmiştir! Bedenimiz Türklük uğruna toprak olsada yetiştirdiğimiz Türkçüler yüzümüzü kara çıkartmayacaktır,bunun bilinci ile mutluyuz!

*Türk ırkı acun kökten yok olmadıkça Var olacaktır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.066 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.