Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Er-Türkçü üzerinde 11 Şubat 2018, 15:54:19Konu Başlığı: Adanalı Mesut Metcan Huzur Evinde Hayatını Kaybetti
Gönderen: Er-Türkçü üzerinde 11 Şubat 2018, 15:54:19
Mesut Mertcan hayatını kaybetti eşi ve çocukları kimdir.

TRT'nin unutulmayan spikerlerinden Mesut Mertcan, yaşamını sürdürüğü Adana Huzurevi'nde yaşamını yitirdi. Mesut Mertcan'ın eşi ve çocukları kimdir. Mesut Mertcan aslen nereli ve ölüm sebebi ne?
Mesut Mertcan hayatını kaybetti eşi ve çocukları kimdir.

TRT'nin unutulmayan spikerlerinden Mesut Mertcan, yaşamını sürdürüğü Adana Huzurevi'nde yaşamını yitirdi. 4 kez evlenen Mesut Mercan, son eşi bakmadığı için huzurevinde kalıyordu. Mesut Mercan'dan bugün kötü haber geldi. 1980 darbe bildirisini okuyan spiker olarak tanınan Mesut Mercan 71 yaşında hayata veda etti.

1980'li yıllarda TRT'nin en tanınmış spikeri olan Mesut Mertcan 71 yaşındaydı. Aslen Adanalı olan Mesut Mertcan eşleri ve çocuklarından yana şanssız oldu. Mesut Mertcan çocukları bakmayınca İstanbul'da bir huzurevine yerleşmişti. Çok gururlu olan Mesut Mertcan çocuklarından da hiçbir şey istememişti.

Mesut Mertcan 'ı terkeden ikinci eşi Güler Hanım 'ev vaad edilince' geri dönme kararı almış ve bunu ekranlarda dile getirmişti. Mesut Mertcan 'tapu benim üzerime olacak' diye dayatan eski eşini böyle bir durumda istemediğini söylemişti.


Twitter Facebook Google Plus  Gönder 317
Mesut Mertcan hayatını kaybetti eşi ve çocukları kimdir
MESUT MERTCAN TRT 1980 DARBESİNİ OKUDUĞU VİDEO
Türkiye Mesut Mertcan'ı 1980 darbesiyle hatırlıyor. Darbe komisyonunun yönetime el koyduğunu ilan ettiği bildiriyi TRT ekranından okumak zorunda kalan Mertcan, hafızalara böyle yerleşti. İşte Mesut Mertcan'ı unutulmaz kılıp 80 darbesi ile özdeş hale getiren TRT'deki o görüntüleri;