Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: DAĞLICA KURDU üzerinde 07 Temmuz 2011, 05:54:26Konu Başlığı: yeni iç işleri bakanımız HAYIRLI OLSUNNNNNN
Gönderen: DAĞLICA KURDU üzerinde 07 Temmuz 2011, 05:54:26
AKP’Lİ İDRİS NAİM ŞAHİN ODATV’YE KONUŞTU

13.08.2010
 
Odatv yazarı Ceyhun Bozkurt bugün kritik bir habere imza attı.

Haberin iki kahramanı var.

Bir AKP yöneticisi, diğeri Ergenekon tutuklusu emekli bir general…

****

İkinci Ergenekon Davası’nın tutuklu sanıklarından (emekli Tuğgeneral) Jandarma İstihbarat Dairesi eski Başkanı Levent Ersöz mahkemede, dönemin AKP Genel Başkan Yardımcısı’nın kendisine devletin en üst makamlarından birinde görev teklifinde bulunduğunu söyledi.

Bozkurt da söz konusu AKP’li ismin İdris Naim Şahin,  teklif edilen makamın da MİT Müsteşarlığı olduğunu yazdı. olduğunu

Şahin ise telefonla Bozkurt’a ulaşarak açıklamalarda bulundu.

“Levent Ersöz’ü tanımam” dedi.

Birazdan açıklamaları aynen aktaracağız.

Ancak baştan şunu kaydedelim. Arkadaşımız Ceyhun Bozkurt, haber kaynağından emin. Zaten emin olmasa bu haber Odatv’de yayınlanmazdı.

Şahin ise “O kişi ben değilim” diyor.

Bu durumda açıklama görevi emekli Tuğgeneral Levent Ersöz’e düşüyor.

****

İdris Naim Şahin’in açıklaması ise şöyle:

“Benim hayatım boyunca Levent Ersöz Bey'le ne tanışıklığım ne konuşmuşluğum vardır. Böyle bir şey söz konusu değil. Levent Ersöz'ü televizyonlardan, çıkan haberlerden biliyorum. Kendisi, bildiğimiz kadarıyla bir dönem Jandarma İstihbarat Başkanlığı yapmıştır. Bildiklerim bu kadardır.

Bu söylentileri kimin çıkardığını bilmiyorum. Partimize zarar vermek amacıyla da çıkartılıyor olabilir. Benim dışımda, partimizdeki bir Genel Başkan Yardımcısının veya yöneticinin bunu yapıp yapmadığını bilmiyorum ve zannetmiyorum. Bu konuda da kulağıma hiçbir bilgi gelmemiştir. Gazete haberlerinin yazdığı ve bu iddia doğruysa, bunu Levent Ersöz Bey'in mutlaka açıklaması gerekiyor. Eğer bir bildiği var ise mutlaka konuşmalıdır.

Bu açıklamalarımı da eğer gazetecilik etiğine inanıyorsanız, yayınlamanızı rica ediyorum.”

Odatv.com