Yemin Ediyorum Çok Yufka Yürekliyiz !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Ağustos 2020, 21:18:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yemin Ediyorum Çok Yufka Yürekliyiz !  (Okunma Sayısı 972 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 15 Kasım 2017, 13:17:07 »

Bir yazı gördüm , Çanakkale savaşında İngilizlerin askerliğini yapan anzaklarla Türk askeri arasındaki yardımlaşma ile ilgili. Hatta tiyatrosu yapılmış her yerde gösterilmiş 18 martta. Anzaklar bizim askere ülkelerinden getirdikleri muzları bizim askerlere vermiş, bizimkiler de onlara ilaç atmış. Aralarında çok duygusal bir yardımlaşma olmuşmuş.

Yok böyle bir şey. Tamamen palavra. Anzaklar bizi öldürmek için geldi, dedelerimiz de onları öldürmek için cepheye koştu. Yardımlaşma mevzusu tamamen uydurmadır. Ortada bir savaş varken böyle yardımlaşma uydurmaları Türk çocuğuna düşmanını sempatik göstermek, Türk'ün içindeki savaşçı duyguyu imha etmek amaçlı ortaya atılmıştır.

Türk çocuğu düşmanını sevip miskinleşerek, uysallaştırılarak yetiştirilmemeli. Bize düşmanlık edip, atalarımızı öldürmek, vatanımızı istila etmek için binlerce kilometre uzaktan, başka bir kıtadan gelen düşmanlarını ve diğerlerini tanıyarak yetiştirilmelidir.

Uysallaşmak Türk'ün yapısına terstir. Türk vahşi bir bozkurt gibi olmalıdır. Atilla nasıl ki papayı ayaklarının altına alıp dalga geçtiyse, Timur nasıl ki savaş sonrası düşman çocuklarını artıklar deyip atlara çiğnettiyse, Göktürkler nasıl ki düşmanını uykuda basıp imha ettiyse şimdi de aynısı olmalı, atalarımıza, töremize layık olunmalıdır.


Böyle yardımlaşma palavralarına itibar etmeyin. Yok öyle bir şey, yardımlaşma falan olmadı. Savaş vardı ve sadece kan döküldü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
akıncıı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 349


« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2017, 13:54:44 »

ANZAK: Avustralya ve New Zeland ordusudur. (Baş harflerinden türetilmiştir.)

Avustralya'da yeni yapılan bir halk oylamasında, eşcinsel evlilik yapılmasını özgürleştiren yasa için yüzde 61 oranında EVET sonucu çıktı.

Eşcinselliğin yabancılarda görülmesi bizim için sorun değil ve bence beter olsunlar; ancak bu türlü bir yönelim dünyada hızlıca yayılıyor ve bu bizim milletimizi de etkiliyor. Dünyada lgbt gibi adlar altında örgütlenen ve büyük bir propaganda gücüne ulaşan ve sayıca da artan bu "..."ler, henüz eşcinsel olmamış kesimlerin de desteğini almaya başladılar. Bu propagandanın gücü öyle bir boyuta ulaştı ki günümüzde sözde aydın çevrelerde eşcinselliği doğal görmeyenler dışlanır oldu. Bugün Türkiye medyasında eşcinsellik sıradan bir olgu gibi gösteriliyor, başta moda ve müzik olmak üzere tv programlarında eşcinseller göz önüne çıkarılıyor. Halk içinde eşcinsel olmanın sempatik olduğu görüşünü yaymaya çalışıyorlar ve bunda önemli ölçüde başarılı oldular.

Önümüzdeki çağın en büyük sorunu komünizm, kapitalizm değil, eski dinler değil, feminizm hiç değil; artık en önemli sorun, doğal cinsiyet kimliklerini yıkmaya çalışan, böylece doğanın işleyişini, insanın davranışlarını ve kişilik yapısını bütünüyle bozarak ve yozlaştırarak yok etmeye yönelmiş olan "eşcinsellik" akımıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2017, 14:01:38 »

Dünyadaki bu ahlaksız eşcinsellik konusu milliyetleri yok etmek ve azalan dünya kaynaklarına karşı dünya nüfusunu azaltmak için destekleniyor sapık çevreler tarafından. Halbuki doğanın kanunu klanlaşmaktır, ayrışmaktır. Irklar her zaman var olacaktır. Dünya nüfusu azaltılmak isteniyorsa da bu böyle sapık akımlarla olmaz. Savaşla olur.

Ama ben yabancılardaki bu ahlaksız ve zararlı akımları destekliyorum. Bizde , ülkemizde , Türk soylular içinde böyle ahlaksızlıklar olmasın ama yabancı soylularda olsun. Onların milliyet kavramları yok olabilir, o bizim için sorun değil. Yabancıların zararına olan ne varsa bu bizim faydamızadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.204 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.