Yanlış yoldaki bir kandaşımın yönünü düzelttim!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 22:22:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yanlış yoldaki bir kandaşımın yönünü düzelttim!  (Okunma Sayısı 3992 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hmztly
Ziyaretçi
« : 15 Ağustos 2010, 13:35:08 »

Esenlikler andalarım. Benim yıllardır görüştüğüm, çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. Siyasi görüşü haricinde herşeyimizle birdik... Bir tek onunla siyaset konuşur, tartışırdım insanca... Yıllar geçti, ben de Türkçülük'le tanıştım, ne mutlu bana... Daha sonra hakkında oradan buradan bilgi edindim vs. vs... Tanıdıklarıma anlattım, söyledim, örnek duruş sergiledim. Halen de devam ediyorum buna... Neyse, kendisi komünist birisiydi... Böyle zaman geldi geçti ve o da bana geçenlerde "Türkçülüğe ben de bayağı merak saldım kardeş" falan demeye başladı. Geçen gün de

"Tanrı Dağı Ana Yurt ! Terk Edersem Başbuğ'u, Gök Girsin Kızıl Çıksın !

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin !

Çabuk gel daha beni eğiteceksin bu konuda Gülümseme"


Şeklinde ileti atmış FaceBook hesabıma şakayla karışık... Sabahtan beri öyle mutluyum anlatamam... Askerde olmasam da konuşabilsem, dertleşebilsem diye o kadar istiyorum ki... Ama işte şartlar el verdiğince birşeyler yapmaya çalışacağım. Terhisime de 9 ay var. Umarım tekrardan beni üzecek işler yapmaz...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2010, 14:08:05 »

Atalay kandaşım,

Her katılım, Kürşad'ın kırk çerisinden birisidir.

Ne mutlu sana ki, Türk soylu bir kardeşimizi Türklüğünün ve taşıdığı kanın değerini idrak edeceği Türkçülük ile tanıştırarak benimsetmişsin.

Bu sözlerin ve verdiğin bu haber ile bizlerde en az senin kadar mutlu olduk. Türkçülük, davasında samimi Türk evlatlarının elinde yücelecektir...

Var ol kardeşim!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2010, 14:30:51 »


            Sevgili Kardaşım Atalay, uğraşın uğraşımızdır. Yazık ki Türksoyunun çocukları farklı bozuk düzenlerin içine düşerek kendinden uzaklaşıyor. Ama dönüş yapıp doğru yola girenlere ne mutlu ! Bu bizimde mutluluğumuzdur. kominizm, dincilik. el hayranlığı büyük sorunlarımız olsada bunu düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Esen olsun Türkellerinin seçkin çerilerine !..  Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
hmztly
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2010, 20:22:26 »

Biz doğru oldukça yanlışlar bizde düzelir değerli kandaşlarım. Elbet belli zaman kimlik karmaşası yaşayacaktır vaktiyle bende olduğu gibi. Ancak çok sürmez. Sırf bu arkadaşım ve davamız için askerligim bitsin istiyorum bir an önce. Buralarda devlete yük olmak ve boş boş oturmak dışında birşey yapmıyoruz neredeyse. Her boşa geçen gün bir kayıptır bizim için.

TTK!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2010, 20:59:04 »

Atalay,

Öncelikle askerden sağ salim dönmenin dileğiyle. Aynı durum benimde başıma geldi. Komunistti arkadaşım ama maalesef tam anlamıyla onu fikrinden geri çeviremedim. Lakin onu fikrinden geri çeviremesem de akp'li bir arkadaşım vardı. Kendisi Atamızı Türk değilde başka bir ırktan sanıyordu. Hangi ırk olduğunu tahmin etmişsinizdir, söylemek bile istemiyorum. Ben de hiç kızmadan, sesimi çıkarmadan sustum. Gerekli delilleri toplayıp ( hatta yazıcıdan harita bile çıkardım ) önüne sundum ve sunduğumda yanımızda 4-5 arkadaşımız daha vardı. Herkes şok oldu tabi ben böyle bir şey yapınca. Sonra hatasını anladı tabi. Bu arkadaşımı ailesi din sömürüsü altında baya bi uyutmuş, kısaca  yobazlık diz boyu. Fetullah güleni bile savunuyordu bu arkadaşımız. Ben yine gerekli delilileri topladım. Görsel izleti olarak her türlü belgeyi delili buna sundum ve bana hak verdi. Tabi şimdi ne düşünüyor bilmiyorum? Çünkü aile çevresinde yobaz bir zihniyet var. Tabi bütün arkadaşlarım böyle değil. Gerçek vatanseverler de var ama Turancı-Türkçü değiller. Onlara biz Türkçüyüz dediğimde bana şunu diyorlar " biz kurtçumuyuz? Mhp limiyiz?" tabi bende haliyle onlara Türkçülüğün Mhp'lik olmadığını hatta Bozkurt'un bizde çok eskiden beri varolduğunu, Mhp'nin bunu kendi propagandası altında kullandığını açıkladım. Çevremizde böyle arkadaşlar çıkacaktır ama bizler onları doğru yola sokmalıyız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hmztly
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2010, 21:38:22 »

Ah kandaşım benim de senin derdinin aynısı var. Ailemin anne tarafı tamamen yobaz, humeyni hayranı yeşil komünist kılıklı insanlar. Atatürk en büyük düşmanları, humeyni ataları arap, ırkları kendilerine göre. Dedem olacak adam humeyni ve said den hüküm giymiş biri... Türk olmak zerre umurları değil! Ama baba tarafım Ata'miza sonsuz saygı sevgi duyar... Bir gün hepsi doğru yolu bulacak ama umarım kanlı olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2010, 00:37:31 »

Türk ırkı Atalarını tanıdıkça yazısını arama yerine yazdım. Ne yazık ki ilk sayfada görmek istemediğim bir yazıya denk geldim ve bunu diyen kişinin avatarını görünce şok oldum.

En üstteki yazıya tıklarsanız sizde o yazıları kendi bilgisayarınızda görebilirsiniz.

Türkçü kanallar, programlar olsa böyle vakalara denk gelmezdik sanırım. Çoğu kişi Türk Irkçılığını, Türçülüğü yanlış tanıyor.

Atalay,

Umarım doğru yolu bulular ama böyle zihniyetleri doğru yola çekmek zor olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2010, 02:05:25 »

Osman Pamukoğlu'nun bu oluşumla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2010, 02:41:56 »

Ah TÜRK GENÇLİĞİ,
Biri kominist che'nin peşine, diğeri nazi hitler'in peşinde.
Hep bunlar bilinçsizlik ve eğitimsizlikten, otağdaki tüm kandaşlarım çok şanslıyız, kendi atalarımızın izinden, doğru yolda  TÜRK-TURAN için yaşadıkça yürüyeceğiz, bir taş koysak bile kardır,  hiç yoktan beyinleri çürümüş başka yerlere kaymış gençlik gibi uğraşlarımız heba olmayacaktır, Atsız Atamın bize bıraktığı kutlu davayı ileri götürebilirsek ne mutlu.

Hitler'e özenenler bak Hitler ne diyor ;

Hiç unutmam! Bir Almanya seyahatimizde arkadaşımız merhum Siirt mebusu Mahmut Beyin sefiri Kemalettin Sami Paşa delaletiyle Hitler'le yaptığı bir mülakat esnasında o zamanlar bütün dünyanın dikkatini üzerine celb etmiş olan magrur Hitler'in ''Bütün enerjimi Atatürk'ten alıyorum.Onun  hayatı bizim feyizli ışığımızdır.''diyerek Atatürk'e hayranlığını belirtmiştir.

(Kılıç Ali Atatürk'ün Hususiyetleri)

Yeni Türkiye'nin büyük ve dahi yaratıcısı ki talihin terk ettigi ve kaderin cöküntüye uğrattıgı o zaman ki müttefiklerilerine kalkınmak için ilk muhtesem örnegi verdi.  

(Adolf Hitler)

Mustafa Kemal,bir millet bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi kendini kurtarabilecek vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.O'nun ilk öğrencisi Mussolini,ikinci öğrenciside benimdir.

(Adolf Hitler)

 Hitlerin bile hayran olduğu bir Türk varken tarihin tozlu sayfalarına gömülmüş,kurduğu devlet yıkılmıs olan Hitlere hayranlık beslemek onun arkasından gitmek boş bir hayaldir.

Bizler Basbuğları Atatürk,Yol göstericileri Atsız olan Türkçü Atatürkçü olan gençleriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.204 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.