Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Çiğdem ATSIZALP üzerinde 29 Mart 2015, 21:54:53Konu Başlığı: Yabancı Öğrencilere Nükleer Bilimi Yasak
Gönderen: Çiğdem ATSIZALP üzerinde 29 Mart 2015, 21:54:53
(http://i.hizliresim.com/1YRn5D.jpg)

İngiltere'deki üniversitelerde uluslararası öğrencilerin kitle imha silahı üretebileceği endişesiyle nükleer, biyolojik ve kimyasal savaşla ilgili derslere alınmadığı ve laboratuvarlardan uzak tutulduğu ortaya çıktı.

İngiltere'deki üniversitelerde okuyan uluslararası öğrencilerin nükleer, biyolojik ve kimyasal savaşla ilgili derslere katılmasının engellendiği ortaya çıktı.

Habere göre bugüne kadar üniversitelerde okuyan 739 uluslararası öğrencinin atom bombası yapımını öğreneceği endişesiyle Akademik teknoloji Onay Programı kapsamına alınmadı ve ilgili dersleri almasını engellendi.

Yasağın 2007 yılından beri uygulandığı ve kitle imha silahları üretebilecekleri kaygısıyla İngiltere'ye eğitim için gelen öğrencilerin birçok derse ve laboratuvarlara alınmadığı ifade edildi.

Konunun geçtiğimiz ay Lordlar Kamarası'nda da gündeme getirildiği ve bir rapor sunulduğu belirtiliyor.

-alıntı-


Konu Başlığı: Ynt: Yabancı Öğrencilere Nükleer Bilimi Yasak
Gönderen: Tong Yabgu Kağan üzerinde 13 Nisan 2015, 16:26:04
Hakkında yorum yapılacak bir habere kimsenin yorum yapmamasına oldukça şaşırdım. İlk yorumu ben yapıyorum ve kendi Irkımı eleştirerek başlayacağım...

Dünya üzerinde gelişmiş ülkeler, 3. dünya ülkeleri diye tabir ettikleri sömürge topraklarında her türlü güç gösterisini yaparken bizim halkımızın barışçıl masallarla uyutulmasına cidden sinir oluyorum.
Yeni nesile baktığım zaman sosyal medya delisi, hiçbir özeli kalmamış, hristiyanlık ve amerika hayranlığı ile harmanlanmış bozuk kişilikli çocuklar yetişiyor. Ancak amerikanın bile sadece kötü ve vurdumduymaz yönleri rol model alınıyor.

Diğer ülkelerin başbakanları (Obama) gençleri teknolojiye teşvik ederken bizim Başçalanımız imamhatip lisesi açıp ülkeyi din çukuruna sürüklüyor. Şakşakçıları ise bu duruma alkış tutuyor. Sanırım savaş durumunda bütün imamlar ön saflara çıkıp toplu beddua ile nükleer teknoloji ve biyoloji ile geliştirilmiş kitle imha silahlarını savuşturacaklar. Belkide bir ayetel kürsi okur ülkeyi koruma kalkanına alırlar.

Ulan!! Bırakın artık bu barışçıl halkların kardeşliği safsatalarını. Irkına yapılmış kin ve nefreti gözlerinden okuyabileceğimiz bir nesil görmek istiyorum. Andımızı ve istiklal marşını okurken eli sikinde gezen piçler yerine gözleri dola dola bağıra bağıra okuyan, gün geldiğinde Türk düşmanlarının kafasını postallarıyla ezen, yatak odasından karısını alıp dar ağacında sallandırmak isteyen bir nesil görmek istiyorum. Bütün hayatını kitle imha silahlarını geliştirmek ve Türk ırkını yüceltmek için intikam yemini etmiş nesiller görmek istiyorum.