Vatandaşlıktaki Türklük tanımını kaldıracağız.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ocak 2021, 07:57:13


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Vatandaşlıktaki Türklük tanımını kaldıracağız.  (Okunma Sayısı 5481 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2010, 14:33:54 »

Yaşasın kralcılık doğsun Türkün eski günleri yaşasın tek kaanlı ulu Türk yaşayışı lanet olsun demokrasi denen kahpe yalana.Lanet olsun sandıklarla seçilene lanet olsun Yunan sürü yönetimine
Yaşasın Tek kaanlı Kırk bilge kurultaylı türe yönetişli ulu Turan hanedanlığı.

TÜRK KELİMESİ SİLEBİLECEĞİNİZ BİR MÜREKKEPLE YAZILMADI VE KAN LEKESİ ASLA ÇIKMAZ AŞAĞILIK KÖPEKLER!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2010, 18:33:25 »

ATATÜRKÜN İLKELERİ

-LAİKLİK
-HALKÇILIK
-İNKİLAPÇILIK
-DEVLETÇİLİK
-CUMHÜRİYETÇİLİK
-MİLLİYETÇİLİK

Burada demokrasicilik diye bişey gören varmı a.çaktımın yerinde adamın fişini çıkarıyor ibneler.
Kim sokmuştur bu kelimeyi türemizin içine Ulu önder mi asla asla hayır yalancı köpekler hayır o sizin anlamak istediğinizdir asla gerçek olan değildir.

*Devlet dincilik tarikatçılık güderek Türk olmayanlara sempati duyup sırf dindaşlık adı altında politika güdemez.Laiklik budur işte.

*Devlet halk için vardır başka bir şey için değil.Halka hizmet ve önderlik adına vardır yoksa devletin kendini halktan üstün görmesi ve onu sömürmesi değildir.Bu halk ise kurucu halk olan Türkten başkası değildir.Bu tanımlanmıştır kimse görmezden gelemez.Etnikler vatandaş olarak Türk halkının içinde yaşayabilir ama etnikçe bir hak iddia edemez.Halkçılık budur işte.

*Yenilenmek zamanın şartlarına göre temel unsurlardan taviz vermeden yenilenmek gelişmek gerektiğinde mutasyon geçirmek ama asla diğer ilkelerle çatışmayacak şekilde işte inkilapçılık budur.


*Devletçilik ise bir bağlamda aşıkla maşuk ilişkisi gibidir.Devlet halk için vardırın karşılığıdır.Yani Halkda devlet için var olacakki Türk devleti ayakta durabilisin.Yükselebilsin.Devletçilik ayrıca sağlam bir organizasyonu daim yürütmek gerektiği şekilde güncellenerek teşkilatlanmaktır.Devletçilik budur işte.

*Halkın kendi kendini yönetme biçimidir.sandıkla oy atmaktan ibaret olmayıp halkın gerektiğinde yönetime karşı hakkını kullanabilmesidir.Devlet çıkarlarını diğer bireylerin çıkarlarını çiğnenemek kaydıyla bir takım yaşamsal özgürlüklerin sembolik adıdır cumhuriyet.

*Türk milliyetçiliğidir ulusal bir devlet ulus devlet olduğumuzun tam ispatıdır bu ilke ve milliyetçiliği tanımlamama hiç gerek olduğunu sanmıyorum kurt ininde.O yüzden tanımlamıyorum.

Şimdi demokrasi denen şu zırvalık benim ulus devletimin ilkelerini tehtit ediyorsa olay bitmiştir.
Sorarım size bu kadar çeşni çeşit partiyi Ulu öndermi kurmuştur.Hayata olsaydı hepsini birden kapatacağını biliyormuydunuz?
Etnik bir piçin parti kurup meclise girmesi hangi ulusalcılıkla hangi milliyetçilkle bağdaşabilir.
Oy sandıkları Türk milletini sandıklamaya getirmiştir.Türk devleti can çekişiyor bir patlama bir parlama kanlı bir çıkış olmadığı sürece ölümü kapıda kim ne dersin ve şunu ister görün ister görmeyin Osmanlıdan sonra yeni hasta adam biziz.Ve bilinizki sonlara vurduk geçmiş olsun.

İşte o sebeple son kademeye gelindiğinde Türkün ruhundan yeni bir devlet kurulacaktır.
Tanrı dağındaki Ulu önder bu devleti ilk alkışlayacak olandır.Bir seçenek daha var yok olmak.
Seçim bize kalmış ya tatlı canlarımızı aşağılıkça esirlikle ve şerefsizce yaşatır yada durumdan bir görev çıkarıp muhtaç olduğumuz kudreti damarlarımızda bulur boğazlarına çökeriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2010, 18:59:30 »

Bizlere her şey mükemmel başlanıldı gibi gösterildi ama öyle değil.Alın size bir konu ister tartışın ister susun.

Mustafa Kemal Atatürk'e sağlığında mecliste bulunan bazı şahsiyetlerce  yapılmış şu muameleye bir bakınızda işin baştan boktan gittiğini anlayınız.

Ulu önderimiz millet vekili seçilmesin ve Reisi cumhur olamasın diye meclisce çıkarılmaya çalışan kanunlara bir bakın hele.

-Bir vekil vekil olmazdan evvel beş yıl boyunca aynı yerde ikamet etmelidir.
-Bir vekil misakı milli sınırları içinde bulunan bir ilde doğmuş olmalıdır.

Bu maddelerle Komutanımın Mustafa kemal paşamın önünü kapamaya çalışmıştır bu meclis.

Ulu kumandan bu gerekçelerle red edilen vekillik başvurusuna şu  dilekçeyi ekleyerek cevap vermiştir.

1-Ben Osmanlı devletinin bir ilinde Selanikte doğdum.Selaniğin bu gün misakı milli sınrlarının içinde bulunmaması benim hatammıdır?

2-Asker olduğum için hayatım askeri doğal olarak askeri tayinlerle ve çok çeşitli cephelerde geçmiştir.Osmanlı ordusundaki üniformamı ve rütbemi çıkardıktan sonra ise bu günleri oluşturmak için Türk milletinin bir evladı olarak kendimi vazifeli görerek kurtuluş mücadelesini örgütlemiş ve yürütmüşümdür.Kurtuluş mücadelesi boyuncada bir yerde bırakın beş yıl durmayı 6 ay bile kqalmam imkansızdı.Bunlar değerlendirilerek vekilliğime engel gösterilen bu gerekçeler kaldırılmalıdır.

Bu nedemektir efendiler Koskoca ulu kurt açıklama getiriyor ben size diyorum onun beyfendiliğini arıyacaklar yeni Kemal tam bir manyak olacak ve canlarına okuyacak bunu gözlerinizle göreceksiniz.İnşallah onada böyle yaparlarda çıban başlarını av partisinde kaza kurşunu şofbenden zehirlenme kaza geçirme gibi akibetlerle tamuya göndersinde bir görsünler nasıl oluyomuş kaan'a kafa tutmak.İşbaraAlplar oklar adamı gece karanlığında.AUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!

Açın nutuğu okuyun ulu önderin kendi ağzından yazılmış sitemleri görün.Ben aklımda kaldığınca konuyu aktarmaya çalıştım kendi cümleleri ile nutuktan görebilirsiniz.

 
  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2010, 19:11:24 »

   Bizzat Atamız'a karşı yapılan bir engelleme hareketi ise bunları önerene ne söylesek yetersiz kalır.

   Misak-ı Milli sınırları içinde doğmuş olmak şartı yerine, Türk olmak şartı getirilse bugün ülkemizin durumu ne kadar iyi olurdu siz düşünün. Ata'ya karşı bile elinden geleni esirgemeyen bu hain veya soysuzların bugün yaptıklarına şaşırmamak gerek.

   Türk, Türk, Türk...
   Varlık sebebimiz bu olmalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.123 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.