Vatan Sevgisi'ni Sizden Öğrenecek Halimiz Yok!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Temmuz 2020, 01:08:07


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Vatan Sevgisi'ni Sizden Öğrenecek Halimiz Yok!  (Okunma Sayısı 4255 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« : 16 Ağustos 2010, 17:35:10 »

Devlet Bakan'ı Egemen Bağış, dün iftardan sonra yapmış olduğu konuşmasında ' Hayır ' diyenlere resmen hakaret etti. “Anayasa değişikliği paketinin kabul edilmesinden sonra Türkiye’nin daha demokratik, daha şeffaf, daha çağdaş, daha saygın ve daha zengin bir ülke olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Zaten bu pakete ’Hayır’ diyenlerin, paketin içeriğiyle ilgili bir eleştiri getirdiğini duymadım. Çünkü bu paketin içerisinde eleştirebilecekleri bir şey de yok” dedi. Paketin içeriği okunmadan “Evet” denilmemesi gerektiğini söyleyen Bağış, şöyle devam etti: “Ama bu paketin içeriğini okuduktan sonra, paketin ülkeye neler kazandıracağını gördükten sonra bu pakete ’Hayır’ diyenin ya aklından zoru vardır ya da vatan sevgisiyle ilgili bir sıkıntısı vardır.”
ALINTIDIR

                                              

Heralde, çağdaşlaşmanın nasıl bir şey olduğunu sizin gibi bir din tacirinden öğrenecek halimiz yok. Eğer ki çağdaşlaşmak; örümcek beyinli olmak, bu vatanı İran'a benzetmeye kalkmak ise kusura bakmayın ama biz çağdaşlaşmayı sizin gibi algılamıyoruz. Sizin, çağdaşlaşmak diye yorumladığınız tanımda heralde, vatan ve ırkını sevmek gibi kavramlar yok. Eğer olsa refedamdumda ' Hayır ' diyecek olan insanları akılsız olmak ve vatanı sevmemek gibi ucube bir nitelikle nitelendirmezsiniz. Siz kim vatanı sevmek kim? Şuana kadar yapmış olduğunuz hangi davranış buna örnek olarak gösterilebilir? Siz ve sizin gibiler bu vatana ihanet etmekten başka ne yaptınız da şimdi kalkmış, bu vatan için gözünü kırpmadan canını feda edebilecek insanlara böyle adi bir yaftayı yapıştırabiliyorsunuz? Şunu bilin ki, sizin bildiğiniz kadar bizim unuttuğumuz var. Bu yüzden, biz sizin aklınızı almadan; sizi akıllı olmaya davet ediyorum!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2010, 17:43:28 »

Kanı kırık şerefsiz Bağış denen soytarı, kendini adam zanneden bok, çıkta lağımından etrafına bir baksana,herkes neyin ne olduğunu artık çok iyi biliyor.
İçeriğine bakmadan evet denecekmişte, hayır diyecekler içeriğe hiç bakmadan konuşuyorlarmış, Hödük herif bir bizim otağa uğrasana, bak bakalım  sizin g.t fikirleriniz nasıl irdeleniyor, nasıl açılıyor birer birer.

Bunların bu tipteki konuşmaları, yalnızca bu dingillerin konuşmalarını izleyen, okuyan kişilere yöneliktir, onlar mankurtlaşmış vatansızlardır, biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2010, 18:49:45 »

Türk milleti, vatan sevgisini ABD vatandaşı olan bar-pavyon işletmiş Bingöllü bir kürd'den öğrenecek değildir!

A.K.partisi gelmeden önce açlıktan nefesi kokan, ABD'de bar çalıştıran bu kürd, Erdoğan'ın hikmeti bir türlü çözülemeyen yakın ilgi ve alakası ile köşeyi dönmüştür. Bu pavyoncu,  ''Başmüzakereci'' sıfatıyla Türkiye adına AB ile görüşmelerde bulunmuş, kendisine Erdoğan tarafından gösterilen ilginç yakınlık dolayısı ile de ihalelerden voleyi vurarak şimdi geçmişini unutmuştur!

Kalkmış şimdi de vatan sevgisinden dem vurup ’'Hayır’ diyenin ya aklından zoru vardır ya da vatan sevgisiyle ilgili bir sıkıntısı vardır.” diyerek ortalığa pislemektedir!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2010, 19:02:12 »

Şimdi de karaktersizlikten pis pis kokan bu kürd, herhalde mesleğinin vermiş olduğu alışkanlıktan olsa gerek; bu cümleleri sarhoşken kurmuştur. Yoksa, bunun gibi bir devşirmenin bu sözleri sarf edebilecek ne cesareti ne de aklı olabilir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2010, 19:04:59 »

Şimdi de karaktersizlikten pis pis kokan bu kürdofil, heralde mesleğinin vermiş olduğu alışkanlıktan  olsa gerek; bu cümleleri sarhoşken kurmuştur. Yoksa, bunun gibi bir devşirmenin bu sözleri sarf edebilecek ne cesareti ne de aklı olabilir!


Ya bacım bu itler sarhoşa gurban olsunlar, onlar iki tane kendine benzer çapsız gördüklerinde ağızlarını açtıklarında vatanı yıkıp, yerine neler kurmayı hayal ediyorlar... Ama, salaklar sesli düşünüyorlar.

Ama şu da var bizim mankurtlaşmış millet bunların peşinden ayrılmadığı sürece, bu konuşmalara yabancı kalmayacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2010, 19:11:50 »

Şimdi de karaktersizlikten pis pis kokan bu kürdofil, heralde mesleğinin vermiş olduğu alışkanlıktan  olsa gerek; bu cümleleri sarhoşken kurmuştur. Yoksa, bunun gibi bir devşirmenin bu sözleri sarf edebilecek ne cesareti ne de aklı olabilir!

Ya bacım bu itler sarhoşa gurban olsunlar, onlar ikitane kendine benzer çapsız gördüklerinde ağızlarını açtıklarında vatanı yıkıp, yerine neler kurmayı hayal ediyorlar ama, salaklar ya!  sesli düşünüyorlar.

Ama şu da var bizim Mankurtlaşmış millet bunların peşinden ayrılmadığı sürece  bu konuşmalara yabancı kalmayacağız.

Onların sesli olarak düşünüpte kurmayı planladıkları her neyse; önce başlarına geçirir, sonra da onlarla birlikte ateşe veririz! Bunlar ve yalakalarının canı, topluca kızıl tamuya gitsin. TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2010, 21:45:03 »

Egemen Bağış denen kürt, bence bu söylemi kendi kürtlerine yapmış. -İçinizde hayır diyecek olan kürtler varsa yol yakınken dönün, evet deyin. Hayır diyen kürtler vatan hainidir, çünki hayal ettiğimiz kürdistan bu paketin içinde- demek istemiş. Geri zekalı etnik döküntü hiç bir zaman vatanınız olmadı ama hainliğinizi tarih yazdı. Yazmaya da devam ediyor...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Genç Börü
Genç Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 499


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN


« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2010, 22:22:48 »

Biz vatan sevgisini bu ABD köpeklerinden öğrenecek değiliz. TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!Tek cümlelik cevaplar atmayalım. Bozkurt Asena
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.