Ülkücü Lider Ülkücü Kadro
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Aralık 2019, 16:41:40


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ülkücü Lider Ülkücü Kadro  (Okunma Sayısı 448 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yusuf_Onuk
Yusuf_Onuk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 11« : 10 Ocak 2018, 12:23:28 »

ÜLKÜCÜ LİDER ÜLKÜCÜ KADRO

Milliyetçi Hareket Partisinde on sekiz yıldır değişim isteyen on dokuz yıl demiyorum o sekiz yıldır Bu değişimi isteyen bir Ülkücü muhalifim... KİME bu MERKEZE!

Bu uzun süreçte her platforumda , her sosyal ağ sitelerinde gerek yazılarımla gerek sözlü sohbetlerde , toplantılar da bu değişimi isterken yapılan genel ve yerel seçimlerde bir ülkücü olarak sandığa gidip Üç HİLALE Mührünü vurup hem vatandaşlık görevimi, hemde ülkücülük vazifemi yerine getirdim.

Bir çok mitinglere, gece konserlerine, salon milliyetçiğili tabirimle yapılan salon milliyetçiliği toplantılarına katıldım bu yapılan etkinlikler de Davaya ait bir eylem görmemekle birlikte yapılan etkinliklerin havanda su döğmekten başka bir eylem olmadığını gördüm.

Bu gün gelinen nokta da beş aday ve ayrıca Şuan ki genel başkanla altı diyelim o da aday mı değil mi belli değil.

Bu adaylar içerisinde Sinan Ogan dışında hiçbir adayın bu güne kadar yaptığı miting veya toplantılarını sayfamda paylaşmadım bırakın etkinliğini resmini ismini dahi yazmadım yayınlamadım. Bu adaylara Bu harekte başarı getirecekse başarı dilerim bu başarı sırf iktidar olması başarı demek değildir. ..

Zaten bu hareket İktidar olursa Türk İslam Davasından taviz verecektir on sekiz yıldır verdiği gibi..

Cennet mekan Başbuğ un iktidardan çok Türk milletinin bekasını düşünen onun için mücadele veren bu yapısına bu gün uyulmamaktadır. Başbuğ bırakın meçlise girmeyi %7- 8 alınan oyla Ülke gençliğini dizayn ederken ülkeyi yönetenleride meçlis dışıından ağzına gem vurup yönetiyordu. Bu gün ise Meçlise giren bu hareket ülke gençliğine sahip çıkmamakla birlikte iktidarlara boyun eğen bir duruma gelmiştir..

Aday olacak kişiler arasında bir bayana bu kadar sahiplenip gerçek ülkücü olan adaylara ise şans tanımamak abes iştigaldir.. Bir çok değerli dost arkadaş akraba vs bu konuda konuştuğumuzda bir çoğu bayana destek verdiklerini söylerken ülkücü olmadığını bu davayı ileriye götüremeyeceğini de söylerler. Sadece oy patlaması dışında bir şey yapamayacağını belirtirler..

Şimdi soruyorum amaç davamı yoksa çıkar için siyaset mi?.
Turan ’ bir siyasi söylendir’ deyip minder gibi üstüne oturup kokmasını bekleyenler ‘’ hele anadoluyu kurtaralım sıra Turana da gelir’’ muhabbeti ederken beyninde anadoluyu yeni keşfedecek hayaline kapılmış ya kardeşim biz anadoluyu 1071 de keşfettik bu mantıkla hareket edenleri anlamış değilim..

Uzatmadan MHP de değişim istiyorsanız bu fırsat elinize elimize geçmişken bunu iyi değerlendirmek lazım nedir çözüm? bu hareketin başında Ülkücü Lidere ülkücü kadrolara ihtiyaç vardır… Günü kurtaralım günü değildir..
Şimdiden ülkücü adaylara başarılar diler bu hareketin yolunu açmasını temenli ederim.

Saygılarımla

Osman Onuktav
18/06/2016 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk Milliyetçisi
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.048 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.