Mıhsin Printeroğlunun Tamu'ya Göçüşünün Yıl Dönümü Kutlu Olsun !!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Ekim 2020, 09:54:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 2 3 [4]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mıhsin Printeroğlunun Tamu'ya Göçüşünün Yıl Dönümü Kutlu Olsun !!!  (Okunma Sayısı 10557 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tayçar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 72


Türk'ün Dini Töresidir !


« Yanıtla #30 : 26 Mart 2011, 15:50:22 »

Alıntı
Muhsin yazıcıoğlu vatansever biridir. Buradaki yorumlar çok patavatsızca. kürt  kılçdaroğlunun kayınpederine geçmiş olsun deyip Muhsin Yazıcıoğluna hakaret etmek dengesizliktir!

Bu başlığı ben açtım bu yorumu da şahsıma alıyorum. Kılıçdaroğlunun kayın pederine hangi iletimde baş sağlığı dilemişim gösteririmisiniz ?

Printeroğlu, sana göre vatan severdir. Bana göre bir katil ve haindir !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #31 : 26 Mart 2011, 16:02:40 »

Büyük Britanya Partisi´nin basindaki adam son yillarinda ona buna kiyakcilik yaptigi halde kimseye yaranamadi. Olasi Büyük Ermenistan Devleti´nin önüne takoz olabilir diye ve A.K. partisinin birkac puan fazla oy almasi icin gebertildi. Büyük Britanya fazla ise yaramadigi icin  kendi usaginin kalemini kirdi. Ayakcilik yaparken geberdi. Böyle pozisyonlara gelmis, kitleleri yönlendirebilecek kisiler, hayatlari boyunca baskalarinin degirmenine su tasidiysa bizde onlara rahmet okuyacak degiliz herhalde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk eri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 146


Ben bir Türk'üm! Dinim, cinsim uludur!


« Yanıtla #32 : 26 Mart 2011, 16:08:17 »

Yazıcıoğlu'nun düşüncesi bize ters gelebilir. Ama sırf bu yüzden ona katil damgası vurmak ne kadar doğrudur, tartışılır. Aziz nesinin yolundan gidenleri katletmesi açıkçası ne kadar Türk soylu olsalar da beni fazla üzmemiştir.

Çatlı da ülkücüdür. Ama bizim hayatımızda görmediğimiz sayıda komünisti alt etmiştir. Sırf bu yüzden ona da katil mi diyelim?

Muhsin Bey'in Türk Milleti'ne hem yararı hem de zararı olmuştur. Yine de ruhu şad olsun diyorum.

Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve Milletim, Tanrı'nın kırbacıyız...
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #33 : 26 Mart 2011, 16:13:52 »

Kandaslar biraz daha icinizdeki kurtlari birbirinize karsi dökün bakalim...

Bu tartisma altinda öldüren yobazlari lanetleyipte, bugünkü Ece Temelkuranlarin, Cengiz Candarlarin, M.A Brandlarin o günkü kizilca soysuz yandaslarini yadedenler hatta ululayanlar yazacaklarina dikkat etsinler derim !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SonOsmanli03
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 26 Mart 2011, 16:16:29 »

Her doğru her yerde söylenmez. Bugün eminim bir çok ülkücü takılan Türk genci otağımıza girmiştir; abi bunlar olayı aşmış bizi bozar deyip çekip gitmiştir. Sabit bir başlık açılır dalga geçmeden, hafifa almadan karşıdaki muhataba değer verildiği hissettirilerek, ülkücü hareketin dünden bugüne yanlışları diye bir başlık açarsınız. Madde madde sayarsınız. Hayatında Türkçülük kelimesini duymayan genç kandaşımda gelir o yazıyı okur ve kafasında soru işaretleri belirmeye başlar. Bir yoldaş kazanmakta ilk adımı atmaktır bu. O kandaşım zaten ilk soru işaretleri beyninde belirdikten sonra daha derinlemesine inmeye başlayacak doğru yolu bulacaktır. En azından kafası biraz çalışan kişi bulacaktır. Aptallardan zaten hayır gelmez. Bizim derdimiz bugün kaç kişi kazanabiliriz olmalıdır, sadece kendi doğrularımızı savunup diğerlerine hakaretler yağdırmak olmamalıdır. Saygılarımla
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tayçar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 72


Türk'ün Dini Töresidir !


« Yanıtla #35 : 26 Mart 2011, 16:20:20 »Bu arada printeroğlu alevileri sadece sivasta katletmemiştir ! Meşhur maraş olayları vardır. Araştıran ne demek istediğimi anlar. Alevilerin solcu olmasına sebep mıhsin gibi ümmet oğlanlarıdır. O dönemlerde ülküsüzlerin içerisinde yer alan printeroğlu sırf alevi oldukları için maraşta masum insanların üzerine sünnileri kışkırtmış çıkan olaylarda binlerce Alevi katledilmiştir. Şimdi siz bu katliamlara kendine milliyetçiyim diyenler tarafından uğrasaydınız ülkuçu yada milliyetçi olurmuydunuz ? kürdeş Atsız'a ihanet ettiğinde Atsız'ın yanında Alevi Türkçüler kalmıştır. Tabi Ali Balseven olayınıda unutmamak gerekir. Oh iyi oldu, bende olsam aynısını yapardım, manasına gelen iletilere cevabımdır...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #36 : 26 Mart 2011, 16:26:38 »

Biz her ne kadar mezhep kokan tartismalardan kaciyorsak inadina birileri gelip kasiyor !

Yahu ömrü hayatinda % 1 bile oy alamamis partinin kurucusundan bize ne ?

Bu tartismanin ne taraflara gidecegini kestirmek hicte zor olmasa gerek.

Yillardir, bazi kesimler ( kizilca soysuzlar, mezhepciler, kürtcüler, liboslar vs..)  Maras...Corum..Sivas olaylari üzerinden genel olarak tümden Türk Milliyetcilerini karalarlar. Bunu kullanarak mezhepciligi kasirlar.
Asil maksatlari Corum..Maras...Sivas olaylari üzerinden kendilerinden olmayan kesimi hep hedef gösterirler. Alevi Türkler ile Hanefi Türklerin arasina düsmanliklar ekerler. Iste Hanefi anlayisindaki Türk Milliyetcileri Sivasta, Corumda, Marasta Alevileri, kürtleri dogradilar probagandasi yaparlar. Yillardir bunun üzerinden birseyleri kasiyip mezhepciligi hortlatirlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çepni77
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 130Site
« Yanıtla #37 : 26 Mart 2011, 16:27:56 »

sivas olayını yüzeysel araştırmıştım. Otelde yananların çoğunluğu kürtçü devşirme diye gördüm. Yanlışım varsa düzeltin. Muhsin Yazıcoğlunu bazı hataları dışında efendi mert birisi diye biliyorum. Burdaki tepkilere bakılırsa bilgim az sanırım. Muhsin YAzıcıoğluna bu derece hain sıfatını yapıştırdığınıza göre benim atladığım bazı yerler var demektir. Bu kişinin yaptığı yanlışları yazarmısınız. Bende tam anlamıyla öğrenmiş olurum.

Sivasta yaptığı olayları tamamen destekliyorum. Ben orda olsam bir kibritte ben çakardım. Bazı kandaşlarım alevidir, Türkmendir gibi şeylere sığınmaya kalkmış, bence bunlar asıl yanlıştır. Pkk bayrağı altında kürtçe şarkı söyleyen, 80 öncesi dönemde komünizm için içerde yatan, bütün sol-sosyalist-komünist toplantılarda boy gösteren adam babamda olsa AFFETMEM. Ne kadar ümmetçi olup Türklüğe zara verdiği için sevmesemde sırf bu yaptığı için Tanrı günahlarını affetsin. Tini şad olsun...
Aslinda küfürü basacaktım sana ama yazıyı sildim ''Boş ver adam akıllı bir cevap yazda yola gelsin'' dedim kendi kendime. 590 ileti attıktan sonra kendini bu denle açığa çıkardın. Mükemmelsin. Aslında senin gibiler 3. iletisinde kendini belli ederler. Alevi düşmanlığını açığa getirmeseydin keşke. Yazılarını takip edip sempati duymuştum sana. Senin ifadenin tersini bi düşünsek, ehli sünnet mezhebinden olan ibda-C teröristlerin yüzünden tüm sünni inançlı soydaşlarıma kibrit mi çakmam lazım??? Gözleri Dönüyor
Alevilerin senin gibi ehli sünnet mezhebinden olanların yüzünden azınlık statüsüne sokulup çağreyi ötekileştirmekten yana aldıkları aşikardır. Türklüğü ve Türk milliyetçiliğini Aleviliği ve Alevileri dışlayarak algıladığınz için, Alevi hareketide diğer azınlıklar gibi hak istemeye kalkıştılar. Gayritürk muamelesi görmüş ve azınlık statüsüne girmiş Aleviler ister istemez sol ideolojilere kaymıştır. Sosyoekonomik nedenler ve dişlanmanın neticesinde marksist düşünceye sempati duyumaya başlamıştır Aleviler, yoksa özünden vaz geçtikleri için değil. Günümüzde Alevileri Türkçü fikriyata çekmemde en büyük setlerinden olan Türk İslam saçmalığı, Alevilere hitap etmeyen bir milliyetçilik anlayışı.

Kanamız aksada zafer İslamın  =    (Kanımız aksada zafer arabın)
Türklük bedenimiz, ruhumuz İslam   =  (Türklük bedenimiz, ruhumuz arap)
Doktorum Türk ilacım islam olacak   =  (Doktorum Türk ilacım arap olacak)

gibi deyimlerden bırak Alevileri, laik düşünen diğer Türkleri bile Türk milliyetçiliğinden soğuttunuz.


Sivas olaylarına gelince, o ölen gençlerin arasında bende olabilirdim. Gençliğimde alevi inançlıydım, semah ekiplerine bile katılıyordum. Sivasın ateçinde semah dönenlerin arasında bende olabilirdim. Sivasta Pir Sultan anma etkinliği düzenlenmişti. Marksist bir faaliyeti yoktu.
Sivas olaylarına katılanların büyük bir çoğunluğu bozkurt işareti yapanlarla doluydu. Olaylarda atılan sloganlar ise şöyle
Cumhuriyet Sivasta kuruldu, Sivasta yıkılacak
Valiliğinin önünde Atatürk büstünü bile yıktınız.

Ben Muhsin Yazıcıoğlunun bu olayları tertipleidğini düşünmüyorum. Olaylar daha radikal islamcı olan gurupların organize edildiğini tahmin ediyorum. O dönemin Sivas belediyesi Erbakanın partisi Refah partisindendi, Yerel İslamcı gazeteler Aziz Nesini bahane ederek halkı kışkırtmıştır. Bir taşla iki kuş vurulacaktı, hem aleviler hem Aziz Nesin. Yıllar sonra Urfalı bir Kürdün dedikleride aklımdan çıkmıyor ''Benim abimde ordaydı olaylarda. Demek ki otobüzler kaldırlımış iyi organize edilmiş bir olaydır Sivas olayı!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, büyük Türkelinde, Türk uruğunun kayıtsız şartsız hakimiyeti ve bağımsızlığı ile Türklüğün her yönden bütün milletlerden ileri ve üstün olma ülküsüdür.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #38 : 26 Mart 2011, 16:29:34 »

Kandaslar, o olaylar Türklük adina olmamistir. Her iki tarafta Türklük icin birbirlerini dogramamistir.

Bu nedenle biz Türkcülere zerre kadar faydasi olmayan bir tartismadan dolayi kirginlik, ayrilik olmamasi adina basligi kilitliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 2 3 [4]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.259 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.