TÜRKLÜĞÜ, İSLAM BİTİRMİŞTİR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Haziran 2020, 11:30:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKLÜĞÜ, İSLAM BİTİRMİŞTİR  (Okunma Sayısı 6961 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« : 16 Haziran 2012, 21:00:02 »

Benim başından beri savunduğum görüştür bu..Türklüğü bitiren ve dünyaya hakim olacağı bir dönemde içeriden eriten esas unsur İslam'dır..

Normalde her millet belli bir inanca mensup olmaya gereksinim duyar..Bu tarihten beri böyle olmuştur..Bu manada inanç olarak İslam'a inanmakta sakınca yoktu ilk zamanlarda..Ama İslam, 4 halife devri ve özellikle Kerbela katliamından sonra bir inanç bir din olmaktan çıkıp düpedüz Arap kültür emperyalizmine dönüşmüştür..Kerbela çölünde peygamber sülalesini ve en yakın arkadaşlarını vahşice katleden Emevi hanedanlığı, iktidarı kendisi ele geçirmiştir..O tarihten beri gerçek dışı asılsız hadislerin ardı arkası kesilmemiştir..

Sonuçta İslam bir din ve inanç olmaktan çıkmış, evrensellik ilkesini kaybetmiş ve Musevilik gibi kavmiyet dini haline gelmiştir..Bundan da öte Museviliğin yahudileri kapsaması gibi İslamiyet sadece Arapları kapsamamış ve aynı zamanda cihad, kıtal ve asimilasyon ile dünyaya yayılmaya çalışılmıştır Araplar tarafından..Bugün baktığımız zaman birçok ayrıntıyı görebilmekteyiz..Bugün birçok müslüman TÜRK, talihsiz bir biçimde ''çocuklara Arapça isimler koyarak, bir Arap gibi yaşayarak ve düpedüz Arapların üstün bir millet olduğuna inanarak'' kendi yurdunda asimile edilmektedir..

İnsanlığın en temel korkularından biri olan ölüm ve bilinmezlik korkusu kullanılarak, resmen insanlara şantaj yapar gibi Arap kültür emperyalizmi, dinmiş gibi dayatılmaktadır..İslam bu yüzden Türklere tarih boyunca büyük bir zarar vermiştir..

1-) Bugünkü azınlık sorunlarının temelinde İslam inancı vardır..İslam inancı sayesinde bu azınlıklara hoşgörü gösterilmiş ve tepemize çıkmaları sağlanmıştır..

2-) Türklerin milli hırsları körelmiştir..Türk milleti resmen uyuşturulmuştur..

3-) Dünya hakimiyetinin kurulacağı bir dönemde İslam inancının beraberinde getirdiği mezhep bölünmeleri yaşanmış ve sırf inanç farklılığından dolayı TÜRK, TÜRK'e düşman olmuştur...Osmanlı-Safevi savaşı bunun en açık örneğidir..

4-) Yavuz Sultan Selim ''alevi yada şii inancına sahip olduğu'' için TÜRKLERİ, İran içine sürmüş ve ''şafi oldukları'' için Zağnos dağlarından Kürtleri getirip Anadolu'ya yerleştirmiştir..

5-) TÜRK devletlerinin içi devşirme paşalar, devlet adamları ve saray kadınları ile doldurulmuş devlet içeriden çürümüştür..

6-) Senelerce Araplar ''millet-i nebevi'' sayılmış, savaştırılmamış ve kendilerinden vergi de alınmamıştır..TÜRKLER, Arapların fedailiğini yapmıştır ve mükafat olarak da koca bir ihanet miras almıştır..Bugün Arap petrollerinin kaymağını ABD ve Avrupa yemektedir senelerden beri..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Algu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 62« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2012, 21:58:18 »

İslam milliyetçileri diğer bir deyişle din savunucuları yüzünden Türk adı bu kadar terörizmle vandallıkla vahşetle anılmaktadır.İslamla tanıştıktan sonra Osmanlı Devleti'nin başarıları veya yenilgileri üzerine müslümanlaşmış veya Türk etkisi altına girmiş uluslara hala Türk diye hitap edilmektedir.Türk adı sadece islam adıyla anılmakta islamofobisi olan ortalama bir dünya vatandaşı otomatik olarak Türk düşmanı gibi kendini hissetmektedir.Arap sevdacılığı yüzyıllardır bize zarardan başka asla hiçbirşey getirmemiştir.Boyculuğun Türkler arasında yayılmasıda öncelikle bu dinin farklı yorumlarının ortaya çıkmasından  sonra başlamıştır.Bugün asıl yapılması gereken bu doğruların farkına varıp din farkı gözetmeksizin bir araya gelmek aynı paydada birleşmektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Apçın
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 47« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2012, 22:23:44 »

Irkdaşım , Yavuz un Türkleri şii ya da alevi oldukları için sürdüğünü söylemişsin fakat face de okuduğum bir paylaşımda Atsız Ata Yavuz un bu olayı , Türk oldukları için değil de isyancı oldukları için yaptığını , ve Türk olmalarının isyancı olmalarını haklı çıkarmayacağı için Yavuz un doğru bir tutup sergilediğini belirtmiştir .. Okuduğum bir başka notta ise , Atsız Ata ,Yavuz için , belki de Alp Arslan ile birlikte Türk tarihinin en büyük 2 adamından birisi olduğunu belirtmektedir .. Bunları face deki Atsız sayfasında okudum .. bilmiyorum belki de yanlış bilgilerdir , fakat gerçek bilgileri sizden duyup öğrenmek açısından yazmak gereği hissettim .. Ayrıca ırktaşım ne derece katılırsın bilmem ama ben İslamiyet in saf haliyle Türklüğü bitirmekte o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum , çünki islam da cihad anlayışı vardır ve Kuran ın Türkçe mealini okuduğum zaman , Tanrı nın sürekli , bozgunculara ve batılcılara karşı , müslümanları savaş ve mücadele emri verdiğini ve buna teşvik ettiğini gördüm .. Bence Türklüğe zarar veren , İslam ın içinde palazlanmış olan diğer inançlardır .. Örneğin , mesnevilik , tasavvuf vb düşünce tarzlarının Türklüğe çok zararlı olduğu kanısındayım .. İslam ın içine sonradan sokulmuş bu bozuk inançlar , safkan Türk gencinin karakterini uyuşturmuş , deli yapısını baltalamıştır ..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2012, 22:32:07 »

Tarkan kandaş, yazısında zaten İslamiyetin Karbeladan sonra saf halini terkettiğini belirtmiş. Yazıyı iyi irdeleyelim lütfen.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2012, 22:41:47 »

Burada Yavuz Han'ın isyancı Türkleri katletmesi belki bir nebze mantıklı görülebilirse de, O bölgeye kürtleri yerleştirmesi bence affedilemez en büyük hatasıydı. Bence Yavuz Han'da sonradan hatasını anlamış olmalı ki, o ünlü veciz sözlerini yazmıştır kürtler hakkında.

Kürde fırsat verme ya Rab. dehre sultan olmasın,
Ayağını sıksın çarık, asla iflah olmasın,
Vur sopayı al ekmeği, karnı bile doymasın,
Ol çeşmeden GAVUR içsin, RUM içsin kürde nasip olmasın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Apçın
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 47« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2012, 22:44:03 »

kandaşım yazıyı irdeledim, zaten onu bende ilave olsun die ekledim ... Asıl konuya yanıt berme sebebim, Yavuz hakkındaki mesele idi ... yazımda da belirttim, niyetim reddetmek değil, bilgi eksikliğim olabilir, tartışıp bunu gidermektir maksadım ...
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/turk-edebiyati/turk-dil-bilgisi-kurallari'na-uyalim/
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 585


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2012, 22:45:00 »

Kandaş, gerçekte Şah ismail'inde hatası varmış... O da kendisine muhalif Sünni Türkmenlerden çok sayıda Türkmen'i idam ettirmiş bazılarınıda sürmüş... Bunu araştırmalarımdan öğrendim... Otağ'da mezhepçilik tartışması olmaması temennimdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2012, 22:49:19 »

Kandaş, gerçekte Şah ismail'inde hatası varmış... O da kendisine muhalif Sünni Türkmenlerden çok sayıda Türkmen'i idam ettirmiş bazılarınıda sürmüş... Bunu araştırmalarımdan öğrendim... Otağ'da mezhepçilik tartışması olmaması temennimdir.
Yavuz da Şah da Türk öldürmüştür. Onların savaşı günümüzde mezhep ayrılığına sebep olmamalıdır. Otağımızda zaten olamaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 585


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2012, 22:55:13 »3-) Dünya hakimiyetinin kurulacağı bir dönemde İslam inancının beraberinde getirdiği mezhep bölünmeleri yaşanmış ve sırf inanç farklılığından dolayı TÜRK, TÜRK'e düşman olmuştur...Osmanlı-Safevi savaşı bunun en açık örneğidir..

4-) Yavuz Sultan Selim ''alevi yada şii inancına sahip olduğu'' için TÜRKLERİ, İran içine sürmüş ve ''şafi oldukları'' için Zağnos dağlarından Kürtleri getirip Anadolu'ya yerleştirmiştir..NOT : Çaldıran seferinde Yavuz'un ön keşif birliklerinin önemli bir kısmı Şİİ Türkmenlerdi. Bu da Yavuz'un Şİİ - Sünni ayrımı yapmadığını , idam ettiği adamları da, isyan ettikleri için idam ettiği görüşünü hakim kılmaktadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Kamtar
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 37


« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2012, 00:48:48 »

Türklerin birbirleriyle savaşmaları İslamdan öncede var olan bir durumdu.Göktürklerin Sasanilerle işbirliğine girip Akhunları yıkması yine Göktürklerde meydana gelen boy ayaklanmaları ya da Cengiz Han'ın savaşları buna örnek gösterilebilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.