Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Boran üzerinde 13 Ekim 2012, 16:16:12Konu Başlığı: Türklüğe İhanet Eden Yanacak.
Gönderen: Boran üzerinde 13 Ekim 2012, 16:16:12
    Dünyaya düzen getirecek, "Türk Birliği için çalışanları" engelleyenler;  yanacaktır.
    Tüm insanlığın mutluluğu Türk Birliğine bağlıdır.
    Savaşların, ahlaksızlığın, hırsızlığın, zinanın, adaletsizliğin son bulması,  için dünyaya, Türklerin hakim olması şarttır. Türkler, dünyada adaleti sağlayacak tek ırktır. Her dinin, her mezhebin, her ırkın yaşam hakkına ve töresine saygılı olan Türklere destek olmak yerine karşısında duranlar insanlık düşmanıdır ve insanlık suçu işlemektedir. Bu suçlar karşılıksız bırakılmayacaktır. Türklerin dünyaya hakim olması bu kadar önemliyken bunun karşısında durmak sadece Türk Birliğini  geciktirir, asla engel olamaz. Türklüğe ihanet tüm insanlığa, doğaya, yaratıcıya ihanettir.
  Gayri Türk olup Türklüğün karşısında duranlar, Türk olup Türkçülüğe karşı olanların tamamı suçludur.
  Kişi kendini inancı ile tanımlıyor ise tüm inançların koruyucusu Türklerdir.
  Kişi kendini insan olarak tanımlıyor ise insanlığın geleceği Türklere bağlıdır.
  TÜRK DÜŞMANLARI YOK OLDUĞUNDA , DÜNYAYA HUZUR ve ADALET GELECEKTİR.
  Bunun olabilmesi için bir yıkım gerekmektedir. Zafer, ülkülü Türklerin ve insanlığın olacaktır.Umarım hazırsınızdır.


Konu Başlığı: Ynt: Türklüğe İhanet Eden Yanacak.
Gönderen: Sadaktaki Ok üzerinde 13 Ekim 2012, 19:24:42
Gerekeni söylemişsin. Yürekli Boran'a yakışan budur. Bize düşen ise büyüklerinin yanında durmaktır. Evet belki çok değiliz ama biz bir aileyiz ve yeterliyiz!!


Konu Başlığı: Ynt: Türklüğe İhanet Eden Yanacak.
Gönderen: Boran üzerinde 13 Ekim 2012, 19:31:05
 Her yıkıldığında yoktan var olan Türk Irkı;  Ayakta iken  dünyaya hakim olmasını bilmelidir


Konu Başlığı: Ynt: Türklüğe İhanet Eden Yanacak.
Gönderen: Tata Tunga üzerinde 13 Ekim 2012, 21:49:17
Kesinlikle haklısın. Türk düşmanı milletler, topluluklar, etnik döküntüler yok olmalı. Her şeyden önce de kendi miletini küçümseyenler, mankurtlar yok olmalı. Çünkü bu hem bilime, hem de doğaya aykırıdır, aynı zamanda da Türk milletine en büyük zararı verirler. Doğaya aykırıdır diyorum, çünkü örneğin bir köpek köpekliğinden utanıp da tavuskuşu ya da yunus olmak istemez. Ama bazı soysuzlar ingilizlere, moskoflara, amerikalılara, çinlilere, araplara, rumlara, ermenilere, almanlara, bulgarlara, fransızlara özenirler, hayranlık duyarlar; hatta taparlar. Örneğin bir sırtlan leopara  ya da kuşa özenmez. Bu bilime, doğaya aykırıdır. Bu yüzden de diyorum, bu Türk olup da Türklüğü küçümseyen dengesiz varlıklar en büyük mikroptur.