Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Yörük Beği üzerinde 21 Haziran 2014, 08:33:38Konu Başlığı: Türkiye'nin azınlıklarına ve hainlerine mesaj
Gönderen: Yörük Beği üzerinde 21 Haziran 2014, 08:33:38
Buraya ziyaretçi olarak girip okudunuzu biliyorum ve şunu iyi bilin, bu günlerde gelip geçer! Tayyip denilen gürcü  geberdinde akp (anasını s.ktimin krt partisi) diye birşey kalmayacak ve bu Türk ülkesi tekrar Türk'ün eline geçecektir. O kutsal gün geldinde hazırlıklı olun çünkü tüm Türkçüler ananızı s.kecektir ve 30-40 yıl önceki saklandınız bok yuvalarına geri döneceksiniz. Türklüğü silmeye kimsenin gücü yetmez tarihde her türlü zihniyet bunu denedi ama başaramadılar..gürcü tayyip gibi k.rt özal vardı şişkocuk bir gün kalp krizi geçerip geberdi o günden sonra bütün siyasi partisi yok oldu aynı kader tayyipiçini bekliyor. O geberip gittinde sizi kurtaracak kimse olmayacak..

Türkiye Türklerindir. Atatürk'ün Türkiye'si hiç bir zaman yıkılamaz. O küçücük beyininize sokun artık.

Bütün yobazlara, sosyalistlere, komünistlere, k.rtlere, gürcülere, çingenelere, ermenilere, süryanilere, çerkezlere, lazlara, araplara ve hainlere ölüm.

 :Turkiye: :Turkiye: :Turkiye: :Turkiye: :Turkiye: :Turkiye:  :Turkiye: :Turkiye: :Turkiye:


Konu Başlığı: Ynt: Türkiye'nin azınlıklarına ve hainlerine mesaj
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 21 Haziran 2014, 10:08:24
Kandaşım anlıyorum dolusun, ancak şahıslara küfür etmek yerine dolaylı yoldan laf dokundurmayı tercih et. Yazına müdahale etmek zorunda kaldım. Şahıslara doğrudan yapılan küfürleri sildim. Burayı dost düşman inceliyor ellerine koz vermeyelim.