Türkçülük yapmaya çalışan mahluklar!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Eylül 2020, 14:23:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük yapmaya çalışan mahluklar!  (Okunma Sayısı 1488 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« : 09 Nisan 2017, 13:33:34 »

FeysBOK'taki mahluklar sayfasını herkes bilir. Yalan yok haber ajansı gibi çalışıyorlar. Ama bunlar hem Türkçü, ırkçı olduklarını söylüyorlar hem de gavatlığı, ikoncanlığı savunuyorlar.Biz Arap ülkesi değilsek Batı ülkesi de değiliz. Arabın, frenkin, yunanın ve geri kalan tüm etniklerin ne düşündüğü, ne yaptığı bizi ilgilendirmez! Biz TÜRK'ÜZ! Kimse yapılan bir ahlâksızlığı Türklük adı altında savunamaz. Sizin dediğiniz gibi olacaksa ne ülkeden ne de gençlikten bir şey bekleriz. Tek dertleri ahlâksızlığı yaymak olanların davası Türklük inancıyla değil, eşcinsel romalıların düşüncesiyledir. Bir de bunlar Atsız'ı ağızlarından düşürmezler. Atsız'ı gerçekten tanısalar lanet okurlar. Sizler babamızı gerçekten tanısanız başınızı taştan taşa vurursunuz."Dünyadaki muhtelif milletler arasında Türkler, kadına gerçek değerini veren bellibaşlı milletlerden biridir. Eski Yunanlılar, Romalılar, Araplar, İranlılar ve hindiler kadını kötü yaratık sayıyor ve ona esir muamelesi yapıyorlardı. Türklerde ise saygı görüyor, fakat hiçbir zaman da her işte erkekle eşit tutulmuyordu. Zaten fizyolojik ayrılıklar erkekle kadının tamamı ile müsavi olmasına engeldir.

Bugün memlekette kadına karşı yanlış bir hava esiyor: Ya onun hukuku hiç tanınmıyor, yahut da feminizm teranesi altında ona fevkalade itibar ediliyor, adeta imtiyazlı bir sınıf muamelesi gösteriliyor. Bunların ikisi de yanlıştır. İkisi de kadını manevi sukuta götürür. Birincisinin neticesinde kadın esarete, ikincisinin neticesinde de koketliğe düşer. Yalnız süs ve lüks düşünen kadın, kadına hakkı olmadan verilen fazla ve büyük değerin neticesidir.

Bu seciyeyi kız çocuklarımıza şimdilik ancak okullarda verebileceğiz. Fakat bunun için de kız çocuklarımız karşılarında örnek kadın öğretmenler görmelidir. Boyalı ve züppe kadın öğretmenlerden ders alan kız talebelere sadeliğin faziletinden bahsetmek biraz gülünç oluyor."


"İlkokullardan başlayarak yüksek tahsil müstesna olmak üzere bütün okullardan muhtelif tedrisatı kaldırmalıyız küçük sınıflarda kız ekseriyeti arasında kalan bazı erkek çocukların erkeklik ruhlarını kaybettikleri ve kısmen avareleştikleri muhakkaktır.
...
İlkokul talebesine verilen sınırsız hürriyet derhal kaldırılacak çocuk sıkı bir disiplin muhiti içine alınmalı ve hayatta disiplin denilen bir şeyin varolduğunu daha pek küçükken idrak etmelidir.

Kadın öğretmenler erkek talebeye ders vermemelidir. Bütün öğretmenler sade kılıkları ile talebeye örnek olmalıdır. Boyalı veya bob-stil hocalar derhal meslekten uzaklaştırılmalıdır"Türkçülükten dem vurup ahlâksızlığı kollamak, don kişotun caka satmasından başka bir şey değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Emperyalist Turk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 24« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2017, 13:58:42 »

En ahlaksız insanlar bu grupta. Kendimde bir dönem bulunmuştum şehirlerde buluşmalar düzenliyorlardı ve buluşmalarda neler neler dönüyor bir bilseniz utanırsınız.

Bir buluşmada 2 tane niyeti bozuk çocuk buluşmaya gelen diğer erkekleri kovuyor sonra kalan kızlara bira içiriyor devamında olanları tahmin edersiniz artık.

Aynı şekilde bir takım erkekler Skype üzerinden toplanıp kızlarla kamera üzerinden sanal seks yapıyor. Ve burada ki en büyük sorun hiçbirinin sevgili vs olmaması. Yani arkadaşları ile sevişen arkadaşlarına kameradan şov yapan kızlar ve erkekler kaynıyor bu grupta.

İnanır mısınız 1-2 hafta konuştuğu çocukla sevgili olmadan cinsel muhabbet yapıyorlar ve bunu sohbetin bir parçası olarak görüyorlar. Aralarında hiçbir bağ yok birbirleri ile sevgili değiller nişanlı değiller ama gören 20 senelik karı koca sanır. Ama dediğim gibi sevgili bile değiller.

Biz kızlara hakaret etmekten çekinirken bunlar kızlara ağır cinsel içerikli küfürler ediyor kızlarda gülüyor. Kendi forumlarında bile gruptaki ve buluşmalarda ki kızları ifşa ettikleri bölümler açmışlardı bunun için grup kurmuşlardı.

Kıza arkadaş gibi yaklaşıyorlar kızlarda dünden razı 2 gün kanka ayağına yatıp 3.gün cinselliğe kaydırıyolar işi. Sevgilisi olmayan çocuklarla karı koca hayatı sürüyorlar resmen. Hani sevgilisi nişanlısı vs olsa onada şükür denir. Ama bunlar "kanka şişe çevirmecede öpüştük"  "iddayı kayıp edip bir taraflarımı gösterdim" gibi kelimeleri söylüyor birbirlerine.

Ben gruptan ayrılalı seneler oldu. İyikide çıkmışım. Benimle beraber bir kaç arkadaşım daha çıktı. Dışarıdan göründüğü gibi vatanını milletini seven düzgün gençler değiller tam aksine aklı fikri bel altı olan aşırı vurdum duymaz yaşayan ahlaksız sürüsü bunlar.

1-2 tane polise çektirdikleri videolar ile kendilerini vatan sever olarak gösterip saman altından her türlü pisliği yapıyorlar. Sizi uyarmış olayım sizde çevrenizi uyarın bu tür gruplar hakkında.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Emperyalist olmayan her devlet ezilmeye mahkumdur.

Hümanizm, barış, kardeşlik gibi safsatalar devletlerin birbirine aşıladığı zehirlerden ibarettir.

Devlet ilişkilerinde romantizm olmaz. Türk'ün çıkarları her şeyden önde gelir.
TÜRKÇÜGÖKHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 351


%100 Türk!


« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2017, 17:43:10 »

Bunların amacı Türkçülüğü çarpıtmaktır. Bizim görevimiz ise, Türkçülük maskesine bürünen bu tür piçleri ifşa etmektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.