Türkçülük Bulaşıcıdır , Herkesin Beynine Gireceğiz !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Ağustos 2020, 20:50:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük Bulaşıcıdır , Herkesin Beynine Gireceğiz !  (Okunma Sayısı 2117 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 14 Kasım 2017, 18:14:09 »

Türkçülük yükselen güçtür, temeli olmayan düşünceler çürürken , Türkçülük filizlenip gelişiyor. Kandaşlarım okuyun, kendinizi geliştirin. Ne iş yapıyorsanız o işi en iyi siz yapın.  Boş zamanınız olmasın , eğlenmesini de bilin ama çoğunluk zamanınızda düşünün ve çalışın. Bizim düşüncemiz yayılacak bunu unutmayın.

İnsaniyetperverlik masallarına inananlar, merhamet sahibi vicdanlı olanlar, yumuşak olup kıvıranlar, dönekler, küreselciler kaybederken biz güçleniyoruz.

Türk töresini hakim kılıp soyumuzu koruyacağız. Türk emperyalizmini dünyaya dayatacağız ve dünyayı sömüreceğiz ama kendi içimizde de soyutlanıp sadece Türkler olarak yaşayacak, yabancı hiçbir şeyi kabul etmeyeceğiz.
Türk , Turanı kuracak ve soyumuz bir arada tek bayrak altında Türk töresine uygun yaşayacak. Heyecanımız, kinimiz ve üstün olan ırkımıza sevgimiz Turanı kuracak.

Turan kurulduğunda düşmanlarımızın vay haline. Dünyayı istila edecek ve sömüreceğiz. Düşmanlarımızı ya yok edecek ya da köle yapacağız.

Türk nasıl ki üstünse ve Türk nasıl yabancı soylara karşı galip gelecekse , Türk'ün tanrısı da yabancı soyluların tanrılarını yenecektir.


Bizim düşüncemiz yayılacak, çünkü Türkçülük bulaşıcıdır. İlerde her beyne girecek her düşünceye hükmedeceğiz. Düşünce olarak bizi duymayan kulak, girmeyen hane kalmayacak.

Türk nasıl ki yayılmacı ise Türkçülük de yayılmacı olacaktır. Hepimizin ortak ülküsü Turanı kurup dünyanın başına bela olmaktır.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Şu Tegin
Kara Ozan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 100« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2017, 22:25:42 »

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2017, 00:50:42 »

Türkçülük eşitliği kabul etmez , biz de etmiyoruz. Herkes farklıdır, bunu anlamayan ve anlamak istemeyenler cahildir.

Turan kurulacak biz buna sonsuz bir inanç besliyoruz. Korkunç bir Türk Birliği kurulduğunda dünyanın başına öyle bir dert olacağız ki dünya bu korkunçluğu hiç unutmayacak. Dünya kaynaklarını biz sömüreceğiz , Türk dünyanın başına bela olacak. Dünyayı istila edeceğiz , dünyanın başına en büyük bela olacağız.

Bizi küçümseyenler ne kadar sığ ve yüzeyeller. Bizdeki derinliği, inancı görmeyenler bizim düşüncemizin nasıl büyüdüğünü bile anlayamayacak.

Düşüncemiz yayılacak ve büyüyeceğiz. Biz üstün ırkız biz Türk'üz. Bizim tanrımız da Türk'tür. Türkçü düşünce beyinlere girecek ve bu kutlu düşünce egemen olacak. Biz herkesi yavaş yavaş Türkçü yapacağız.

Türk budunu titre ve kendine gel. Atalarının ruhuna layık ol ve onları geç. Sen küçük düşünen değil , büyük hayalleri olan ve bu hayaline kayıtsız şartsız bağlı kalansın.

Evet, biz bağnazız ve bu bağnazlığımızla gurur duyuyoruz. Bizim yayılmacı ve istilacı düşünce yapımız , isteğimiz asla bitmeyecek. Bizi küçümseyenlerin çürük , dengesiz düşünce sistemleri sona ererken biz en tepeye yükseleceğiz. Hayalimiz büyüktür, bize çılgın ve deli diyenlerin nasıl kaybettiğini herkes görecek. Hayalimize ve kutlu ülkümüzün gerçekleşeceğine inanıyoruz. Tanrı yanımızda olsun veya olmasın biz başaracağız.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.472


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2017, 09:08:38 »

İnsaniyetperverlik masallarına inananlar, mermahet sahibi vicdanlı olanlar, yumuşak olup kıvıranlar, dönekler, küreselciler kaybederken biz güçleniyoruz.
Turan kurulduğunda düşmanlarımızın vay haline. Dünyayı istila edecek ve sömüreceğiz. Düşmanlarımızı ya yok edecek ya da köle yapacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2017, 13:36:59 »

Bizim mutluluğumuz başkasının mutsuzluğuyla olur. Dünyayı sömürdüğümüzde, dünyayı yaşanılmaz bir yer yaptığımızda, dünyaya acıyı ve gözyaşını yaydığımızda mutlu olacağız. Biz sadece kendi soyumuzun menfaatini düşünür, kendi ırkımızın mutluluğunu isteriz. Dünya bizim olmayacaksa yok olsun , gerçi dünyayı istila ettiğimizde de dünya yok olacaktır.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aşkar
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 43« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2017, 16:48:36 »

Ey genç Türk kızı; Atillalar, Alpaslanlar, Osman Beyler, Timurlar yaratıcı güçlerini hep sizin kucağınızda kazandılar, İbni Sinalar, Kaşgarlı Mahmutlar, Uluğ Beyler, Fuzuliler ve Barbaroslar sizden emdikleri sütün kudretiyle Türk tarihinin birer parlak yıldızı oldular.

Siz, her çağda Türkçülük davasına kucak açıp süt verdiniz.

Genç Türk kızı, Kurtuluş Savaşı yıllarında İnebolu”dan Ankara”ya dek uzanan yolları dolduran kağnı kafilelerinin bütün insanları cinsdaşlarınızdı. Yamalı yorganını çıplak çocuğunun değil, nem kapmasından korktuğu, mermi sandıklarının üstüne örten sizin veya benim anam veya bacımdı. O savaşın kadın Mehmetçikleri, tarihimizin birer adsız bahadırıdır.

Ey genç Türk Kızı, Türk tarihinin büyük anıtlarında da sizin adınız, sizin ruhunuz var. Dünyanın en ince sanat eserlerinden biri olan Tac-Mahal sizden biri için yaratılmadı mı?

Fuzuli veya Nedim”in şiirlerinde her biriniz kendinizi bulmuyor musunuz? Ankara”nın Zafer Anıtındaki mermi taşıyan kadın da yine sizden biri değil mi?

Bugün Türk tarihinin yeni bir hamle çağı başlarken, sizleri aralarında görmek, sizlerden ışık, sizlerden inanç, sizlerden heyecan istemek Türk milliyetçilerinin en doğal haklarıdır.

Türkçülüğün; sosyal, ekonomik ve kültürel yönlerde kalkınmak için çadırlarını toplamış ve yeni ufuklara doğru göç hazırlığına başlamış damarlarınızdaki kanı ülkü yolunda karşı cinsin çabalarını katmak zorundasınız. Sizler de, Ankara”ya sırtında mermi taşıyan adsız dişi bozkurtlardan biri olunuz. Sizler de adı Zerrin Taç olan Kazvin”li Türk kızı gibi, inançlarınız uğruna, yüzünde tatlı bir gülümseme ile ateşe doğru erkek bir bozkurt gibi yürümesini biliniz.

Bir kocamış kurt, delikanlı Türk”e olduğu kadar -ve hatta belki de ondan fazla- siz genç Türk kızlarının yaratıcı atılışlarına inanan bir kişidir. Sizler isterseniz, toplulukları göz kırpmadan ateşe ve Ölüme sürebilirsiniz. Sizler isterseniz o toplumları kalkındırmak için yapılan her savaş kolay ve rahat bir savaş olur. Sizler isterseniz önünüzde eğilmeyecek baş ve devrilmeyecek kudret düşünülmez.

Ey Genç Türk Kızı, yarının mutlu ve büyük Türkiye”sini kendine ülkü edinen insanlar senin gücüne, senin inancına, senin desteğine muhtaçtırlar. Bu çetin yolda karşı cinsi – her zorluğu göze almış delikanlı Türk – yalnız bırakmamak sadece Ödevin değil, boyun borcundur da… Sen ona yardımcı oldukça tarihimiz yücelecek, sen, yüceleceksin…

Ey genç Türk Kızı, istedikten sonra her şeyi başaracağına inanıyorum. Çünkü: “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

Nihal ATSIZ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2017, 13:50:31 »

Neymiş efendim herkes eşitmiş, lan kim eşit kim değil bunu entel takınan zeka özürlüler mi bilecek. Kendini otoriter olarak gören beyinsizlerin çürümüş fikriyatları tedavülden kalkarken zavallıca başka akımlara tutunmaya kalkıyorlar. Bu tutundukları akımlar genelde evrensel zırvalıklardan oluşuyor ve eşitlik, özgürlük, insan hakları gibi ne idüğü belirsiz rezillikleri kapsıyor. Revaçtaymış gibi görünen düşünceleri can çekişiyor, modern dünya dedikleri dönem bitiyor. Bu körler ise hiç bir şey göremiyor. Çünkü kör olmuşlar, hipnoz edilmişler, beyinleri uyuşturulmuş, kalıplaşmışlar.

Bu dengesiz zümre , insan hakları der bu hakların ne olduğundan bahsetmez. Bir bildirgedeki maddelerin üstüne eklenmiş bir madde yok öyle kalmışlar başka bir eklentileri yok.  Özgürlük derler, neyin eleştiri dahilinde kaldığını neyin kimin özgürlüğüne müdahil olduğunu söyleemezler. Tek dedikleri şey, birinin özgürlüğü, diğerinin özgürlüğüne müdahale ediyorsa o zaman orda özgürlük biter derler ama bu müdahaleden kastedilen nedir bir bok söylemezler. Eşitlik ise en rezaleti. Kim eşit amk. Genetik olarak farklıyız, sosyal ,  fiziksel, biyolojik, düşünce yapısı olarak farklıyız. Herkes farklı amk işte herkes.
Barış yanlısı iyilik melekleri , ilk anlaşması kadeş olan savaşların doğanın kanunu olduğu bir dünyada iyiliğin değil menfaatin ve gücün kazandığını ne zaman görecekler.
Herkesin düşünce yapısı çürüyecek ama Türkçülük yayılacak. Bugün bize önyargılı olanlar yarının Türkçüleri olacak. Hipnoz edilmiş, kalıplaşmış beyinleri özüne döndüreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2017, 17:56:52 »

Kandaşlarım düşüncemizi herkese yayın. Herkese anlatın. Herkese bu otağı önerin. Ailenize, arkadaşlarınıza, komşularınıza herkese anlatın. Otobüste, dolmuşta, metroda yanınıza biri mi oturdu rastgele bir yerden konuyu açın ve konuyu buraya getirin.

Faceniz, twetteriniz varsa otağın ismini verin , hesabınızda paylaşın. Otağa geleni biz Türkçü, ırkçı yaparız nasıl olsa. Otağa uğramasa bile Türkçülükten bahsedin.

Türkçü simgeler, sembollerin olduğu anahtarlık, telefon kaplaması, şapka, bileklik ne varsa alın. Yakınlarınıza da hediye edin.

Düşüncemizi yayacağız. Beyinlere girip hükmedeğiz. Çok çalışın kandaşlarım. Büyük amacımıza ulaşalım. Kaliteli genlere sahibiz ve üstün ırkız. Dünyaya hükmedecek , sömürecek, dünyaya savaşı, acıyı yaşatacak ve yaşanılmaz bir yer yapacağız. Dünyanın başına bela olacak, insanlığın üstüne karabasan gibi çökecek ve dünyayı imha edeceğiz.

Hayalimiz büyük. Çok çalışın kandaşlarım. Bol bol okuyun, araştırın. Az uyuyun. Spor yapın. Sağlıklı beslenin. Ne iş yapıyorsanız en iyisini siz yapın. Sadece ve sadece ulu ırkımıza hizmet edin.

Düşüncemiz yayılacak bunu unutmayın kandaşlarım. Buna inancımız sonsuzdur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.932


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2019, 14:03:10 »

Türkçüler, büyük mevkilere gelmeye çalışmalı, bu konuda Türkçü gençlere çok büyük görev düşüyor, onlar okumalı ki, iyi mevkilere gelebilsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
BATURGAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 639« Yanıtla #9 : 27 Eylül 2019, 23:28:26 »

İyi mevkiye gelmek için isterseniz çok çalışabilir ihtimalinizi yükseltebilirsiniz ama salak olursanız kesin gelirsiniz bir yerlere.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.306 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.