Türk olduklari kanitlanmis topluluklar (!)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 23:02:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk olduklari kanitlanmis topluluklar (!)  (Okunma Sayısı 8934 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« : 10 Aralık 2009, 03:58:25 »

Kirolar( kürtler):

Rivayetlere göre yasadiklari yer itibari ile yüksek daglarda gezen bir grup Türk´ün, karlarda bata cika yürümelerinden dolayi kart=kurt+ kürt sesleri cikartmalari sonucu diger Türk boylari bunlara kart-kurttan dolayi kürt demislerdir.
Evet bunlar daglarda gezerken ses cikartan kart=kurt+kürt Türkleridir, bunu bircok tarihci ve sentezci-islamci Türk Milliyetcisi bilim adamlarimizda tescillemislerdir. Yani bunlar cikarttiklari seslerden dolayi su götürmez bir Türk boyudur. Bunun yaninda birde Müslüman olmalari zaten bunlarin Türk soylu Ibrahimin milletinden olduklarini göstermektedir.

Araplar( fellahlar):

Bunlar aslinda Türk asilli olan, Türkce konusan Ibrahimin neslinden gelen "kavm-i necip" millettir. Yani bunlarda ayni kart-kurt kürtleri gibi Türk soylulardir. Haluk Tarcan,Namik Kemal Zeybek gibi bircok Türk Milliyetcisi münevver basta olmak üzere bu konuda hemfikirlerdir.

Zazalar:
Bunlar digerlerine nazaran dahada su götürmez Türklerdir. Hatta öyledir ki, ben Türküm diyenleri suya susuz götürüp susuz getirebilecek kapasitede ki saglam Türklerdir.
Bunlar kaderin bir cilvesi olarak dillerini unutmuslar ( yaziiik) ee ne cikar bundan ? Sonucta delikosefal kafa yapilarina ragmen Türk degillermi ! Varsin bunlarda delikosefal kafatasi yapisina sahip Türkler olsun ne cikar bundan..?

Lazlar:
Bunlar ki Türklükleri su götürmez bir Türk boyudur. Siz bunlari pörtlek gözlü olduklarina, kargamel burunlu olduklarina kanipta Türklük dairesinden cikartmayin sakin haa..!" Hatta bir rivayete göre bunlar Kipcaklarin torunlaridir. Dest-i Kipcaktaki hakiki Kipcaklar hafif cekik gözlü, düz burunlu, brakisefal olurlarken bunlar iklimin hasmetine ugrayip karga burunlu, pörtlek gözlü, uzun kafali olmuslar..Yahu iklim diyoruzya iste, bu kargamel burunlu pörtlek gözlüler su götürmez Türkoglu Türklerdir iste karistirmayin gerisini yahu...

Cingeneler:

Bunlar Türk olduklari tescillenmis kuskusuz Türk soylu Cingene Türkleridir, kaniti Müslüman olmalari ve cadirlarda yasamalaridir. Isimleri aslinda can=kan+cin-kan yani cingana olup öz Türkcedir.

Cecenler:
Bunlarin iyi savasci ve iyi bir Müslüman olmalari kendilerinin su götürmez Türk olduklarini göstermektedir.
Zaten bir dönem bayraklarinda kullandiklari Bozkurt motifi bunlarin su götürmez Türk olduklarini göstermistir.

Tacikler:
Aslinda Taciklerin Türklügünü tartismak bile abesle istigaldir, adamlar islamiyete öyle bir baglilarki belkide en asil ve saglam Türk boyu Taciklerdir. Tacikler hakkinda fazla söze ne hacet ?

Kizilderililer:
Iyi ata binmeleri ve hafif cekik gözlü olmalari bunlarin Türk olduklarina dair tüm süpheleri berteraf etmeye yeterlidir.
Hatta, Türkce "tepe´ye" onlarin "teppeh" demeleri her yönü ile bu manitucularin Türk olduklarini göstermektedir.

Bosnaklar:
Bunlar aslinda Peceneklerin torunlaridir. Bosnak ismi Pecenek isminin zamanla degisime ugramasindan baska birsey degildir. Bu slav picleri Bosnaklara birde Türk degil diyen bedbahtlar cikiyor , yahu isimleri Pecenek ismini andirmiyormu ? Burdan anlayin iste Türk olduklarini..!!


Pomaklar:
Pomaklar ise Pecenek ve Kumanlarin torunudurlar. Haa dillerini unutmuslar o baska mesele. ee ne var bunda ..? Yoksa pomaklar ben Türk´´üm diyenden daha Türktürler !

Ve diger Türk soyundan gelen milletler; Ruslar ( rus sözü aslinda "reis" sözününü bozulmasindan gelmektedir yani bunlar Türk soylu ruslardir), Almanlar ( Alman ismi, al=aman´dan gelmedir yani öz be öz Türkcedir ve dolayisi ile Türk soylulardir) ermeniler ( er-man dan bozulmadir, dolayisi ile müslüman olmasalarda Türklerdir),

Yunanlilar bunlarda Türk soyludur. Aslindan Yunan kelimesi " yaman" sözcügünden türemistir..

Arnavutlar: bunlara Ardic agaci dikmelerinden dolayi arnavut denmistir. Yani arnavut kelimesi köken olarak öz be öz Türkcedir, dolayisi ile bunlarda su götürmez Türk boyudur.

Cerkezler:

Bunlarin Türklügünü tartismaya bile gerek yoktur zira bunlar "ceri ve kaz" kelimesinden  dolayi kendilerine cerkez denilen su götürmez bir Türk boyudur, üstelik bunlarin birde Müslüman olduklarini düsünürsek ben Türk´üm diyen nice insana tas cikartirlar Türklükte !!

Zaman icerisinde,  Türk olduklari Türk bilimadamlari tarafindan kesin kanitlanmis Türk boylarini buraya yazmaya devam edecegim.. Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2009, 04:18:16 »

   Kandaşım Tanrı usuna, kalemine güç versin. Çerçeveletip her yer asilmasi gereken bir yazı. Yalnızca Türk'ün Türk olduğunu çok güzel dile getirmişsin. Kardeşçilere kapak olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2009, 13:37:58 »

 Degerli Tigin Türk andam,cok mühim bir konuya temas etmis. Tabi Türkiyedeki gercek Türkler disinda,bütün dünya milletleri Türk´tür(!)  Mesela ispanyollar,ispanak boyundan halis Türklerdir.Öyle olmasa zaten medeniyetler ittifakini savunmazlardi. Portekizliler,portakal boyundan öz Türk´tür. IT´alyanlar,it soyundan gelselerde,etrüsk medeniyetinin cografyasinda,yasadiklari icin,akli kicinda herkes tarafindan Türk soylu kabul edilmektedirler. Am´erik´a, bunlar neden Türk olmasinlar? Devletlerinin isimlari bile Türkce. Siyah Türkler kabul edilen zencilerin icinde,asimile olmus,vajina erigi boyundan olmalari,kuvvetle ihtimaldir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATABEK
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2009, 15:25:21 »

en sona da
Türkler : Türk oldukları aslında tartışmalıdır.

 diye yazarsan, tam olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2009, 15:32:40 »

en sona da
Türkler : Türk oldukları aslında tartışmalıdır.

 diye yazarsan, tam olur.           Yok andam yüce Tanriya hamdolsun Bizim aslimiz neslimiz soyumuz sopumuz belli Tartismasiz Türk oglu Türküz. Bu konu her önüne geleni müslüman oldugu icin Türk kabul eden,sentezci eniklere istinaden,ironi olarak acilmistir Düsünki elin halis arabi´ni bile peygamber oldugu icin,Türk ilan etmislerdir. Türk´ün Türklügünü tartisanin,varligini tartisiriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2009, 16:07:31 »

Hani Jetonun Paraşütlümü Derlerya Biraz Öyle Oldum İlk Baş Ama Harika Yorumlamışsın Andam:) Kalemin Keskin Olsun...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
kahraman
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 26


« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2009, 17:54:57 »

çingenelerin türk olmaları mümkün deildir kardaşım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAMSIBEYREK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 106« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2010, 03:57:10 »

çingenelerin türk olmaları mümkün deildir kardaşım
  Kardesim diyorum sana ama lafin geregi senin gibi cahillere kardes felan demem.Kandasimiz ne güzel bir yazi yazmis ve bunun bir kinaye oldugunu anlamayanin bence herseyi Türk olsa bile cehaleti Türklügünü örter.Cingeneler Türk degildir yazmissin simdi senin bu iletine gülelimi aglayalim mi ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bağatur-Şad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 316


Elbet bir gün kutlu Türklük töresini bulacaktır...


« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2010, 20:49:38 »

Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SANA DAR GELMEYECEK MAKBERİ KİMLER KAZSIN
GÖMELİM GEL SENİ TARİHE DESEM SIĞMAZSIN
Bağatur-Şad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 316


Elbet bir gün kutlu Türklük töresini bulacaktır...


« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2010, 20:52:45 »

Hem tüm dünyayı Türk yapsak her türlü pislikte Türkte deriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SANA DAR GELMEYECEK MAKBERİ KİMLER KAZSIN
GÖMELİM GEL SENİ TARİHE DESEM SIĞMAZSIN
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.24 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.029s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.