EY FETTULLAHÇILAR !!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Eylül 2020, 22:54:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: EY FETTULLAHÇILAR !!!  (Okunma Sayısı 4534 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« : 12 Mart 2015, 18:52:54 »


Bugün Televizyon kanalları haberlerinde Bülent Arınc'a suikast hazırlığı davasının düzmece oldugunun ortaya çıktığı  anlatıldı.

Ve bu düzmece davayla Devletin Sırları Kozmik Odalara girilmiş ve Devletin önemli gizli bilgileri Cemaat eline gecmiş...

Aziz Devletimizin can damarı bilgilerinin ve Sırlarının Amerika'ya (CIA) ve İsrail'e servis edildiği dogru mudur?

Eger dogruysa  ; Kendi ülkesinin sırlarını verip Ülkesinin itibarının  düşman elinde küçük düşürülmesine vatan hainliği denilir mi denilmez mi ?

Takdir elbette Yüce Türk Milletinin olacaktır.Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.534


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 12 Mart 2015, 18:55:21 »

Suç varsa Fettullahçılarınmıdır?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #2 : 12 Mart 2015, 18:57:34 »

Bu suca ortak herkes , bunlara göz yumanlarındır agabey. Vaktinde nerdeyse bütün Dinci guruplar ve Hükümet buna göz yumdu
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #3 : 12 Mart 2015, 19:01:41 »

HABERİN DETAYI :

ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast iddiasıyla başlattığı soruşturmada verdiği takipsizlik kararının ayrıntıları ortaya çıktı.

Kararda şüpheli albay Erkan Yılmaz B.’nin, ajandasındaki “Abdullah Gül” başlıklı notun, oğlunun hazırladığı kitap özeti olduğu belirlendi. Albay ifadesinde, “Yazı bana ait değildir. 16 yaşındaki oğlum Musa’nın Gülü ve Musa’nın Çocukları kitabının özetini çıkarmıştır. Oğlumdan yazı örneği alınsın” talebiyle sözkonusu yazının bilirkişiye gönderildiği anlatıldı. Bilirkişi  yazının albayın oğluna ait olduğu yönünde rapor verdiği belirtildi.

BİLGİSAYAR TAMİRCİSİNİN ADRESİ
Soruşturmanın önemli delillerinden biri olan Arınç’ın evinin krokisi olduğu öne sürülen kağıdın, bir bilgisayar tamircisinin adresine ait olduğu saptandı. Astsubay M.U.’nun bilgisayarın tamiri için bir asker görevlendirdiği, askerin tamirciyi bulması için bir kroki çizilerek, adresin tarif edildiği kaydedildi.
Albay Erkan Yılmaz B.’ye ait HTS raporlarında Arınç’ın evinin bulunduğu Çukurambar çevresinde bulunması şüpheli olarak nitelendirilmişti. Albay ifadesinde alışveriş için gittiğini belirtti. Kararda, alış veriş yaptığını öne sürdüğü mağazalardan getirilen kayıtların, albayın ifadesiyle örtüştüğü vurgulandı.
Bülent Arınç’a “suikast” iddialarıyla 2009’da başlatılan ve devletin çok gizli bilgilerinin bulunduğu Genelkurmay’a bağlı Seferberlik Tetkik Kurulu’na girilerek, 25 gün süren arama yapılmasıyla gündeme oturan “Kozmik Oda” soruşturması 6 yıl sonra takipsizlikle sonuçlandı.

 

Hurriyet Gazetesi

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #4 : 12 Mart 2015, 19:08:52 »

HABERİN DİĞER DETAYI

60 yıllık devlet sırlarını barındıran belgeleri inceleyen Cumhuriyet Savcısı Mustafa Bilgili, 3.5 yıl aradan sonra dava açmaya hazırlanıyor. Arınç'a suikast iddiaları sonrası Hakim Kadri Kayan kozmik oda da sır niteliğindeki gizli belgeleri incelemişti.

Radikal Gazetesi'nden Ömer Şahin imzalı habere göre, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ’a suikast iddiası ile başlayan soruşturma yakın tarihle yüzleşme davasına dönüşüyor. Tarihte ilk kez aranan ‘Kozmik Oda ’dan çuvallar dolusu evrak ve 38 klasör belge çıkmıştı.

Savcı’nın açacağı dava Arınç’a suikast iddiasıyla sınırlı olmayacak. ‘Kozmik oda’ davası 6-7 Eylül olaylarından 1 Mayıs ’a, Çorum, Sivas olaylarından faili meçhuller ve Hrant Dink cinayetine kadar yakın tarihin karanlıkta kalan olaylarına uzanacak. Savcı, mart ayında emekli, muvazzaf subaylarla birlikte bazı sivilleri ifadeye çağıracak.

OLAY NASIL BAŞLAMIŞTI?
Albay Erkan Y.B ile Binbaşı İbrahim G, 19 Aralık 2009 tarihinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın evinin çevresinde şüpheli davranışları nedeniyle yakalandı. Olay sonrası Ankara ’daki Özel Harp Dairesi’ne bağlı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı’nda arama yapıldı. Önce zorluk çıkarılsa da bir hafta sonra ‘kozmik oda’ya girildi. 11 ve 16 No’lu kozmik odalarda aramalar ‘devlet sırrı’ gerekçesiyle Hâkim Kadir Kayan tarafından yapıldı. Bu arada, Arınç’ın evinin etrafında yakalanan 2 subay tutuklanma talebiyle çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

SAVCI 3.5 YIL BEKLEDİ, MARTTA HAREKETE GEÇİYOR
‘Kozmik oda’da 26 gün boyunca arama yapıldı. Aradan 3.5 yıl geçmesine karşın ortada ne bir tutuklu var ne de açılmış bir dava. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın bile eleştirilmeye başladığı olay “Dağ fare doğurdu” şeklinde değerlendiriliyor ve eleştiriliyordu. Ancak, soruşturmayı yürüten Savcı Mustafa Bilgili çok önemli bilgi ve belgelere ulaştı. Bilgili, 28 Şubat soruşturması, faili meçhuller gibi önemli davalara da bakıyor. Savcı Bilgili’nin yazımında sona gelinen 28 Şubat iddianamesini teslim ettikten sonra önceliği ‘kozmik oda’ soruşturmasına vereceği kesinleşti.

KOZMİK ODAYA GİREBİLEN 2 ALBAYDAN BİRİ
Yakalandıkları sırada Albay E.Y.B’nin Arınç’ın adresinin yazılı olduğu notu yutmak isterken yere düşürdüğü ve daha sonra bu notun kendisine ait olmadığını açıkladığı söylenmişti. Albay’ın ilk ifadesinde notun kendisine ait olduğunu kabul ettiği söyleniyor. ‘Kozmik oda’ya el-yüz tarama sistemiyle 2 albay, 2 yüzbaşı dört kişi girebiliyor. Arınç’ın evinin etrafında yakalanan Albay E.Y.B’nin o iki albaydan biri olduğu ortaya çıktı.

GÖMÜLÜ MÜHİMMATLAR ÖZEL HARP’İN
‘Kozmik oda’da gömülü mühimmat krokilerine de rastlandı. Krokilerde gösterilen yerler kontrol edildi. Soruşturma sonucunda Ergenekon davasının başlangıcı kabul edilen Ümraniye’deki el bombaları ile saldırılar ve bazı karanlık olaylarda ele geçirilen bombaların Özel Harp Dairesi’nin envanterinde bulunduğu iddia ediliyor.

‘KOZMİK ODA’YA GİREN SİVİLLER
Seferberlik Tetkik Kurulu’nun ‘beyaz’, ‘siyah’, ‘turuncu’ kuvvetler şeklinde örgütlenmeye gittiği ortaya çıkmıştı. ‘Kozmik oda’dan çıkan listelerle kimlikleri deşifre oldu. ‘Kozmik oda’dan kamuoyunun yakından tanıdığı siyasetçi, sivil toplum örgütü lideri gibi etkin kişiliklerin adlarının çıktığı da söyleniyor.

CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN EVİNİN KROKİSİ
‘Kozmik oda’ davasında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’la beraber AK Parti ’de bakanlık yapmış önemli isimlerin izlendiği iddiası da ele alınacak. Aramalarda, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in konutlarının krokileri de bulundu. Dava dosyasında siyasilerden başka bazı azınlık liderleri, sivil toplum örgütü yöneticileri ve kamuoyunun tanıdığı farklı kesimden isimlere dönük derlenmiş bilgiler bulunuyor.


internethaber.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.087


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #5 : 12 Mart 2015, 19:32:54 »

Fetullahci be Akpli hainlerden cok, o döneminTSK genelkurmay başkani Ilker Başbuğ denen yavşağin sucu daha cokdur. Ulan yoö gecen han' i mi ki sen devletin gizli odalarini elin piclerine aciyorsun.
Gün gelecek bunlarin hepsi yargilanacak. Buna inaniyorum ben.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Tyurkman
TÜRKMEN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12« Yanıtla #6 : 12 Mart 2015, 22:10:02 »

hem fetocu hemde terörist var akplilerin içinde
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

● Türk Çocugu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #7 : 13 Mart 2015, 12:11:57 »

BÜTÜN DEVLET BİLGİLERİ KOPYALANİP AMERİKA'YA SERVİS EDİLMİŞ.... VATAN HAİNLİGİ SORUSTURMASİ BÜYÜYOR.  

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast girişimi iddiasıyla başlatılan “kozmik oda” soruşturmasında takipsizlik kararı verdi. Kararın satır aralarında, “kozmik oda” olarak adlandırılan Genelkurmay Seferberlik Tetkik Dairesi’nde yapılan aramada elde edilen belgelerin kopyalanarak çalındığına yer verildi.

Habertürk, kozmik odada yapılan aramada alındığı belirtilen “devlet sırrı” niteliğindeki belgelerin ayrıntılarına ulaştı. İşte o belgeler:

-Seminer dosyası 2003/1: Yedek personel işlemleri, siyah personel, yardımcı kuvvetler, koruculardan faydalanma, oy tabanındaki hareketlilik, partiler sistemi, tarikatlar, azınlıklar, yeni kurulması gereken gerilla birlikleri konularını içeriyor.

-İş takip: 2002-2009 yıllarını kapsayan iş takip çizelgesi.
-Kontrollü evrak kayıt defteri: 1 9 Aralık 2002 tarihinden 17 Kasım 2009 tarihinde kadar olan dönemdeki bölümler yer alıyor.
-Seferberlik Bölge Başkanlığı: Sorumluluk bölgesi vali ve belediye başkanlarının isimlerinin yer aldığı belge ve kayıtlar. Afyonkarahisar, Ankara, Burdur, Eskişehir, Isparta, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat illerinin vali ve belediye başkanlarının adlarının bulunduğu, bu illerin erkek-kadın nüfus ile toplam nüfus sayılarının yer aldığı listeler. Çizelgelerde il il beyaz personel, siyah personel, yeşil personel, turuncu personel, yardımcı kuvvet sayıları da gösteriliyor. Bir başka çizelgede ise bu personellerin isimleri yer alıyor.
-Yardımcı kuvvetler sürekli yönergesi: Yardımcı kuvvetlerin yapacağı görevler anlatılıyor.
-Yardımcı kuvvetler listesi: İsimlerin karşısında ‘Gerilla-Mukavemet- K-K Lojistik’ gibi ibareler bulunuyor.
-Eğitim ve öğretim sürekli yönergesi: Gayri nizami harp ile ilgili esaslar belirleniyor ve özel personel, beyaz personel, siyah personel, yardımcı kuvvetler gibi tanımlar yer alıyor.
-Seferberlik Tetkik Kurulu Başkanlığı yönergesi: Genelkurmay Başkanlığı Seferberlik Tetkik Daire Başkanlığı’nca yürütülen grup ve bireysel gayri nizami harp eğitim ve öğretimleri konu ediliyor.
-Özel personel faaliyetleri sürekli yönergesi: Gayri nizami harp teşkilatına alınacak özel personelin tespiti, tahkikatı, takip ve kontrolü, özel personel seferberlik hazırlıklarının yapılmasının standart hale getirilmesinin amaçlandığı belirtiliyor.
-Rektörler gizli ibareli dokümanlar: Rektörler ile ilgili bir kısım bilgiler, öğrenci konseyleri kurultayı açılış konuşması bulunuyor.

11 BAŞKANLIK KAPATILDI

Genelkurmay Başkanlığı, bilgi notunu mahkemeye göndermesinden birkaç ay sonra, Seferberlik Tetkik Dairesi’ni yeniden yapılandırdı. 16 bölge başkanlığından 11’i (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Trabzon, Konya, Gaziantep, Amasya, Malatya, Muğla, Ağrı) kapatıldı. Faal durumda İskenderun, Diyarbakır, Van, Kars ve Edirne bölge başkanlıkları kaldı.

ALBAY DA İNANMAMIŞ

Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu Savcısı Tekin Küçük tarafından verilen takipsizlik kararına göre, suikast iddiasıyla suçlanan subayların takip ettiği Albay Baki K. ifadesinde şunları söyledi: “Olayın Bülent Arınç’a suikast değil, benim üzerimden Genelkurmay Seferberlik Tetkik Kurulu’na girilmesi olduğunu düşünüyorum. Beni neden takip ettiler bunun ortaya çıkarılmasını istiyorum. Ne aradılar da bulamadılar, merak ediyorum.”
Genelkurmay’da muhafaza edilen 1.5 terabaytlık kopya hard disk, 16 Mart 2013’te dönemin savcısı Bilgili’ye teslim edildi. 9 ay bekleyen Bilgili, 17-25 Aralık operasyonundan 2 gün sonra TÜBİTAK BİLGEM’den hard diskin çözümünün yapılmasını istedi.

HABERTURK MEDYA
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #8 : 13 Mart 2015, 12:17:14 »BU ÜLKE SATİLMAK İCİN KURULMADİ
...

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

bzkrtrgnkn
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #9 : 16 Mart 2015, 01:24:24 »

.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.24 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.