ingilizler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Kasım 2020, 10:17:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ingilizler  (Okunma Sayısı 2084 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Doyranlı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 30« : 25 Ağustos 2012, 21:01:22 »

     Tarihin gördüğü en orospu millettir.Her türlü kahpeliği benliğinde barındırır tüm dünyayı kendisine köle ve sömürge yapmak ister ancak onları siken tek millet TÜRKLER olduğu için TÜRKLERE karşı  duyulabilecek en büyük kini duyan millettir.Hiçbir zaman kendi askeriyle savaşmamış daha doğrusu cesareti olmadığından bunu yapamamış, her zaman ibnelik, fitnelik, kahpelik, orospuluk, ajanlık, yavşaklık ve benzeri hareketlerle devletimizin içine sızarak tabi bizim içimizdeki orospu çocukları ve kanı bozukların ihanetinden de yararlanarak türlü numaralar çevirmişlerdir.Ajanları işbirlikçileri Yüce Başbuğ Atatürk' ten sonra yönetime gelen tüm devlet yöneticilerimiz ve dini bütün sütten çıkmış ak kaşık gözüken ancak her türlü namussuzluğu fikrinde barındıran kişilerdir örnek vermek gerekirse şeyh sait piçi ve bediüzzaman denen saidi dürzi orospusudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2012, 21:40:27 »

Öncelikle gecmiste ve bugün Ingiltere denilen devletin hala her tasin altindan cikmasinin sebebini irdelemek lazimdir.

Bir cogumuz hakli olarak ada devleti olan Ingiltere'nin nasil oluyorda son ikiyüz sene icerisinde dünya politikalarini etkileyebildigini hatta Mogol imparatorlugundan sonra Dünya tarihinde gelmis gecmis en büyük ikinci imparatorlugu kurabildigine hakli olarak sasiriyordur.

Simdi Hacli seferleri ile basliyan serüvenin devaminda ortaya cikan"Tapinak Sövalyeleri" denilen bir yapilanmanin ve zamanla bunlara ilave olan bazi yahudi örgütlerinin hacli seferleri sonrasinda edindikleri misyonun varligini arastirarak bugünkü Ingiltere'nin nasil bu gücü ele gecirdigini anlayabiliriz.

Tarihteki tapinak sövalyelerinin, Illumati denilen örgütün, Bilderberglerin, Rothschildlerin nasil bir yapilanma oldugunu bilenler Ingiltere'nin nasil bir devlet oldugunu görürler.

Tapinak sövalyelerine kisaca deginecek olursak bunlar hacli seferleri sonrasinda Fransa'nin güney taraflarina cekilerek yapilanmaya giderler. Bunu yakindan takip eden papalik bazi nedenlerden dolayi bunlarin yok edilmesi yönünde karar cikartir, papaligin aldigi bu karardan sonra tapinak sövalyeleri yer altina cekilir ve merkez olarak Ingiltere'yi secerler. Zamanla bu örgütün icine yahudi-siyonist örgütler ve nüfuzlu yahudi aileleride katilir bunlardan en taninmisi Almanya Frankfurt cikisli Rothschildler ailesidir. Bu aile bugün perde arkasindan ABD'yi yöneten en etkili yahudi ailelerinden birisidir. Genis nüfuzlu bu yahudi ailesinin 1800'lü yillarda Ingiltere'ye tüm agirligini vermeside arastirilmalidir. Ingiltere-Fransa savasinda Fransa'nin Ingiltere karsisinda yenilmesi bu yahudi ailenin Ingiliz ordusuna verdigi muazzam desteginin bir sonucudur. 200 yila yakin Avrupa borsalarini, yine ayni sekilde ABD kuruldugundan buyana ABD borsasini kontrol eden basta Rothschiller ve Rockerfeller gibi nüfuzlu yahudi aileleri bugün dünyada söz sahibi olan kisilerdir.

Ingiltere gibi Avrupa'nin kösesinde kalmis bir ada devleti Ingilizler tarafindan yönetilen bir devlet degildir. Tarih icerisinde Ingiltere'yi üs secip oraya konuslanan yahudi menseili olusumlar ve örgütler Ingiltere'nin bugünkü duruma gelmesine sebep olmuslardir yoksa ada'ya sikisip kalmis 50 milyon Ingiliz'in dünya imparatorlugu kurabilmesi mümkün olmazdi, nüfuzlu yahudi ailelerinin ve örgütlerinin para gücü ile Dünya'nin altini üstüne getirdiler ve halen getirmektediler. Bugün Dünya'da yahudilerin egemen oldugu ve bunlar tarafindan yönetilen üc tane devlet vardir bunlardan biriside Ingiltere'dir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çağrı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 61« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2012, 21:43:47 »

Doyranlı,

Düşündüklerini küfür etmeden okunur bir üslupla yazamıyor musun? Şu üslubu kendine ve her şeyden de öte Türkçülüğün kalesi olan otağımızı ziyaretçilerin gözünde bizi hangi konuma düşüreceğinden yakıştırabiliyor musun?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Iztırap çek, inleme...
Ses çıkarmadan aşın.
Bir damlacık aksa da, bir acizdir göz yaşın;
Yarı yolda ölse de en yürekten yoldaşın
Tek başına dileğe doğru at salmalısın.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2012, 21:44:36 »

Öncelikle gecmiste ve bugün Ingiltere denilen devletin hala her tasin altindan cikmasinin sebebini irdelemek lazimdir.

Bir cogumuz hakli olarak ada devleti olan Ingiltere'nin nasil oluyorda son ikiyüz sene icerisinde dünya politikalarini etkileyebildigini hatta Mogol imparatorlugundan sonra Dünya tarihinde gelmis gecmis en büyük ikinci imparatorlugu kurabildigine hakli olarak sasiyordur.

Simdi Hacli seferleri ile basliyan serüvenin devaminda ortaya cikan"Tapinak Sövalyeleri" denilen bir yapilanmanin ve zamanla bunlara ilave olan bazi yahudi orijinli örgütlerin hacli seferleri sonrasinda edindikleri misyonun varligini arastirarak bugünkü Ingiltere'nin nasil bu gücü eline gecirdigi anlayabiliriz.

Tarihteki tapinak sövalyelerinin, Illumati denilen örgütün, Bilderberglerin, Rothschildlerin nasil bir yapilanma oldugunu bilenler Ingiltere'nin nasil bir devlet oldugunu görürler.

Tapinak sövalyelerine kisaca deginecek olursak bunlar hacli seferleri sonrasinda Fransa'nin güney taraflarina cekilerek gizli bir yapilanmaya giderler. Bunu yakindan takip eden papalik bazi nedenlerden dolayi bunlarin yok edilmesi yönünde karar cikartir, papaligin aldigi bu karardan sonra tapinak sövalyeleri yer altina cekilir ve merkez olarak Ingiltere'yi secerler. Zamanla bu örgütün icine yahudi-siyonist örgütlerde katilir bunlardan en taninmisi Almanya Frankfurt cikisli Rothsichildler ailesidir. Bu aile bugün ABD'yi yöneten en etkili yahudi ailelerinden birisidir. Genis nüfuzlu bu yahudi ailesinin 1800'lü yillarda Ingiltere'ye tüm agirligini vermeside arastirilmalidir. Ingiltere-Fransa savasinda Fransa'nin Ingiltere karsisinda yenilmesi bu yahudi ailenin Ingiliz ordusuna verdigi muazzam destegin bir sonucudur. 200 yildir Avrupa borsalarini, yine ayni sekilde ABD kuruldugundan buyana ABD borsasini kontrol eden basta Rothschiller ve Rockerfeller gibi nüfuzlu yahudi aileleri bugün dünyada söz sahibi olan kisilerdir.

Ingiltere gibi Avrupanin kösesinde kalmis bir ada devleti Ingilizler tarafindan yönetilen bir devlet degildir. Tarih icerisinde Ingiltere'yi üs secip oraya konuslanan yahudi menseili olusumlar ve örgütler Ingiltere'nin bugünkü duruma gelmesine sebep olmuslardir yoksa ada'ya sikisip kalmis 50 milyon Ingiliz'in dünya imparatorlugu kurabilmesi mümkün olmazdi, nüfuzlu yahudi ailelerinin ve örgütlerinin para gücü ile Dünya'nin altini üstüne getirdiler ve halen getirmektediler. Bugün Dünya'da yahudilerin egemen oldugu ve bunlar tarafindan yönetilen üc tane devlet vardir bunlardan biriside Ingiltere'dir.

Katılıyorum. Bugün dünyanın altını üstüne getiren tek millet Yahudilerdir. Abd, İngiltere ve İsrail tamamen Yahudilerin emri altındadır. Abd'nin göstermelik başkanları tamamen Yahudilerin kuklasıdır.. Durum böyle olunca Hitler'e hak vermemek elde değil. Adam geleceği görmüş meğer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2012, 23:19:39 »

İngilizler aslında bir millet bile değildirler. Yüzyıllar boyunca keltlerce yerleşim alanı olarak kullanılan "İngiltere", ki bu ismini Breton adlı bir Kelt halkından alan Britanya adasının sadece bir parçasıdır, anglo-saksonlarca istilaya uğramasından sonra orada kurulan bir germen kökenli krallık, ardından fransızca konuşan normanlarca istilaya uğramıştır. Bugün bildiğimiz İngilizler, ve onların melez dili, böyle doğmuştur. İngilizler, bu açıdan yıllardır üzerlerinde hüküm süren normanlara(yani fransızlara) çok benzerler. Köksüzdürler, ne oldukları belli değildir.
Bu tür bir milletin, herhangi bir şeyi, kendi başına başarmasını beklemek ne derece doğrudur? Malum, hüküm sürdükleri yerlere bakarsanız, genellikle zayıf ve ilkel milletlerin var olduğu topraklarda sömürge yolu ile hüküm sürdüklerini göreceksinizdir.

Türkçü Kasırga kandaşımın da hakkı vardır. Yahudilerin, özellikle Rothschild ailesinin ingilterede büyük bir yapılanması vardır. Malum, bilinir ki, siyonizm ilk ingilterede ortaya çıkmış, oradan yayılmıştır. Bunu İngilizlerin Kudüs'teki varlıklarını Yahudi yerleşimciler yeterli sayıya ulaşana dek sürdürmelerinden anlamak mümkündür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.224 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.