Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: KHAZAR Manash üzerinde 09 Haziran 2015, 14:41:41Konu Başlığı: Teröristten Seçim Açıklaması!
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 09 Haziran 2015, 14:41:41
KCK Yürütme Konseyi Üyesi Mustafa Karasu, Med Nuçe TV'de katıldığı canlı yayında 7 Haziran seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Baskılar olmasa HDP'nin yüzde 15'i de aşabileceğini savunan Karasu, önyargıların kırılması durumunda HDP'nin yüzde 30'lara ulaşabilecek bir potansiyel oluşturabileceğini öne sürdü.

HDP SEÇİME İLKELERİYLE GİRDİ

Karasu, HDP'nin Tunceli'de 2 milletvekilliğini kazanması için "Artık Dersim 1938 travmasını atlatmıştır diye biliriz. Dersim'deki tüm sol gruplara teşekkür ediyoruz" dedi. Karasu, parti olarak seçime girmenin Öcalan'ın isteği olduğunu da söyledi.

HDP'nin başarısının "sol ittifak"ın ve birçok etnik grubun başarısı olduğunu belirten Karasu, HDP'den gelen "Bize emaneten oy vererek HDP’nin demokratik siyasetin önünü açmak isteyenleri de mahcup etmeyeceğiz" sözlerini eleştirdi.

"Şunu da söyleyelim emanet oylar falan yoktur" diyen Karasu şöyle devam etti: "HDP'liler de bunu yanlış değerlendiriyor. Her parti yeni seçmenler kazanabilmek için seslenmiyor mu. Herkes birbirinden oy alabilmek için seçime girmiyor mu? Mesela Alevilerin oyu emanet değildir. Aleviler seçim bildirgesine oy vermiştir. Bu nereden çıktı anlayamadım. Bazıları HDP'nin barajı aşması için oy vermiş olabilir. Bu emanet değildir. Öyle emanet oylardan falan bahsetmemek gerekir. HDP seçime ilkeleriyle girdi ve HDP'nin ilkeleri oy kazandı."

MHP DE ARTIK BUNU GÖRECEKTİR

MHP'nin aldığı sonuçlara da değinen Karasu, "MHP de bu tablodan sonra şunu görecektir. Türkiye'de artık Kürt sorunu çözülmeden birlik olmayacaktır. Türkiye demokratikleşmek istiyor."


Konu Başlığı: Ynt: Teröristten Seçim Açıklaması!
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 09 Haziran 2015, 14:44:59
Barbaros Hayreddin der ki : '' Ne denlü çoğ olursa ördek ü kaz yeter imiş ana bir şahin-i baz". Bu söz gün gelecek gerçek olacak. Topal Osman'lar daha bitmedi.


Konu Başlığı: Ynt: Teröristten Seçim Açıklaması!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 09 Haziran 2015, 14:51:01
Be hey orospunun çocuğu, ne idüğü belirsiz piç mhp kim oluyor, Türk şahlandı mı mhp mi önleyecek akışı, yiğitseniz çıkın meydana deyin ki biz kürdüz ayırıyoruz topraklarımızı, işte bayrağımız bu ama demokrasi ,insan hakları şu bu diyerek milletin mankurtlaşmış bireylerinin kafasını bulandırmayın, sinsi yılan gibi hareket etmeyin. Gördük şu  kobani, denen bok çukurunu işidli gerillalar bastığında Türkün kucağına nasıl oturduğunuzu, şerefsizlik de dahil her bok iş sizde işte bunun içindir ki tarihiniz boyunca bir baltaya sap olamadınız hep birilerinin kucağına oturarak bellendiniz Lan!!!


Konu Başlığı: Ynt: Teröristten Seçim Açıklaması!
Gönderen: Ertin Böke Alp üzerinde 09 Haziran 2015, 14:52:17
Maymun kırması öcalan, kck, hdp ne kadar rahat konuşur konuşulur oldular bugünün geleceği dünden belliydi biz artık Türkçüler olarak bugüne değil yarına yoğunlaşmalıyız geç kalmadan, millet alıştı alıştırıldı her yerde çevremizde bu uyuşukluğa dikkat çekip sert tavır koymamız gerek Türk düşmanlığında ki aktörler değişecek akp gitti ama sol k*rtçüler geldi gibi görünüyor ama ne yazık ki tüm düşmanlar medyayla el birliği içindeler tüm ülkeye k*rtçülük aşılanıyor bu belanın önüne ancak daha çok kişiye ulaşarak geçebiliriz Tanrı bizimle olsun Türklük için herşey değer.