Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Türk Çerisi üzerinde 24 Haziran 2011, 21:43:19Konu Başlığı: Şuursuz kişi ve kitleler
Gönderen: Türk Çerisi üzerinde 24 Haziran 2011, 21:43:19
Türklüğün birçok düşmanı vardır; kürtler, araplar, çerkezler, ermeniler, yunanlılar vs. say say bitmez.

Bana göre en büyük düşman etiyle kemiğiyle Türk olan ama zihinsel yönden Türk olamamış kişilerdir. Örneğin, eğer bugüne kadar kürtlere et ve kemik olarak Türk olanlar destek vermeseydi kürtler asla bukadar tehlikeli olamazdı. Bir kürt asla Türk ile baş edemez ancak bir Türk başka bir Türk'ü devirebilir. İşte kürtler de arkalarına Türk gücünü alarak sürekli güçlenmektedir. Diğer etnikcikler de Türk olmayan Türkler sayesinde güçlenmektedir.  Tarih boyunca en güçlü Türk devletleri en büyük zararı başka Türk devletlerinden görmüştür. Çünkü Türk'ün en büyük rakibi yine kendisidir. Yine Türk'ün en büyük düşmanı yine kendisidir.

Biz yeter ki Türklük bilincimizi koruyalım. O zaman herşey daha kolay olur ve karşımızda kimse duramaz. Zaten Atsız atamızIN kıyamete kadar geçerli bir sözü vardır '' yüzde yüz Türk olduğun gün cihan senindir'' demiştir. İşte bizim düşmanımız da bu sözde gizlidir. Düşmanımız yüzde yüz Türk olamamakdır.


Konu Başlığı: Ynt: Şuursuz kişi ve kitleler
Gönderen: Türkçü Kasırga üzerinde 25 Haziran 2011, 02:39:24
Cok dogru demissin kandasim. Türk'ün Türkten baska dostu yoktur lakin en büyük düsmani da kendisidir.

Tarihte hic bir Türk devleti yabanci milletlerin saldirilari sonucu yikilmamistir, ya birbirleri ile girdikleri yikici mücadeleler sonucu yikilmistir ya da devlet icinde ki degisik Türk boylarinin devlete baskaldirmalari sonucu yikilmistir.

Aslinda bunun kücük bir örnegini bir elin parmaklari kadar sayili olan Türkcü forumlar arasinda yasanilan kavgalardan da görebiliriz. Aynisi gecmiste Türk devletleri arasinda yasanmis, düsmanlarimiza karsi birlik olup mücadele edecekleri yere birbirleri ile mücadele icerisine girismisler, halbu ki birlik olsalardi Türk dünyasi bugün bu hallere düsmezdi.

Ismi simdi aklima gelmeyen yabanci bir düsünür hakkimizda aynen sunu söylemis; "Türkler inci gibidirler, bir arada olduklarinda birbirlerinin kiymetini asla bilmezler, ne zaman ayri düstüler iste o zaman birbirlerinin kiymetini anlarlar!" demis...
Cok dogru söylemis, bizler kendi degerimizi hic bilemedik, ne zaman her birimiz bir tarafa savrulduk iste o zaman Türk'ün, Türklügün ne demek oldugunu anladik...

Hangi milletin ferdi bir ülkeye iki kisi ile savas acabilir ? Acaba Bozkurt soylu Türkten baska bunu yapabilecek bir millet daha varmidir yeryüzünde ?
Birinci dünya savasinda Avustralya'ya calismaya giden iki Türk, Avustralya hükümetinin Osmanli devletine karsi savas actigini duyduklarinda hic tereddüt etmeden ellerinde ki silahlar ile Avustralya'ya savas acarlar. Önce bu iki Türk'ün akli dengesinin bozuk oldugunu sanip ciddiye almazlar fakat bir müddet sonra iki Türk'ün kursunlarina hedef olup geberen Avustralyali askerlerin sayisi artmaya baslayinca isin ciddiyetini anlarlar ve iki Bozkurt'u ablukaya alirlar, bir kac gün süren catismalardan sonra cephaneleri biten iki Bozkurt soylu en nihayetinde sehit edilir.
Bu iki Türk'ün Avustralya'ya actiklari savas tüm ülkede korku yaratir. Günlerce Avustralya bunu konusur...

Türk tarihi kahramanligin essiz örnekleri ile doludur, Bozkurt soylu Türkler hic bir zaman yenilgiyi kabul etmezler, Bozkurt icin esaret zilletin en kötü olani demektir. Türlü entrikalar ile esaret zincileri vurulmak istenilen Bozkurt soylu Türkler anca mankurtlastirilarak etkisiz hale getirilebilirdi nitekim bugün kahpe tuzaklar ile Türk milleti farkinda olmadan kendisine vurulan esaret zincirlerinin farkina varamamaktadir.