SURİYELİLERİN İHANETLERİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Temmuz 2018, 16:40:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: SURİYELİLERİN İHANETLERİ  (Okunma Sayısı 7788 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2017, 14:22:25 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.hukukihaber.net/gundem/kilisteki-suriyeliler-isyan-etti-h25777.html
Neymiş yeterince su verilmiyormuş diye isyan çıkarmışlar.
"Kilis’teki konteyner kentte kalan Suriyeliler, ‘yeterli su verilmediği’ gerekçesiyle eylem başlattı. Eylem nedeniyle çıkan olaylarda 4 polis ile 10 Suriyeli yaralandı."

Boşuna dememişler acıma yetime döner koyar d.tüne diye. Vereceksin bunları Beşar Esad'ın eline bakalım yapabiliyorlar mı böyle?

- Tarhun Hatun
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 04 Haziran 2017, 14:25:52 »


Suriyeli mülteciler polisi taşladı: 3 polis yaralı
Kilis’te Suriyeli sığınmacıların barındığı konteyner kentte, boş konteynerlere izinsiz yerleşenlerle polisler arasında arbede yaşandı. Güvenlik güçlerine direnen Suriyelilerin attığı taşlardan 3 polis yaralandı, resmi araçlar ve idari binalarda hasar oluştu.
15 Mayis 2012 Salı, 21:19:51

 Ülkelerindeki iç karışıklıklardan kaçıp geldikleri Türkiye'de Kilis'teki konteyner kente barınan bazı Suriyelilerin kendilerine tahsis edilmeyen boş konteynerlere yerleştiği bilgisini alan polis, saat 16.00 sıralarında tahliye için çalışma başlattı. Uyarılara rağmen konteynerleri boşaltmayan Suriyeliler, polislere taşla saldırdı. Atılan taşlardan 3 polis yaralandı, ekip otosu ve idari binada da hasar oluştu.

 Polislerin yaralandıklarını telsizle anons etmesi üzerine konteyner kente çok sayıda polis ve jandarma sevk edildi. Kilis Vali Yardımcısı Erkan Çapar ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, konteyner kente gelerek, yaşanan olaylarla ilgili görevlilerden bilgi aldı. Gerginliğin sona ermesi için sık sık Arapça anonslar yapıldı. Müdahale için konteyner kentin girişinde yüzlerce polis ve jandarma hazır bekledi. Kilis Vali Yardımcısı Erkan Çapar ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, tansiyonun düşmesinin ardından konteyner kente girdi.
Kaynak:Focus HABER
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 04 Haziran 2017, 14:31:11 »

Gaziantep'in İslahiye İlçesi’nde Suriyeliler’in bulunduğu mülteci kampında isyan çıktı.Sığınmacılar, Türk bayrağını indirip kendi bayraklarını astı. Polislerin silahlarıyla birlikte rehin alındığı olaylar, özel harekat timlerinin havaya ateş açarak kampa girmesiyle bastırıldı.Toplam 1500 Türkmen’in Lazkiye’den gelip çadır kente yerleştirilmesini protesto eden Suriyeliler, önce yetkilerle tartıştıktan sonra isyan çıkarttı. Yüzlerce Suriyeli, çadır kentte bulunan polisleri rehin alarak silahlarına el koydu. İsyanın duyulması üzerine çok sayıda kişi kamp önüne gelerek içeri girmek istedi. Kavga sırasında nizamiye binasının camlarını kıran Suriyeli mülteciler, kamptaki olay yeri inceleme aracı ve bilgisayarlara hasar verdi.

Arbedede 4 jandarma eri ile 4 sivil çeşitli yerlerinden yaralandı.Bunun üzerine Gaziantep ve Nurdağı İlçesi’nden takviye güvenlik gücü istendi. Kampa gelen özel harekat polisleri havaya ateş ederek içeri girdi. Kampa gelen bazı Türkler de Suriyeliler’e saldırmak istedi. Bu arada Suriyeliler kamp girişinde asılı Türk Bayrağı’nı indirerek yerine kendi bayraklarını astı. Ancak, kısa bir süre sonra Türk vatandaşları tarafından indirilip tekrar Türk Bayrağı asıldı.


Not: Be heyy şerefsiz arap sen kim oluyorsun da benim öz soydaşlarımı benim toprağımda konuk ettigim icin köpekleniyorsun. Senin o indirdiğin bayrağı yukarılara kaldırmak için kaç Atam şehadete erdi, haddini bil, önündekini yala tamah et yoksa Türk'ün toprağında gazabından erisirsin!

-Yabgu
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2017, 00:42:59 »

Bir insanı etkilemek, onu yönetmek için onun sahip olduğu özellikleri üstünden propaganda yapmak ve onun hoşuna gidecek davranışlarına vurgu yapmak onu, bahsedilen davranış için tetiklemek için yapılan bir taktiktir. Bu da misafirperverliktir. Ne demek istediğim aşağıda verdiğim örneklerle daha iyi anlaşılır.


Ülkemizin dört bir yanına dağılmış suriyelilerin sayısı 1. 350 000 olarak açıklandı. Buna kim inanacak? Ben Kayseri' deyim ve elimi sallasam Suriyeliye çarpıyor. Otobüse biniyorum, suriyeli kaynıyor. Yolda yürüyorum, arapça konuşuluyor.

Burdaki suriyeli sayısı da, 1000-1500 arası deniliyor.

İnönü parkı civarı komple İranlı kaynıyor. Pozantı caddesi civarı tüm evlerde iranlılar oturuyor.

Sanayiye işiniz düşer, gidersiniz bir bakarsınız bozuk Türkçeleriyle Suriyeliler İranlılar. Sadece patron Türk.

Daha bayram günü, Esenyurt-Eskişehir bağları olaylar çıkmış. Suriyeliler üç kızı taciz etmiş. Mahalleliyle kavga çıkarmışlar.


Bu suriyeliler kalabalık geziyor, gittikleri yerlerde huzursuzluk çıkarıyorlar. Meydanda forum karşısında, yani en kalabalık yerde, akşamları büyük bir kalabalık çıkıyor ve artık oralarda aileler gezemiyor. Akşamları Türk nüfusundan çok, suriyeliler var.Bunlar benim olduğum Kayseri' de böyle. Kime sorarsanız durum bu. Sayıları çok fazla ama 1000 kişi deniyor. Kayseri' de böyleyse, Mersin-İstanbul-Adana-Urfa-Antep-Mardin-Hatay nasıldır?

İki ay önce Mersin ve Adana' daydım. Eski Mersin kısmında Türk yok desem yeridir, her yerde arap plaka araç. Sabahları suriyelilere bedava ekmek dağıtıldığını ve büyük bir kuyruk olduğunu gördüm. Zaten hangi dolmuşa binsem, suriyeli arap ve krt dolu. Merkezde arap nüfusu belkş öndedir ama 50 bin Suriyeli Mersin' de var deniyor.
Adamlar sanki savaştan kaçmamış tatile gelmiş, bizden rahatlar. Yine ordada da kalabalık geziyorlar, bağıra bağıra arapça konuşuyorlar.


Antepte de 220 bin suriyeli varmış. İstanbul' dan sonra en çok Suriyeli olan ve Türkiye' nin en yoğun suriyeli nüfusuna sahip ili. Ev kiraları artmış gitmiş. Bizim tanıdıklar anlatıyor, Antepte yaşıyorlar ve ev sahipleri kirayı ikiye katlamış. İster oturun ister çıkın diyormuş. Nasıl olsa suriyeliler oturur, talep çok mantığındalar. Ama benim en çok merak ettiğim, Antepteki gerçek suriyeli sayısı ne kadar? Sivas' ta 150 diyorlar, ama binlerce görürsünüz Sivas sokaklarında. Oranlama böyle olursa, acaba Antep' teki sayı kaça fırlayacak?


Antep ayrıca, suriyeli sığınmacılarımızın geçen yılda bayrağımızı indirdiği ve mahalleliyle tartışığı yerdir. Polislerimizin taşlandığı, minnet nedir bilinmeyen olaylara şahit olduğu ildir. Eline vur ekmeğini al olan, saygılı ve Türkiye' nin en sıcak insanlarının bulunduğu Antep bugün Suriyeliler tarafından işgal edilmiş bulunmakta.

Urfa' da, bir düğün sırasında suriyeliler düğündekiler saldırıyor ve üstüne üstlük düğünü basıyorlar düğündekileri dövüyorlar. Bu haberi izlemiştik hepimiz. Adamlar kalabalık gezip, gittikleri yerde vatandaşlara saldırıyor.

Mardin' de, Hatay' da da Suriyelilerle vatandaşlar arasında olaylar çıkmıştı.Kandaşlar, ülkemizde çok büyük bir Suriyeli nüfusu var. Üstelik bunlar, Suriyenin sıradan, masum insanları değil, olay çıkarmış, Suriye devletini yıkmaya çalışmış, teröre destek vermişleri. En büyük zararı biz gördük, Türk ırkı gördük. Kazanan ve işine en çok yarayan da tartışmasız Türk düşmanları ve Suriye oldu. Düşünsenize, esad n kadar mutludur? Ülkesinden en azılı milyonlarcası gitti başka topraklara yerleşti.Bunlar bugün böyleyse ileride nasıl olacak? Dağdan gelip bağdakini de kovabilirler. Her şey beklenir, her şey mümkündür. Misafirperver bir ırk olarak bizi tanıtanlar aslında bizim bu huyumuzu kullanıp bizi yok etmek isteyenlerdir.

Bize misafirperversiniz, iyi ve merhametlisiniz diyenlerin asıl amacı önce bunları söyleyerek, yani bizi överek bizim yanımızdaymış hissi vermeleridir. Böylece, onları tehdit olarak algılamayacağız. Sonra medya aracılığı ile acı ve zulüm gösterecekler, birilerini ağlatacaklar. Sonra nerden gttiği belli olmayan, menşei Türkiye gösterilen yardımları acı çektiği söylenenlere dağıtım yapılacak ve tekrardan övgüler dizilecek.

Bunlar, acı çekenlere yardım etmek için Türk soylularını tetikleyecektir. Araya da tüm müslümanlar kardeştir sözü söylenip din ile bu tetikleme işlemi devam edecektir. Bu sayede de, suriyelier sığınmacı olarak Türkiye' ye sokulacaktır.
Bunun benzerini, küçük çaplı olanını medyada izlediğiniz yezidilerin Türkiye' ye girişinde de görebilirsiniz. Bir özetidir göçlerin.


Bir psikolojik deneyde, kurallara uymayan bir okul sınıfı ele alınır. İki gruba ayrılır. Gruplardan birinde, öğütler ve sertlik uygulanır. Bu şiddet değildir. Bir sonuç alınamaz ve bu grup okul kurallarını ihlal etmeye devam eder. İkinci gruba da, iyi huyları vurgulanıp teşekkür ediliyor ve güveniyoruz mesajı veriliyor. Sonuç alınıyor ve kurallara uyuluyor.

Olmayan özelliklere vurgu yapılıp, var algısı oluşturulan bireylerde o vurgulanana eğilim gerçekleşiyor. Olan bir özellik de vurgulansa aynı şey gerçekleşir. Önemli olan, övülmek, hoşuna gidilmektir. Aynı misafirperverlik gibi.

-Mergen Kurt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
akıncıı
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 353


« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2017, 07:07:19 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
akıncıı
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 353


« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2017, 04:18:24 »

Konya'da Suriyeli iki grup arasında gürültü nedeniyle  çıkan bıçaklı kavgada bir Suriyeli öldü.

 Merkez Meram ilçesi Sahibiata Mahallesi'nde Suriyeli iki grup arasında  gürültü nedeniyle tartışma çıktı.
  Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine Suriyeli Muhammed El  Ahmed (23) bıçakla ağır yaralandı.

Kaynak: Milliyet
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2017, 11:06:55 »

Konya'da Suriyeli iki grup arasında gürültü nedeniyle  çıkan bıçaklı kavgada bir Suriyeli öldü.
Herifler kendi savaşından kaçtılar gelmiş burda birbiriyle dövüşüyorlar. NE Kİ LAN BU?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
akıncıı
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 353


« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2017, 18:56:48 »

Bu Suriyeliler, yaşam ilkelliği ve bayağılık bakımından k.rtlerle aynı. Suriyeden arapların dışınd k.rtler de geldi. Ancak bu iki etnik de aynı medeniyetsiz kabile yaşayışını süren ilkel sürülerdir.
İki etnik kabilenin de Türk topraklarında yeri yoktur ve günün birinde, kesinlikle bu kutlu topraklardan çıkarılacaklar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 09 Haziran 2017, 03:04:19 »

İzmir Yeşilova'da Cumartesi sabahı saat 10.15 sularında, annesi tarafından ekmek almaya gönderilen 5 yaşındaki bir Türk kızını markete girerken eliyle taciz eden Suriyeli, kız çocuğunun olayı ağlayarak annesine anlatması sonrası  kamera kayıtlarının incelenmesi ile yakalandı.
Suriyeli pedofili sapığın yakalanması olayı, yandaş medyada yine yer bulmadı, olayı paylaşarak duyuralım.
Ayrıca, dışardan ithal edilen bedevilerin bol bulunduğu bölgelerde çocuklarınızı sık sık gözlemleyin, ufak yaştaki çocuklarınızı markete, bakkala tek yollamayın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.074


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2017, 15:00:32 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: 1 [2] 3 4 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 5.144 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015000000000001s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.