Sultan V.Mehmet Reşat HAN
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Eylül 2020, 01:36:55


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sultan V.Mehmet Reşat HAN  (Okunma Sayısı 3261 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yamtar Han
Gök - Tengri
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 14


Tanrı Tektir Ordusu Türktür !


« : 02 Temmuz 2014, 16:52:48 »

Cennet mekan Sultan Mehmet Reşat Han ve Şehid-i Alâ Enver Paşa.


Kandaşlarım size kısa bir bilgi vereyim bildiğiniz üzere Osmanlı tam Türk bir devlet değildir , Fakat Osmanlı'nın son dönemlerin'de öyle bir Hükümdar vardır ki İsmi : V.Mehmet Reşat Osmanlı'nın sıkıntılı ve zor günler'de Türk gençlerine ve Türk Ocağına sahip çıkan bir Hükümdardır .

Yaşasın Irkımın Turan Ülküsü !

 GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çekildi mi kılıçlar,
Türk’ün gönlü hoşlanır.
Kağanlığı kurmaya,
Yeni baştan başlanır.

Gözler ayda güneşte,
İlteriş Kağan başta.
Yazlar geçer savaşta,
Ötüken’de kışlanır.
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2014, 18:22:19 »

"Tam bir Türk devleti değildir." cümlesini beğenmedim. Tam Türk devletinin nitelikleri nelerdir, onları yaz değerlendirelim. Ama elimizde Türkdevletiölçer yok ki rahat koltuklarımızdan konuşabilelim.


Ruhları şad olsun. Durakları cennet olsun. Türklük davranışla, istikametle, arzu ile değil kan ile ölçülür sevgili kardeşimiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2014, 01:59:54 »

 Burada bir konuya değinmek gerekir. Eğer Türkçüler, Türkçülüğü yalnızca GökTürkler ile yapmaya kalkarsa ve İslam sonrasındaki Türkleri yok saymaya çalışırsa, onların yapmaya çalıştığı Türkçülük, içi boş, gereksiz bir Türkçülüktür. Biraz gerçekçi düşünmek gerek. Bizi, Türkleri, Acun'a en çok tanıtanlar Osmanlılar, Selçuklular değil midir? Avrupayı inleten Osmanlı'yı, Doğu Roma'ya diz çöktüren Selçuklu'yu Türk saymazsak biz neredeyse bir hiç sayılırız. Büyük bir yiğit olan Kür Şad'ı, büyük komutan Kül Tigin'i bizden başka Acun'da tanıyan yok. Ne yapalım şimdi kendimizi tanıtmak için öncelikle Acun'a Kür Şad'ı mı tanıtalım? Herkes biliyor ki bizi Acun'a tanıtan Osmanlı'dır. Osmanlı'da Türklük öne çıkmasa da, "Türk" adını, Türk korkusunu en çok duyuran Osmanlı'dır. Osmanlı'yı yok sayan arkadaşlara sesleniyorum, siz yalnızca GökTürkler ile Türkçülük yapacaksanız kolay gelsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2014, 03:26:57 »

Biz Osmanlıyı yok saymıyoruz onu yöneten devşirmeleri ve Türklüğü yok sayan aşşağılayan anası gavur sözde Türk padişahları yok sayıyoruz. Tüm mesele bu bence. Yöneticilerine gıcık kapmamız o devleti sevmiyoruz anlamına gelmez. Bu mantıkla bakarsan o zaman bizim şu anki devleti de sevmememiz lazım sırf yöneticileri kötü diye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.542


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2014, 09:04:41 »

Biz Osmanlıyı yok saymıyoruz onu yöneten devşirmeleri ve Türklüğü yok sayan aşşağılayan anası gavur sözde Türk padişahları yok sayıyoruz. Tüm mesele bu bence. Yöneticilerine gıcık kapmamız o devleti sevmiyoruz anlamına gelmez. Bu mantıkla bakarsan o zaman bizim şu anki devleti de sevmememiz lazım sırf yöneticileri kötü diye.

BUDUR!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kipcaksoylu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 17


« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2014, 15:01:12 »

Biz Osmanlıyı yok saymıyoruz onu yöneten devşirmeleri ve Türklüğü yok sayan aşşağılayan anası gavur sözde Türk padişahları yok sayıyoruz.
Fatih Sultan Mehmet Han i yok mu sayiyorsunuz yani ? Mehmet Akif Ersoyu da yok sayalim ozaman, Anasi Arnavut diye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DeliKurt_35
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 20« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2014, 17:21:07 »

Kipcaksoylu iyi oku Biz Osmanliyi Yok saymiyoruz yaziyor !! Osmanli Tarihimizdeki yerini iyisi ile kötüsü il yerini almistir . Ayrica  Mehmet Akif Hem Baba hem Anne Tarafindan Türktü . Yazdigi Safahat ( Halklarin sesi ) siirinde ; Bunu benden duyunuz, ben ki, evet Arnavudum – Başka bir şey diyemem.. İşte perişan yurdum.  Beytini  kaynak gösterip karalama propagandasi yapanlarin iddiasidir Mehmet Akifin Arnavut oldugu
Halbuki bu beyitteki ifadesi, 1910’larda Balkanlardaki etnik unsurlara bağlı ayaklanmalara karşı Osmanlının gerileyişini durdurmak maksadıyla son olarak Arnavutların Osmanlı ile birlikte olmalarını sağlayabilir ümidiyle sarf ettiği bir sözdür. Bu dönemde, O, her türlü etnik unsuru öne çıkarmanın devleti küçülteceğini, memleketi ve orduyu tarumar edeceğini, düşmanın, milleti ülkeden kovmasına neden olacağını anlatmaya çalışır. İşte, bu sözü bu şartlar altında söylemiştir….. gerçekten Arnavut olduğu için değil

Mehmet Akif Ersoy’un soyu, baba tarafından Yozgat’tan İstanbul’a, İstanbul’dan da Kosova’nıın İpek sancağına yerleşmiş Mehmet Tahir Efendi’ye, ana tarafı ise Buhara’dan Tokat’a yerleşmiş olanÖzbek Türkü tacir Mehmet Efendi’ye dayanmaktadır. Yani, her iki taraftan da Türk idi (Balıkesirli Hasan Basri Çantay,Akifname (Mehmed Akif), İstanbul, 1966, s.13-14).
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Öfkem ile beraber köpürürken Damarlarimdaki Kan Kim demis Senin nefesin yetmez Türkün üstündeki karanliklari  yarmaga hic Ummadigniz bir anda derinlerden gelen bozkurt cigligim ile yarilmazsa  ise bu kara bulutlar Gök Girsin Kizil Ciksin !!!! Hakkımızda devlet etmiş fermanı Ferman padişahın gardaş dağları bizimdir dağları bizimdir Dağları bizimdir
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 5.23 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013000000000001s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.