Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Mergen Kurt üzerinde 12 Mayıs 2014, 22:16:02Konu Başlığı: Şu an samanyolunda asker düşmanlığı yapılıyor
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 12 Mayıs 2014, 22:16:02
Kandaşlar şu an itibariyle fetoşun kanalı samanyolunda asker düşmanlığı yapılıyor. Ötesiz insanlar diye sırlı nurlu bir dizi var. Dizide bir sınıfa bir asker giriyor ve milli güvenlik dersi veriyor. Sınıfı ikiye ayırmışlar, kapalılar ve kapalı olmayanlar. İki taraf birbirine sataşıyor, kapalılar yine mağdur. Asker kötü gösteriliyor. Sınıfta darbe konuşuluyor.


Aynı dizide şu an başka bir sahneye geçildi. Bir adam kapalı bir kızı kovalıyor. Kız kaçıyor. Şimdi yakaladı ve başındaki türbanı çıkar diyor ve elinde silah var. Kız tübanı çıkarmam diyor ve adam ateş ediyor. Kız vuruluyor.

Kandaşlar böyle saçma sapan bir dizi yok. Gülmek isteyen izleyebilir ama.


Konu Başlığı: Ynt: Şu an samanyolunda asker düşmanlığı yapılıyor
Gönderen: Hun Türk üzerinde 12 Mayıs 2014, 23:58:08
Bunların yaptığı dizileri hep kendi siyasi görüşlerine göre. Diğer kanallar kar elde etmek için dizi yayınlar bunlar diziye reklam gelmese bile sırf siyasi propaganda için reklamdan zarar etmek uğruna bu dizileri yayınlarlar. Haber bültenlerinde gürcüye giydirirler. Dizilerde yine giydirirler, sonra askere bu dizilerle pislik atmaya çalışırlar, türban propagandası falan filan hep aynı şeyler. Bu uyduruk dizilerinde baya bir izleyici kitlesi varmış ha duyduğuma göre. %44 lük kesim izliyordur kesin.


Konu Başlığı: Ynt: Şu an samanyolunda asker düşmanlığı yapılıyor
Gönderen: Gazan Han üzerinde 13 Mayıs 2014, 19:56:00
STV dizilerini izleyipte reytingini yükseltmek onlari mutlu eder. Saçma sapan hikayeler uydurup hümanizmin bütün zehirlerini millete yutturan kanal STV