Sn: Osman PAMUKOĞLU’na AÇIK MEKTUP
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Eylül 2020, 22:21:01


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 7
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sn: Osman PAMUKOĞLU’na AÇIK MEKTUP  (Okunma Sayısı 29321 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 24 Mayıs 2011, 10:50:38 »

Sn: Osman PAMUKOĞLU’na AÇIK MEKTUP


Saygıdeğer paşam, Türk yurdunun kimlerin ellerinde nerelerde olduğunu sizden iyi kimse bilemez, Türklük Türkün yurdunda aşağılanmakta, Türk soyundan olanlara tabularına saldırılarak zulm yapılmaktadır. Türk milletinin içerisinden çıkan sizin gibi Bozkurt soylular bu gidişe dur diyeceklerdir biz bu inancı taşıyoruz, sizin de bize inanmanız elzemdir.

Paşam! Milletimizin bazıları ölüm uykusunda, basıları poşet derdinde, bazıları da tam bir Mankurt olmuş kendilerini allahla kandıranların peşlerinde Türklüklerini unutmuşlar pervasızca davranıyorlar. Türk yurdu sahipsiz ve Kimsesiz. Birlik olmanın tam zamanı bu gün olmalıdır çünkü yarın Türk için çok geç olacak.

Türk ordusuna büyük saldırılar oldu ki bunların daha başlangıç olduğunun da farkına biz vardık, bu dinci, Türk düşmanı  tayibin partisi gerekli oy seviyesine ulaştığında Ordumuz üzerine neleri yapabileceğini hiç düşünmek bile istemiyorum. Siz paşam, inanıyorum ki bunların farkındasınız ki bir parti kurarak bu gidişe dur demek istiyorsunuz, bizler sizin iyi bir lider olabileceğiniz hakkındaki düşüncelerimiz de yanılmıyoruz lakin devir tek başına savaşmak zamanı değil, top yekün Türklerin Türk düşmanlarına karşı duruş gösterme günüdür, bunu ancak siz başarabilirsiniz.

Bir Türkçü Bozkurt olarak sizden isteğimiz seçim sonrasını çok iyi düşünerek analizinizi doğru şekilde yapmanızdır, Önümüzdeki seçim bizce varolmanın seçimidir, ufukta Türklük için  ya hep, ya hiç görülmektedir. Bizim için hiç demek yok olmak anlamı taşımaz ya hep olmalı, ya hep olmalı;  hep’in azı bizim için hiçtir. Tam olmanın anahtarı da sizsiniz, kurduğunuz parti meclise giremediği anda hiç olacakların başında siz gelmektesiniz oysa Türk milletinin gönlünde ki yeriniz çok büyüktür tek hamlede hiç olmak sizin bibi bir Bozkurta asla yakışmaz.

Büyük bir ihtimalle şimdi girdiğiniz bu seçim de yüzde 4 cıvarlarında oy alacaksınız, bu da bir milyondan fazla seçmen sayısına denk gelir bunu kişi bazına vurduğumuzda en az beş milyon Türk demek yani şu kısa zaman içerisinde çıkmış olduğunuz kutlu yolda size inanan beş milyon Türk var. Bu asla azımsanmayacak bir rakamdır ama zaman size az geliyor, bu seçimde barajı aşamazsanız bu beş milyondan inanın bize arkanızda gidecek olan beş kişi bile kalmayacaktır. Sizin bu seçimlerde akp karşıtı milliyetçiyim diyen her partiye size inananlara oylarını vermelerini isteyerek bundan sonraki seçimlere hazırlanıp Başkurt olarak Bozkurtlara liderliğinizi gösterebilirsiniz, Türk milleti dayanışmaya mecbursa işte o gün bu gündür, gün kendi çıkarını düşünme günü değildir.

Şöyle bir düşünelim Paşam,  sizin düşündüğünüz gibi değil de bizim düşündüğümüz gerçekleşecek olsun. Seçimlere girdiniz ve barajı aşamadınız, sizin en büyük siyasi rakibiniz olan Milliyetçi Hareket te meclise barajı aşamayarak giremedi ve buna dayanarak doğal olarak  akape Anayasayı değiştirecek çoğunluğa ulaşacak olduğundan Türklüğün başına gelebilecekleri size şuradan kısaca hatırlatayım.

a)   Türkün Bayrağını kesinlikle değiştirecekler
b)   Türklük tanımı Anayasadan kaldırılacak, Türk yurdu kısaca kürt yurdu yapılacaktır,
c)   Başbuğumuz yüce Atatürkün ismi her yerden silinecek ve laik düzen kaldırılarak yerine kendilerince uygun olan ne ise o konulacaktır,
d)   Motunun ordusu en alt’tan değiştirilerek, imamın ordusu yapılacaktır,
e)   Türkiye bölünecek, Türkçe yok edilecektir,
f)   Türküm demek suç sayılacak, Türkiyelilik ön plana çıkartılarak yurdumuzda Türk düşmanlığı yapan etnisitelere din kardeşliği anlamında büyük tavizler verilecek,
g)   Türkün Ordusunda Türk milletinin namusunun emanetçileri olan sizin silah arkadaşlarınız Silivri Şereflileri seçimin ardından çok büyük cezalara çarptırılacak,
h)   Bebek katili kürt İmralıdan alınarak meclise taşınacaktır,
i)   Anayasa tabiî ki yeniden yapılandırılarak başkanlık sistemi adı altında bunlar padişahlık getirecekler ve Türk milletinin bir daha ki Başbuğ çıkartmasına kadar ezilmesine neden olacaktır.
j)   Türkiye federasyonlara ayrılacak kan ile alınan vatan toprakları Türk milliyetçilerinin şuursuzca yaptığı yanlışının ardından karşılıksız olarak yabancılara gidecektir.
k)   Ve bunların olmaması için Türk çocukları canları, kanları pahasına direneceklerinden çok Türk kanı akacaktır

Bu yukardaki şıkların sayısını sayfalara sığdırmamız imkansızdır Paşam.

Seçime 20 günden az bir zaman kalmışken bunlar biz Türkçülerin düşünceleridir. Türklüğün bayrağını Türkten başkası taşıyamaz, bu bayrağı yere düşüren Türkü Tanrı kahretsin.

Türk milleti var olsun, Tanrı Türkü Korusun, NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Yürekli-kam  24 Mayıs 2011   Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2011, 11:24:37 »

Çok güzel bir mektup olmuş. Umarım bu sese kulak verir sayın Paşamız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2011, 11:35:53 »

En fazla iki ay sanrasını gördüğümüz için Bibi yüreğimizden geçenleri söyledik ama uyacaklarını hiç sanmıyorum çünkü paşamız aldığı gazla gidiyor, keşke sesimize kulak verse ama zor gibi.
Tanrı Türkün yardımcısı olsun, kötü günler bizi bekliyor gibi görülüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
isenbike
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 433


TÜRK'SEN ÖĞÜN,DEĞİLSEN İTAAT ET!!!


« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2011, 11:40:26 »

Eçem oldukça kötü günler bekliyor bizleri. Ama yılmayız, korkmayız! Bu vatanı ite, çakala bırakmayız...T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Koştur Türk kızı ak yeleli deli tayları, Asenasız aşılmaz ulu Tanrı dağları!!!
Urungu yko
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2011, 12:03:49 »

İşin kolayı Türklerin tek yürek olarak seçime girmesi, yoksa ondan bundan korkumuz yok Türk milleti ne zorlu aşamalardan atlayarak gelmiştir bu günlere. Kan akıtırız, Can veririz ama bu vatanı kimsenin ayakları altında pas pas yaptırmayız, Gün ola harman ola sonunda hasat bizim yani Türklerin olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
isenbike
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 433


TÜRK'SEN ÖĞÜN,DEĞİLSEN İTAAT ET!!!


« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2011, 15:02:06 »

Türklüğün bayrağını Türkten başkası taşıyamaz, bu bayrağı yere düşüren Türkü Tanrı kahretsin.

Tanrı bizi o şerefsizlerden eylemesin. Kanımızın son damlasına kadar taşırız. Biz ölüncede evlatlarımız taşır. Tanrı bizi o günlere düşürmesin.


T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Koştur Türk kızı ak yeleli deli tayları, Asenasız aşılmaz ulu Tanrı dağları!!!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2011, 15:15:08 »

Sayın Osman Pamukoğlu, Geçenlerde Haber Türk de canlı yayında, seçim sonuçları hakkında tahminlerde bulundu. Paşamıza göre 1. parti akp,2 ci parti chp, 3 cü parti az da olsa mhp. Kendi partisininde meclise girebileceğini umduğunu söyledi. Yani, kendi partisinden umutlu değil demektir bu. Aslında paşamız HEPAR'IN baraj altında kalacağını bal gibi biliyor. Ohalde bu inat neden? Bunun iki açıklaması var bence. Ya, Osman Paşa gerçekten birileri tarafından salt mhp oylarını bölmek için kurgulanmış bir planın parçası,(ki buna asla ihtimal vermiyorum) ya da Osman PAMUKOĞLU geleceği göremeyen bir lider. Her iki durumda hem Türkler için hem kendisi için fiyasko bir durum. Umarım bu yanlıştan bir an önce döner. Bu yazdıklarımdan Heparı destekleme kararı alan kandaşlarımız memnun olmayabilir. Ben şahsım adına osman Paşanın askerlik özelliklerine ve kahramanlığına toz kondurmam. Ancak ülkemizin bu durumunda herkes gibi ondan da fedekarlık beklemek hakkım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2011, 15:23:06 »

Osman Paşa'nın facebook'dan yediği rüzgarla kanatları o kadar şişmiş ki, bu mektubu düşünmez bile...

Bugün bu ülkede herkesin siyaset yapma ve de ülkeyi düzlüğe çıkartmak için programlar üretip o minvalde çalışmalara yaparak ülke yönetimine gelmek için parti kurma özgürlüğü vardır. Fakat, ülkenin içerisinde bulunduğu bu zor günlerde herkesin böyle bir hakkı olsa da, Türk milletinin milli birlik anlamında bölünme lüksü yoktur.

CHP'nin G. Doğu'da ''Özerklik'' vaadinde bulunmasından sonra MHP ve de Hepar'dan başka Türk milletinin sığınacağı siyasi bir liman kalmamıştır. Umarım milli birlikten kaçanların yüzünden ülke dönüşü olmayan karanlık yollara girmez. Zira, yarınlarda bugünün müsebbipleri kadar onlara fırsat verenler de milletin vicdanında iyi hatırlanmayacağı gibi, kendi vicdanları da milletin kaderine olumsuz etki etmelerinden ötürü onları ömür boyu yalnız bırakmayacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2011, 16:29:36 »

Osman pasayi fazla sisiriyorsunuz. Birkac yüz kürt gebertti diye nerdeyse allah ilan edeceksiniz gercekte ise pasa sadece görevini yapti. Onun yerinde baskasi olsaydi basarisizmi olurdu? Askerin vazifesi öldürme sanati degilmi,pasada sanatini icra etti. Pasayi yakindan takip ettim . Bir demecinde PKK´yi teksas tommiks romanlarinda okudugu iz sürme tekniklerinden faydalandigini söyledi. Demekki basarisinin büyük bölümünü teksas tommiks okumasina borcluyuz. Ya okumasaydi vay halimize öylemi? Ayandon romaninin ön sözüne kürt irkcisi Ahmet arifin siirini eklemesine ne diyecegiz? Kitaba uygun baska bir sairin siirini bulamadimi,illada 33 kursun siirinin yazari Ahmet arifmi olmasi gerekiyordu? Yine pasa kurtulus savasi gazisi,istiklal savasi madalyasi ile sereflendirilmis,AtaTürkün emice diye hitap ettigi  Ipsiz Recepe agzina gelen en agir hakaretleri yapan kisidir.Bu yazdiklarim pasayi karalamak icin degildir gercegin ta kendisidir. Pasanin AKP´yi Fetallahi elestirdigine sahit olmadim. Sahit olanlar eklesinlerde ögrenelim. Bu otagda bile oylarin yarisi pasaya gidiyor. Bu durum Türkiye geneline yansirsa,pasa hainlerin degirmenine su tasidigini bilmiyormu?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

firuzbey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 34« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2011, 16:33:10 »

Osman Pamukoğlu Paşamıza herhangi bir suçlamada bulunmaksızın şunu da sormam gerekir: Yurtdışında olduğum için süreci sadece internetten takip edebildim, çok iyi bilmiyorum ama Ergenekon denilen bir tuzak var ve vatansever askerlerimizi hiç yere yargılıyorlar. Böylesi bir durumda Osman Paşa'yı neden esir etmedirler, neden zindanda değil?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kürt bokundan tezek olmaz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 7
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.243 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.