Referandum bize ders olsun
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Ekim 2020, 03:38:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Referandum bize ders olsun  (Okunma Sayısı 893 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 27 Eylül 2017, 12:43:26 »

Kandaşlarım, bugün yüzümüze gülümseyen bazı etnikler yarın gücümüz azaldığında bize sırtını çevirecektir. Kuzey ıraktaki mezopotamya eşeklerinin yaptığı referandum, aslında bize de Suriye'ye de , İran'a da ders olacak niteliktedir.

Irak'ta işgal öncesi dönemde Barzani puştu,  Saddam'ın köpeği değil miydi ? Saddam'ın yanında el pençe divan durup, Saddam'ın gölgesinde bile hazırolda bekleyen bu namussuz , işgal sonrası dönemde erkeklik taşlamaya başlamadı mı ?

Savaştan önce barış yanlısı olan, Türkiye'ye bağlanmayı bile teklif eden, bölücü pkkya karşı Türkiye'ye yardım etmek istediğini söyleyen, Dışişleri bakanıyla görüşmek için iki hafta öncesinden randevu almaya çalışan bu Barzani iti , şimdi savaşırız diye artistik yapmıyor mu ?

Bunların bir tarafını kaldıran dünyanın kan emici kenesi abd ve tüm dünyanın en sinsi en aşağılık düşmanı olan yahudilerin parayla, dalavereyle, sahtekarlıkla kurduğu İsrail değil mi ?

Bunlar ya menfaat ortağı ya da kan bağları olan akraba topluluklar. 1969’ da keko-yahudi işbirliği Kerkük rafinelerini bombaladı. Molla barzani 1967 de kerkük rafinelerinin yerlerini İsrail ziyaretinde İsraile vermesi , ortak hareket ettiklerini gösteriyor. Bu ilişkileri çok daha öncesine dayanıyor, günümüzde yeni ortaya çıkmış bir ortaklıktan ziyade, eskiye dayanan bir ilişkileri olduğu açık.

Peki bu ortaklık sadece menfaat ortaklığı olabilir mi ? Ben inanmıyorum. Abdli ilk kadın haham , Asenath Barzani. Soyad benzerliği mi yoksa tarihi bir gerçeklik mi bu ?

Bu hahamın babası Samuel barzani Musul'daki barzan köyünden kudüse geçmiş yahudi ailesine mensup. Bu yahudi ile barzani akrabalığı olanaksız ve ilişkisiz diyebilir miyiz ?

Elbette hayır

Şimdi yanımızdaymış gibi görünen bir topluluk yarın en büyük düşmanımız olacak. Irak'ta işgal fırsatçılığı yapanlar aynı durumu Suriye'de de denemişler, başarısız olmuşlardı. Şartlar aynı olsaydı eminim ki Suriye'de de aynı şeyler geçerli olacak ve bölücü bir referandum denenmiş olacaktı.

Bizde de durum daha tehlikeli. Çünkü sayıları Irak'taki, Suriye'deki, İran'daki toplamdan daha fazla. Referandum bu yüzden en çok bizi ilgilendirir. Ders alması en çok lazım gelen ülke de Türkiye oluyor bu sebeple.

Şimdi günümüzde , bize dost,kardeş diyen, Çanakkale'de dedelerimiz birlikte, sırt sırta savaştı diye yalancı kardeşlik masalları anlatan bu parazitler , biz Irak'taki duruma düştüğümüzde yanımızda mı duracak, ilk sırtımızdan vuran mı olacak ?

Kimse bizi yemesin ve Türk ırkını budala yerine koymasın. Türk'ün canına da malına da, namusuna da, toprağına da vatanına da göz diken parazitlerin zor durumda bizim yanımızda olacağını söyleyemez. Bizim düşmanımız belli, dostumuz da yoktur. Türk Türk'ten başkasına güvenemez ve bugün zararsız görünenler sırf Türk'ten korkup çekindiği için sessiz kalmaktadır. Gerçek budur. Dostumuz yok, düşmanımız çoktur ve Türk'ün yapması gereken komşu devletlerde meydana gelen gelişmelerden ders çıkarmaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2017, 23:22:41 »


Yıllarca iddia ettikleri kimlik tartışmalarından ve terörizm ağından beslenemeyen hainler, İsrail’in finans ve ruh vermeye çalıştığı hayallerin arkasında bir kürtçülük davasına kapıldılar.

Bu hal Türk’e, Türk’ün ülkesinde bir kimlik sorunu ile baskı kurmaya çalışan etniklerin yarattığı zavallı bir bunalımın kimyasal eseri olsa gerek.

Türk topraklarında Türk’e ait vatanda Türk kimliğini tartışmaya açanlara karşı yürüttüğümüz Milli Mücadele karşısında bizleri ırkçı, faşist ve aşırı milliyetçi oluşumlar olarak tanımlayan hainler, içimizdeki kürt etnikleri kürt kökenli Türk vatandaşı olarak tanımlamaktan geri durmamakta ve sorunun kürtlerle değil, kürtçülük yapanlar ile ilgili olduğu şeklindeki bir algıyı bütün bir Türk Milleti’nin belleğine işlemeye çalışmaktadırlar.

Buradan Türk Milleti’ne bir kimlik biçmeye çalışan bütün sözde üst akıl rehberlerine açık bir cevap yazıyoruz. Bizim içimizdeki hiçbir etnik yapı ile tarihsel bir dayanak noktamız bulunmamaktadır. Bizim kardeşlik türkülerine ayıracak ne bir vaktimiz ne de kan cevherimiz vardır. Türkiye’nin batı bölgesinde kürdün hiçbir ayrım gözetilmeksizin yaşayabildiği gerçeği dışında Türk’ün, Türkiye’nin doğu bölgesinde yaşamasına tahammülü olmayan bir etnik kürt hareketinin hiçbir kimlik tartışması ile izah edilemeyeceği bir gerçektir.

Hangi etnik grup olursa olsun, kendi farklılığını inşa etmek üzere kendisi için bir referans kaynağı olacak topyekun bir geçmiş yaratma çabalarına Türk Toprakları’nda asla izin vermeyeceğiz.

Zira gizlice yürütülen fenalık, niyetlerde aranınca önce küçük süslü bir yalana sığınılır, sonra da pek çok hainliklere, uzun bir anlam tarifi yapılır. İstenen, en çok inandırdığı şeye inanan, aldanan kimselerin yabancılığıdır.

Türk Milleti’nin, adına kimlik denilen ya da benzeri tanımlamalar ile süslenen hiçbir hastalıklı kavramı tartışmaya açmayacağını bilmeniz gerekir.

Yukarıdaki tanımlamalar asla yanlış bir şekilde anlamlandırılmamalıdır.

Kim olduğumuzu inşa etmemiz aynı zamanda kim olmadığımızı da ortaya koymamızı gerekli kılacağı anlamına gelmemektedir.

Yani ne olacağına sadece biz karar veririz. İrademizdir...

Tan Hu Emre
27.09.2018
turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2017, 04:17:09 »

Eyalet sisteminin neler getireceğini de özerkliğin ne bok olduğunu da gördük. Önce Irakta sonra İspanya'da bölücü referandumları izledik. Demek ki bu etnikler bağımsızlık için önce özerklik ister ve özerkliği alana kadar da demokrasi şarkıları söyler. Her zaman diyoruz, kolay yönetim, demokrasi, yerel hak genişletilmeleri falan hep palavra. Adamlar ayrı bir devlet kurmak için bunu bir aşama olarak görüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.225 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.