Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: AttilaHunTürk üzerinde 08 Ekim 2017, 16:49:13Konu Başlığı: Sevemiyorum Türk'ten Başkasını
Gönderen: AttilaHunTürk üzerinde 08 Ekim 2017, 16:49:13
Sevmek zorunda mıyım kendi ırkımdan olmayanı, kanım ısınmıyor. Bu suç mu ? Herkes kendi soyuna yakın değil mi, ben de öyleyim işte.
Benim kendi kanımdan olmayan kimse benim kardeşim değil. Benim din kardeşim yok, kan kardeşim var. Türk'ün dini de Türk'tür, kardeşi de Türk'tür. Biz bize ihanet edenleri unutmayız, Yemen'de , Etiyopya'da , Libya'da ,Mısır'da şehit vermişiz. Arkamızdan vurmuşlar. Irakta Suriye'de , filistin'de arkamızdan vurmuşlar. Bunlar unutulabilir mi ?

Ya diğerleri, fırsatını bulsalar bu ülkeyi parçalayacaklar, Türk'ü haritadan silecekler. Ben onlara da mı kardeş diyeyim.

Benim kardeşim sadece ve sadece Türk'tür, dinim Türkçülüktür.

İngiliz, almanı, rusu, japonu, zencisi, arabı hepsi bir olsun hepsi kardeş olsun ama bizim kardeşimiz sadece ve sadece kendi soyumuzdan, kendi kanımızdan olanlardır.

Ben sevmiyorum başka ırkları, sevmek zorunda da değilim. Ben insaniyetperver değilim, ben dünya barışından yana değilim. Ben merhametli değilim, ben Türk'üm.