Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Kara_Kurt üzerinde 16 Ağustos 2014, 04:46:51Konu Başlığı: Saxonların Türk Düşmanlığı
Gönderen: Kara_Kurt üzerinde 16 Ağustos 2014, 04:46:51
(https://c2.staticflickr.com/4/3196/3141092794_be84a7bb35_z.jpg)
1 yıl önce falan kanal değiştirirken bbcye denk gelmiştimde bir film ya da dizi vardı 2 adam çocuklarla şovalyecilk oynuyor. Çocuk tiyatrosu gibi biri zırhlı biri sarıklı 2 adam var. Çocuk şovalye kostumluyu yeniyor sonra sarıklısı diyor şimdide turkish knightla kapış bakalım sonra o da numaradan yeniliyor. Turkish knight olan acı bana falan diyor sonra çocuk indiriyor kılıcı. Şovalye kostümlü Turklere acınır mı ? Türklere asla acımamalıyız ! diye gaza getirmek için çocuklara bağrıyor. Bu aslında bir oyunmuş http://www.folkplay.info/Texts/88sj89aj.htm
TURKISH KNIGHT
O pardon me, St. George! O pardon me, I crave!
O pardon me this once, and I will be thy slave.
ST. GEORGE
I never will pardon a Turkish Knight,
Therefore arise, and try thy might.

Geçen 2004 yapımı Kral Arthur filmini izledimde filmde kral arthur ve şovalyeleri romalılar tarafından esir alınan sarmatlar ve britanyada keltlerle birlikte saxon istilasına karşı savaşıyorlar. Arthur lancelot falan sarmat merlinde kelt reisi. Filmde adamların savaşma şekli ok atma atlı savaşma(filmde abartmışlar ama  ;D) falan aynı bize benziyor. Filmin başında sarmatların çadırı falan bizim yurtlar ama ne hikmetse filmde rus diye bağırıp saldırıyorlar. Filmde rus kavmi yapmışlar yani Turancılarda youtubeda şöyle bir şey yapmış
https://www.youtube.com/watch?v=ypnNcFPaPoo
Sarmatlar Türk müdür ? ingiliz saxonların kuyruk acısı buna mı dayanıyor  :P


Konu Başlığı: Ynt: Saxonların Türk Düşmanlığı
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 17 Ağustos 2014, 16:14:23
Kandaşım güzel tespitte bulunmuşsun. Bu ve benzerleri bilgisayar oyunlarında yer buluyor. Bir benzeri de benim daha önce paylaştığım bir konuda mevcut. Büyük ihtimal abd' deki krt diasporası Natıonalıty krt North Amerıca' nın faaliyetlerine yönelik sözde kandırmaca oyun. Oyunda geçen Tigris, Dicle nehri demektir ayrıca.

Kandaşlarım oyunun ismi swat 3. Adını abd polis timinden alıyor. Bu oyunu ben küçükken oynardım. 14 yıllık oyun. Kandaşlarım oyunun içinde öyle şeyler var ki, oyunu oyun olmaktan çıkarıyor.
Oyunu bilmeyenler için söyleyeyim, oyunun bölümlerinin gerçeklerden alındığı iddia ediliyor. Zaten gerçek resimleri de var bazı bölümlerin. Gerçek kişiler aynı kıyafetlerle resmedilmiş bazı bölümlerde. Ancak aşağıda verdiğim bölümün resmi de yok nette olayla ilgili herhangi bir yazı da. Yani bu da benim için demek oluyor ki, olayın aslı yok ama terörle mücadele ediliyormuş havası veriliyor.

Oyunun başında sözde krdstan haritası var. 1.38' de de göreceksiniz ki üzerinde çarpı işareti olan Türkiye haritası var.

Swat 3 Co-op Campaign - Mission 3: Who Carved the Turkey?Kandaşlarım izletide yok ama ben oyunu oynadığım için biliyorum. İki de poster var, birisi apoya ait diğeri de kancık barzaninin babası molla barzaniye ait. İkinci bir detay da şu kandaşım bölümlerde amaç rehineyi kurtarmak ama kurtarılan rehine kelepçelenmiyor ama burada kelepçeleniyor. Yani diğer bölümlerden farkı amaç teröristlere değil. Bu da bölümün gerçekten alınmadığını bilinçli olarak eklendiğini gösterir.