SAVAŞTAYIZ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Şubat 2020, 10:49:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: SAVAŞTAYIZ  (Okunma Sayısı 1831 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« : 04 Ağustos 2011, 10:53:22 »


SAVAŞTAYIZ !

gerçeği defalarca yazdık ve dile getirdik:

Türkiye Cumhuriyeti, çapulcu PKK ile değil ileri derecede organize olmuş, bütçeleri ve sistemleri belirlenmiş, kimilerinin baş, kimilerinin kukla olarak görev aldığı bir zaman diliminde emperyalizmin tüm güçleri ile savaş halindedir. Üstelik karşımızdaki güç, Libya, Mısır, Suriye, Irak gibi sınırları zaten cetvelle çizilmiş ve ulusal değerlerini yitirmiş ülkelerle değil Türkiye ile savaştıklarının bilincinde profesyonelce hareket etmektedir. PKK ise bu topyekün saldırının sadece minik bir çapulcu kuklasıdır.

Karşımızdaki emperyalist gücün savaş bütçelerini çok aşan finansını İsrail ve ABD sağlamakta, Soros’un çocuklarına ise sistemli bir şekilde dağıtılmaktadır. Yandaş kalemlerden ve yeni Ali Kemal’lerden, cepleri dolu genç sivil piçlerine kadar herkese ulufesi dağıtılmaktadır. Fetoş’un kanallarından akan kaynak ile PKK’ya aktarılan kaynak aynıdır. Bu savaşın tarafları Lozan’da intikam yemini eden şımarık ingilizlerden, Şeyh sait’in isyansever hain torunlarına, inancı ve dini bozgunculuk olarak anlayan kara cahil yobazlardan, kendilerini kürt diye tanıtan ermeni soylarına kadar çok geniş bir yelpazede şekillenmektedir.

Ancak bu savaş bildiğimiz savaş asla olmayacak ve tramvay yolu ile Türkiye Cumhuriyeti, “TÜRK” ile ilgili tüm ruh, örf, töre, anlayış ve dinamizm’den temizlenme amacıyla sürekli olarak namertçe ve saman altından yürütülecektir. Türk Silahlı Kuvvetlerinin yıpratılma girişimleri ise bu süreç içerisindeki en ciddi hedeftir ve çok sistematik bir şekilde uygulanmaktadır. Bu yıpratma girişimlerine bazen şaşırtıcı bir şekilde “Cumhuriyet Aydını” olarak bildiğimiz ve güvendiğimiz bazı kalemler de alet olmakta ve yaşanan ciddi durumu farkedememektedir.

“SAVAŞTAYIZ” iddialı cümlesinin karşılığı olan hengame ve en korkutucu durum ise tarihinde hiç olmadığı kadar örgütsüz bir biçimde yakalanan vatanseverlerin durumudur. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş değerlerine bağlı olan her kim ve fraksiyon, düşünce mevcutsa acilen toparlanmalı ve CUMHURİYET ORTAK DEĞERİ çerçevesinde TÜRK BAYRAĞI altında yeni bir Bandırma Vapurunun inşasına girişmelidir.

Örgütsüzlük korkutucu bir hal almıştır.

“TÜRK” için en tehlikeli durum budur.

Türkiye Cumhuriyeti büyük tehlike altındadır.
(ALINTIDIR)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2011, 13:47:28 »

Altına imzamı atarım.
Aslında çoğu Türk bunlardan haberdar, ama aklımız o kadar bin bir türlü saçmalıkla meşgul ediliyor ki, bunları hatırlamaya bile uğraşmıyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2011, 15:20:36 »           Bu durumun daha fazlası var daha azı yok kesinkes !!! Yazık ki çok güçlü bir yağı ile hemde su altında kalanın görünmez olduğu bir korkunç yağı ile karşı karşıyayız. Acı olan her zaman bu yağıların olması değil mankurtların olabildiğine çoğalmasıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.19 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.