İnsanları tanımak o kadar kolay ki, bazları ötelenmişiliğin acısını çekerler!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ekim 2020, 21:30:33


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İnsanları tanımak o kadar kolay ki, bazları ötelenmişiliğin acısını çekerler!  (Okunma Sayısı 1683 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.590


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 27 Nisan 2014, 22:36:09 »

İnsanları tanımak o kadar kolay ki,
Bazıları vardır hayata dik durur, onların bakışları,  yaşama duruşlarının aynasıdır, onlar asla yanar döner olmadılar, onları bilir tanırsınız asla taviz vermezler.

Bazıları da vardır ki aşağılık demek bile kafi gelmez, onlar arsız, namussuz kişilik yoksunu  insan demek ayıp olacak bir mahlukattırlar, canlı olmasına canlı ama orospulaşmış bedenleri ahlaksızlıklarından çürümüştür. Kendilerinin ne olduğunu da çok iyi bilirler, işte onun içindir ki kaypaklığın alası bunlardadır. Adamlıktan mahrum olduklarını bildikleri içindir ki kendi kafalarından kişilerle bir araya geldiklerin de  bir birleri ile iyi anlaşırlar, bir birlerini iyi bilirler ki arkalarını döndüklerinde hançeri yememelerinin garantisi yoktur. Her zaman herkesin arkasından konuışurlar, bunlarla yüz yüze gelindiğinde aman tanrım böyle bir insan olamaz ne kadar iyi dersiniz, olmayacak işlerinizde bile size yardımcı olmak için çırpınırlar ki iyi görünsünler ama arkanızı döndüğünüzde herşey biter ve asıl mizaçları ortaya çıkar, o yapmış oldukları iyiliğin ne olduğunu ben çıkartamadım, pisikoloji okuyanlar belki doğrusunu bilirler ama ben onların bu durumunu aşağılık yapılarını gizleme amacı olduğunu zannediyorum.

Bu ahlaksız varlıkların dillerinde her zaman  bir yalan hazır vaziyette bekler, bazen bu durum iftiraya kadar varır, çekinmezler çünkü onlar iftira atacakları şahsiyeti çok iyi bilirler, dedim ya bazılarına  iyilik yapmak için o kadar cırmalarlar, çünkü o yanlarındadır, istenildiğinde kendisini bulacaklarından emindir ama iftira attıkları kişinin kendilerine ulaşamayacağından emin olmadıkları sürece bunu yapmazlar ki duruşlarını, kişiliklerini kimse bilmesin. Bunlar en yakınlarıda dahil arkadaşları, ailesi hatta varsa çocuklarına bile yalan söylemekten imtina göstermez, yalan gerçekleri  her zaman bir yerlerde hazırdır.  Varlıklarını bu yalanlara borçlu olduklarını  sanırlar.

Otağımıza gelerek bizler küfür eden kişilerde işte bunlardır, sahteler, itilmişliğin ürünüdürler, şimdiye kadar gerçek kişiler bu otağa gelerek bize yiğitlik yapamadı, her zaman önümüzde diz çöktüler kandaşlarım, içiniz rahat olsun bu durum sonsuza kadar böyle sürecek,

Çünkü siz gerçekte varsınız, sanalın itleri her zaman size gıbta ile bakacak, aranızda olamamaktan her zaman eziklik duyacaklar ve bize her gelişlerinde bir katı daha fazlasıyla öfke kusacaklardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.590


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2014, 22:53:49 »

Böyle kişilere kin beslemiyoruz kandaşlarım, sadece acıyoruz! Dil Çıkart

Örneğin o ekşimi tatımı sözlükteki andavalların hangisi gerçekte gelerek sizin düşüncelerinizden dolayı yüzünüze gülebilirler?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2014, 23:07:10 »

Arkadan konuşanlar, otağa girip laf atanlar falan filanlar çoğaldı. Hoşuma gidiyor bu aslında. Yağının kuyruğuna basıyoruz, onlar kıl oluyor. Bu da beni mutlu kılıyor  Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2014, 23:45:03 »

Böyleleri, gerçek istek ve iradeden yoksun belirlenmiş kimselerdir. Bunlar hiçbir zaman kendine sahip, onurlu bir varlık niteliğine kavuşamazlar. Başka türlü yaşarlar ama kafalarında hayalleri ile yaşadıkları başka bir hayatları vardır ve onlar kendini yaşadıkları hayatları ile değil, bu hayali hayatlarına göre muhakeme ederler. Hep bir endişe mevzudur. Eski melekler şimdi herkese bir ifrit kesilmiştir. Fakat endişe etmelerine gerek yok, bizler hükmettiğimiz hislerimizi kalbimizin kanı ile beslemekteyiz. Lafla değil, işle bellidir. Fikrinizi cesaretle savunabilecek dimağ gerekir. Vatanı yüce ruhlarının kutsal kanları ile savunmuş Atalara lâyık olmak gerekir. Böyle yaraşan olabilmek de evvela gayriciddi, ahmakça, sakıngan ve korkak kimselerin yürüdüğü, yürüyebileceği yolları bırakıp, hakikat dolu yola girmektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.266 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.033s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.