Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Gazan Han üzerinde 25 Nisan 2014, 16:56:39Konu Başlığı: ŞAPKASI UÇMUŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 25 Nisan 2014, 16:56:39
ERMENİ TAZİYESİNİ GORUNCE SEVİNCTEN SAPKASİ UCMUS
HABER ŞÖYLE :

Prof. Dr. Halil Berktay, katıldığı bir televizyon programında Başbakan Erdoğan'ın 1915 olaylarıyla ilgili mesajlarını değerlendirirken duygu dolu anlar yaşadı.

BAŞBAKAN'IN MASUM ERMENİLERE TAZİYESİ, HALİL BERKTAY'I DUYGULANDIRDI

1915'te yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamalar sonrası sert eleştirilere maruz kalan tarihçi Halil Berktay yaptığı açıklamada, "Başbakan'ın açıklamasını duyduğumda inanamadım, şapkam uçtu" dedi. Berktay, "Hrant bunun için öldürüldü. Bana olan saldırılar önemli değil. Burada hakikaten 20 yıla yakın, 15 yıllık mücadeleyle kazanılmış büyük bir demokratik açılım var. Mutluyum" dedi.
http://video.haber7.com/video-galeri/38952-basbakanin-aciklamasini-duydugumda-inanamadim

DHA


Konu Başlığı: Ynt: ŞAPKASI UÇMUŞ
Gönderen: Çİ-Çİ üzerinde 25 Nisan 2014, 21:33:05
Şapkası değil ama aklı uçmuş! Ayrıca bu ülke, İstiklal marşımızın 'Kahraman ırkıma bir gül ne bu şiddet bu celal' mısrası için 'ırkçı' bir söylem diyenlerin varlıklarına minnettar olacak değil! Kendilerini baş yazar, son yazar, aydın, prof. vs. sananlar Araplaşmadan, Almanlaşmadan, Ruslaşmadan, Ermenileşmeden yani laşmak ve leşmek olmadan 'kendiniz' olabilse idiniz, o vakit buna sevinemez, milli menfaatleri korumaktan acizleri övemez, maziye küfredenleri teşvik edemez, batının tezeğine amber diyemezdiniz!


Konu Başlığı: Ynt: ŞAPKASI UÇMUŞ
Gönderen: Gazan Han üzerinde 25 Nisan 2014, 23:25:59
Han olsaydi sapkayla birlikte kellesini ucururdu