KASIRGA ANDANIN MAKALESİ ÖNEMİNE BİNAEN TEKRAR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Aralık 2020, 01:39:34


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KASIRGA ANDANIN MAKALESİ ÖNEMİNE BİNAEN TEKRAR  (Okunma Sayısı 2594 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« : 26 Ekim 2011, 22:24:03 »

"....Londrada yayınlanan dergiye demeç veren bir kürt .bütün çalışmam kürtlerin nufus yoğunluğunun artması içindir dedi!!
BASINDAN BİR HABER AĞRI'nın Patnos İlçesi Meydandağı Köyü'nde oturan 27 çocuklu Halime-Muhacir Erüc çifti, çocuklarına iş umudunu Avrupa Birliği'ne bağladıklarını söyledi.
AB nin Türkiye'ye müzakere tarihi vereceği zirve ile ilgili gelişmeleri yakından izlediğini belirten tek eşli 65 yaşındaki Muhacir Erüc, çiftçilik yaptığını, 2 odalı evde yaşamlarını sürdürdüklerini söyledi.
Hepsinin ihtiyaçlarını karşılamak, onlarla ilgilenmek artık beni çok yoruyor. Çocuklarımın en büyüğü 33, en küçüğü 6 yaşında, Çocuklardan 19'u erkek, 8'i kız. Ekmeği evde tandırda pişiriyorum. Ancak, bu kadar nüfusa ekmek yetiştirmekte bile
Londrada yayınlanan dergiye demeç veren bir kürt .bütün çalışmam kürtlerin nufus yoğunluğunun artması içindir dedi!'!

BASINDAN BİR HABER

AĞRI'nın Patnos İlçesi Meydandağı Köyü'nde oturan 27 çocuklu Halime-Muhacir Erüc çifti, çocuklarına iş umudunu Avrupa Birliği'ne bağladıklarını söyledi.

AB'nin Türkiye'ye müzakere tarihi vereceği zirve ile ilgili gelişmeleri yakından izlediğini belirten tek eşli 65 yaşındaki Muhacir Erüc, çiftçilik yaptığını, 2 odalı evde yaşamlarını sürdürdüklerini söyledi.

Hepsinin ihtiyaçlarını karşılamak, onlarla ilgilenmek artık beni çok yoruyor. Çocuklarımın en büyüğü 33, en küçüğü 6 yaşında, Çocuklardan 19'u erkek, 8'i kız. Ekmeği evde tandırda pişiriyorum. Ancak, bu kadar nüfusa ekmek yetiştirmekte bile

TÜRKİYEYİ KÜRTLEŞTİRMEKTEKİ ESAS AMAÇ NEDİR ??

TÜRKİYE. Sistematik bir şekilde yavaş yavaş Kürtleştiriliyor!! Batının her bölgesinde Kürtlerin her türlü meşru gayri meşru işi yapmasına göz yumulurken, içerde de emniyetçe ister istemez bir çok pisliklere göz yumulmaktadır!!

İşin aslı çıkartılan ihanet içerikli yasalardan dolayı emniyetin jandarmanın hakim ve savcılarında elleri kolları bağlanmış bir vaziyettedir!!

Bu ihanetin adı insan hakları daha çok demokrasidir!

İşin altında yatan Türk unsurları, bu köpekleri kullanarak sindirmektir!!

Bu gün ülkenin başında bulunanlar dışardan aldıkları talimatlarla, Bu sindirme operasyonunu yönetmektedirler!!

İktidar Devletin bütün gücünü buna seferber etmiştir!!

Bunun örneği ise, son günlerde içeri alınan, yazarlara gazeteciler dernek başkanalrıdır!!!

PKK’yı öven aykırı hareketleri ise Kürtlerin beğenisini kazanan Diyarbakır Valisi Efkan Ala''nın, PKK''lı teröristlere ve onların yatakçılarına gösterdiği "hoşgörü", ilin Emniyet Müdürü Orhan Okur''u isyan ettirdi.

Açığa alınması gerekirken,başbakanlığa çekilerek bir danışman gibi kullanmaktadırlar!!

Kürtler Ekonomik olarak aşırı derecede destekleniyor!!

Birisi çıkıp ta Diyarbakır ve çevresinde kaç milyar TL dağıtıldığını açıklarsa dilinizin tutulacağına inanıyorum!!

Bir başka para vermenin yolu daha var oda terör mağdurudur diye teröriste, AKP tarafından destek verilmiştir!!

Ülkenin fakfuk fonu onlara çalışıyor,Nerede bir avanta iş varsa, onlara teslim ediliyor!!

İhalelerin büyük çoğunluğu onlara peşkeş çekiliyor!!

İsteniyor ki Türk unsurlar kafalarını kaldıramaz hale gelsin, İktidarın satılmışları ise istediklerini rahatlık içinde yapsınlar!!

Türkler sindirilsin canlarının derdine düşsünler!!

Şimdi bir çok yerde bu oluşum tamamlandı..Ve Türkler sindirildi!!

Bu sindirme tek taraflı yapılmamaktadır, ülkenin kolluk gücüde sindirme politikasının bir parçası olmuş durumdadır!!

Kürtlerin ne kadarı bunun farkındadır bilmem ama büyük çoğunluğun kafasındaki şudur Türkün elindekinin tamamını almak!!

İktidar mensupları Kürtçümüdür diye düşünülürse, tamamen olmasa bile evet iktidarın bir kısmı Kürtçüdür!!

Ama esas unsurlar Rum ve Ermeni yanlısıdır. Kürtlerde parsadan alabildikleri kadar pay alacaklardır…

Kürtler şimdilik verilen taviz karşılığında kullanıla dursun, bunlarda zaten vatan kavramı olmadığı için ileriki bir dönemde onarlın elinden almanın daha kolay olacağı tasarlanmıştır!!!

Bu Kürtler kahpe ve haindir demiştik!!

1071’de Alparslan’ı sevinçle karşılayan Kürtler!

Alparslan hanın kendilerine yeni ufuklar açabileceğini düşünerek.Alparslan handan Fethedilen yerlere, yerleşme izni istemiş ve oralara yerleştirilmişler!!

Arkasından Selçuklulara bağlılıklarını bildirirler!!

Selçuklular döneminde tarih Kürtlerin isyanından bahsetmezken. Osmanlı döneminde iki yüzlere yakın isyan ettikleri belirtiliyor!!

Kürtlerin korkak ama kancık bir ırk olduğunu düşünürsek. Tek özellikleri önünde eğilip fırsatını bulunca arkadan vurmaktır!!

Bu özelliklerinin bağışıklığı ile Osmanlının önünde eğilmişler, nezaman Osmanlıda sorun başladıysa arkasından isyan ederek ikinci sorun olmulardır !!

Tarih Kürt isyanları ile doludur!!

Bu geçen süre içinde ehlileşecekleri yerde, hırsızlıklarının namussuzluk’lararının, dozunu artırmışlardır!!!

Kürtler, Hem yerel yönetimlerden hem merkezi yönetimden, hemde Kuzey Iraktaki Barzani yönetiminden büyük destek alarak Türkiye Cumhuriyetini bir işgalci mantığı ile sarmaktadır!!

Bu mesele ülke insanın bir çoğu tarafından bilinmektedir!!!

Ama iktidarında hem PKK’ya yakın durması hemde BARZANİ ile olan ilişkilerinden dolayı bir şey yapılmasını engellemektedir!!

BUNDA YALNIZ AKP’Mİ SORUMLUDUR??

TURGUT ÖZAL DENEN ERMENİ KIRMASI,BUNDAN ÖNCEDE YAZILARIMDA BELİRTTİĞİM GİBİ ANASI KAYSERLİ ARTİN BIÇAÇIYANIN KARDEŞİ AMA BABASI KÜRTTÜR!!

AYDIN İZMİR BAZI İÇ ANADOLU ŞEHİRLERİ DAHİL, YÖRE HALKINDAN OLMAYAN EVSAFTA BİR TURUVA ATI MİSALİ KÖYLER KURDURARAK ORALARA YERLEŞTİRİLMİŞ BİLİNÇLİ VE SİTEMLİ İŞĞALE GİDİLMİŞTİR!!

ŞİMDİ O KÖYLER; PKK’NIN YURT DIŞINA ÇIKIŞ KAPISI OLARAK KULLANILMAKTADIR!!

ŞAHİT OLDUĞUM BİR HADİSEDEN YOLA ÇIKARSAK, BİR TV PRORAMINA ÇIKAN BİR MUŞTA KÜRT KÖYLÜSÜ EKRANDA MUHABİRE ŞÖYLE DİYORDU.

27 TANE ÇOCUĞUM VAR DEVLET BİRAZ YARDIM ETSİNDE BİRAZ DAHA YAPAYIM!!

O AN İÇİN ŞUNLAR GEÇTİ İÇİMDEN. BU MİLLET SENİN PİÇLERİNİMİ BESLEYECEK!!

BİZDEKİ ŞEY DEĞİLMİ BİZ YAPAMAZMIYIZ!!

İŞİN ÖZÜ: YILLARDIR UYGULANAN TÜRKÜ AZINLIĞA DÜŞÜRÜP YOKETME PLANININ BİR PARÇASIYDI BU KAKA YAPAR GİBİ ÜREMEK!!

BİZ NE YAPTIK BİR TARAFTA KOÇ GİBİ YAHUDİ DÖNMELERİNİN DÜMEN SUYUNA GİRDİK NUFUS PLANLAMASI DEDİK!

BU YETMEZMİŞ GİBİ BU GÜN BİZE KURŞUN SIKAN ÇAKAL YAVRULARININ BESLENMESİNDE YARDIMCI OLDUK!!

1927 yılında yapılan nüfus sayımına göre Türkiye genelinde ülke nüfusu 13 milyon civarında iken. Bu nüfusun içindeki kürt nüfusu 900 bin kadar yani yüzde 7-8 oranındadır!!! Bu nüfus sayımına göre. Van il merkezi Erciş ilçesi nüfus olarak Türk, Bitlis ili merkez ağırlıklı Ahlat, Tatvan, Adilcevaz tamamen Hizan yarı yarıya Türk, Ağrı merkez ve Tutak ilçesi büyük oranda Türk, Tunceli’nin Hozat, Çemişgezek ve Pertek ilçeleri büyük oranda Türk!!!
Muş’un merkezinde Türkler az ama Bulanık ve Malazgirt ilçeleri büyük oranda Türk, Diyarbakır’ın merkezi Ağırlıklı Türk, Bismil’de Türkler azınlık, Ergani Çüngüş ve Çermik de Türk kürt dengesi var. Kars’ın Digor ve Sarıkamış ilçeleri ağırlıklı kürt!! Iğdır’da dağınık kürt köyleri mevcut. Ama azınlıklar. Ardahan’da ise Göle civarında bir kaç köy Kürtçeyi anadili olarak belirtmiş. Şanlıurfa’da merkezin tamamı, Siverek'in yarısı Türk. Hilan, Bozova ve Halfeti’de Türkler önemli nüfus sahibi. Gaziantep’te kürt yok. Erzurum’da Çat'ta bir kaç köy, Hınıs’ta Tekman ve Karayazı’da bir kaç köy daha kürt. Onun kuzeyinde kürt yok. Ankara’nın Haymana ilçesinde ve Bala’da, Konya’da Kulu ve Cihanbeyli ilçesinde isyanların ardından getirilmiş az sayıda kürt köyleri var. Sıvas’ın Zara bölgesinde küçük bir kürt yoğunlaşması mevcut. Tokat, Çorum ve Yozgat’ta da kürtlerin yaşadığı bir kaç köy...Adana’da, Mersin’de, Antalya’da, Bursa, Eskişehir’de vel hasıl bütün diğer illerde kürt bulmak olası değil. Şimdiki durumumuzla karşılaştıralım. Van merkezde kalmış yirmi-otuz Türk ailesi, Erciş’in yarısı kürtleşmiş.
Bitlis-Hizan’da yirmi otuz Türk ailesi... Ahlat’ın Adilcevaz’ın köyleri tamamen kürtleşmiş. Merkezlerde Türkler hala direniyor.
Tatvan ilçe merkezinde Türk-kürt yarı yarıya olmuş. Ağrı merkezde 4-5 Türk ailesi kalmış.
Tutak merkezde aynı durum. Tutak köylerinde 3-4 Köy hala Türk köyü. Muş merkezde yerli Türk kalmamış. Bulanık ve Malazgirt’te köyler kürtleşmiş. Merkezlerde hala Türkler var, yaşıyorlar korkarak da olsa, buna yaşamak denirse. Tunceli Hozat’ta Türkler azınlık olmuş. Pertek’te yarı Türk yarı kürt. Bir tek Çemişgezek merkez dayanıyor kürtleşmeye. Diyarbakır’da Bismil Türkleri Bismil’i neredeyse terketmiş beş on aile dışında... Onlarda Kürtlerle evlilikler nedeniyle Türkçeyi kullanmamaktan muzdarip. Ergani’de Türkler sığıntı gibi. Sanki oranın insanı değiller, gıklarını çıkaramıyorlar. Çüngüş ve Çermik deseniz bir zamanların Türk kalesi olan bu ilçelerde Türklüğü savunmak birkaç köye kalmış, onlarda kürt köyleri ile çevrilmiş, kuşatılmış. Bir de Diyarbakır’ın güneyinde sekiz Alevi Türkmen köyü var. İnatla kürtleşmemeye çalışıyorlar. Şanlıurfa-Siverek’te Türkler azmı az. Çoğu Urfa merkeze göçmüş Türklerin. Halfeti’de Türk var ama hala Türk’üz diyebiliyorlar. Hilan ve Bozova’da da durum aynı. Elazığ Dadaş Türkmen diyarı, Elazığ doğudan kuşatılmış, güneyden kuşatılmış. Harpu’tun Azerbaycan Türklerine has Şivesinin yerini başka sesler almış. Harput içinde bir kaç yerli aile kalmış o kadar. Merkez ise hala Türk ama gelecek için ümit vaat etmiyor Elazığ. Şehre dışarıdan yoğun kürt göçü var.
Ya Antep..? Bugün yogun kürt istilasina maruz kalmaktadir. Ama hala Türkler ağırlıklı nüfusa sahip. Kilis ise Antep’ten ayrılarak bu kürtleşmeden kısmen de olsa kurtulmuş. Adana’ya müthiş bir kürt göçü var şehre ve merkez dahil önemli ilçeler kürtleşme yolunda. Mersin merkez artık Türkler için umutsuz vakia ama diğer ilçeler direniyor. Kahraman Maraş ? Türk direnişinin kahraman şehri. Orası da almış kürt göçünden nasibini. Kahramanmaraşlı hala direnişte ama yavaş yavaş gece dışarı çıkılmaz hale geliyormuş orada da.
Kayseri? Kayseri’nin de Türkmen diyarı olarak kürtleşmeden nasipsiz kalacağını kim demiş?
Sivas ? Sivas yatırım yokluğu sebebiyle göç veren bir il. Türkler şehri terk ediyor. Bu fakir şehir göç alıyor biliyor musunuz? Sizce kimler göç ediyor Türklerin yavaş yavaş boşalttığı şehirlere?
Konya Kulu’da Türk köyü neredeyse kalmamış. Cihanbeyli belki bir iki yıl daha dayanır. Ankara’nın dibi Haymana kayıp, kürtleşme tamam. Bir iki köy Türkmen köyü olarak var orada. Ama daha ne kadar dururlar bilmem. Herhalde Başkent diye kürtler Türkleri kovmaya cesaret edemiyor olabilirler. Bala’da hala Türkler yoğun. Başkent’e yakınlığı Bala’yı daha zor bir yer kılıyor kürtler için. Ama bu iki ilçenin kürt nüfusu o kadar artmış ki bu iki ilçeden de taşmış. Şimdi yeni hedef Polatlı imiş. Polatlı’ya yeni ama hızlı bir Haymana’lı kürt göçü varmış. Manisa’da, Aydın’da güneydoğudan farksız onlarca kürt köyü oluştuğunu, bunlarında istisnasız BDP’ye oy verdiğini biliyor muydunuz? Zaten son bir kaç yıldır o bölgede yaşanan rahatsızlıkları mutlaka duymuşsunuzdur. Denizli hala direnen kentlerimizden ama Antalya neredeyse teslim olmak üzere. Bir iki yıla kalmaz, Antalya’nın da sonu Mersin’e benzer. Düzce, Bilecik gibi illerde kürt ne arar demeyin. Oralarda da yoğunlaşmaya başlamışlar. Yoğun gerginlik yaratıyorlarmış. Eskişehir payını almaz mı ayıp ettiniz. İstanbul’da gerçekleşen kapkaç olaylarının mesullerinin İzmit-Dil ovasından çıkması sizi yadırgatmasın. Bu ilçe artık yarı yarıya kürt. Trakya’nın son dönemde yoğun olarak kürtleştiğini biliyor musunuz?

Yani durum şu: Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesinin kürtlerce meskûn bölgelerindeki nüfus artışı Türkiye’nin diğer bölgelerinden kat kat kat fazla. Ama bu bölgenin son yirmi yıldır nüfusu hep altı milyon civarında, bu ne demek biliyor musunuz? Bu bölge ürüyor ve nüfus fazlasını ihraç ediyor demek.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaşayan kürtlerden iki kat fazlasının Türkiye’nin batısında yaşadığını biliyor musunuz?  İstanbul’da 1-1,5 milyon, tüm Türkiye’de 11 milyon Kürt olduğunun tahmin edildiğini ve bu sayının kısa zamanda 15-16 milyona dayanacağını biliyor musunuz? 1999 Kasım MGK'sında kürt nüfus artışına dikkat çekildiğini ve önlem alınmazsa 2050 yılında kürt etnisitenin %48'e kadar çıkabileceği uyarısında bulunulduğunu biliyor musunuz? 2006 nın son MGK’sında 1999 yılında yapılan uyarının tekrar edildiğini ama bu defa yılın geri çekilerek 2030 da aynı tehlikenin olduğunun bildirildiğini biliyor musunuz? Aynı toplantıda hükümetlerin kürtleşmeye karşı tedbir almadığı hatta çanak tututuğu bariz bir şekilde görülmektedir!!

kürtler doğudaki Türk nüfusu silerken, sümüklü böcek gibi batı ve iç Anadolu şehirlerine yayılıyorlar!

Buralarda iş kurmalari ve finans sahibi olmaları kuzeyden ve ABD, ve AB ülkelerden gelen paralarla sağlanıyor!!

Bu paraların büyük bir bölümü PKK’nın uyuşturucudan kazandığı
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2011, 21:47:44 »

Bu yazıdan Anlaşılan yapılacak şeylerin artık 55 milyonTürk Milletinin elinde oldugudur gerisi hikaye boş 50-60 yıldır bizi etnikler yönetiyor geldigimiz durum ortada nerdeyse her mahallede sokakta gırtlagımızı sıkılır duruma geldik geçenlerde Antep'in Düzdepe mahallesinde biriken çoğalan vanlı siirtli urfalı k.rtlerle Amcamın oğlu arasında münakaşa olmuş Adam toplada gel dedi bir kaç yeri aradım bizim baraklılardan felan 20 kişiye yakın gittik mahallede oturan siirtli birileri dükkanı boşaltması için baskı yapmışlar çık biz girecegiz felan Amcaoğluda tepki vermiş doğal olarak onlarda seni burdan sileriz biz aşiretiz 15 bin kişiyiz felan tehdit etmişler bizde gittik arkamızdan bizden30 kişiye yakın daha geldi dükkanın önünde 50 kişi felan olduk onlar yok.kıraathanedeymiş öyle kalabalık olunca polis geldi mesele anlatıldı kahveden çağırdı polisler 5-6 kişi geldiler tedirgin oldular kalabalıgı görünce kıvırmaya başladılar  işi icabı lazımmış dükkan sahibi kendilerine vermiş felan.Dedim tehdit etmişsiniz aşiret felan,dedi: yav öfkelendim söyledim öfke anında yani dedi itici bozuk şiveleriyle insanın boğası geliyor Dedim:herneyse Burası bizim memleketimiz burda aşiretiniz sökmez bize sen 15 bin getirirsen Ben Baraktan 100 bin kişi getiririm hava atmayın memleketimizde bize bir daha rahatsız etmeyin buralardayız haberiniz olsun işte meydan.polis arada müdahale ediyor kendileri yandan çarklı gibi konuşuyor sonra polis Amcaoğluyla el sıkıştırdı felan öyle geçti gitti 

Her memlekette buna benzer şeyler az çok yaşayanlar çoktur.insanı tek yanlız gördülermi sürü halinde başına binerler Adamlar dağ kaçkını yamyam Türk ya örgütlenecek yada bunları sürecegiz yoksa bize rahat yok
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2011, 01:47:36 »

 Bunlar 10 tane Türk e karşı 20 k.rt girişemez ancak en azından 20 ye bir oran buldular mı öyle saldırırlar. Ya da ellerinde delici kesici patlayıcı bir şey olacak öyle. Teke tek girişmek gibi bir şey ise o derece imkansız ki darvinin evrim teorisi bile mantıklı kalır bu ihtimalin yanında.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.266 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.