Ratko Mladic Sırp Kasabı nın Türk Düşmanlıgı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Temmuz 2020, 04:33:07


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ratko Mladic Sırp Kasabı nın Türk Düşmanlıgı  (Okunma Sayısı 12397 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eesti
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 65« : 09 Ekim 2010, 14:48:53 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Srebrenica film, Kobno Srebrenicko Ljeto 1995,


Just before a great serb holy day, we give this town serb nation,remembering the uprising against the Turks, the time has come to take revenge on the muslims. Serebrenitsa da 9 bine yakın Boşnak ı öldüren Sırp kasabı Ratko Mladic video da diyor. Bu gün Sırp topragı serebrenitsa dayız. Kutsal bir gün, Türklerden intikam alma zamanı geldi, onun için intikam alacagız müslümanlardan. (Tercüme google da yapabilirsiniz,Youtube videolara bakarken dikkatimi çekti).

Video nun ortalarında Ratko konuşuyor video çekene.

Dikkat ettim , sırplar boşnakları öldürürken hep Türk diyor. Youtube de ki videolarda da Türkleri öldürdük diyorlar yazılarda.

İlginç, adamların hala intikam hırsı bitmemiş. Ama Türkler hala demokrasiden, insan haklarından, kürtlerle kardeşlikten bahs ediyorlar. Eger kürtlerin eline fırsat geçse, aynı Ratko gibi bizide öldürürler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Horasanlı Türkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 205


Batı'da İskender varsa, doğuda Nadir Şah var...


« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2010, 15:19:32 »

Alıntı
the time has come to take revenge on the muslims.

Müslümanlardan intikam alma zamanı gelmiştir demiş burada. Sırplar salak oldukları için(ki zekâ seviyeleri Avrupa milletleri'nin en altında olan millettir), gördükleri her Müslümanı "Türk", her sakallıyı da dede zannederler. Bu Sırpların ümmetçi Boşnaklara yaptıkları Türkçüler için ibretlik olmalıdır bana kalırsa. Bugün Türkiye'de ne kadar Boşnak yaşıyorsa, çoğunluk da Fethullah'ın örgütlenmesinin içindedir. Balkan kırıntılarının çokluğu gözüme çarpıyordu bizim burada, Boşnak'ın bir tanesi bana geçenlerde, "Haşa siz ırkçı Türkler Sırplardan daha betersiniz." demişti. Ben de ekleme yaparak k*rtten zerre kadar farklarının olmadığını bu ümmetçi Slav kırıntılarına söylemekte çekinmedim. Gerçi dağlargibi kandaşın da dediği gibi, Sırplar bunları toptan yok etmeyerek hata ettiler. Tanrı bize Srebrenica deneyiminin benzerini kırolar üzerinde denemeyi nasip etsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

" Benim ölümüm benim son silahımdır, bu silah dünyaya mert gelip mert gidenlerin silahıdır."

-Babek Hürremiddin-
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2010, 16:01:35 »

Yugoslav'ya savasi sirasinda Avrupa ülkelerine siginan Bosnak'lara Türk dernekleri kapilarini actilar, ellerinden gelen yardimlari yaptilar. Bulundugum sehirde bir Türk kurulusu bunlara aylarca kendi imkanlari ile ev sahipligi yapti. Yardim ettilerde ne oldu peki ?
G.tleri kalkip durumlari iyilesince Türkleri tanimaz oldular. Kendilerine zor günlerinde yardim eden Türklerle bicak keser gibi selami sabahi kestiler. Saraybosna sokaklarinda "Türkler defolun" yazilari yazdilar. G.t kadar ülkelerinde Türklere vize uygulamaya koyuldular. Ben bunlari Türk olarak gören yada savunan beyinsizlerin aklini ne edeyim emi.

Arnavutlari yazmaya dahi gerek görmüyorum zira Iskender Pasa denilen kansiz Arnavudun bugünkü picleri de en az bir Yunan, Sirp, Bulgar kadar Türk düsmanidirlar.

Videoya gelirsek, vakti evvelinde Türk akincilari bunlarin ebelerini bir güzel bellemis ki hala öfkeleri dinmek bilmemis.
Kudursun köpek soylular, elbet bunlarin disilerini belleyecek Türk Akincilari yine cikacaktir..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2010, 16:42:22 »

Boşnakların Türklüğü nerden geliyor acaba,bunlar sırpların müslüman olmuşu okadar.Kürtlerden hiçbir farkları yok gözümde, sırpların'da karın ağrısı geçmez bize karşı çok acıtmışız zamanın'da demekki.Daha geçen hafta bir haber vardı, boşnak yönetmen'nin biri 500 yıl önce sırptık diyor, bosnalıların boşuna savaştığını söylüyordu, bence haklı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
eesti
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 65« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2010, 17:12:13 »

Arkadaşlar konu Bosnalıların Türk olması degil, Sırpların Türk düşmanlığı. Zaten Boşnaklar Türk degil. Adamların dili farklı, tarihi farklı, etnisitesi farklı.
Konu Sırpların Türk düşmanlığı. Generalden bahs ediyoruz. General bilmiyor mu Türklerin kim olduğunu. Normal vatandaş sırp olsa, deriz dangalak boşnakları Türklerle karıştırmış.

Demek ki adamlar Boşnakları öldürürken milliyetçilik ruhları ile, Türklerden öç aldıklarını zannetmişler.

Ermeniler de Karabağ da Azerbaycanlıları öldürürken Türk öldürdük diyorlardı. Hay es Türk(Türkmüsün). Ermeniler Türkiye deki Türklere karşı bir şey yapamayınca, öçlerini Azeri Türklerinden almışlardır.

Bu da demek oluyor ki, bizim düşmanımızı tanımamız gerekir. Çevremizde ki ülkelere saldırıyorlar,öldürüyorlar onları, övünüyorlar, biz Türk öldürdük diye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Horasanlı Türkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 205


Batı'da İskender varsa, doğuda Nadir Şah var...


« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2010, 17:37:03 »

Alıntı
Demek ki adamlar Boşnakları öldürürken milliyetçilik ruhları ile, Türklerden öç aldıklarını zannetmişler.

Alıntı
Ermeniler de Karabağ da Azerbaycanlıları öldürürken Türk öldürdük diyorlardı. Hay es Türk(Türkmüsün). Ermeniler Türkiye deki Türklere karşı bir şey yapamayınca, öçlerini Azeri Türklerinden almışlardır.

Nasıl bir milliyetçilik ruhu, resmen Ortodoks ümmetçiliğinin 20.yüzyıla uyarlanmış biçimidir bu. Ermenilerle Sırpları aynı kefeye koyarsan Ermeni Irkçılığı daha ağır basar. Ermenilerin ırkçılıkları Ortodoks ümmetçiliği değil, resmen kana dayalı ırkçılıktır. Ümmetçi Ortodoks Sırpların kendi Slav kardeşlerine Müslüman olduğu için yaptıkları ile, Karabağ'da yapılan kıyım ve katliamlar aynı değildir. Çetnikler Ortodoks bağnazı iken, Ermeni neo-Taşnakçıları ırkçıdırlar. Ermenilerde ırk ve tarih bilinci var olmasa etnik olarak Ermenistan'ın %99'u Ermeni olmazdı, yahut Karabağ'ın ismini Martuni-Artsakh, Hankendi(Karabağ'ın merkezi)'nin ismini Stephanakert  olarak değiştirmezlerdi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

" Benim ölümüm benim son silahımdır, bu silah dünyaya mert gelip mert gidenlerin silahıdır."

-Babek Hürremiddin-
ERGENOKON
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2010, 17:58:01 »

Ben askerliğimi kosovada yaptım bizim tim komutanı ve 6 asker yanlışlıkla araçla sırpların sınırına geçmiş bunları orada yakalayıp esir almışlar, hiç bir kötü müdahalede bulunmamışlar. Bizim askerlerin komutanlarına olan saygılarını gören sırp komutan kendi askerlerine ana, avrat küfür ederek bakın sizinle Türk askeri arasındaki farka bakın diyerek bizim Türk askerlerini yüceltiyormuş, daha sonra askerlerimizi serbest bıraktılar tabi o timde sırpça bilen bir arkadaşın anlattıkları bunlar. Göz Kırp

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2010, 17:34:17 »

Sırplar, Boşnak ve Arnavut'lara Türklüğe ve dini sebeplerden dolayı müslümanlığa hizmet ettiklerinden dolayı düşmandırlar. Yani, onları Türk olarak gördükleri falan yoktur. Boşnak ve Arnavut'ları Türk diye düşman gören Sırplara inat olsun diye onları sahiplenme gerekliliğini insanların zihnine boş yere kazımanın alemi de gereği de yoktur. Zira, Balkanlar'da kesecek Türk bulamayan sırplar ya da diğer etnik p.çler Osmanlının tebaasıdır diyerek müslüman olan herkese saldırmış bunu da yaparken; Türk diye değil, Türklüğe hizmet etmelerini düşündüklerinden dolayı yapmışlardır.

Bu konuda ''Balkanlar'da Tedhiş ve Gerilla'' adlı kitabı okumanızı öneririm. Balkanlar'da Osmanlı ordusunun sefaletini, müslüman dahi olsa azınlıkların ihanetine karşı Türklüğün ne mücadeleler verdiğini görebilirsiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2010, 18:18:07 »

Aslinda INTIKAM ve Daglargibi kandaslarim ayni seyleri söylüyorsunuz da olaya farkli pencereden baktiginiz icin baska seyler söylüyormuşsunuz gibi oluyor. Hülasa ikinizin yazdiklarinda da dogruluk payi var.

INTIKAM kandasim, Daglargibi kandasimizin ne demek istedigini ben anladim. Demek istedigi; Osmanli'nin, Bosna Hersek ve Sirbistan'da agirlikli olarak Türk iskani yoktur demis bu tespitine bende katiliyorum. Hatta güneyde ki Sancak ve Kosova'ya da agirlikli olarak Türk iskani yapilmamistir. Yogun olarak Bati Makedonya'da Ohrid gölü civari Üsküp ve güney doguya dogru Makedonya Vardar'ina Türk yerlesimi olmus.
Bulgaristan ve Bati Trakya bölgeleri payitahtin (Istanbul) saglama alinmasi poltikalari cercevesinde yogun olarak Türk iskanina acilmis. Hatta daha yukarlarda ki Romanya-Dobruca'si da yogun Türk iskaninin gerceklestigi bölge olmus.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ARPAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2010, 12:31:18 »

Konu sırpların Türk düşmanlığı ama gene konu sapmış gitmiş başka yerlere..

Daha günümüze oldukça yakın zamanda 74 Kıbrıs çıkarmasında bize karşı rumlarla beraber gönüllü olarak gitmiş birçok sırbın da saldırdığını ve cevaplarını er meydanında aldıklarını unutmayın.

1945 bitiminde kurulan Yugoslavya Cumhuriyeti sosyalist kaynaklı idi ve Slovenya'nın başı çektiği özgürleşme hareketi ile 1991 de hızla dağılma sürecine girdi..Yugoslavya sürecinde din ve etnik durum tamamen nötrleştirilip,sadece yugoslavsınız,etnik olarak busunuz ve din olarak da nötrsünüz diyerek milli kimlik yokedilip tek milletsiniz düşüncesi aşılandı ve gene aynı dönemde bu topraklarda yaşayan tüm Türk soylular da yugoslav olarak tanımlandı..Kimlik kayıtları ve kütüklerde herkesin etnik kökeni değiştirildi(Ağırlık Sancak,Makedonya,Prizren,Kosova başta olmak üzere Türk soyluların kütükleri sanki kökenleri boşnak ve arnavutmuş gibi gösterilerek değiştirildi.)Bugün gidin Sancağa da asimilasyon sonucunda ben boşnağım diyen ama aslında Türkmen olan soylularımızı görün..

Şunu atlıyor herkes...Türklük  Balkanlara sadece Osmanlı döneminde gitmedi çok daha öncelerden de vardı..Bugünkü bosna toprakları Avarlardan itibaren,sonrasında Peçenekler,Kumanlar ve sonrasında Osmanlıya kadar iskan gördü. Mesela Romanyaya bakın ...Şu an iki Türk grubu var parlamentoda..Birinci grup Kırım Tatarları diğeri ise Osmanlı döneminde giden Türkmenler...Kosovada unutmayın kütüklerle oynanması sonucu birçok Türk soylu arnavutmuş gibi gösterildi..Örnekler çoğaltılabilir..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.218 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.