R.Tayyip Erdoğan'ın Türküm Değil Türkiye'liyim demesi ..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Ekim 2020, 23:52:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: R.Tayyip Erdoğan'ın Türküm Değil Türkiye'liyim demesi ..  (Okunma Sayısı 17739 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Dişi KurT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 23« : 07 Aralık 2009, 01:10:11 »

Hükümet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın 'Türk Ordusu', 'Türk Milleti','Türk Slahlı Kuvvetleri' , 'Türk Milli Takımı', kısaca başında Türk olan yani milletimizin adı olan bir nitelemeyi bile kullanmadığı bilinen bir gerçektir.
Hükümet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini de Türk olarak nitelemez.Hükümet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en temel niteliği yani Türk olmak ile ciddi sorunları vardır.

Bir Fransız Cumhurbaşkanı’nın ve Başbakan’ın ‘ Ben Fransalıyım ’ demesi mümkün değildir. Bir Fransız Cumhurbaşkanı ve Başbakanı’nı ‘ Ben Fransız’ım ‘ der ve ‘ Fransız ’ olduğunu söyler.

Bir Alman Cumhurbaşkanı veya Başbakan’nı da ‘ Ben Almanyalıyım ’ demez, bir Alman Cumhurbaşkanı ve Başbakan’nı ‘ Ben Alman’ım ’ der ve ‘ Alman ’ olduğunu söyler.

Amerikan Başkanı’da ‘ Ben Amerika Birleşik Devletleriyim ’ demez,bir Amerikan Başkanı ‘ Ben Amerikalı’yım ‘ der ve ‘ Amerikalı ’ olduğunu söyler.

Fransa’da ‘ Fransa Milleti ’ diye bir millet yoktur, Fransa’da ‘ Fransız Milleti ’ vardır. Aynı şekilde Almanya’da ‘ Almanya Milleti ’ diye bir millet yoktur, Almanya’da ‘ Alman Milleti ’ vardır. Amerika Birleşik Devletlerinde ‘ Amerika Birleşik Devletleri Milleti ’ diye bir millet yoktur, Amerika Birleşik Devletleri’nde 'Amerikan Milleti' vardır.

Peki bizler en asil bir millet olarak Türk kelimesini kasıla kasıla söyleyebılıyoruz da bu ülkenın basındaki insan bunu soylemekten cekınıyor ben bunu anlayamıyorum. Kaldı ki türk olmakla ilgili çok büyük problemleri olduğunu düşünüyorum .. yazık

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'e Kefen Giydirmek Hangi İtin Haddine !
BAMSIBEYREK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 106« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2009, 10:54:28 »

Türk olmayan birinin Türk üm dememsi normal bende Gürcüyüm demiyorum

 Keske bu kadar basit olsa ama bu Türküm demeyen dallama Türkiye'nin basbakani iste sen git gürcü olmadan Gürcistanda basbakan olda görelim.Her kim irkcilik günah diyorsa onun kanina s...... .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2010, 21:04:19 »

MUSA'NIN ÇOÇUKLARI
TAYYİP VE EMİNE
Biliyorum nerden çıktı bu yazı diyeceksiniz amacım insanların nereli oldularıyla yargılamak değil ama vatanımızı satan topraklarımızı yabancılara peşkes çeken,ormanlarımızı yakarak yabancı şirketlere satan maden aratan Tayyip Erdoğan ı yakından tanımak.
Ben Türk'üm diyemeyen Tayyip Erdoğan'ın gerçek kimliği ben Gürcüyüm eşim arap demişti.Hürriyet Gazetesinde Emin Çölaşan 2 Ekim 2006 tarihinde Tayyibin kökleri ile ilgili şöyle yazıyordu elimde Tayyip Erdoğn'ın aile nüfus kütüğü var.Devletin resmi belgesidir.Bu belgede ''baba tarafından çeşitli nneleri olarak şöyle isimler geçiyor.''havuli…..Farfuli…Fatuli…''Örneğin,Ahmet ve Yunus Erdoğa'nın ana ad ıHavuli Fatuli Erdoğan 'ın Ana adı Farfuldür.
Emine erdoğan'ın 17216718520'nolu TC kimlik numarasındaki bilgilere göre21.02.1955 yılında İstanbul da doğdu. Babası cemal gülbaran 3.3.1926 yılında istanbulda dünya ya geliyor annesi hayriye hanım A rap cemal lakaplı siirtli bir arap olarak tanınan ancak YAHUDİ kökenli bir babanın kızı.
Tayyip rize ili güneysu ilçesine Gürcüstan'ın başkenti Batumdan gelmişlerdi.Güneysu Beldesinin Rusca ismi potamya bu beldenin ahalisi sonradan müslüman olmuş RUM du.
Ağostos 2004 yılında yaptığı gürcistan gezisinde ''Ben Gürcüyüm,ailemiz batumdan rizeye göç etmiş bir gürcü ailesidir diyordu.Kısacası Tayyip Erdoğan Türk kökenli değildi.Zaten Türklük şuuruda taşımıyordu.Başbakan olduğundan beri ağzından bir kez bile ben Türk'üm sözü çıkmıyordu.
Tayyip ocak 1995'te Hollanda islam fedarasyonun da yağtığı konuşmasında ''Türkiyeli müslüman ''olduğunu söylüyordu.Müslümanlar şu anda önemli bir karar aşamasında islam havzası,bu kararın arifesindedir diyordu.
Kendisi RUM kökenli,eşi YAHUDİ olan Tayyip Erdoğan'ın Türkiye yi bölme,parçalama eyaletlere bölme ,satma isteği bundan olsa gerek.

alıntıdır
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
MertKaan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 37« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2010, 22:36:11 »

Allah'ın rumu işte ne beklersin ki !  Tanrım bizleri korusun bunlardan ve bizlere güç versin savaşmamız için inanıyorum bir gün gelecek ve biz Türk sevdalıları Kızılelmaya daha emin yürüyeceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BU VATAN BİZİMDİR FERMAN GEREKMEZ,
BOZKURT OLAN YERE ÇAKAL GİREMEZ !!
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2010, 23:59:32 »

Kabahat onda değil , o na oy veren ............. ler de.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2010, 13:17:45 »

 ''Recep Tayyip Erdoğan' ın en yakınındaki isim tarafından yazılan ve Tayyip tarafından, yalanlamayı bırakın desteklenen ''Erdoğan' ın harfleri'' adlı kitaba baktığımızda, Tayyip Erdoğan' ın Musa Peygamber' in soyundan geldiği bildiriliyor, Musa' nın İsrailoğlu olduğu vurgulaması yapılıyordu.''Ben şeriatçı biriyim'' diyen birinin Hz. Muhammed' in soyundan geldiğini ya da en azından onla bağlantılı olduğunu iddia etmesi gerekirken, İsrailoğulları' na gelen peygamberle kendini özleştirip bir de onun soyundan geldiğini açıklaması, soyundan ''Yahudilik'' olduğunun en açık kanıtı oluyordu. Gürcü olduğunu söyleyen Tayyip, bu özelliğini gizliyordu. Tayyip anne tarafından Gürcistan' da yerleşik Musa' nın yani Yahudi' nin soyundan geliyordu.
 Başbakan olduğundan beri ağzından bir kez bile ''Türk Milleti'' sözü çıkmıyor, hep ''Türkiye Halkı'' diyordu. Kaldı ki; gerek MSP Gençlik Kolları Başkanlığı, gerek RP İl Başkanlığı, gerekse Belediye Başkanlığı döneminde danışmanlığını yapan ve Tayyip' in, ''Beynimin yarısı, bugünlere gelmemde çok emeği vardır'', dediği Mehmet Metiner, Tayyip için, ''Türk değildir'' diye açıklamalarda bulunuyordu. (Ergun Poyraz, Musa' nın Çocukları, Tayyip ve Emine, 2007)

...iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.''

 Başbuğ' umuz bizi yıllar önce uyarmış. İktidara sahip olanlar ihanet içinde, ama Türk Soyluları uyutulmuş. Din adı altında sömürenler Tayyip' i artık peygamber bile ilan etmekten geri durmuyorlar. Başbuğumuzun dediğini çok çabuk unuttuk. Bizim insanımız iyi sözlere hemen kanar. Umarım kolay kolay kanmazlar artık. Elimizden ne geliyorsa gerçeği göstermek için yapıyoruz. Ne mal olduğunu ortaya çıkarıyoruz.

 Ey Türk Titre ve kendine Dön!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Freud'un piçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR


« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2010, 15:13:14 »

2011'de bu soysuz gene başbakan seçilirse ben bu milletten soğurum. Yetti artık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2010, 15:22:50 »

Soğumak yok ''KILIÇ ARSLAN''. Unutma Türkçü, Türk Millet için vardır. Birkaç tane kendini bilmez serseri için koskoca Türk Milletin' den soğulur mu?! Soğuyacağına onlara bu itin ne mal olduğunu anlatmaya çalış...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Freud'un piçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR


« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2010, 16:35:48 »

Soğumak yok ''KILIÇ ARSLAN''. Unutma Türkçü, Türk Millet için vardır. Birkaç tane kendini bilmez serseri için koskoca Türk Milletin' den soğulur mu?! Soğuyacağına onlara bu itin ne mal olduğunu anlatmaya çalış...
Anlatıyoruz kandaşım, 2002'den beri anlatıyoruz ne oldu? %47 oy aldı. Birkaç serseri mi? Bu milletin %47'si birkaç mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2010, 17:44:43 »

 Kendini bilmez serseri derken AKP' nin içindekilere diyorum kandaşım.
 Bizim insanımız çok iyi niyetlidir her denilene kanar. Kimi zaman gerçeği ayırt edemez. 2. seçimde de öyle oldu. Ama bir daha ki seçimde umarım öyle olmaz...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.259 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.