Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Açina Tayeçe üzerinde 18 Kasım 2013, 13:37:42Konu Başlığı: PKK' ya sıcak karavana
Gönderen: Açina Tayeçe üzerinde 18 Kasım 2013, 13:37:42
          Şırnak Belediyesinin aracı, Pkk'ya sıcak karavana götürürken, yolda uçuruma düşüp parçalanmış. İki Pkk kılavuzu ve iki belediye çalışanı kazada ölmüş. Pkklıların cesetlerini terör örgütü almış, belediye çalışanlarının cesetlerinide Jandarma gelip almış ve olay ört bas edilmiş.
          Vay benim anlı şanlı ordum vay............ Söz gerçekten bitti.

http://gundem.milliyet.com.tr/pkk-ya-sicak-karavana-skandali/gundem/detay/1793820/default.htm


Konu Başlığı: Ynt: PKK' ya sıcak karavana
Gönderen: Atatürkçü Turancı üzerinde 18 Kasım 2013, 14:39:37
Bir kaç gündür ülkemizde olanlar bir şeylere artık dur dememiz gerektiğini gösteriyor.Geçelim böylesi olayların ört bas edilmesini, ört bas etmeden,göstere göstere artık vatanı bölmeye hazırlanıyorlar, benim kuzu milletim de hala olanlara eyvallah çekiyor, barış var, kan akmıyor gibi zırvalıklarla kendilerini kandırıyorlar.Şanlı vatanım, şanlı ordum ne hallere düştün be, Atamın kemikleri sızlıyor, biz ne yapacağımızı hala bilmiyoruz.Atam affet bizi, bu olanlara dur diyemiyoruz..


Konu Başlığı: Ynt: PKK' ya sıcak karavana
Gönderen: Bozkırın Ateşi üzerinde 18 Kasım 2013, 18:29:09
Kanın nasıl dökülmeyeceğini anladım ülkeyi verirsek kan dökülmesine gerek kalmayacak ama bir şeyi unutuyorlar Türkler Türk vatanı için kan dönmekte gocunmazlar.