Paris'teki Ermeni yürüyüşünde Türk bayrağı yakıldı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 10:39:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Paris'teki Ermeni yürüyüşünde Türk bayrağı yakıldı  (Okunma Sayısı 8130 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Emir Timur
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 41


Şerefliler taviz vermezler. Şerefin tavizi yoktur!


« : 25 Nisan 2011, 11:43:33 »

FRANSA'nın başkenti Paris'te, sözde Ermeni soykırımı yıldönümü kabul ettikleri 24 Nisan nedeniyle yürüyüş düzenledi. Yürüyüş sırasında Türk bayrağını yakan göstericiler, Paris'in simgelerinden Özgürlük Anıtına çelenk koydu

Champse-Elysee'e ya açılan Georges V caddesi trafiğe kapatıldı. Burada toplanan ermeniler ve onlara destek veren fransız dostları fransa senatosunda, 1915 olayları ile ilgili olarak bir grup sosyalist senatör tarafından sunulan ve 1915 olaylarının inkarının suç sayılmasının öngören yasa teklifine destek verilmesi için o gün senatonun önünde toplanılmasını ve o güne kadar yasa teklifine destek verilmesini istedi.
ermeniler, 'George 5' Bulvarındaki konuşmalardan sonra Komitas anıtına doğru toplu yürüyüş düzenledi. Yürüyüş sırasında Türk Bayrağı yakıldı. Ayaklar altında çiğnendi ve yol boyunca "katil Türkiye" sloganları atıldı.
Komitas Heykelindeki toplantıda "Soykırım Karşıtları" başkan yardımcısı Ali Erdem, başkanlarının erivan'da anıta çiçek koymaya gittiğini ve Türkiyede İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Bodrum'da da soykırım için tören düzenlendiğini öne sürdü.
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://video.milliyet.com.tr/Ermeni-yuruyusunde-Turk-bayragi-yakildi_1_49843.htm?auto=1
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"TÜRK ırkının aşırı sabırlı olduğunu, fakat ayranı kabardığı zaman KAĞAN Aslan gibi önünde durulmadığını, ırkdaşları Ermeni’lerden sorarak öğrensinler de akılları başlarına gelsin!"

Hüseyin Nihal ATSIZ   / Ötüken Mecmua
Almıla-Ay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2011, 11:54:57 »

Iğdır'ın Gedikli köyünde toplu mezardaki cesetler çıkarıldı. Anadolu'da bir çok ilde böyle toplu mezarlar bulunuyor.
TÜRK TARİH KURUMU BAŞKANI PROF. DR. YUSUF HALAÇOĞLU: "TÜRKİYE'DE ERMENİLER TARAFINDAN KATLEDİLEN TÜRKLERE AİT 100'E YAKIN TOPLU MEZAR VAR"

Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Ticaret Meslek Lisesi Salonu'nda bugün akşam saatlerinde düzenlediği basın toplantısında, bu kazıyla Ermeniler'in sözde soykırım iddialarına karşı bir cevap daha verildiğini belirterek, Türk milletinin sessiz kalmasının Ermeni Diasporası tarafından suiistimal edildiğini söyledi. Tuzluca İlçesi'nin Gedikli Köyü'ndeki kazıyla Türkiye genelinde açılın toplu mezar sayısının 9'u bulduğunu anlatan Başkan Prof. Dr. Halaçoğlu, "Şu ana kadar Türkiye genelinde 100'e yakın toplu mezar yeri tespit edilmiştir. Haziran ayı sonunda da Kars'ta bir toplu mezar açılacaktır" diye konuştu.

Ermenilerin, Osmanlı İmparatorluğu döneminde devletin en üst kademelerinde görev aldığını kaydeden Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, "Türkler, tarih boyunca Ermeniler dahil, hiçbir kavme karşı soykırım, zulüm yapmamışlardır. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Asıl soykırım ve zulme Türkler uğramıştır. Çünkü bugüne kadar Ermeniler'e ait olduğu söylenen bir tek cesedin bulunduğu bir toplu mezar gösterilememiştir. Buna karşı Ermeni Diasporası ve emperyalistler Türkiye'yi uluslararası arenada sıkıştırmak için bu yöntemi kullanıyorlar" dedi.

Prof.Dr. Yusuf Halaçoğlu, Gedikli Köyü'nde bugün başlanan ve yağmur sebebiyle ara verilen kazı çalışmalarının yarın sabahtan itibaren devam edileceğini anlattı. Halaçoğlu, şöyle konuştu: "24 Ocak 1919'da Gedikli Köyü'ndeki 60 hane, 150 vatandaşımız Mollapınar ve Güllü köylerindeki Ermeniler tarafından katledilmiştir. Katliamdan 3 kişi yaralı olarak kurtulmuş, bu kişilerin hayattayken görüntülü ve yazılı bilgileri derlenmiştir. Bugünkü kazı çalışmasında bir anne, 2 çocuğu kucağında olduğu halde hançerlenerek öldürülmüş şekilde iskeletlerinin bulunduğunu gördük."

Prof.Dr. Yusuf Halaçoğlu, toplantıda Ermeniler'e uygulanan Techir Kanunu hakkında da bilgi verdi.

VAN'DA 1. DÜNYA HARBİNDE ERMENİ ÇETELERİNİN KATLİAMINA UĞRAMIŞ MAĞDURLAR DERNEĞİ BAŞKANI İKRAM KALİ: "ABD VE AVRUPA PARLAMENTOLARI'NDA GÜNDEME GETİRİLEN SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM İDDİALARI İFTİRA VE YALANDIR"

Van'da 1. Dünya Harbinde Ermeni Çetelerin Katliamına Uğramış Mağdurlar Derneği Başkanı İkram Kali, ABD ve Avrupa Parlamentoları'nda gündeme getirilen 'Sözde Ermeni Soykırımı İddiaları'nın tamamen yalan ve iftiraya yönelik olduğunu belirterek, Türk Dışişleri Bakanlığı'nın çabalarına karşın Temsilciler Meclisi Adalet Komisyonu'nda kabul edilmesinin talihsiz bir girişim olduğunu ve kararı kınadıklarını açıkladı.

ABD ve Avrupa Parlamentoları'nda gündeme getirilerek geçtiğimiz günlerde de ABD Temsilciler Meclisi Komisyonu'nda kabul edilen 'Sözde Ermeni Soykırım İddiaları'na tepkiler devam ediyor. Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan 1. Dünya Harbinde Ermeni Çetelerin Katliamına Uğramış Mağdurlar Derneği Başkanı İkram Kali, radikal Ermeni lobilerine alet olan ABD ve Avrupa Parlamentoları'nda gündeme getirilen 'Sözde Ermeni Soykırım İddiaları'nın tamamen yalan ve iftiraya yönelik olduğunu belirterek, "1915'te özellikle Van ve çevresinde işgalci, emperyalist güçlerle işbirliği yapan, ihanet eden, Osmanlıyı en zayıf durumda arkadan hançerleyen ayrılıkçı işbirlikçi Ermeni çeteleri, bu topraklarda vahşice Müslüman Türk katliamı gerçekleştirmişlerdir" dedi.

"ERMENİLER ELİ SİLAHSIZ ON BİNLERCE MÜSLÜMAN'I KATLETTİ"

Van'ın dört bir yanının Ermeni katliamlarına uğramış masum insanların toplu mezarlarıyla dolu olduğunu kaydeden İkram Kali, şöyle konuştu: "1915'te Taşnaksutyun, Hınçak, Ramgavar Komiteleri ve Ermeni gönüllü isyancı çeteler tarafından acımasızca gerçekleştirilen Müslüman Türk katliamı hafızalarda bütün canlılığını korumaktadır. Osmanlı Devleti'nin siyasi ve askeri durumu hakkında casusluk yapan ihanet içinde olan isyancı çeteci Ermeniler Van, Erzurum, Bitlis, Erzincan, Ağrı, Sivas, Muş, Iğdır ve diğer illerde eli silahsız on binlerce masum insanımızı topluca katlederek Müslüman Türk katliamı uygulamışlardır. Ermeniler'in suçluluk psikolojisi içerisinde iftira ve yalana dayalı dünya kamuoyunu yanıltıcı girişimleri tarihi gerçekler ve arşivler karşısında ezilmeye mahkumdur. Tarihi gerçekleri öğrenmek isteyenleri, yakılıp yıkılan eski Van şehrini ve toplu katliam yapılan mezarları görmeye davet ediyoruz."

Ermeniler asılsız ve sırf düşmanlık amaçlı uluslararası platformda türkiyeyi zor durumda bırakma adına sözde katliamlardan bahsediyor.Peki ermenilerin azerilere yaptığı katliamları biliyormusunuz.Bayrağımıza bırak da direğine kurban olasıca şerefsizler.Adi köpekler katliyamcılar asıl sizsiniz. Biz hiçbirini unutmadık, unutmaya da niyetimiz yok. Şimdi bir Hrant için ermeni olanlar' BİNLERCE TÜRK İÇİN NEDEN TÜRK OLAMIYOR...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2011, 12:43:33 »

Abdullah Gül´e tavsiyemdir. Hemen ermeni kardeslerini kutlayan bir mesaj göndersin. Gül´e göre ne mutlu Türk´üm demek ilkellik olduguna göre,ilkel Türklerin! simgesi Türk bayraginin yakilmasi cagdaslik anlami tasir (!)
Emin olunuzki ermenilerin bu hakaretinden mutlu olan,en azindan bir yüzde 40 vardir. Diyen bosuna dememis "bu topraklarda ottan fazla hain yetisti)

Sefil ermenilere gelince,o bayragin sapi,analarinin uygun yerine girsin.Karilarina sahip ciksinlar,Türkiyeye gelip,karin tokluguna fuhus yapmaktan vaz gecsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2011, 13:07:47 »

Alışmış kudurmuştan beterdir. Bunlar hem kudurmuş, hemde Türk bayrağını yakmakya alışıyorlar yavaş yavaş. Bunlara bir dur demek lazım. Her yeri bayraklarla donatalım, yan bakanın gözlerini oyalım. Şahsen öyle yapıyorum, daha yan bakan çıkmadı 2 haftadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
OnbaşıPars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 171


TANRI TÜRK'E YAR OLSUN TURAN ELLER VAR OLSUN


« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2011, 15:46:59 »

Orada filistin bayragi yakilsaydi aninda kinama gelirdi ,  Türk bayragi yakilmis umrundami gürcünü ...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mehmet Alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 52


Börü


« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2011, 16:01:54 »

İt ürür kervan yürür kandaşlarım. Onlar ancak sınırlarımızın binlerce kilometre dışında yapabilir bunu. Yiyorsa gelsinler vatanımda yapsınlar bakalım ne olacak.

Asıl vatanımda bunu yapanlara hesap sorulma günü geldi!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz Begleri, bodun, edişing: üze Tengri basmasar, asra yer telinmeser Türük bodun; ilingin, törüngün kim artatı udaçı erti? Türük bodun, ökün!
avşarhan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36


Bağa Tarkan


« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2011, 16:22:06 »

İt ürür kervan yürür kandaşlarım. Onlar ancak sınırlarımızın binlerce kilometre dışında yapabilir bunu. Yiyorsa gelsinler vatanımda yapsınlar bakalım ne olacak.

Asıl vatanımda bunu yapanlara hesap sorulma günü geldi!

Geldide geçiyor bile andam.İstanbul denen lanet şehirde köpek ayaklarını bayrağıma kutsalıma siliyor.Bir kul sormuyor n'apıyorsun diye?
Bu kadar yobazlaşmış milletimiz.Ermenilerde onlardan az değil!Yurt dışında Türk'ü kollayan Türkçülüğü savunan lobimiz yoksa hep böyle devam eder bunlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hayatta yegane üstünlüğüm 'TÜRK' doğmaktır.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2011, 16:23:07 »

Fazla degil 10-15 sene öncesine kadar Türklerde bu soysuzlarin mitinglerine karsi mitinglerle cevap verirlerdi, son yillarda bu iyice kayboldu.

Her ne kadar kizsakta Avrupada ki Ülkü Ocaklari karsi mitingleri organize edip her tarafta bu soysuzlarin karsisina dikiliyordu.
Artik onlarda bunu biraktilar !!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2011, 16:37:09 »


Komitas Heykelindeki toplantıda "Soykırım Karşıtları" başkan yardımcısı Ali Erdem, başkanlarının erivan'da anıta çiçek koymaya gittiğini ve Türkiyede İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Bodrum'da da soykırım için tören düzenlendiğini öne sürdü.
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://video.milliyet.com.tr/Ermeni-yuruyusunde-Turk-bayragi-yakildi_1_49843.htm?auto=1


Yurtdisini birakalim Istanbulda, Ankarada, Diyarbakirda, Bodrumda falanda soykirim icin törenler düzenlenmis...Ben böyle davar milletin böyle devletin taa orta yerinden cakayim...

Ulan elin muz cumhuriyetleri bile kendi milli menfaatlerine zararli faaliyetleri yok eder bu ne bicim bir devlettir ki kendi topraklarinda bayragi yakiliyor, soykirim törenleri düzenleniyor da müdahale edemiyor !!
Öyleya güvenlik gücleri ortaligi savas alanina ceviren teröristleri serinletmek icin bol bol parfüm sikiyorlardi degilmi ?

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
avşarhan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36


Bağa Tarkan


« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2011, 16:44:03 »


Komitas Heykelindeki toplantıda "Soykırım Karşıtları" başkan yardımcısı Ali Erdem, başkanlarının erivan'da anıta çiçek koymaya gittiğini ve Türkiyede İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Bodrum'da da soykırım için tören düzenlendiğini öne sürdü.
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://video.milliyet.com.tr/Ermeni-yuruyusunde-Turk-bayragi-yakildi_1_49843.htm?auto=1


Yurtdisini birakalim Istanbulda, Ankarada, Diyarbakirda, Bodrumda falanda soykirim icin törenler düzenlenmis...Ben böyle davar milletin böyle devletin taa orta yerinden cakayim...

Ulan elin muz cumhuriyetleri bile kendi milli menfaatlerine zararli faaliyetleri yok eder bu ne bicim bir devlettir ki kendi topraklarinda bayragi yakiliyor, soykirim törenleri düzenleniyor da müdahale edemiyor !!
Öyleya güvenlik gücleri ortaligi savas alanina ceviren teröristleri serinletmek icin bol bol parfüm sikiyorlardi degilmi ?Tabi yahu.Yumurta atana biber gazı,molotof atan köpeğe koruma.Polislerinde eli ayağı bağlı herşey planlı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hayatta yegane üstünlüğüm 'TÜRK' doğmaktır.
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.239 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.