Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Tolga Akgöz üzerinde 14 Haziran 2016, 18:24:02Konu Başlığı: Öğrenciler PKK Derneğinde
Gönderen: Tolga Akgöz üzerinde 14 Haziran 2016, 18:24:02
Diyarbakır’dan Almanya’ya AB fonuyla mesleki eğitim için giden öğrenciler, PKK'nın kontrolündeki derneklere götürülüp ziyaret ettirildiler.

(http://www.haberanaliz.com/images/upload/1(41).jpg)

Avrupa Birliği mesleki eğetim programı olan Leonardo da Vinci Programı kapsamında üçü İzmir biri Diyarbakır olmak üzere 4 Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin 11. ile 12. sınıf öğrencileri iki haftalık yurt dışı eğitim için Almanya, Hollanda ile İsveç'e gönderildi. Proje kapsamında MİG-MAG kaynağı ile kaynak dünyasındaki gelişmelerin eğitimi ve incelenmesi için iki haftalık yurt dışı eğitim sürecini tamamlayan öğrenciler sertifikalarını aldıktan sonra Türkiye'ye geri döndü.

Ancak proje kapsamında Berlin'e götürülen Diyarbakır Burhanettin Yıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin PKK'nın kontrolündeki derneklere götürüldüğü ortaya çıktı. Öğrencilerin toplu halde PKK flamalarının önünde poz verdiği PKK bürosunun duvarları teröristbaşı Öcalan ile güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalarda hayatını kaybeden teröristlerin fotoğraflarıyla dolu.

Büroda dikkat çeken bir ayrıntı ise öğrencilerin önünde hatıra fotoğrafı çektirdiği bir harita. Kürdistan yazılı haritanın içinde Türkiye'nin doğu ve güneydoğusunun da yer aldığı görülüyor.
Konu Başlığı: Ynt: Öğrenciler PKK Derneğinde
Gönderen: Metehan İlteriş Gökbörü üzerinde 14 Haziran 2016, 20:33:47
Şu fenotiplere bak. Bunlar ile asil Türk evladını nasıl bir tutuyorlar anlamıyorum.


Konu Başlığı: Ynt: Öğrenciler PKK Derneğinde
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 14 Haziran 2016, 21:10:33
Bunlara davar sürüsü bile emanet edilmezken, şimdi bu hain soysuzlar okuyup devletimizin önemli mevkilerine gelebilecekler ha?


Konu Başlığı: Ynt: Öğrenciler PKK Derneğinde
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 14 Haziran 2016, 21:21:22
 Bunlar Türkiye'ye döndükleri zaman hiç bir şey olmamış gibi davranılacak. Sınavlarda havada uçulan kopyalar sayesinde en iyi üniversitelere yerleşecekler. Oralarda beslenip büyütülecekler ve ileride bu ülkenin makamlarına yerleşecekler. Alın size demokrasi, alın size özgürlük ve cumhuriyet.