Öcalan’ınızı da Alıp, Defolup Gidin Bu Ülkeden!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Haziran 2020, 03:07:46


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Öcalan’ınızı da Alıp, Defolup Gidin Bu Ülkeden!!  (Okunma Sayısı 2258 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gökşad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190« : 18 Temmuz 2011, 16:48:56 »

Öcalan’ınızı da Alıp, Defolup Gidin Bu Ülkeden!!

Öcalansever AKP, PKK gündüz gözüne, dalga geçerek 13 vatan evladımıza kıydı. Bu kanda eliniz var. Allah belanızı versin!!

Sizlere normal siyasiler gibi bakamıyorum artık. Vatanımın bütünlüğüne, dilime, Türk’e düşman bir taşeronsunuz!! Lanet olsun hepinize. Lanet olsun bu ihanetleri tepkisizlikle seyreden mıymıntı, duyarsız, vicdanını AKP’ye kiralayan bütün seyircilere!!.

ABD’nin esir aldığı Alaca Karanlık Partisi sapık bir katilden Mandela çıkarmaya çalışıyor. Basında ki soysuz yavşaklar Öcalan güzellemeleri ile emperyalizmin altına yatarak “tatmin” oluyor.

Beyni, siyaseti, kalemi kiralık bu avaneye “fahişe” desem fahişe utanır.

PKK, Öcalan sever Birand efendi… Oldu mu şimdi? Senin haberlerine girebilir mi şehitlerimiz? 13 şehit!!. Sence artık haber değeri var mı? Hani, 5’ten az olursa şehit haberi yapmayın diyen sen!!. Siz “medeniyet denen tek dişi kalmış canavar” beslemesi sözde gazeteciler!!. Siz, sabah akşam Öcalan güzellemesi yapan vicdansızlar!!. Hep birlikte katlettiniz bu canları. Allah belanızı versin!!. Hiç söyleyemem sanıyordum ama artık yetti: ”Allah sizlere de evlat acısı versin.” Soyunuz kurusun ki, yeniden yeniden çoğalıp bu ülkeye kıyamayın.

13 Şehit!.. 13 Vatan evladı. Daha dün iki sivil kıyafetli askerimiz kudurmuş kiralık fahişelerin kalleş kurşunu ile sırtından vuruldu. Bugün Van’da iki vatandaşımız PKK tarafından kaçırıldı. Daha önce iki askerimiz ve bir sivil PKK tarafından kaçırılmıştı. İsrail’in iki esir askeri için araya giren Recep’ten ses geldi mi? Gelmeeez!!.. O şehit babasını dava edebilen bir vicdana sahiptir. Kendine küfür eden PKK’nın sivil uzantılarını dava ettiğini gördünüz mü? Göremezsiniz. DTP Recep efendinin mayın eşeğidir. Onların alıştırmaları sayesinde Öcalan ile müzakereden ortaklığa geçebildi.

Askerlerimizi şehit eden canlı bombayı öven haini hapisten çıkarıp meclise taşıyan sizler, bugünden sonra benim düşmansınız.

Şehitlerimizin kanları, canları ve yaşam hakları üzerinde tepinen bu ihanet beynimi, bütün hücrelerimi isyan ettiriyor.

PKK her zamanki soysuzluğu ile sivil iki askerimizi arkadan vuruyor. Arkadan vurulan iki askerimiz değil, aslında Türk Devletidir. Türk Devleti dokuz yıldır sırtından vuruluyor zaten. Güneydoğu’da, Poyrazköy’de, Zir Vadisi’nde, Silivri’de, Hasdal’da, TBMM’de…

Boynunda poşisi, elinde taşları ile PKK’lı vekil nasıl da saldırıyordu polis panzerlerine.

Ne demişti yemek listesinden kendine suikast çıkarmayı başaran Arınç?
''DTP'ye PKK'lı ve yahut da İmralı'yla bağlantılı bir siyasal örgüt gözüyle bakanlar olabilir ama bu bence yanlıştır. Çünkü, DTP parlamentoda siyaset yapan bir partidir, bir siyasal partidir.'' (!)..

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.internetajans.com/default.asp?nid=85724


O siyasal dediği partinin elemanları bugün Diyarbakır’da özerklik ilan etti.

Şimdi de Cemil Çiçek konuşmuş. Neymiş efendim, zamanlama manidarmış… Zamanlamanız başınızda parçalansın e mi? Utanmıyorsunuz, yediğiniz ekmekten, adında Türk olan meclisten utanmıyorsunuz!!. Bu ülkenin ekmeğini yiyip çanağına sıçanlar… Zehir zıkkım olsun yedikleriniz. Firavun’un yardakçıları, katillerin stratejik ortakları, Haçlı yamakları sizi, sizleri hiç unutmayacağız. Tıpkı Damat Feritleri hiç unutmadığımız gibi.

Ey korkaklar, sıçanlar gibi karanlık vicdanlarının dehlizlerine saklananlar, bu cinayetlere, bu ihanetlere, bu kalleşliklere daha ne kadar ortak olacaksınız?

Bana şu saatten sonra kimse din-iman, örtü falan demesin!!. Vatan kırk yerinden bıçaklanırken susanlar, arkanız kabak gibi açıkta. Götünü kapatamayanlar bana kılını örtememekten bahsetmesin bir daha. Yetti gayrı sinsilikleriniz!! Yetti gayrı iki yüzlülüğünüz!!.

Kıbrıs bıçaklanıyor. Diyarbakır, Van, Şırnak… Bütün vatan bıçaklanıyor. Ve sen karanlık vicdanın dehlizlerine saklanan korkak, mıymıntı, uyuşuk!!.. Sakın bana bir daha yorum yapma!!. Üç kuruşluk, onurunu satmış bok canınla caka satma.

Sen, evet sen!!.. Paşa mısın nesin? Aytaç Yalman, sana diyorum. Orduna baskına gelen Martin’i, Aziz Ergen’in açıklamasıyla “bir Türkiye casusunu” kurtardığın gibi kurtarabildin mi Mehmet’i? Ama sizin evladınız Mehmet değil Martin’di değil mi? Sivili, askeriyle utancımızsınız sizler!!. Sana da zehir zıkkım olsun bu ülkenin ekmeği!! Martin’i kurtaran paşalar; Hilmi’yi, Fevzi Türker’i, Seni, askerini teslim edenleri de emin olun hiç unutmayacağız!!.. Tıpkı Kuvva-i İnzibatiye’yi hiç unutmadığımız gibi.

Erdoğan orduya başsağlığı diliyor(!). Geçmişte de bunu yaptı, ben eleştirdim. Adam “Türk Milletinin başı sağ olsun” diyemiyor. Acımızı sadece Orduyla sınırlıyor. Sonra çıkmış; “terörle mücadele kararlılığımız var” diyor.

Recep Bey, Recep Bey; biz bu Türküyü çok dinledik. ”Yalama oldu Recep Efendi, yalama!!.” Sınır ötesi harekat neden yapılmıyor dendiğinde; “ben bir Amerika’ya gidip sorayım” diyen sen değil miydin? Başka bir zaman gene sınır ötesi denmişti de sen; “bekara karı boşamak kolay” diye cevap vermemiş miydin?. Evet Recep Bey, haklısın, biz bekarız. Sizler gibi ABD, AB, İSRAİL ve PKK ile evli değiliz. O yüzden 4 seri katili boşamak gibi bir derdimiz yok.

“Tavuk götü tövbe tutmaz” der büyükler. Ben de sizin hiçbir sözünüze inanmıyorum. Anadolu tabiriyle “Seninle Tuvalete bile gitmem ben” de, giden vicdansızlar utansın, utanmaları kaldıysa.

Gene televizyonlarda konuşuyor soysuzlar. Zamanlamaymış, bilmem neymiş. Bütün fahişeler ar eder ülkemin ekmeğine kan doğrayan bu küresel fahişelerden!!.

Hangi zaman ulan dangalak? Evet; zaman diyorsan, 13 şehidimizin ardından DTK özerklik ilan etti. AKP o toplantıya bir vekili, Ensarioğlu ile katıldı. Ülkenin bölünmesinin ilanıdır bu!! Kayıt edeceksen 14 Temmuz 2011’i kaydet. İşte sana “UTANǔ zamanı.

Sizlere dememiş miydim Kürdistan’ı AKP kuracak diye? Dememiş miydim AKP ülkemiz için bizzat güvenlik problemi oluşturuyor diye? Sizlere dememiş miydim “AKP öncü işgal kuvvetidir” diye. Görev gereği ordunun komuta kademesini esir etti AKP.

Sen Recep Bey, evet sen!!. Seni gösteriyorum işaret parmağımla. Sen PKK’ya Ankara’nın göbeğinde, polislerinin; evet, senin polislerinin eşliğinde kapalı salonda toplantı yaptırmadın mı? O toplantıda dağlıca baskınını öven şarkılar okunmadı mı?

“DTP AKP’nin mayın eşeği mi” başlıklı yazımda şöyle yazmıştım:

Bütün bu yazdıklarımı ve daha yazılacak birçok bilgi art arda geldiğinde AKP’nin nereye yürüdüğü ortaya çıkıyor. PKK başkentte “Türk Polisi” korumasında Ankara’da toplantılar yaptı. DTP’nin Ankara’da ki kongresi için Fatih Altaylı “Ankara’nın Göbeğinde Kandil Dağı mı Var” diye bir yazı yazdı. Yazıdan bir bölüm:

”Dört bir yanda Öcalan posterleri, PKK'nın askeri ve siyasi kanatlarının afişleri vardı.
20 bin kişi 'Öcalan'a özgürlük' diye bağırdı.
Ve daha vahimi, çok daha vahimi DTP Kongresi boyunca çalınan,
salondakilerin halay çektiği, bir dakika bile susmayan bir
"Türküydü"
İşte bu türkü kanımı dondurdu.
Türkünün adı "Oramar türküsü"
Öyle herhangi bir türkü değil.
Yeni bir türkü.
Türküyü yazan kim biliyor musunuz?
Dağlıca Baskını'nı düzenleyen teröristler.
DTP Kongresi boyunca çalınan bu türkü bir Dağlıca baskını
güzellemesi.”
Yazının tamamı için:
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.internetajans.com/default.asp?NID=65283


Artık bu yeni cinayetleri de şarkılaştırırlar, sizlerin korumasında okutursunuz. Sizler katilimizsiniz. Bu kanda eliniz var!!. Sorumluluğunuz var!!. Ey AKP, KATİLİMİ GÖRDÜM. KATİLİMİZ SİZSİNİZ!

Ve ben de tıpkı Murat İde gibi; “sadece bu ülkeyi sevenlerin başı sağ olsun, gerisine de bu şehitlerin hakkı haram olsun(!!)” diyorum.

Ordu’nun komuta kademesini esir aldınız. Orduyu mücadele edemeyecek hale getirdiniz. PKK ile mücadele edenlerden adeta PKK adına intikam aldınız. Bu asker terör ile mücadele edebilir mi? Askerin morali yerlerde sürünüyor. Terör yasaları ile elleri-kolları bağlanmış durumda.

Bir söz de sana Sayın Gül. İyi şeyler olacak diyordunuz açılımları kutsayarak... 13 şehidimiz var. PKK Diyarbakır’da özerklik ilan etti. Cumhurbaşkanı olduğunuz AKP de o toplantıya bir adam(!) verdi. İyi dediğiniz şey bu muydu? Siz benim Cumhurbaşkanım değilsin. Sizi vicdanımda reddediyorum.

Evet sen Recep efendi, sen Sivas’ın ötesi diyerek Sivas’a çizgi çizdin. Sen terör sorununu Kürt sorunu haline getirdin. Bugün DTK özerkliğini ilan etti. Sen ne mi yapacaksın? Hiçbir şey!!.

Ben biliyorum ki Recep Bey, sen ABD elinde rehinsin. Gönüllü rehin. Hırslarına rehin verdin kendini. Bir rehinin bu ülke için yapacağı “iyi” hiçbir şey yoktur!!

Ben KATİLİMİ görüyorum!

Sizler, siyasetiyle, Bizans medyasıyla, Bizans aydınıyla hayranı olduğunuz bebek katiliniz Öcalan’ı da alıp gidin!! Yapabileceğiniz tek iyilik budur işte.

Sen, Fenerbahçeli yandaş, şike için ortalığı yıktınız. Şimdi neredesiniz? Vatanınız olmazsa takımınız da olmaz. Vatanınız olmayınca düzülen sadece takımınız olmaz, sülalenizle birlikte siz de olursunuz.

Yetti gayrı, YETTİ!!

Televizyonlarında lay lom yapan karanlık vicdanlılar. Bu ülkenin ekmeği, suyu, havası hepinize zehir zıkkım olsun. Gülerek program yapanlar, Allah sizleri gülmeye hasret bıraksın inşallah!!

Hepsi Ermeni olanlar, sizlere söylüyorum. Siz de defolup gidin Ermenistan’a!!.

Düşmanlarımızı, ucuzları, korkakları, kuklaları, yavşakları gördüm. Sizleri de Ali Kemalleri, Türk Milletine “damızlık ecnebi” isteyen soysuzları unutmadığımız gibi unutmayacağız!!..

Allah topunuzun belasını versin!!

Zahide Uçar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2011, 19:39:26 »

Mükemmel bir yazı. Hislerime direk tercüman olmuş Zahide Uçar. Böyle kalemlarin varlığı yüreğimize biraz olsun su serpiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2011, 20:29:22 »

Paylasim icin tesekkürler anda,kelle koltukta bir yazi olmus. Sandigimiz kadarda yalniz degiliz herhalde. Bu allah belanizi versin meselesine gelince,aklima br hikaye geldi. Bu günlerde allah belanizi versin moda oldu. Beddua etmek anayasada suc olmadigi icin,Yenicag yazarlarida ,bela okumakta siraya girdiler. Mahallenin imami ,adamin birinin anasini beceriyormus,hocaya sikayet etmeye karar vermis. Hocaya gidip,hocam imam anami beceriyor ne yapayim diye sormus ? Hoca hicbirsey yapma evladim,allah belasini verir ! Aradan bir zaman gecmis,degisen birsey yok,yine hocaya gitmis. Hocam ,imam anami becermeye devam ediyor,allahta belasini vermedi ,nasil olacak bu is ? Allahtan ümidini kesme evladim,birgün mutlaka belasini verir sende görürsün diyerek adami yolcu etmis. Gel zaman git zaman, ayni tas ayni hamam. Adam imami öldürmeye karar vermis,merdivenlerden itekleyip imami öldürüp,tekrar hocaya gitmis. Hoca ne var diye sormus ? Imam öldü hocam. Ya demis ben sana demedimmi,allah belasini verir . Adam hocaya cevaben,ne allahi hocam,isi allaha biraksaydim imam daha cooook anami bellerdi diyerek cekip gitmis. Bunlar belasini allahtan degil bizden bulacak. Bir millete ihanet etmenin sonuclarina katlanacaklar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2011, 21:45:08 »           İçimizde coşkuyla bağırmak istediğimiz şeyler bunlar işte. Yüreğimiz acıyla yanarken olanları karabasan gibi izlerken bunlar var içimizde. Kalemine sağlık Kandaş iyi yansıtmış durumumuzu.  Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.145 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.036s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.