Nikolay İvanoviç İlminskiy Leşi Kimdir
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Temmuz 2020, 16:40:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nikolay İvanoviç İlminskiy Leşi Kimdir  (Okunma Sayısı 3933 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sakallı Nurettin Paşa
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 58


Etnik Öğütücü


« : 30 Nisan 2015, 15:59:02 »Günümüz Orta Asya Türk Lehçelerinin Yaratıcısı, onlara farklı kültürler veren, Orta Asya Türk Tarihinin günümüz Mimarı Nikolay İvanoviç İlminskiy isimli leş suratlı şerefsiz kimdir?

Bu gördüğünüz gavat sayesinde Özbekler, Türkmenler, Kazaklar kendi kendilerine övünmektedir. İşte biz Özbeğiz sizden farklıyız falan gibi. Neyse, bu gördüğünüz klorak suratlı orospu çocuğu sayesinde Orta Asyadaki Türklerin çoğu kendine Kazak, Türkmen, Özbek kimliği benimsemiştir. Ne demişti Özbekler?

"Timur Türk değil Özbek. Biz Özbekler olmasaydı Türkler Avrupa'yı Yıldırım Beyazıd ile fetheedecekti."

İşte gördüğünüz gibi tüm bunlar bu adamın eseridir. Nikolay İvanoviç Orta Asyadakileri Ruslaştırmak için çok uğraşmıştır. Ana dili gibi Tatarca öğrenmiş. Diğer Türklerin birbirine benzeyen dillerini ayırmak için farklı söz öbekleri ve tonlamalar yaratmış, Kril alfabesini ile Türk dillerinin yazılması için uğraş vermiştir. Hatta Arapça'da öğrenmiş ve bunu Orta Asyadakilerin lehine kullanmıştır.

Adam başlı başına bir profesyonel. Tam bir asimilatör. Zehir gibi aklı vardır bu gavadın.Gerçek bir Rus Irkçısıdır. İşini daha da ilerletmiş, sadece Orta Asyadaki Türklere değil diğer milletlerede aynısını uygulamış ve Rus olmayan halklar arasındaki lehçe farklılıkları güçlendirmiş, bu halklar iç içe yaşadıkları diğer halklarla anlaşabilmek için Rusça konuşmak zorunda kalmıştır.

Rus milliyetçiliğinin vücut bulmuş halidir Nikolay İvanoviç. Tarih bakımında çok önemli bir şahsiyettir, lakin yaptıkları sadece bize zarar vermiştir. Bu adamın mezarını kazıyıp kemiklerini lağım çukuruna atacağız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türkçüler, dayanışmalı yaşamaya mecburdur. Dayanışma, az kuvvetle çok iş görmenin tek ve değişmez çaresidir. Dayanışma olmayan yerde, için için bir çekişme var demektir. Türkçü, ülküdaşları ile olacak bir geçimsizliğin ülküye zarar getireceğini bilir."
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.145


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2015, 16:10:05 »

Güzel konu açmişsin bir tarafta ruslaşip Türklüklerini kaybeden kardeşlerimiz, bir tarafta araplaşip yobazlaşanlar. Dertler bir değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Tong Yabgu Kağan
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2015, 16:29:42 »

Rusyanın en etkili ajanlarından birisidir. Tam bir Türk düşmanıdır. Ancak düşmanlığını silahla, kavgayla değil aklıyla kullanmış birisidir. Ancak Ruslar bu adamdan sonra da bunun gibi şerefsizler yetiştirmeye devam etti ve hala devam etmektedir.

Cidden bu pezevenkte zehir gibi akıl var. Aslında düşmandan alınacak tek örnekte bu. Ve mezarına sıçmak istediğiniz birisi varsa cidden bu pezevenk listenin ilk 10'una girer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.