Nedir Bu Yahudi ve Ermeni saplantısı?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Ekim 2020, 09:44:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nedir Bu Yahudi ve Ermeni saplantısı?  (Okunma Sayısı 3303 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« : 05 Ağustos 2011, 01:58:53 »

Sözlerim yanlış anlaşılmasın ama bizim millette mantıksız bir ermeni ve yahudi saplantısı var. Yahu adama kürtler pkk diyorum adam bana onlar ermeni diyor. Yok efendim apo denen hayvan aslında kürt değilmiş de ermeniymiş. asıl pkklılar ermenilermiş.

Ayrıca bir de ne olursa olsun her olayın arkasında ''bunu kesin yahudiler yapmıştır'' ya da ''bunlar yahudi oyunu'' gibi saçmalıklar konuşuluyor. Yahu ne ermenisi, ne yahudisi? Bu yahudileri farkında olmadan bu kadar büyütmenin ne anlamı var? Bazan diyorum kendi kendime; her taşın altında bir yahudi aramak bence cemaatların gizli gizli yahudi propagandası yapmasına işarettir diyorum.

Her taşın altında yahudi aramak, pkk ya ermeni demek gerçekleri perdelemektir. Bunlar bilinçli olarak bilinçsiz kitlelere benimsetilmiş saçma düşüncelerdir. Bu sayede kürtler ile bazı yaşanan olumsuz gelişmelerin sorumluları gizlenmiş oluyor.

Ben bu tip bilinçsizce konuşan Türk soylulara bu durumu iyice izah etmeye çalışıyor, uyarıyorum ama yine de anlamıyorlar. Ah ulan cemaatler ah! Bunlar millete birşeyler mi enjekte ediyorlar acaba? Yoksa bu kadar saçmalamak normal değil. Saçmalığın da bir sınırı var yahu!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2011, 02:08:48 »

Andam enjekte etmiyorlar,az önce dediğim gibi israilden domates,hıyar tohumunu alırsan,mercimeğini kanadadan getirisen,pamuğunu ne olduğu belli olmayan ülkeden getirirsen olacağı bu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2011, 03:09:30 »

Yahudi saplantısının ana nedenlerinden biri hristiyanlık ve müslümanlıkta yahudileirn oldukça aşağılanmış bir kavim olarak gösterilmesidir. Buna bağlı olarak dini duyguları ağır basan halkta da böylesine bir saplantı oluşması doğal. Ayrıca yahudiler çok sayıda gizli örgütlenme kurduklarından hristiyan ve müslüman halk tarafından kötülüklerin kaynağı olarak görülürler.
Avrupa daki veba salgınlarının  yahudilerin su kuyularına gizlice attıkları zehirlerden kaynaklandığının kulaktan kulağa yayılmasıyla veba yıllarında Avrupa da çoğu kez yahudi katliamı yapılmıştır.

Kürtlerin kötü görülmemesinin ve Anadoludan kovulmamasının tek nedeni müslüman olmalarıdır. Eğer ermeniler de müslüman olsaydı, bu kadar kötülük yapmalarına karşın inanın ki yinede görmezden gelinirlerdi ve Anadoludan sürülmezlerdi... Bizim halkımız ümmetçi yaşayıp ümmetçi ölüyor. Herkes ona vuruyor, ama o ümmet batağında herkesi kucaklamaya çalışırken boğuluyor...


Ümmetçiliğin dibine vurmuş bu toplumda ne kadar kötülük yaparsa yapsın birilerinin müslüman olması sonsuz hoşgörü görebilmesi için yeterli nedendir. Irkların Türk milletine verdiği zararlarına değil, Türk milletiyle olumlu olumsuz münasebeti olanların dinlerine göre tasnif edilmesinden ötürü; kötülüğü dokunanların müslüman olmayanlardan olduğunu iddia etmek artık alışkanlık haline gelmiştir.

Ermeni Hrant Dink'in DTP'lilerin çeyreği kadar iş yapmamasına rağmen İstanbul'un göbeğinde mermi manyağı yapılmasının da, Türk milletinin canına kastetmiş kürtlere kardeş denmesinin de, dağdaki kürtlerin ermeni-yahudi diye nitelenmesinin de nedeni; toplumun din takıntısıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2011, 12:02:19 »

Zaten din afyonuyla milleti manyak yap,ne olduysa dini referans göster.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
IrkçıFilozof
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2011, 21:27:56 »

Türk'ün,bir nevi kendini kandırma isteği,gerçekler yerine toz pembe yalanlarla yaşamak isteği.Ve en önemlisi de Türk'ün kürtler'i kardeş olarak görmesi.Bu kavram karışıklığı Türk ırkımızın çoğunluğunda malesef mevcuttur.

Peki ne yapmalıyız ?

Türk'ler kendinden aşağı olan insanlara acımışlardır tarih boyunca.Türk'ün ulu ırksal özellikleri,karşısındakine acıma,adaletli davranma gibi vs. özellikleri onun daima karşısındakini kardeş olarak görmesine neden olmuştur.Ancak,biz yine de diretmeliyiz.Irkdaşlarımıza doğru yolu göstermeliyiz.Onlara gerçekleri anlatmalıyız.Bizzat kendimiz buna çabalamalıyız.Kürt'ün bize Ermeni'den daha fazla zarar verdiğini,tüm ırkdaşlarımıza anlatmalıyız.Tarihte,kürt isyanları yüzünden ne kadar canımızın yandığını tüm ırkdaşlarımız bilmeli.

Yılmadan,sistematik bir şekilde anlatılırsa,Türk ırk'ı asıl düşmanlarını bilecek ve ona göre davranacaktır.

 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Biz TÜRK'ler, TANRI soyuyuz. TANRI, TÜRK evladını özel yaratmıştır.

Ve her zaman bizim yanımızdadır ! Düşmanlar unutmasın.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2011, 21:29:56 »

Türk milletinin kalbi yufkadır . Savaşta bile olsa...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.