Nazım Hikmet adlı şair bozuntusu
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Nisan 2020, 05:07:37


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nazım Hikmet adlı şair bozuntusu  (Okunma Sayısı 13014 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KOCATÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 80« : 31 Ekim 2010, 06:38:38 »

NAZIM  HAİNİ

Son  zamanlarda  internet    forumlarında  "nazım hikmet"   denen  şerefsiz  vatan   hainini  öven  yazılara  rastlıyoruz.

Genç  ırkdaşlarım   bilmeyebilir..

Nazım  Hikmet  ,  katıksız   ve  azılı  bir  TÜRK  düşmanıdır.

TÜRK'ün  son  başbuğ'su   ATATÜRK'e hakaret eden Nazım Hikmet'i sempati  duyan birisi  TÜRKÇÜ  DEĞİLDİR.  TÜRKÇÜ  , sebeb   ne  olursa   olsun  nazım'ı  sevemez,  sempati  duyamaz.

İstiklal savaşımızda 18 yaşındaki delikanlılardan 70 yaşındaki dedelere kadar erkekler cephede savaşırken, yaşlı teyzeler vatan malı ıslanmasın diye kış günü bebeğinin üzerindeki örtüyle silahların üzerini örterken Nazım Hikmet 20 yaşında cepheye koşacağı yerde komünist Sovyetler Birliğine devrimi kutlamaya  koşmuştur.

Lenin, 6 yıl içinde 28 psikopos, 1215 papaz, 6.575 profesör, 8.800 hekim, 54.850 subay, 260.000 er, 105.000 polis memuru, 48.000 jandarma, 12.500 memur, 335.250 aydın, 192.000 işçi, 815.000 köylü olmak üzere yaklaşık 2 milyon kişiyi katletmiştir. Nazım bu gerçeği bile bile Türkiye'yi Moskova'ya uydu komünist bir devlet haline getirmek için mücadele etmiştir.

Nazım, Stalin için ''beni o yarattı'' demiştir.
Stalin 112 bin Türk ailesini buzlara gömmüştür. 425bin Türk'ü yük vagonlarında haftalarca aç, susuz, tuvaletsiz, havasız bırakarak yerlerinden etmiştir. Kırım Türklerini, Özbek Türklerini birbirine kırdırtmaya çalışmıştır. Türk'ü Türk'e kırdırmak için elinden geleni yapmıştır.
Nazım, Stalin'in öldüğü akşam Budapeşte radyosundan Stalin'e şiirler, ağıtlar okumuştur.

Nazım'ın Stalin'i değil, sürgün edilen yüzbinleri, katledilen milyonları sevmesini isterdik. Damarında bir gram Türk kanı taşımayan Nazım Hikmet, Stalin'in katlettiği milyonlarca Türk için bir nebze üzülmemiştir.

Her Türk Milliyetçisi Atatürk'ü sever, onu sevmeyenleri sevmez. Şu mısralar Nazım tarafından Atatürk için yazılabilmiştir.

Burjuva Kemal'in omzuna binmiş,
Kemal kumandanın kordonuna.
Kumandan kahyanın cebine inmiş,
Kahya adamların donuna.
Uluyorlar.
Hav, hav, hav.... Hak tu.....

O, Lenin gibi milyonların katillerine, Stalin gibi soydaşlarımızı hayvan vagonlarına doldurup Sibirya buzlarında ölüme terk eden canilere aşık olmuş, Türk milletini düşman çizmelerinden kurtaran Atatürk'e ve Türk ordusuna hakaret yağdırabilmiştir.

Birilerinin gözünde evliya olsa bile, TÜRKÇÜ  bu  yılanı asla  sevemez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KOCATÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 80« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2010, 06:42:27 »

TÜRKÇÜ'nün  bu   konudaki  vazifesi  ;  internet  forumlarında   nazım'ı  öven , sempati  duyan  ahmaklara , geri  zekalılara  şiddetle   karşı   çıkmak  ve  nazım'ı   bilmeyen  cahillere   onun  gerçek  yüzünü  tanıtmak  olmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2010, 09:16:05 »

Nazım Hikmetov p.ç hazretlerini facebook denilen ortamlarda  paylaşan yanına Necip Fazıl Kısakürek' i üstad diyerek ekleyen sonrada k.çbuğ k.rdeş diye hezeyanlarda bulunan bir alay örümcek beyinli bulmak mümkün olacaktır. Lâkin, kendini ve dolayısıyla tarihini bilen bir TÜRK soylusu bu moskof artığına ve günümüzdeki özentici p.çlerine pabuç bırakmayacaktır.

Ayrıca Atsızcılar otağımızdan sonra bu güzel otağımızda da sizleri görmek beni sevindirdi Sayın KOCATÜRK ağabeyim. Esen olsun.

TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
Tunç Yürekli
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 107


Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.


« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2010, 10:00:00 »

Her insan kendine şerefine uygun bir lider belirler. Nazım, kendi şerefine uygun bir liderin izinden gitti ve dünyanın bugüne kadar görmüş olduğu en kanlı katillerinden biri olan Stalin'i sevdi. Lider, savunduğu halkın şerefini ve onurunu yansıtır. Stalin ise şerefsizlik ve onursuzluk adına büyük bir örnektir. Savunduğu halkın ise ne derece düşmüş olduğunu hiç anlatmaya gerek yok.

Nazım, gün geçtikçe milli duygu sahibi biri olarak tanıtılmaya başlandı. Kendini dünyanın her yerinde acı çeken insanların sesi olarak tanıtan Nazım, Türk'e acı çektiren herkesi kendisine dost bildi. Türklere zor günler yaşatan Çinli devlet adamına şiir yazdı. Türklere onca acı yaşatma hevesi ile hayat geçirmiş Stalin'e şiirler yazdı. Nazım'ı savunanlar! Siz hangi onurdan siz hangi şereften bahsediyorsunuz?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Türk'ü sevdim, seveceğim. Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabul! Türk Irkı sağolsun!''
Nejdet sançar
ARPAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2010, 12:04:37 »

TÜRKÇÜ'nün  bu   konudaki  vazifesi  ;  internet  forumlarında   nazım'ı  öven , sempati  duyan  ahmaklara , geri  zekalılara  şiddetle   karşı   çıkmak  ve  nazım'ı   bilmeyen  cahillere   onun  gerçek  yüzünü  tanıtmak  olmalıdır.

Sayın KOCATÜRK ağabey,

Türkçü ne olursa olsun birbirini herzaman bulurmuş...Hoşgeldiniz ve birliğimize güç kattınız..

TTKvY
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2010, 12:37:05 »

     NAZIM HİKMETOVUN 7 ARALIK 1961 DE DÖNEMİM SOVYET LİDERİNE YAZDIĞI MEKTUP

     Saygıdeğer Nikita Sergeyeviç

19 yaşından beri yalnızca kalbim ve kafamla değil geçmişimle de Sovyetler Biriği'ne bağlıyım.
Bolşevik Partisine ilk olarak 1923 yılında üye oldum. Ardından 1924 yılında yine Moskova'da, 1925 yılı başında Türkiye Komünist Partisi üyesi oldum. Doğu Emekçileri Komünist Üniversite'ni bitirdim ve parti işleri için Türkiye'ye gittim. 1925 yılı sonunda Ankara'da yer altı çalışmaları gösterdiğim için gıyaben 15 yıl hapis cezasına çarptırıldım.

Sonra yine Moskova'ya döndüm. 1928 yılında Türkiye'de parti işleriyle uğraştım. O zamandan 1950 yılına kadar toplam 56 yıl hapis cezasına çarptırılmama karşın toplam 17 yıl ceza evinde kaldım. Başta Sovyet halkı olmak üzere ilerici insanların mücadelesi sonucu ceza evinden çıkarıldım.Ben sayılı komünist şairlerdenim. Çok mutluyum. Çünkü büyük Ekim devriminin 5. yıl dönümünü Moskova'da kutladım. Bu nedenle şiir yazdım. SBKP'nin 22 kongresini kutladım. Bu nedenle de şiir yazdım. Artık on yıldır Moskova'da yaşıyorum. Ailem de yanımda. Bütün Sovyet halkı gibi buradaki yaşama alıştım. Saygıdeğer Nikita Sergeyeviç yardım edin, ben Sovyet vatandaşı olmak istiyorum.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yetimbozkurt
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2010, 12:46:27 »

Bu paylaşım için çok teşekkür ederim. Buradan ögreneceğım çok şey var. Büyük bir aptallık yapıormuşum da haberim yokmuş. Çok teşekkür ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SELCEN06
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2010, 12:54:34 »

Kurt İnine hoşgeldin yetimbozkurt, bizlerin de bir kısmı öğretirken bir kısmımız da senin gibi öğrenmeye devam ediyor.Çünki burası Türkçülük Okulu !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gök Yeleli Asena
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 183


Gök Çeri


« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2010, 16:41:58 »

Nazım denen soysuz  için Atsız atamda Komünist DonKişotu Proleter- Burjuva Gospodin Nazım Hikmetof Yoldaşa - Nihal Atsız
konulu makalesinde ;

Alıntı
Nazım Hikmetof Yoldaş hasep, nesep, şeref, kan diye birşeyler tanımadığını söylüyor, bunları söylemeğe lüzum yoktu. Biz zaten komünist taslaklarında böyle şeyler olmadığını biliyorduk. Ataları, bu toprağa kan katanlardan, halis kanlı Türk olanlardan bir komünist çıktığını da zaten şimdiye kadar görmedim. Bunlar daima kanı bozuk, sütü bozuk, yeri yurdu belirsiz, soyu sopu şüpheli ve Türk olmuyan kimselerdir. Nitekim Nazım Hikmekof Yoldaşın kendisi de Türk değildir. Acundaki komünizmin de nasıl bir bozuk kan unsuru olduğunu anlamak için onların önderlerine bakmak kafidir. Biz, kanı Türk olmuyan yurttaşlardan bu yurda ne kadar bağlılık beklenebileceğini birçok acı denemelerle öğrenmiş bulunuyoruz. Onun için Misonlar, Kohenler ve Çerkes Ethemlerle Nazım Hikmetof Yoldaş arasında hiçbir fark görmüyoruz.

Diyerek gereğini söylemiştir. Günümüzde bu Atatürk ve Türk düşmanı soyu kırığı Türk sever  göstermeye çalışanlara  vasiyetnamesini göstermek yeterlidir! Kan ve fikir olarak Türklük ile alakası olmayan bu müptezel zağarın izinden gidip ona yalakalık edenlerin canı tamuya. Biz Türkçüler genç kandaşlarımızı ağına düşürmeye niyetli olan her türlü oluşumun karşısında dimdik duracağız! Son Türk uçmağa varmadan asla emellerine ulaşamıyacaklar!!

Hikmetof'un  vasiyetnamesi : 

Alıntı
Moskova şehri, 1959 yılı Eylül ayının onu.

Ben, yurttaş Hikmet-Borjentski Nazım, Moskova kentinde 2. Pesçanaya Sokak, altıncı ev, 112 dairede oturan kişi bu vasiyetname ile, ölümüm vukuunda aşağıdaki hususların yapılmasını vasiyet ediyorum:

Bütün yazınsal yapıtlarımın ve onların yeni baskılarının yazarlıktan doğan teliflerini aşağıdaki kişilere vasiyet ediyorum:

Türkiye’de İstanbul şehrinde Kadıköy’de Cevizlik Sokak 31 numarada yaşayan karım Münevver Andaç’a ve oğlum Mehmet Andaç’a gelirlerimin yüzde 75’ini bırakıyorum.

Türkiye Komünist Partisi’ne, onların temsilcilerinin şahsında gelirimin yüzde 25’ini bırakıyorum.

Sovyet Sosyalistleri Cumhuriyetleri Birliği Medeni Kanunu’nun 422’nci maddesinin içeriği noter tarafından bana okundu.

Bu vasiyetname 2 kopya olarak düzenlendi ve imzalandı.

Bunlardan birinci kopya, Dorogomilovskaya Sokak 4. binadaki Moskova 11. Devlet Noterliği Bürosu’nda muhafaza edilmektedir.

İkinci kopya da Hikmet-Borjentski Nazım’a verilmiştir.

Hikmetof gibilerini "vatan şairi" ilan edenlere cevabımız bunun gibilerin sadece vatan haini Türkçülük düşmanı olduğu gerçeğidir..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde yabancı duygu ve düşüncelerden gelen bütün engeller yıkılacaktır. - Türkçülük insanlara hiç bir vaatte bulunmuyor, maddi veya manevi bir şeyvermiyor. Yalnız istiyor... Fedakarlık ve feragat istiyor. ATSIZ
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2010, 16:43:27 »

Düşman vatanın kalbine hançerini saplamışken, vatan sahip çıkacak evlatlarını ararken; bu Nazım denen melez Polonya vatandaşı vatanı terkedip soysuz Lenin'e methiyeler düzmek, votka içip ayyaş ayyaş gezmek için Moskova'ya kaçmıştır.

Vatan evlatları düşmanın topu, tüfeğine karşılık yalın kılıç, balta ile bu yurdu savunurken, vatan millet malıdır diyerek analar çocuklarının üzerinde ki örtüyü ıslanmasın diye cephane üzerine örterken;  kaçıp yüzbinlerce Türk'ün kanına giren Lenin'e Moskova'da methiyeler düzen, votka içip Rus dilberleriyle gününü gün eden Nazım denen hain, şimdi vatansever olarak tanıtılmaya çalışılmaktadır.

Vatansever olmak demek, vatan en zor durumda iken vatandan kaçıp daha sonra ortalık güllük gülistanlık olunca 2-3 tane şiir yazmak demek değildir. Sakarya'da, Dumlupınar'da toprağa şiirini kanıyla yazmak demektir!

KOCATÜRK ağabey, tekrardan hoşgeldin!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.048 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.