Mustafa Kemal’i reddediyoruz!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Aralık 2019, 13:50:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mustafa Kemal’i reddediyoruz!  (Okunma Sayısı 7138 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orospu Cocugu
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 2


« : 08 Mayıs 2012, 23:19:58 »

Öyle bir korku ve propaganda var ki sanki Mustafa Kemal olmasaydı biz bugün hala esirdik bilmem ne.Türk’ün BİN yıllık tarihinde Mustafa Kemal nokta kadar yer tutmaz.Ondan önce de Devletler kurduk ondan önce de bayrağımız vardı ondan önce de toprağımız vardı.Kim bilir belki de o olmasaydı Yunanlıları denize dökmekle kalmayacak belkide kıbrıstan adalardan ve balkanlardan tamamen temizleyecektik.Kim bilir belkide ol olmasaydı Kazım Karabekir sadece Yunanlıları denize dökmekle kalmaz Kafkasya’yı da aşıp Türk dünyası ile Türkiye’yi kenetlerdi.Kim bilir belkide o olmasaydı çapulcu Yunan ordusunu mağlup ettik diye sevinmek yerine MİLLİ bir devlet kurup BATI maymunu ve uşağı bir rejim tesis edilmezdi.

Evet Mustafa Kemal’i devrimlerini inkılaplarını insanlık dışı uygulamalarını Tek parti zihniyetini reddediyoruz,bunun için geçerli bir çok nedenimiz var.Mustafa Kemal’i reddediyoruz çünkü,
Her yerde onun HEYKELLERİ ni görmekten sıkıldık
Her yerde onun propagandasını işitmekten usandık                                                  
Müslümanın ezanı ile uğraştığı için reddediyoruz.(sanki namaz kılıyordu da ezanla derdi neyse artık!)
İslam’a  ve yüce kitabı Kur’ana “Gökten indiği sanılan kitaplar ve dogmaları” dediği için reddediyoruz.
Ayasofya’yı müze yaptığı için reddediyoruz
O’nun adına hareket eden kokoşların meydanlarda çarşaf yırttığı için reddediyoruz
O’nun adına hareket edenlerin cuntacılık ile millete ihanet hareketlerine girişmelerinden bıktık
O’nun yüzünden bu ülkeye demokrasi 50 yıl geç gelmesinin bedelini çok ödedik,unutmadık
Müslüman Türk’ü o tarihi ile bir bütün olmuş şanlı ceddinden kopardığı için reddediyoruz
Mustafa Kemal lafını işitmekten bıktık
Ayrıca reddetme hakkımızı da kullanıyoruz ve reddediyoruz
Mustafa Kemal’i koruma kanunundan artık bıktık,kurtulmak istiyoruz
Çocuklarımıza okullarda evrensel bilim yerine Atatürk’ün en sevdiği şarkılar,Atatürk’in en sevdiği yemekler gibi saçma sapan ödevler verilmesinden bıktık.
Milliyetçi olmak istemiyoruz 6 oktan nefret ediyoruz
Devletçi olmak istemiyoruz inkilapçı değil karşıdevrimci olmak istiyoruz
Vahdettin’e sövmek Osmanlıya sövmek istemiyoruz reddediyoruz
Şapka takarak modern olacağını sanan kafaları reddediyoruz
İstiklal Mahkemelerinde katledilen masumlarımızın hakkı için reddediyoruz
İskilipli Atıf Hocalar Mehmet Akifler hürmetine reddediyoruz
Kokuşmuş CHP den bıktık istemiyoruz
Bugün olmuş hala Milli Eğitim’de çocuklarımıza Mustafa Kemal’in yani Atatürk’ün en sevdiği şarkılar en sevdiği yemekler şeklinde ödev veriyoruz.İnternette bununla ilgili binlerce ödev sitesi ve içeriği var.Dünyada daha bu türden bir saçmalığın eşi varmıdır acaba.Atatürk’ün en sevdiği yemekler en sevdiği şarkılar , bunlar milli eğitim müfredatına göre çocuklara ödev olarak veriliyor.Zıkkımın kökü ÖDEVİ ..Biz çocuklarımızı okula, Atatürk hangi yemekleri severdi hangi şarkıları severdi gibi saçmalıkları öğrensinler diye mi gönderiyoruz? bari şunu da eklesinler “Atatürk’ün en sevdiği RAKI” çocuklara yakında bunu da ödev olarak verirler.. Şaka değil gerçek ne yazık ki..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AK Parti Her Şey Türkiye İçin!
Deniz Tigin
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 10« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2012, 23:25:55 »

Defol git gürcü kıçı yala! Gerzek fikirlerinle akşam akşam asabımı bozma!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NesliSAH
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 174« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2012, 23:35:58 »

Ulan serefsiz it, Memleketi karis karis satan senin gibi itlerin  boynuna AB ve ABd nin tasmasini takmak üzere olan  alcak namussuz  serefsizden cok memnunsun.
Tasman boynunda seni bir kaziga bagladiktan sonra emin ol önüne  bir kemik bile atmayacaklar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Girdab-i Mihnet de kapandim kaldim
Vermedin bir yandan ses kara bahtim
Anladim gafilsin uykuya daldin
Yeter poyraz olda es Kara bahtim.

Dünyada  bir candan korkulmaz iken
Pencemden kimseler kurtulmaz iken
Aslana Kaplana yirtilmaz iken
Dedirdin Cakala pes kara bahtim.   
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.163« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2012, 00:11:40 »

 Şu başlığı açan için soysuz piç yaftası bir şeref kalır. Keşke 7 ceddini s..min piç oğlu piçi bir orospu evladı olduğundan atıldı gibi ibare olsaydı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
kalalduruk
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 57


Töre,Han,Çeri


« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2012, 00:22:59 »

Aslında sitede sinerji oluşsun diye ortaya çıkmış bir ahmağın hezeyanları bunlar ama benimde şu anda pek yapacağım bir şey yok bari elimin yettiğince cevap vereyim.
-Bir kere evet Gazi Paşa olmasaydı biz gerçekten esirdik. Karşı argümanı henüz üretilemedi bu tezin.
-Senin alabiliriz dediğin Kıbrıs'ı Berlin konferansında İngilizlere bizzat Sultan 2.Abdülhamit Rusya'dan bizi korusunlar diyerek vermek zorunda kaldı. Eğer alamayana kızacaksan verenede kızacaksın ki samimiyetini göreceğiz.
-Gazi Paşa Türk Tarihinde bir nokta demişsin,eyvallah tabi ki bir noktadır. Eğer devlet kuran nokta ise o çok övdüğün RTE'nin de bırak devlet kurmayı,devlet başkanı dahi olmadığını sadece 10 yıllık bir hükümetin icra makamında olduğunu görerek RTE'yi de o noktalara kıyasla Türk Tarihinde atom çekirdeği kadar yer eden bir zat olarak ilan edeceksin.
-Yunanlıları Balkanlardan temizlemekten bahsetmişsin,Osmanlı Cihan Devleti en güçlü zamanında bile Mora da ki isyanları zarzor oda rüşvetler sayesinde bastırabiliyordu. Ya o o çok övündüğün Osmanlı çok acizdi,ya da hayalperestliğinin sınırları cahilliğini görmeni engellemiş.
-Milli Devlet'ten bahsetmişsin, kuruluş itibariyle Türkiye Cumhuriyetinden daha milli bir devlet nasıl oluyor hele bu devleti bugünün liberal yavşakları faşist-diktatoryal olarak tanımlıyorken nasıl bu devlet milli olmaz izahat edermisin. Ya da Milli Devlet'in tarifini bir yap eğer Türkiye Cumhuriyeti bu tarife uymaz ise söz sana sen haklısın diyeceğim.
-Kazım Karabekir Paşa'dan bahsetmişsin, evet Kazım Paşa Milli Mücadeleyi başlatmak için Gazi Paşa'dan daha önce Trabzon'a gitmiştir. Fakat "ordum ve ben emrindeyiz" ifadesi Mustafa Kemal Paşa'dan Karabekir Paşa'ya söylenmiş bir cümle değildir. Bizzat Karabekir Paşa,Gazi Hazretleri'nin emrine girmeyi kendisine lütuf saymıştır. E sen kimsin de Karabekir Paşa adına hüküm veriyorsun,küstah.
-Gazi Paşa'nın insanlık dışı uygumaları vatan hainlerine karşı olmuştur,bu konuda herhangi bir gocunma söz konusu değilse şikayet etmek yersizdir. 600 sene hatta daha öncesinde binlerce yıldır hanedan sistemi ile yönetilen bir milleti Tek parti yönetimi dışında bir sistemle -hele ki 20.yüzyılın ilk yarısında- yönetebilmeyi düşünmek gerizekalılıktır. Gazi Paşa'ya gerizekalılık yapmamıştır diye kızmak bir gerizekalılık örneğidir.
-O heykelleri daha çok göreceksiniz,bu konuda yorum dahi yapmıyorum.
-Haftadan haftaya kıldığınız -onunda vitir vacibini kılmadan farzdan sonra tüyersiniz- bir cuma namazıyla,seneden seneye tuttuğunuz 30 gün oruçla mücahid kesilipte sosyolojik konular üzerinden fetva vermekte ancak yandan müslümanların işidir.
-Eğer inandığınız kitabın gerçekten gökten indiğini sanıyorsanız dini anlayışınızı tekrar gözden geçirin derim. İslam'a göre zaten yaratan gökte değil heryerdedir. Gök Tanrı'cı oldunuzda bizim mi haberimiz yok. Yani gerçekten o kitap gökten falan inmedi.
-Ayasofya'yı gözünüz görür ama eğer işgal güçlerini yurttan atmasaydı Sultanahmed'in katedral,Süleymaniye'nin kilise olabileceğini görmezsiniz.
-O'nun adına üç beş kokoş çarşaf yırtıyorsa kokoşlara kız gerizekalı Ata'ya niye kızıyorsun.
-Demokrasi konusu göreceli,evet demokrat değildi. Bende değilim,belki o yüzden seviyodurumdur. Ha demokrasi geldi,e geldi de e oldu. Şerefin olmadığı yerde demokrasi olsa ne olur.
-Ceddinden koparttı demişsin. Ya hu, rahmetli bırak seni ceddinden koparmayı sana ceddini öğretebilmek için Mu'yu araştırdı. Ceddine başlatma beni şimdi.
-E bizde RTE lafını duymaktan bıktık. Ama bıkınca başımızdan gitmiyor işte.
-Redetme hakkını kullanmışsın,e artık ağzımı bozacağım çokta sikimde be dostum.
-Ders konusunda sana katılıyorum ama Atatürk'ün sevdiği yemekler diye bir ödev Milli Eğitim Bakanlığı müfredatında yoktur. Gerizekalılığını anlarımda yalancılığı sevmem.
-Milli yetçi olmak istemiyoruz diyosun,Milli devlet'i kuramadığı için ATA'YA kıızıyosun. Bütün balkanları yunanlılardan temizlemek istiyosun. Milliyetçi olmak istemiyorsun ceddini unutturdu diye ata'ya kızıyorsun. Sen ne istiyosun bir karar ver?
-Devletçiliği bilmiyosun,karşı devrimi kime niye yapmak istediğini dahi bilmiyorsun. Ezbere ajitasyon yapıyorsun.
-Sana kim Osmanlı'ya söv dedi. Vahdettin dediğin kişide çok hürmet ettiğin Osmanlı'nın bir sultanı. Ha sövmüşsün,ha adıyla hitap etmişsin. Sultan Vahdettin de baride samimiyetine inanalım gerizekalı.
-İstiklal Mahkemeleri malesef az kişi asmıştır. SEnin gerçek bir Akp'li olma ihtimaline binaen eğer dedeni asmış olsaydı sende olmayacaktın.
-İskilipli Atıf Hoca gibi soysuzlarla Mehmet Akif Bey'leri aynı cümle içinde kullanma bi daha gülerler.
-Valla kokuşmuş CHP'den bende bıktım,ama her bıktığımız defolup gitseydi hemen şimdi Akp'de olmazdı.

Velhasıl kelam,saçmalıklarını okudum üşenmedim aynı ölçüde bende sana cevaplar verdim. Ayrıca Türk Milliyetçileri'nin reaksiyonerliğinin suistimal edilmesini hoş karşılamıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Statik ideologluğun korunaklı mevzileri
Sığlığın gölgesini sevmeyen idealizm
İçsel hükümranlık
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2012, 09:30:55 »

Bizim buralarda küfürler biraz farklıdır. Aynıdır da farkı söyleniş şeklindedir. Face de  bolca görürüz. "Amm kymm" yazarlar. Buralarda ise koymazlar, çakarlar. Fazla küfür eden biri değilim ama arada da olsa kullanırım, deneyin diğerinden daha rahatlatıcıdır. İt kurusu, sana gelince; sana tüm Manavgat bir çakarsa iskiplin bile duyar!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2012, 11:53:54 »

Başbuğ Atatürk böylelerini zaten vaktinde reddetmiş. Hala kuyruk acıları var belli ki.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.263


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2012, 12:27:14 »           Türkeli'nin her yeri hain kaynıyor bu heryerde bir gerçeklik oldu artık. Birde vatandan milletten dinden falan bahsedip öterler ya işte bu rezilliğin en üst boyutu. Şunu söyleyerek fazla yazmayacağım. Din derki ''Usu olmayanın dinide olmaz'' Ve Atam olmasaydı yazık ki kul köle olmuştuk. Hemde Tanrıya değil de çevremizde iyi bildiğimiz çapulcu devletlere !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Münzevi
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2012, 12:37:32 »

Ulan arap boku böyle yaparak Mustafa Kemali siz ilahlaştırıyorsunuz. Ondan okadar korkmuşsunuz ki korkunuz nefrete dönüşmüş heryerde belli ediyorsunuz. Heryerde osmanlıcılık oynuyorsunuz çünkü soysuz birer it olduğunuzdan işinize geliyor osmanlıcılık oynamak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ne Mutlu TÜRK Doğana!
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 366


TÜRKÜZ, ederiz daim iftihar!...


« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2012, 13:16:02 »

Soysuz bir piç olduğundan atılmış ama hakkını vermek lazım; bugüne kadar otağa gelen en büyük orospu evladıyla karşılaştık...
İskilipli Atıf diyor bide. Peynir Güzel mürit seçmişsin kendine; böylelikle sadece arap kıçı değil, sıkıldıkça ingiliz kıçı da yalayabilirsin. Senin adına sevindim.
Biz de senin gibi soysuzlardan bıktık; istemiyoruz. Arabın çölüne dön kahpe!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Esir iken mümkünmüdür ibadet,
Yatıp kalkıp Atatürk`e dua et,
Senin gibi dürzülerin yüzünden;
Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma,
Atatürk`e dil uzatma sebepsiz,
Sen anandan yine çıkardın amma;
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.066 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.