Menzilciler Feto gibi ilerliyorlar
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Ekim 2020, 16:27:15


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Menzilciler Feto gibi ilerliyorlar  (Okunma Sayısı 2434 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.178


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 02 Aralık 2018, 20:54:52 »

Menzilciler şimdi de üniversite kuruyor!

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Nakşibendi Tarikatı’na bağlı Menzil Cemaati yeni üniversite kurabilsin diye kanun çıkarıldı.

Kamuda FET֒den boşalan kurumlara yerleştirildiği iddialarıyla gündeme gelen Nakşibendi Tarikatı’na mensup Menzil Cemaati’ne bağlı Hacegan Vakfı bünyesinde ‘Semerkand Bilim ve Medeniyet Üniversitesi’ kurulması için çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname (KHK), 18 Mayıs’ta Resmi Gazete’de yayımlandı. BASINDAN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
BATURGAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 639« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2018, 04:16:48 »

Ulan bunların bilimine sokayım. Elin gavuru marsa uzay aracı yolladı, bunlar daha Türkçe konuşamıyorlar. Üniversitlerde ne öğretecekler acaba. Bir tarafa su kaçınca oruç bozulur mu diye tartışırlar artık. Devletin el atacağı yok, önlemimizi biz alacağız. Bu devlet bir fetoyu daha kaldıramaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2018, 00:37:18 »

Bu tarikatlar devletleri batırdılar, devletler bunları batıramadı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
BATURGAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 639« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2018, 02:05:12 »

Bu tarikatlar devletleri batırdılar, devletler bunları batıramadı.
Devletler tarikatların gücünü kullanmak istiyor. Bazen ortaya kullandırdığından fazlasını alanlar çıkıyor. Çıkarlarına gelmese bir an beklerler mi abi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 644« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2018, 00:32:06 »

Günü geldiğinde menzil de çökertilecektir.

Bu tarikat hem din istismarcısı hem de gizli kürtçülük yapan aşağılık bir yapılanmadır. Ve Türkçüler, bunların da sonunu getirecek!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 644« Yanıtla #5 : 06 Mart 2019, 15:54:14 »Menzil Tarikatı şeyhinin torununun altın yaldızlarla donatılmış tahta otururken çekilmiş fotoğrafı.

Menzil Tarikatı şeyhi Abdülbaki Erol’un torunu Seyyid Abdulbasid El Hüseyni, nişan kutlamasında tahta oturmuştu. Torun Seyyid Abdulbasid El Hüseyni  düğününde de şatafatlı bir tahta oturdu. Menzil şeyhinin torunun düğününde havai fişek gösterisi yapılırken, çiçeklerle donatılmış lüks düğün aracı da dikkat çekmişti. Fotoğraflar, menzil cemaatinin İslam'daki tevazu, gösterişten ve israftan uzak durma gibi ilkelere zıt yaşantısını gözler önüne sermişti.
Adıyaman'ın Kahta ilçesindeki cemaatin şeyhleri ve önde gelenleri Kürt kimlikleriyle bilinmesine rağmen temiz ve iyi niyetli müslüman Türk kesimlerini de etkiliyerek cemaatin kirli ağlarına Türk gençlerini de çekiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.178


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2019, 01:08:06 »

Öncelikle söze iktidarı özetlerken sürekli olarak kullandığımız bir cümle ile başlamak istiyorum. “Tekellere ve tarikatlara dayalı islâmofaşist sermaye diktatörlüğü” tekeller, dış ticaret kurumları ve emperyalist güçlerin desteklediği kuruluşların sağladığı maddi destektir. Tarikatlar ise 17 yıllık iktidar çerçevesinde arka plandan hiç eksik olmayan dini kuruluşlardır.

Bu dini kuruluşların birinden bahsedeceğim.
“Menzil tarikatı” 1930 yılında Muhammed Raşit Erol tarafından kurulmuştur. Bugün merkezi Adıyaman’da bulunmaktadır. Nakşibendi tarikatının birçok kolundan biridir.

Kısa bir ön bilgiden sonra detaylara geçiyorum. İlk iktidara gelişlerini bir hatırlayalım. Aslında seçim beyannamesinde de belirttikleri gibi “AKP muhafazakardır” bunu açık açık söyleyebiliyorlardı. Çünkü bu köklü tarikatın desteği onlardan yanaydı ve bunun farkındalar idi. AKP’nin kuruluşundan itibaren partinin içinde yer almış pek çok önemli ismin de Nakşibendi tarikatına bağlı olduğu da biliniyor.

Önceki yıllarda ANAP ve DYP içindeki siyasetçiler arasında da bu tarikatların bağlısı ya da sempatizanı olan pek çok siyasetçi bulunuyordu ancak AKP’de bu oran katlanarak arttı ve tarikatlar AKP üzerinden, siyaset yoluyla kamunun her kademesinde kadrolaşmayı bu dönemde başardı. AKP’nin önemli isimlerinden Abdülkadir Aksu, Mehmet Ali Şahin, Ali Coşkun, Kemal Unakıtan, Recep Akdağ, Binali Yıldırım, Hilmi Güler, Zeki Ergezen gibi isimlerin Nakşibendilikle ilgileri olduğu geçtiğimiz 14 yıl içinde epeyce yazılıp çizildi.

Nakşibendi cemaati 3 Kasım 2002 genel seçiminde AKP’ye destek verdi. Hatta verdiği desteği bir basın açıklamasıyla kamuoyuna da duyurdu. Cemaatin lideri konumunda bulunan Nurettin Coşan, seçimin hemen öncesinde Sağduyu Partisi adına yaptığı açıklamada, ‘AKP farklı seçmen kitlelerin beklentilerinin odaklandığı bir sentezi daha başarılı bir biçimde oluşturarak, diğer partilerden daha avantajlı bir konuma gelmiştir. Bu yüzden bu seçimlere özel, desteğimiz AKP’yedir’ demişti.

Bu cemaat şu anda arabuluculuk sınav sorularını ç’almakla suçlanıyor. Ayrıca sağlık bakanlığına verdikleri “Gavs” kodlu uçaklar da durumun nerelere geldiğinin bir başka göstergesi. Yani AKP 2002 vizyonunu asla terk etmeyecek gibi görünüyor.

ALINTI: İLAVE TV
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Ötüken Delisi TÜRK
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2020, 13:00:59 »

Yani 2.Fetö oluşturuluyor . Ah canım ülkem ah ... Suçlusu hep bu cahil halk .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 644« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2020, 23:38:56 »

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE ÖRGÜTLENİYORLAR

Nakşibendi Tarikatı’nın Menzil Kolu; adını Adıyaman’ın Menzil köyünden alıyor. Cemaatin en ünlü ismi, uğradığı zehirli iğne saldırısından bir süre sonra hayatını kaybeden Raşit Erol. Şeyh postunda şimdi kardeşi Abdülbaki Erol oturuyor.

Şeyh adaylarından Fevzettin Erol ise şimdilik cemaatin Ankara ve Afyon örgütlenmesini yönetiyor. Menzilcilerin Ankara çevresi "Semerkant Grubu" olarak da adlandırılıyor. Fevzettin Erol, yılın bir bölümünü de Afyon’daki merkezde geçiriyor. Cemaat ekonomik gücünü özellikle müritlerin kurduğu şirketlerin belediyelerden aldığı ihalelerle arttırıyor. Raşit Erol’un talimatlarıyla derinden derine hareket eden cemaatin şeyhleri ve önde gelenleri Kürt kimlikleriyle bilinmesine rağmen temiz ve iyi niyetli müslüman Türk kesimlerini de etkiliyerek cemaatin kirli ağlarına Türk gençlerini de çekiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrıdağ Kızı
Börte
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 365


Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz.


« Yanıtla #9 : 19 Haziran 2020, 13:39:03 »

Sade bir müslümanlık varken, Karahanli dönemini örnek almak varken ne yazık ki bu tarikatler ile hem Türklük bilinci kayboluyor hem de aramızdaki birlik kırılıyor. Tanrı Turk'u, birliğini bozan her şeyden korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Dağları'ndan bir rüzgâr eser..
Eser de bağrıma, hüznümü keser..
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.249 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.