Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Yürekli-kam üzerinde 18 Eylül 2010, 11:05:30Konu Başlığı: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 18 Eylül 2010, 11:05:30
Kendilerine kürt diyen Ara ırkın mensubları,


Türk Eğemenliği altındaki varlığınız bayağı bir zamandır arada bir hatırlansada her zaman siz kıyıdan, köşeden kişiler olmuştursunuz, ne zaman adınız öne çıksa biliriz ki birilerinin taşeronluğunu yaptığınız ortaya çıkmıştır, bu her zaman böyle olmuştur şimdide aynı filmin tekrarını izliyoruz, gene olan size olacaktır. Her zaman ezilmek yok olmak sizin kaderiniz olmuştur, bunun nedeni olmayan aklınızın her zaman şeyinizin ucunda olmasıdır.

Atalarınızın hatalarını aynen devam ettiriyorsunuz, işte kansızlığın ürünüdür bu yani kanınızın beş kuruşluk hükmü yoktur, Şah İsmaille başlayan yok edilme faslınız şu an Türk ordusu tarafından süregelmektedir. Türk milletinin aşını, ekmeğini yemenize rağmen ona olan isyanlarınız her zaman devam ediyor, bütün isyanlarınızın sonucu hep hüsran olmuş gene Türk'ün önünde eğilmiştirsiniz, bu isyanınızın sonucuda böyle olacaktır.

Siz Tarihi belli olan bir toplum değil, siz bir ara ırksınız. Hasbel kader yaşadığınız Mezopotamya kimin eline geçmişse onun köpeği olmuşsunuz, bu bir gerçektir. Bin sene Türklerin hakimiyetinde geçirdiğiniz zamanda Türklerin bellemeleri ile üremiş, daha sonraları bulunduğunuz yerin İngilizler tarafından işgali ile bel sahibiniz onlar olmuştur. Kırk Elli yıl Arapların hakimiyetinde geçirdiğiniz anlarda bunlardan gördüğünüz zulumlar neticesinde gene size Biz yani Türkler sahip çıkmış sizi bellemek görevini üstlenmişiz. Arapların zayıflığı neticesinde orada biraz kanınızın bitlenmesi sonrasında başınızı dik sandığınızdan, oraya gelen Amerikalı piçlerin sizi bellemelerine izin vererek Türk milletine karşı almış olduğunuz cephe Türk milletinin canını biraz yaksa da gene sizin için sonuç Hüsran olacaktır.

Kürtler Atalarınızın Türk'e karşı olan şu  kalkışmalarını asla unutmayın.

1914 – Barzan Ayaklanması, 1921 – Koçgirî Ayaklanması, 1925 – Şeyh Said Ayaklanması, 1937 – Dersîm Ayaklanması, 1943 ve 1961'deki   Mele Mustafa Barzanî Ayaklanmaları.


Bu kalkışmalarınızın sonuçlarını aklınızdan hiç ama hiç çıkarmayın. Bu atalarınızda sizin gibi hayallere kapılmışlardı ama sonları darağaçlarında oldu. Kullanılmaya müsait olan,  Piç kanın mahsulü kişilikleriniz, Biz Türk milletinin asil evlatları karşısında her zaman boyun bükmeye mecburdur.

Son günlerde Şeriatçıların Türkiyede öne çıkmaları neticesinde, Bunların emellerine erişebilmeleri için sizi kullandıklarını düşünme  gerçeği asla yanlış değildir, Tarihin her safhasında birileri tarafından kullanılmaya alıştığınızdan, her kesiminde bunu bildiğinden, şeriatçılarında ilk düşündükleri siz oldunuz. Bunlar hedeflerine ulaştıklarında ilk yok edecekleri kesimde siz olacaksınız, demedi demeyin. Biz Türkler bu dincilerin önünü keserek bir bakımada sizin varlığınızın teminatı durumuna düşüyorsak ta siz bize lazımsınız, geçmişte olduğu gibi gene bizim hizmetçiliğimizi yapmanız için sizin buralarda bir yerlerde olmanız gerçeğini yabana atmıyoruz. Kardeşimiz olarak değil, bizim Türk milletine yapmasını layık görmediğimiz işlerde sizi kullanmak amacımızdır, işte bu yüzden sizi bir yere bırakmayacağız, içinizi ferah tutun yani gene sağlamdasınız.

Türk milletinin Asil evlatlarının kanlarının akmasına neden olan Piçlerinize ayrı fatura çıkacaktır, onlar kahpece akıttıkları kanda boğulacak, sonları atalarınız gibi darağacı olacaktır.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA.

yürekli-kam  18 Eylül 2010


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Gümüş Kurt üzerinde 18 Eylül 2010, 11:17:28
Çok güzel bir mektup. Bu mektubu izleti olarak yayarsak çok iyi olur. Dost, düşman görsün.

Biz Türkler bu dincilerin önünü keserek bir bakımada sizin varlığınızın teminatı durumuna düşüyorsak ta siz bize lazımsınız, geçmişte olduğu gibi gene bizim hizmetçiliğimizi yapmanız için sizin buralarda bir yerlerde olmanız gerçeğini yabana atmıyoruz. Kardeşimiz olarak değil, bizim Türk milletine yapmasını layık görmediğimiz işlerde sizi kullanmak amacımızdır, işte bu yüzden sizi bir yere bırakmayacağız, içinizi ferah tutun yani gene sağlamdasınız.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA.

yürekli-kam  18 Eylül 2010

Çok doğru.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 18 Eylül 2010, 11:56:13
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575503707#!/video/video.php?v=128511440531680&ref=mf


kürdistanın sınırını belirlemişler ;D Vanı almışlar, Siirtide almışlar ;D, Iğdırı almışlar, Hakkariyi almışlar, Bu gün bu ülkede Anası sikişmiş aponun iradesi varmış, Çalı dibinde vurduran öyle diyor.

Ama diyoruz ya bunlar salak, kullanılmaya elverişli ara ırkın mahsülleridir. bilmiyorlar ki bir toprağı alırken karşılığında oy verirsen seni oraya değil sokmak adını bile andırmazlar, Bu toprakların karşılığı KAN dır, kıçınız atıyorsa böyle deneyin, kahpece vurup kaçmalarla değil, askere polise  yarıktan fırlama encikleriniz tarafından taş atmalarla değil, çıkacaksınız bu dediğiniz yerlerde aslanlar gibi elinize silahınızı alacaksınız burası bizim diyerek sahip çıkacaksınız. Varsa bayrağınızı dikeceksiniz oralara tabi bu dediklerime götünüz yiyorsa.

Bir kaç kendini bilmez toplumdan dışlanmış oruspuların demeleri ile gidecek olan toprak zaten bizim olsa ne farkeder, olmasa ne farkeder, Hodri meydan; oralar sizinse yapın gereğini.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: hun_turk58 üzerinde 18 Eylül 2010, 15:32:19
Güzel bir yazı olmuş. Bu yazıyı okuyan kürtlerin hayal kırıklığı yaşayacakları kesin. Zavallı geçmişlerini görüp, gelecege dair amaçlarının, olma olasılığının ne kadar düşük oldugunu anlamışlardır. Anlayamamışlarsa, anlayacaklar sonunda.
 Her ne kadar evrim sürecinde bir hayli geri kalmış olsalarda, Sonuçta toplum içerisinde yer kaplamaktalar. Zamanında insancıl davranıp onlarında toplum içerisinde gelişmelerini ummak bizim için bir hataydı. Kendileri geri oldugundan, ileri bir toplum olan Türk toplumunu da, ne yazık ki olumsuz olarak etkilediler.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Erlik Tanrıöğen üzerinde 18 Eylül 2010, 18:40:59
         Bu mektubu okuduklarında -anlayabilirlerse- ne hissedeceklerini kestirmek güç. Gerçi bin yıldır üzerlerine düşeni yapıp, bazı kandaşlarımızın kanını bozmadan gitmeleri gerektiğini anlamamış bir toplum için çok da umudum yok.
Sanırım sonunda onlara ''kötek''e mecbur kalacağız.
Ellerinize sağlık Yürekli Kam.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: atilapars üzerinde 18 Eylül 2010, 20:00:34
Tespit doğru ırkdaşım.Fakat layığından fazla değer vermişssin bu yaratıklara.Yabani bir domuzla iletişim kurmak dahada ilerisi yeryüzündeki hayvanların %99,la iletişim kurmak bunlara laf anlatmaktan daha kolaydır.Bu yaratıkların anladığı tek şey aşağılamadır..


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: İLTERİŞKAĞAN üzerinde 18 Eylül 2010, 23:00:16
Bu kanı bozuklar okuma bilebilir mi acaba?

Yoksa çakma akil!!! adamlara mı okuturlar bu mektupları?

Yok yok onlara mektup çok. Alayına bir kurşun olmalı.


Konu Başlığı: Tarihi Bir Varolamayış !
Gönderen: Müdaafa-i Milliye üzerinde 19 Eylül 2010, 04:29:39
   Bahsetmek istediğim tarihi varolamayış direk olarak aciz ve düşük Kürt ırkına ithafendir!

Tarihleri boyunca bir toprak parçasına sahip olamamış, "bizim dilimiz" dedikleri iğrenç konuşma tarzını şu anda karşı durdukları emperyalist ülkelerden biri olan İngiltereden almış, otuz yıldır bir şeyler başarmaya çalışabilmek için dağlarda domuz gibi sürünerek yaşayan, kadınlarının terör örgütüne fahişe, erkek çocuklarının ise birer it sürüsü olduğu, ahlak kuramlarının tamamen çöktüğü, tamamen anlamsız ve amaçsız yaratıklar topluluğu olan Kürtlerin tarihi varolamayışının kim bilir bilmem kaçıncı yıl dönümüdür bu gün. Her bir tanesinin varolamayışından dahi tiksiniyorum!

Şu güne kadar, herhangi bir Türk devleti üzerinde yaşayan başka bir ırk, daima o Türk devletine ihaneti ile ünlenmiştir. Çünkü çerkezler, rumlar, kürtler genel olarak düşük, aciz, iradesiz ırklara mensup şahıslardan oluşmuş yaratık topluluklarıdır. Bu yüzden de dayatılanı kabul etmekte bir mahsur görmedikleri gibi göremezlerde. Çünkü kör ve cahildirler. Özellikle Kürtlerin hiçbir zaman kendilerine has bir yaşayış biçimi, kültürü olmamıştır. Karl Marx denilen alman bir çakma filozofun kapitalizme dayandırılmış sosyalizm ve komünizm oyununu oynamaya çalışmaktalar hala ancak çoğu dağlarda bir insan gibi değil bir it gibi ölüyor. Bunların sebebi de tabiki de yine tarihi varolamayışlarıdır. Tarih boyunca başka devletlerin yamağı konumundaydılar, hiçbir zaman kendi düşündükleri şeyleri savunamadılar. Sadece onlara bunu savunun dendi ve onlar da dayatılanı savundular. Başka bir şey " dayatsak" eminim ki onu da savunurlar! İşte buradan da gözler önünde apaçık bir fark ortaya çıkıyor;

Türk; tarihi boyunca savunacağı şeyi kendisi yaratmış, onu savunmuş ve onu yaşatmış ve bu sayede tarihi bir varoluşa ulaşmıştır. Türk tarihi varoluşundan dolayı, kanının asaletinden dolayı ve hiçbir zaman ezilememesinden dolayı üstündür ve daima üstün olarak var olacaktır.

Tanrı Yüce Türk Irkı'nı Korusun ve Yüceltsin. :GokTurk:
[/b]


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 19 Eylül 2010, 15:12:04
Biz Türklerin başına her zaman ne gelmişse, kendi ettiklerimizden gelmiştir, Biz olmasak ne ermeni kalırdı yer yüzünde, ne yahudi, ne arap, nede kürt. Bunların hepsinin her zaman koruyucusu ve savunucusu olmuşuz diğer bunları yoketmek isteyen güçlere karşı, biz hepsinde de başarılı olmuşuz, savaşçı kimliğimizle.

Şimdi bakıyoruz da bize düşman alanların tamamı bunlardan ibaret, eğer ellerine geçirseler tarihin geri kalan kısmında atalarımıza olan kinleri bizim üzerimize kusacak ve kanımızı içecekler, işte böyle kin besliyorlar bize ama bizim de bir sözümüz vardır, ARDINDAN KIRK İT HAVLATMAYAN KURT, KURT DEĞİLDİR. Olar havlasınlar, biz buradayız, kendi aralarında topraklarımızı bölüşüyorlar, bizim üzerimize planlar yapıyorlar bunun içinde bizim bir sözümüz var, İT ÜRÜR, KERVAN YÜRÜR.

Alışkındır tarihinden, laşkadır bunların yeri,
Türk'e kafa tutacakmış, bizim ahmak serseri,
Ürmeseniz uzaklardan, biraz gelseniz beri,
Üstünüze binecek, binlerce Atsızcı çeri.


Kaç asır oldu altımızda inlersiniz, hatırlıyormusun?
Ulan kürt, gelene geçene kendini düztürmüyormusun?
Aklın sıra bize kafa tutuyorsunda,
Türk'e kefen biçilmeyeceğini bilmiyormusun?


yürekli-kam.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Gümüş Kurt üzerinde 19 Eylül 2010, 15:30:41
Kürt'ten olsa evliya, sokma sakın avluya.

Madem ki kürtsün...Baban kim diye anan düşünsün...

Gülü Seven Dikenine, Kürdü Seven Bitine Katlanır.


Konu Başlığı: Ynt: Tarihi Bir Varolamayış !
Gönderen: İLTERİŞKAĞAN üzerinde 19 Eylül 2010, 16:08:04
Bu itlerle tarih biliminin hiçbir alakası olamaz. Dilleri yapay, düşünceleri yapay, kendilerinin ise ne olduğu belirsiz.

Bunlarla hayvan bilimi (zooloji) ilgilenmelidir.


Konu Başlığı: Ynt: Tarihi Bir Varolamayış !
Gönderen: Müdaafa-i Milliye üzerinde 19 Eylül 2010, 17:33:20
Çok doğru bir tespitte bulundun kandaşım.


Konu Başlığı: Ynt: Tarihi Bir Varolamayış !
Gönderen: tuvanturk üzerinde 19 Eylül 2010, 22:23:09
Asil milletler devlet kurar ve kendi bayrakları altında yaşarlar.Binlerce yıldır bizim yaptığımız gibi.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: açina üzerinde 20 Eylül 2010, 12:43:07
 Kameçe, herzamanki gibi duygularımıza tercüman olan bir mektup kaleme almışsın. Ancak bu mektubun yerine ulaşması konusunda şüphelerim var. Çünki bu mektubu anlamaları için,belirli bir zeka düzeyi, okuma yazma bilmeleri, okuduklarını anlama ve kavrama gibi yeteneklerin olması gerekir. Bu mektubun muhataplarında  bu yetiler var mı? Yanıtı sana bırakıyorum. ;)


Konu Başlığı: Ynt: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 20 Eylül 2010, 18:52:45
Lanet olasıca Medyanın baştan sona kürtleri konu alması artık sıkmaya başladı, İki haber dininleyelim diye televizyonun başına geçtiğimize pişman edyor şerefsizler, Haberler kürtle açılıyor, kürtle kapanıyor, baştan sona kürtler, hem kürtlerin hemde Medyada ne kadar televizyon kanalı varsa sahiplerinin a....a sokim.