Kürt'lere AÇIK MEKTUP.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Aralık 2020, 00:46:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kürt'lere AÇIK MEKTUP.  (Okunma Sayısı 5765 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 18 Eylül 2010, 11:05:30 »

Kendilerine kürt diyen Ara ırkın mensubları,


Türk Eğemenliği altındaki varlığınız bayağı bir zamandır arada bir hatırlansada her zaman siz kıyıdan, köşeden kişiler olmuştursunuz, ne zaman adınız öne çıksa biliriz ki birilerinin taşeronluğunu yaptığınız ortaya çıkmıştır, bu her zaman böyle olmuştur şimdide aynı filmin tekrarını izliyoruz, gene olan size olacaktır. Her zaman ezilmek yok olmak sizin kaderiniz olmuştur, bunun nedeni olmayan aklınızın her zaman şeyinizin ucunda olmasıdır.

Atalarınızın hatalarını aynen devam ettiriyorsunuz, işte kansızlığın ürünüdür bu yani kanınızın beş kuruşluk hükmü yoktur, Şah İsmaille başlayan yok edilme faslınız şu an Türk ordusu tarafından süregelmektedir. Türk milletinin aşını, ekmeğini yemenize rağmen ona olan isyanlarınız her zaman devam ediyor, bütün isyanlarınızın sonucu hep hüsran olmuş gene Türk'ün önünde eğilmiştirsiniz, bu isyanınızın sonucuda böyle olacaktır.

Siz Tarihi belli olan bir toplum değil, siz bir ara ırksınız. Hasbel kader yaşadığınız Mezopotamya kimin eline geçmişse onun köpeği olmuşsunuz, bu bir gerçektir. Bin sene Türklerin hakimiyetinde geçirdiğiniz zamanda Türklerin bellemeleri ile üremiş, daha sonraları bulunduğunuz yerin İngilizler tarafından işgali ile bel sahibiniz onlar olmuştur. Kırk Elli yıl Arapların hakimiyetinde geçirdiğiniz anlarda bunlardan gördüğünüz zulumlar neticesinde gene size Biz yani Türkler sahip çıkmış sizi bellemek görevini üstlenmişiz. Arapların zayıflığı neticesinde orada biraz kanınızın bitlenmesi sonrasında başınızı dik sandığınızdan, oraya gelen Amerikalı piçlerin sizi bellemelerine izin vererek Türk milletine karşı almış olduğunuz cephe Türk milletinin canını biraz yaksa da gene sizin için sonuç Hüsran olacaktır.

Kürtler Atalarınızın Türk'e karşı olan şu  kalkışmalarını asla unutmayın.

1914 – Barzan Ayaklanması, 1921 – Koçgirî Ayaklanması, 1925 – Şeyh Said Ayaklanması, 1937 – Dersîm Ayaklanması, 1943 ve 1961'deki   Mele Mustafa Barzanî Ayaklanmaları.


Bu kalkışmalarınızın sonuçlarını aklınızdan hiç ama hiç çıkarmayın. Bu atalarınızda sizin gibi hayallere kapılmışlardı ama sonları darağaçlarında oldu. Kullanılmaya müsait olan,  Piç kanın mahsulü kişilikleriniz, Biz Türk milletinin asil evlatları karşısında her zaman boyun bükmeye mecburdur.

Son günlerde Şeriatçıların Türkiyede öne çıkmaları neticesinde, Bunların emellerine erişebilmeleri için sizi kullandıklarını düşünme  gerçeği asla yanlış değildir, Tarihin her safhasında birileri tarafından kullanılmaya alıştığınızdan, her kesiminde bunu bildiğinden, şeriatçılarında ilk düşündükleri siz oldunuz. Bunlar hedeflerine ulaştıklarında ilk yok edecekleri kesimde siz olacaksınız, demedi demeyin. Biz Türkler bu dincilerin önünü keserek bir bakımada sizin varlığınızın teminatı durumuna düşüyorsak ta siz bize lazımsınız, geçmişte olduğu gibi gene bizim hizmetçiliğimizi yapmanız için sizin buralarda bir yerlerde olmanız gerçeğini yabana atmıyoruz. Kardeşimiz olarak değil, bizim Türk milletine yapmasını layık görmediğimiz işlerde sizi kullanmak amacımızdır, işte bu yüzden sizi bir yere bırakmayacağız, içinizi ferah tutun yani gene sağlamdasınız.

Türk milletinin Asil evlatlarının kanlarının akmasına neden olan Piçlerinize ayrı fatura çıkacaktır, onlar kahpece akıttıkları kanda boğulacak, sonları atalarınız gibi darağacı olacaktır.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA.

yürekli-kam  18 Eylül 2010
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2010, 11:17:28 »

Çok güzel bir mektup. Bu mektubu izleti olarak yayarsak çok iyi olur. Dost, düşman görsün.

Biz Türkler bu dincilerin önünü keserek bir bakımada sizin varlığınızın teminatı durumuna düşüyorsak ta siz bize lazımsınız, geçmişte olduğu gibi gene bizim hizmetçiliğimizi yapmanız için sizin buralarda bir yerlerde olmanız gerçeğini yabana atmıyoruz. Kardeşimiz olarak değil, bizim Türk milletine yapmasını layık görmediğimiz işlerde sizi kullanmak amacımızdır, işte bu yüzden sizi bir yere bırakmayacağız, içinizi ferah tutun yani gene sağlamdasınız.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA.

yürekli-kam  18 Eylül 2010

Çok doğru.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2010, 11:56:13 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575503707#
!/video/video.php?v=128511440531680&ref=mf


kürdistanın sınırını belirlemişler Sırıt Vanı almışlar, Siirtide almışlar Sırıt, Iğdırı almışlar, Hakkariyi almışlar, Bu gün bu ülkede Anası sikişmiş aponun iradesi varmış, Çalı dibinde vurduran öyle diyor.

Ama diyoruz ya bunlar salak, kullanılmaya elverişli ara ırkın mahsülleridir. bilmiyorlar ki bir toprağı alırken karşılığında oy verirsen seni oraya değil sokmak adını bile andırmazlar, Bu toprakların karşılığı KAN dır, kıçınız atıyorsa böyle deneyin, kahpece vurup kaçmalarla değil, askere polise  yarıktan fırlama encikleriniz tarafından taş atmalarla değil, çıkacaksınız bu dediğiniz yerlerde aslanlar gibi elinize silahınızı alacaksınız burası bizim diyerek sahip çıkacaksınız. Varsa bayrağınızı dikeceksiniz oralara tabi bu dediklerime götünüz yiyorsa.

Bir kaç kendini bilmez toplumdan dışlanmış oruspuların demeleri ile gidecek olan toprak zaten bizim olsa ne farkeder, olmasa ne farkeder, Hodri meydan; oralar sizinse yapın gereğini.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2010, 15:32:19 »

Güzel bir yazı olmuş. Bu yazıyı okuyan kürtlerin hayal kırıklığı yaşayacakları kesin. Zavallı geçmişlerini görüp, gelecege dair amaçlarının, olma olasılığının ne kadar düşük oldugunu anlamışlardır. Anlayamamışlarsa, anlayacaklar sonunda.
 Her ne kadar evrim sürecinde bir hayli geri kalmış olsalarda, Sonuçta toplum içerisinde yer kaplamaktalar. Zamanında insancıl davranıp onlarında toplum içerisinde gelişmelerini ummak bizim için bir hataydı. Kendileri geri oldugundan, ileri bir toplum olan Türk toplumunu da, ne yazık ki olumsuz olarak etkilediler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2010, 18:40:59 »

         Bu mektubu okuduklarında -anlayabilirlerse- ne hissedeceklerini kestirmek güç. Gerçi bin yıldır üzerlerine düşeni yapıp, bazı kandaşlarımızın kanını bozmadan gitmeleri gerektiğini anlamamış bir toplum için çok da umudum yok.
Sanırım sonunda onlara ''kötek''e mecbur kalacağız.
Ellerinize sağlık Yürekli Kam.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2010, 20:00:34 »

Tespit doğru ırkdaşım.Fakat layığından fazla değer vermişssin bu yaratıklara.Yabani bir domuzla iletişim kurmak dahada ilerisi yeryüzündeki hayvanların %99,la iletişim kurmak bunlara laf anlatmaktan daha kolaydır.Bu yaratıkların anladığı tek şey aşağılamadır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
İLTERİŞKAĞAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2010, 23:00:16 »

Bu kanı bozuklar okuma bilebilir mi acaba?

Yoksa çakma akil!!! adamlara mı okuturlar bu mektupları?

Yok yok onlara mektup çok. Alayına bir kurşun olmalı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Müdaafa-i Milliye
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 28« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2010, 04:29:39 »

   Bahsetmek istediğim tarihi varolamayış direk olarak aciz ve düşük Kürt ırkına ithafendir!

Tarihleri boyunca bir toprak parçasına sahip olamamış, "bizim dilimiz" dedikleri iğrenç konuşma tarzını şu anda karşı durdukları emperyalist ülkelerden biri olan İngiltereden almış, otuz yıldır bir şeyler başarmaya çalışabilmek için dağlarda domuz gibi sürünerek yaşayan, kadınlarının terör örgütüne fahişe, erkek çocuklarının ise birer it sürüsü olduğu, ahlak kuramlarının tamamen çöktüğü, tamamen anlamsız ve amaçsız yaratıklar topluluğu olan Kürtlerin tarihi varolamayışının kim bilir bilmem kaçıncı yıl dönümüdür bu gün. Her bir tanesinin varolamayışından dahi tiksiniyorum!

Şu güne kadar, herhangi bir Türk devleti üzerinde yaşayan başka bir ırk, daima o Türk devletine ihaneti ile ünlenmiştir. Çünkü çerkezler, rumlar, kürtler genel olarak düşük, aciz, iradesiz ırklara mensup şahıslardan oluşmuş yaratık topluluklarıdır. Bu yüzden de dayatılanı kabul etmekte bir mahsur görmedikleri gibi göremezlerde. Çünkü kör ve cahildirler. Özellikle Kürtlerin hiçbir zaman kendilerine has bir yaşayış biçimi, kültürü olmamıştır. Karl Marx denilen alman bir çakma filozofun kapitalizme dayandırılmış sosyalizm ve komünizm oyununu oynamaya çalışmaktalar hala ancak çoğu dağlarda bir insan gibi değil bir it gibi ölüyor. Bunların sebebi de tabiki de yine tarihi varolamayışlarıdır. Tarih boyunca başka devletlerin yamağı konumundaydılar, hiçbir zaman kendi düşündükleri şeyleri savunamadılar. Sadece onlara bunu savunun dendi ve onlar da dayatılanı savundular. Başka bir şey " dayatsak" eminim ki onu da savunurlar! İşte buradan da gözler önünde apaçık bir fark ortaya çıkıyor;

Türk; tarihi boyunca savunacağı şeyi kendisi yaratmış, onu savunmuş ve onu yaşatmış ve bu sayede tarihi bir varoluşa ulaşmıştır. Türk tarihi varoluşundan dolayı, kanının asaletinden dolayı ve hiçbir zaman ezilememesinden dolayı üstündür ve daima üstün olarak var olacaktır.

Tanrı Yüce Türk Irkı'nı Korusun ve Yüceltsin. GökTürk
[/b]
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2010, 15:12:04 »

Biz Türklerin başına her zaman ne gelmişse, kendi ettiklerimizden gelmiştir, Biz olmasak ne ermeni kalırdı yer yüzünde, ne yahudi, ne arap, nede kürt. Bunların hepsinin her zaman koruyucusu ve savunucusu olmuşuz diğer bunları yoketmek isteyen güçlere karşı, biz hepsinde de başarılı olmuşuz, savaşçı kimliğimizle.

Şimdi bakıyoruz da bize düşman alanların tamamı bunlardan ibaret, eğer ellerine geçirseler tarihin geri kalan kısmında atalarımıza olan kinleri bizim üzerimize kusacak ve kanımızı içecekler, işte böyle kin besliyorlar bize ama bizim de bir sözümüz vardır, ARDINDAN KIRK İT HAVLATMAYAN KURT, KURT DEĞİLDİR. Olar havlasınlar, biz buradayız, kendi aralarında topraklarımızı bölüşüyorlar, bizim üzerimize planlar yapıyorlar bunun içinde bizim bir sözümüz var, İT ÜRÜR, KERVAN YÜRÜR.

Alışkındır tarihinden, laşkadır bunların yeri,
Türk'e kafa tutacakmış, bizim ahmak serseri,
Ürmeseniz uzaklardan, biraz gelseniz beri,
Üstünüze binecek, binlerce Atsızcı çeri.


Kaç asır oldu altımızda inlersiniz, hatırlıyormusun?
Ulan kürt, gelene geçene kendini düztürmüyormusun?
Aklın sıra bize kafa tutuyorsunda,
Türk'e kefen biçilmeyeceğini bilmiyormusun?


yürekli-kam.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2010, 15:30:41 »

Kürt'ten olsa evliya, sokma sakın avluya.

Madem ki kürtsün...Baban kim diye anan düşünsün...

Gülü Seven Dikenine, Kürdü Seven Bitine Katlanır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.249 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.