Müttefikimiz Amerika
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Kasım 2020, 11:06:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Müttefikimiz Amerika  (Okunma Sayısı 1632 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
adalet34
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9


« : 06 Mayıs 2016, 18:14:21 »

Kandaşlarım öncelikle selamlar. Forumu okuyordum 1-2 aydır ama üye olup ilk mesajımı atmak bugune kısmetmiş. Şimdi size bir kaç yıldır yaptığım izlenimleri yazacağım.

Biz sözde amerikanın müttefiğimiz Türk devleti Türkiye cumhuriyeti.  Arkadaşlar size soruyorum 1950'den beri natoya girdiğimizden beri amerika  Türk için kurşun yemeyi bırak kurşun atmışmıdır. Türklerin şuandaki en büyük düşmanı kürtler için ABD ordusu 1950 lerden beri, bir kez bile Türkiye ile yanyana savaşmadı teröre karşı. Ama  bugun suriyede , ırakta  kürtler için kurşun yiyor. Tarihi veridir.  ABD ordusunun kürtler uğruna kayıp vermeyi göze aldığı ortamda, TSK dan emekli muvazzaf ABD yi öven kim varsa ABD casusu, cemaatçidir.  ABD yi Türklere düşman algılatmamak için en gergin durumlarda da sessizliğe bürünenler, kamuoyu yapıcılar ve subaylar var. Şu bir gerçek. ABD ile savaş halindeyiz. ABD Türkiye'nin jeo-politik demografik ön hatlarını Irak Suriye Libya ve Asyada vuruyor. Türkiyedeki yıkılmaz ABD müttefikliği dostluğu paradigmasını yaratanda maalesef ki TSK dır. TSK da toplumun kusurlarından muzdarip açıkçası. TSK dan tek bir açıklama yok ki, IŞİD e karşı kürtlerle omuz omuza savaşırken ölen ABD askerlerini gündeme getirsin. TSK romantizm yapıyor.  TSK NATO goygoyu romantizmi ile Türk halkının ABD politikalarına sosyolojik, politik, kültürel, ekonomik angaje olmasına da yol açıyor. TSK, ABD ye "biz hiç bir ABD askerinin bizim için kurşun yediğini görmedik kürtler için bunu yapabildiniz" yollu kamuoyuna açık konuşmalıydı.  Ancak TSK daki ABD hayranlığı buna engel, bu da askeri-politik konularda ABD hayranı militarist kitle yetiştiriyor. Forumlar, sosyal medyada Silahlara, üniformaya, yani genel anlamda askeri imajlara ataerkil bir bilinçaltı ile hayran forumcular, ABD hayranı budalalar yetişiyor.  Bugün, Irakta kürtler uğruna kurşun yiyen ABD askeri gerçeği Türk gençliğine imalı yada açık olarak, TSK tarafından anlatılmalı. TSK, terörle mücadeleden dolayı Gözünü kendisine dikmiş Türk gençlerinin önünde, ABD nin hiç Türkler için bu derece dostluk sergilemediğini söylemeli, tartıştırmalıdır.


 Hiç düşünüyor musunuz, Türkler için hiçbir dünya gücü "bizim müttefimiz ol" diye rekabete girmezken kürtlerin önüne halılar diziyorlar?  kürtlerin dünya ülkeleriyle ilişkilerine bakın, elde ettiklerine, Türklerin ise batıya kendini pazarlama biçimine. Ticaretimiz de böyle. Türkler batılılarla ticaret yapmak için kendi kimliğini değerlerini kullanmıyorlar, kürtler ise kürtçeyi kürt değerlerini kullanıyorlar.  kürtler, batılılarla hatta dünya ile ilişkilerinde kürtleştikçe yükselirken, Türkler Türklüğünü terkettiği oranda yükselebiliyo

İkinci en önemli konuya gelirsek laik dindar konusu ;  Türklerin dindarları ve laikleri, yıllardır ilk kez, o da PKK ya karşı savaş başlayınca bir araya gelebilmişti. kürtler bundan dertliydi.
Sırf kürtler mutlu olsun, kürdistanlarında huzur içinde yaşasınlar diye, Laik-Dindar Türk iç çatışması çıkartıyorlar. kürt uğruna!
Bütün batı tarafından silahlandırılan kürdistan faktörü bize savaş açmışken, kürde şirinlik uğruna kendi içimizde savaş çıkarıyoruz.
Kürtlerin gönlünü almak için, IŞİD PKK yı YPG yi biçerken, onlara saldırıya geçiyoruz. Adeta yenilmek için gereken ne varsa yapıyoruz.
IŞİD in Türkiye de laik dindar iç savaşına yol açabilecek potansiyeli varken, kürtleri memnun etmek için, savaşı içeri taşıyoruz.
IŞİD i sınırların dışında tutup, sınırlarımızı kapatıp PKK ya kürtlere angaje olmamız gerekirken, fanatikçe sahte bir laiklik söylemi Propagandayı, Siyaset yapmayı bilmediğimiz için, kıçı kırık kürtler, Türkiyeyi uluslar arası ortamda damgalayarak manipüle ediyor yönetiyor. Kürtler Türkiyeyi IŞİD çi diye damgalayarak dış siyasetimizi yönetiyorlar. Faşist diye diye Türkleri Türklükten kopardıkları gibi
 
kürtün ne dediği neden Türkler için bu kadar önemli? Neden onların yaygarasına "siktir lan" diyebilen bir bilinç geliştiremedik Türkler? Türkiye de kürtçülerin Medyanın ve Liberallerin yaygarasına "siktir lan" diyebilen tek siyasetçi maalesef. ... maalesef. Biliyosunuz.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.287


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2016, 19:45:18 »

Bu makalene aynen katılıyorum kandaşım. Yazılarının devamının dilerim bu Türkçü Otağ da.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Tolga Akgöz
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 661


Kinimizin şiddetiyle gebereceksiniz!


« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2016, 21:47:29 »

Zaten Amerika'nın amacı Orta Doğuda kendisi yerine savaşabilecek, araziyi iyi bilen, zekâ konusunda zayıf olan, istedikleri gibi oynatabilecekleri birilerini bulmaktı. Bu şanslı kişilerde kürtler oldu. Bu yüzden Amerika kürt devletinin kurulmasını şu anlık istiyor. İlerleyen zamanlarda bu düşüncesinden de vazgeçip, kürtleri tek başına bırakabilir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vatan, bize kılıcımızın ekmeğidir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.